Mystiq.org - forum: World of Warcraft: Mists of Pandaria - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

World of Warcraft: Mists of Pandaria A je to tu!

#81 User is offline   Raizen 

  • Daemonica CT - Rogue
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 139
  • Joined: 08-January 09

Posted 28 October 2011 - 11:08 PM

Thomin zabil :-D. Cata pvp fail jak cip. Jedina drsna vec tam je pve
0

#82 User is offline   hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 28 October 2011 - 11:27 PM

View PostThomino, on 28 October 2011 - 10:48 PM, said:

xDDD rika clovek s 361 gearem

0/13 HC a 0/7 HC :XX

Tak beru názor podle toho co čtu a slyším v guildě a po nerfu už tam pár firelordů máme...předtím dosti progresovali a po nerfu se to hodně zlehčilo ale dost lidí by radši progresovalo tu prenerf verzi...
0

#83 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 29 October 2011 - 02:05 AM

View PostCherryes, on 28 October 2011 - 10:09 AM, said:

Co se týká té Číny tak jim teď blizzardi dali reset ID 2x týdně, protože měli Cata dost opožděně tak aby to dohnali :D


odkdy je korea v číně? (a taiwan ma taky vlastni servery :))
0

#84 User is offline   Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 29 October 2011 - 07:29 AM

View PostAshal, on 29 October 2011 - 02:05 AM, said:

odkdy je korea v číně? (a taiwan ma taky vlastni servery :))


Máš fuk. Všetci sú "-.-" =D
0

#85 User is offline   Habotin 

  • Group: VIP
  • Posts: 302
  • Joined: 11-July 08

Posted 29 October 2011 - 10:10 AM

View Posthartom, on 28 October 2011 - 09:33 AM, said:

Nevím co ti na cata přijde fail,mě se to zdá po TBC nejlepší datáč,možná i lepší jak tbc,i když ty nerfy to kurví ale jinak pohoda.


Uplne dokurvili PVP a delaj uplne nelogicky zmeny napr shamanskej kick je moc silnej tak znej udelame neco uplne smesnyho z 6 vterin ho dame na 25 no co to je a mohl bych takhle pokracovat, opravdu mi prijde ze vylosujou u kazdy classy nahodnej spell a ten bud boostnou nebo nerfnou a takhle balancujou. A raidy jsem byl jen normaly, ale vsichni jsme byli v PVP jeden nebo 2 pully a boss byl dole fakt smesny, jako wotlk mel o dost lepsi raidy, cata me ze zacatku dobry dungy fakt tezky to se mi libilo, ale pak lidi breceli a nerfnuli to.
0

#86 User is offline   Thomino 

  • Group: VIP
  • Posts: 386
  • Joined: 03-July 08

Posted 29 October 2011 - 11:45 AM

Po nerfu jsou dungy stahnuty o 20% ;) včetně hero obtížností.To že si to dáš v pvp gearu je hezké jenze dej to v 359 pvp gearu :)
0

#87 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 October 2011 - 11:52 AM

tj duvod hrát na mystiqu, žádný nerfy, max se zruší prequesty...jen když se přejde na novej datadisk a za to už může blizzard :)
0

#88 User is offline   M4RtH 

  • Group: VIP
  • Posts: 659
  • Joined: 22-October 08

Posted 30 October 2011 - 11:46 AM

Název World Of Warcraft bych přestal používat už po WotlkU..

To co je teď už by mělo být úplně jiné MMORPG,tohle totálně ničí základy toho "starého" World Of Warcraftu ..

To bude snad ještě ošklivější race než hrbatý troll , ale tak chápu něčím si to předplatné pro asijskou populaci pojistit musí ..
0

#89 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 30 October 2011 - 11:55 AM

View PostHabotin, on 29 October 2011 - 10:10 AM, said:

Uplne dokurvili PVP a delaj uplne nelogicky zmeny napr shamanskej kick je moc silnej tak znej udelame neco uplne smesnyho z 6 vterin ho dame na 25 no co to je a mohl bych takhle pokracovat.

Aha shaman top heal v arenach nejvic op a ty rves ze ho nerfuji GJ co ma rikat takovej disco priest v arenach atd tad ...
0

#90 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 30 October 2011 - 12:11 PM

View PostM4RtH, on 30 October 2011 - 11:46 AM, said:

Název World Of Warcraft bych přestal používat už po WotlkU..

Já bych přestal používat world of warcraft ještě před vydáním wow. Wow má mnohem blíž k diablu, než k warcraftu. Zvlášť u prvních verzí wow bylo vidět kde čerpali inspiraci. Mluvím jen o herním systému.
0

#91 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 October 2011 - 03:27 PM

View PostCactus_, on 30 October 2011 - 12:11 PM, said:

Já bych přestal používat world of warcraft ještě před vydáním wow. Wow má mnohem blíž k diablu, než k warcraftu. Zvlášť u prvních verzí wow bylo vidět kde čerpali inspiraci. Mluvím jen o herním systému.

Polovina spellů wowka stjená jak v Diablu :) a taky je vidět že ma novej datadisk wowka stejně debilní systém talentů jako Diablo 3
0

#92 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 October 2011 - 06:16 PM

Co máš proti diablu? :D to si asi dám originálku pod stromek.
0

#93 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 30 October 2011 - 07:10 PM

O těch talentech v D3 mi ani nemluvte, teď jako fakt zvažuju jestli do toho vůbec půjdu a nebo jestli se mám plně soustředit na TOR :D
0

#94 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 October 2011 - 07:12 PM

Jako diablo je nejlepší...ale holt mám rád talentové stromy a ne tohle sprznění co teď vymysleli :)
0

#95 User is offline   nemak 

  • Group: VIP
  • Posts: 217
  • Joined: 30-August 08

Posted 03 November 2011 - 11:51 PM

View PostCactus_, on 30 October 2011 - 12:11 PM, said:

Já bych přestal používat world of warcraft ještě před vydáním wow. Wow má mnohem blíž k diablu, než k warcraftu. Zvlášť u prvních verzí wow bylo vidět kde čerpali inspiraci. Mluvím jen o herním systému.

Hral jsi vubec D2 nekdy? Tam jsi kitoval vsechno ze vsim a spelly litaly urcitym smerem, ne cilene na "target", takze se jim dalo aktivne vyhnout a moh jsi taky aktivne missnout :D.
Jinak Panda exp bude uspech, protoze za uspech se povazuje, kdyz to bude lepsi jak Cata a to fakt neni zrovna tezky docilit :). Jediny co by to mohlo dost zkazit je jestli udelaji prvni sezona panda expu panda monk = wotlk prvni sezona DK, coz si myslim, ze udelaji xD.
0

#96 User is offline   ulixe 

  • Group: VIP
  • Posts: 663
  • Joined: 03-July 08

Posted 04 November 2011 - 09:52 AM

tohle je datadisk pro cinu, je tam obrovskej trh a nejak ty decka k tomu musej primet to hrat, tak jim tam narvali asiatsky picovinky.
-1

#97 User is offline   nemak 

  • Group: VIP
  • Posts: 217
  • Joined: 30-August 08

Posted 04 November 2011 - 03:10 PM

View PostNavrcek, on 30 October 2011 - 11:55 AM, said:

Aha shaman top heal v arenach nejvic op a ty rves ze ho nerfuji GJ co ma rikat takovej disco priest v arenach atd tad ...

Shaman neni top v arenach. Shaman + affli lock je top. Proc je shaman + affli lock top? Protoze je shaman jedinej pouzitelnej hotkar a hex se nekrati s fearem. Kdyz se kouknes tak neuvidis jinyho shamana vysoko nez v tymu s lockem. A jedna vec je nerf a druha je overnerf. Ten nerf toho kicku je dmce v dobe, kdy casteri dominujou arenam. Ten shaman nema nic jinyho proti casterum (grounding totem nerfnuli patch pred tim). Nejvetsi haluz je, ze resto shaman po tom nerfu muze mit nakonec ten kick s 5s CD pokud si da na to talenty misto 6s jako to je ted, akorad nebude mit insta vlka. A co ma rikat disco priest v arene? Mozna mana burn. Diskant fakt neni low v pvp, byl v 4.0.6 ale to je rok zpet skoro. Jedinej prislapnutej healer je druid ted v 3v3.
-1

#98 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 04 November 2011 - 03:47 PM

View Postnemak, on 04 November 2011 - 03:10 PM, said:

Shaman neni top v arenach. Shaman + affli lock je top. Proc je shaman + affli lock top? Protoze je shaman jedinej pouzitelnej hotkar a hex se nekrati s fearem. Kdyz se kouknes tak neuvidis jinyho shamana vysoko nez v tymu s lockem. A jedna vec je nerf a druha je overnerf. Ten nerf toho kicku je dmce v dobe, kdy casteri dominujou arenam. Ten shaman nema nic jinyho proti casterum (grounding totem nerfnuli patch pred tim). Nejvetsi haluz je, ze resto shaman po tom nerfu muze mit nakonec ten kick s 5s CD pokud si da na to talenty misto 6s jako to je ted, akorad nebude mit insta vlka. A co ma rikat disco priest v arene? Mozna mana burn. Diskant fakt neni low v pvp, byl v 4.0.6 ale to je rok zpet skoro. Jedinej prislapnutej healer je druid ted v 3v3.


ten nerf shearu praveze nespociva v tom, ze by se zabil shear, ale v tom ze nemuze mit zaroven rychlej kick a velkou mobilitu :) (+ to ovlivni hlavne restaky)
btw: v 3v3 rshaman dominuje (MLS, Shadowplay...)
0

#99 User is offline   Habotin 

  • Group: VIP
  • Posts: 302
  • Joined: 11-July 08

Posted 04 November 2011 - 08:14 PM

jako novej patch duvod konce na ofiku, shaman sel doprdele uplne. Si vzpiseme co ma shaman a ostatni helari.
Shaman: Wind Shear, Earh shield, unleash elements, hex(silence jednou za 35 vterin), grounding, eartbind
Priest: Bubliny, porad deset ruznych buffu, manaburn(10% many, priklad stun 4 vteriny=30% many dolu), fear, mindcontrol, shadowfind rany za 10k
Druid: charge, bash, cyclon,sromek, koreny, a uprime asi nejslabsi healing
Palach: to je posledni patch trochu mimo misu neboli healer kterej nepotrebuje manu ani casty, to byl jedinej healer kterej potreboval nerfnout
0

#100 User is offline   MaiestiQo 

  • Daemonica CT - Shaman
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 492
  • Joined: 13-February 11

Posted 04 November 2011 - 09:18 PM

habotin, no nevím co poslední dobu valíš za *****, shaman že je na ***? Ty asi o retailu nic nevíš, tak ti aspoň ukážu statistiky

http://www.arenajunk...m/rankings/3v3/

a jen se dívej na obrázky, doufám že poznáváš, je to http://www.arenajunkies.com/public/style_images/aj/class/shaman.png ... ještě něco chceš valit za *****, že shaman je useless ? Připadá mi podle toho jak píšeš, že čteš jen patch notesy a z toho děláš chytrého.
1

  • 6 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist