Mystiq.org - forum: World of Warcraft: Mists of Pandaria - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

World of Warcraft: Mists of Pandaria A je to tu!

#61 User is offline   MaiestiQo 

  • Daemonica CT - Shaman
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 492
  • Joined: 13-February 11

Posted 24 October 2011 - 06:41 PM



:D :D
2

#62 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 24 October 2011 - 07:28 PM

 Mufinqua, on 23 October 2011 - 11:11 AM, said:

No podle me hraje wowko hodne lidi i kvuli graficke nenarocnosti, protoze ne kazdy ma pc staveny na hrani her. Ja treba ten star wars ani instalovat nebudu, mel bych z toho slideshow + videa me nijak nenadchly co se tyce hry celkove.

Tak to jsi asi nebyl na ofiku jak jsem mel ja starej pc tak mi dalaran na ofi nacital asi 5 min a pak jsem videl jen chodit jen boty :D A cata je dost narocny na ofiku na grafiku podle me hlavne ted OG :)
0

#63 User is offline   Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 25 October 2011 - 12:33 AM

Asi to nesedne každému podle gusta, každý má rád něco jiného, pro někoho to ztrací WoW atmosféru, na někoho jako mě, to působí příjemně. Budiž, vypadá to trošku jako pohádka o KungFu Pandě, ale mě se to líbí... a líbí se mi strašně moc ta nová lokace, zbožnuju Asii :)

#64 User is offline   Silius0 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 151
  • Joined: 11-September 11

Posted 25 October 2011 - 05:47 AM

Ano Yuni, viz video Atheneho :D 99% holkam se to libi
0

#65 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 October 2011 - 09:34 AM

Nemusím bejt velkej mega skiller Athene abych řekl že většina holek hraje Night Elf Druida :D
0

#66 User is offline   hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 25 October 2011 - 10:01 AM

tak jsem se po chvili rozhodl poridit si annual pass tak snad vyjde diablo co nejdriv abych mohl brecet ze na to mam slabej komp :D ale tak tyrael mount a beta mopka se minimalne vyuzije
0

#67 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 October 2011 - 10:55 AM

Video pro Yunu aby veděla kdo je to ten kks Athene :D
- Trailer:
- Athenova milá rodinka:
0

#68 User is offline   Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 25 October 2011 - 11:45 AM

Ari: Hmm... strašný :D Tak tohle teda fakt neni dle mýho gusta :D

#69 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 26 October 2011 - 01:31 PM

Já jsem třeba šel tady na Mystiqu po Stormwindu a náhodou vysechl rozhovor nějakých malých dětí. Jedno zrovna říkalo: "It's true! People have seen them! Pandaren really do exist!" Takže i kdybyste nehráli WC3, o Pandarenech víte od vanilly :P.
2

#70 User is offline   Thomino 

  • Group: VIP
  • Posts: 386
  • Joined: 03-July 08

Posted 26 October 2011 - 04:23 PM

Proč by nezapadli pandy do příběhu.Vždy i v w3 o nich byla zmínka.Ano vždy byly brány jako taková legrační hříčka tvůrců ale byli tu.Mně se hodně líbí nový styl prostředí nové možnosti ( PVE ).Co se týče Cata netvrdil bych že lidé odcházejí na wotlk.Maximálně lidé kteří hrají pvp na vyšší úrovni protože nahánět za warra priesta musí být opruz ( smile hraji priesta ) ale v PVE je wotlk a cata mnohonásobně vyhrávající Cata.Fail je to že panda vs panda v bg bude vtipné ale třeba je nějak rozliší ( vypálíme jim na kožich znak hordy/aliance :D ).

K SW:TOR Ničím mě nenadchlo.Přišlo mi to víceméně podobné LOTRO s tím že ok budete si moct vít sithy a nebo hodné ale stále to bude jen odnož WoWka s SW tematikou mixnuté Lotrem.A jak lotro dopadlo je FTP s specialníma poplatkama.Myslím že Blizzard nemá nejmenší strach z téhle hry už jen tím že se nebojí přijít s novými a radikálními věcmi
0

#71 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 October 2011 - 06:53 PM

šak to je easy, proč asi pandy, protože to je symbol jedné z nejlidnatějších zemí světa, a blizzard už studuje graf kde mu klesá zájem o wowko, tak to rozhýbou tak, že donutí číňáky a další nábožensko Budho státy pařit za pandu a mnichy, skákat z okna, podpalovat spolužáky apod. při hraní si na masakráta z wowka před barákem na písku.

kruci

fajnšmekři čekají na 11.11.11 ;)
BLEEE

další datadisk se bude jmenovat US Army a nové povolání Jednotka Rangers... Pak tam bude datadisk kde napadne znovu sjednocená CCCP Outland a udělá z něj druhou sibiř a založí povolání "nukleární vědec" s novou rasou šílených Ivanů. charakterizujících lesklou pleší a dlouhým knírem stočeným nahoru s vytetovanou růžičkou na prdeli.
6

#72 User is offline   Malakai 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,288
  • Joined: 25-July 08

Posted 27 October 2011 - 01:33 PM

;) Jó tak s takovouhle máte Mystiq plný k prasknutí a opět se vrátí fronty na 2 hoďky čekání pro non vip...a tak dále

Doufejme, že za 2 roky dále nepříjde i něco takového, jako je pokéball s petem a vlastní pvp se bude odehrávat těmito pety..

Hold je vidět, že rýže je už i pro ně moc drahá a je čas žrát bambus a pandy.
To budou cooking recepty jak sviň.

Zlaté LOL...
LoL

B) :D :P
0

#73 User is offline   Ymeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 476
  • Joined: 30-September 08

Posted 27 October 2011 - 04:26 PM

Jak to je teď: Mists of Pandaria - největší sračka jo, fuj, haters gonna hate...
Jak to bude: Výjde to, všichni to maj : MoP super boží a kdovíco a všichni si budou stěžovat na další datadisk...

A tak stále dokola

Nicméně ty lokace vypadaj dobře, a příjde mi to lepší než Cataclysm, sice tam je taky pár chyb a Pet PvP je taky trochu fail, ale uvidíme :)
2

#74 User is offline   Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 27 October 2011 - 04:58 PM

 Ymeris, on 27 October 2011 - 04:26 PM, said:

Jak to je teď: Mists of Pandaria - největší sračka jo, fuj, haters gonna hate...
Jak to bude: Výjde to, všichni to maj : MoP super boží a kdovíco a všichni si budou stěžovat na další datadisk...


prijde me celkem rozdil nespokojenost se zmenou datadisku ohledne nevyvazeneho pvp (vanilla - tbc - wotlk .. dal jsem to osobne nezazil),popripade zjevny blbosti v kombinaci class oproti predesle (tbc paladin u hordy -viz youtube- do te doby definice "ochrance aliance" .. shaman u aliku nevim jak pusobil.. potom paladin tauren treba (v 1rase shaman,druid a pala...mm.. ne)) nebo talenty a trochu system boje...

ale proboha do wow cpat pokemony,pandy v takovym meritku.. sotva si lidi zvykly na mastery a system talentu z cata ,tak zase neco jinyho.. nevim.. to uz neni datadisk ale jina hra.

jestli je to od blizzu mysleny jako ukazat to nejblbejsi co je napadne a pak pustit neco jinyho bez oznameni.. tak to bude mit ucinek.
ale tohle je fakt uz moc..

vemte si v cata duvod proc worgeni alianci a ti druhy horde? .. "horda potrebovala neco roztomilyho a aliance neco .." .. uz nevim co rek.
Je tohle normalni?

popravde kdyz jsem to sem tak napsal tak to do sebe zapada.
World of Warcraft is Dead
0

#75 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 27 October 2011 - 09:34 PM

 Mr.Heaven, on 26 October 2011 - 06:53 PM, said:


kruci

fajnšmekři čekají na 11.11.11 ;)
BLEEE




Chlape ted sis šplhnul :D
0

#76 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 October 2011 - 09:47 PM

Nvm proč ale nikdy mě ty Skyrimy, Obliviony, Elder Scroolsy nějak nechytly, vždycky sem se dostal tak do prvního města a pak to pro mě ztratilo kouzlo :) Fallouty sou uplně to samý, tam sem se možná dostal o trochu dál protože se mužou používat klasicky konvenční palný zbraně a nemusí se natahovat luk + ve falloutech maš zpomalení času ala matrix, taky to mohli do Skyrimu přidat :)
A hlavně inteligence společníků a nepřátel...hrůza

Ale samozřejmě tu hru stáhnu nainstaluju, založim ranged classu s lukem nebo kuší a pak budu konstatovat že ma hunter ve wowku daleko lepší spelly...a nebo mi na to nebude stačit komp :)
0

#77 User is offline   Habotin 

  • Group: VIP
  • Posts: 302
  • Joined: 11-July 08

Posted 28 October 2011 - 09:12 AM

ten datac mel prijit hned po wotlku proste cata fail ale pandaria vypada rozumne
0

#78 User is offline   hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 28 October 2011 - 09:33 AM

 Habotin, on 28 October 2011 - 09:12 AM, said:

ten datac mel prijit hned po wotlku proste cata fail ale pandaria vypada rozumne

Nevím co ti na cata přijde fail,mě se to zdá po TBC nejlepší datáč,možná i lepší jak tbc,i když ty nerfy to kurví ale jinak pohoda.
0

#79 User is offline   Cherryes 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 31-January 11

Posted 28 October 2011 - 10:09 AM

Co se týká té Číny tak jim teď blizzardi dali reset ID 2x týdně, protože měli Cata dost opožděně tak aby to dohnali :D
0

#80 User is offline   Thomino 

  • Group: VIP
  • Posts: 386
  • Joined: 03-July 08

Posted 28 October 2011 - 10:48 PM

 hartom, on 28 October 2011 - 09:33 AM, said:

Nevím co ti na cata přijde fail,mě se to zdá po TBC nejlepší datáč,možná i lepší jak tbc,i když ty nerfy to kurví ale jinak pohoda.


xDDD rika clovek s 361 gearem

0/13 HC a 0/7 HC :XX
0

  • 6 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users


TOPlist