Mystiq.org - forum: World of Warcraft: Mists of Pandaria - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

World of Warcraft: Mists of Pandaria A je to tu!

#41 User is offline   Cherryes 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 31-January 11

Posted 22 October 2011 - 08:12 PM

No.... ze začátku jsem si také myslela, že Pandaria bude úplněj provar, ale jak se objevují nový features, nebude to zas až tak špatné...Opravdu ukázali dost slušných věcí... Možná to bude lepěí jak cataclysm...
Každopádně krajina je krásná, ale to, že nebudou mít do 10lvl frakci je dle mého celkem stupidní mno... To se jako budou moct křesat mezi sebou? Nebo naopak nebudou moct vůbec? :D
0

#42 User is offline   Hortensie 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 101
  • Joined: 21-December 10

Posted 22 October 2011 - 08:16 PM

World of Kung Fu Panda... jak jinak to komentovat <_<
0

#43 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 October 2011 - 08:53 PM

Je to tak jako vždycky když se objeví něco nového :)

Jooo dodneška slyším ty hlasy "omg nějaký BC zlatý wowko" a pak bylo BC vlastně super :) no jo lidi
Kdyby tohle byl první datáč a to co ted známě jako klasik wow mělo bejt další datáč bylo by to zase opačně :)
3

#44 User is offline   Cherryes 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 31-January 11

Posted 22 October 2011 - 09:00 PM

View PostBonitko, on 22 October 2011 - 08:53 PM, said:

Je to tak jako vždycky když se objeví něco nového :)

Jooo dodneška slyším ty hlasy "omg nějaký BC zlatý wowko" a pak bylo BC vlastně super :) no jo lidi
Kdyby tohle byl první datáč a to co ted známě jako klasik wow mělo bejt další datáč bylo by to zase opačně :)


To je zase fakt no :) vždy je to stejné :D
0

#45 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 22 October 2011 - 10:39 PM

View PostCherryes, on 22 October 2011 - 08:12 PM, said:

No.... ze začátku jsem si také myslela, že Pandaria bude úplněj provar, ale jak se objevují nový features, nebude to zas až tak špatné...Opravdu ukázali dost slušných věcí... Možná to bude lepěí jak cataclysm...
Každopádně krajina je krásná, ale to, že nebudou mít do 10lvl frakci je dle mého celkem stupidní mno... To se jako budou moct křesat mezi sebou? Nebo naopak nebudou moct vůbec? :D


tak udělají podobný event jak DKčka :). vy zapomínáte, že už to nekoresponduje s příběhem, ale vytváří si to svůj vlastní. my obyčejní smrtelníci (zapřísahlí neofikaři) si to stejně nezahrajem, ale podle mne ten lore prostě bude dobrý :)

#46 User is offline   Bloodyman 

  • Group: VIP
  • Posts: 153
  • Joined: 06-November 10

Posted 22 October 2011 - 11:07 PM

Nevím no, podle mě se dalo vymyslet něco lepšího. Sice, jak tu někteří psali, pandy do příběhu zapadají, ale udělat na tom celej datadisk? :rolleyes:
0

#47 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 22 October 2011 - 11:39 PM

tak teď je to na 100%, že SW: TOR překoná WoW do konce roku 2012 xD




EDIT:
jen si to vemte, na youtubu trailer z wow pandarie videlo uz skoro milion lidi a 50% lidi, co hlasovalo, dalo minus...
podle mě bud blizzardi zmagorili, nebo chteji schvalne ukoncit uz letite wowko
0

#48 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 22 October 2011 - 11:59 PM

Tak oni by měli pracovat na tom Titanu ať už to bude cokoliv, takže je možné že po vydání půjde Wow už hodně stranou. Otázkou je kolik Wowkařů opravdu skončí, přecejen ty co tam hrajou od začátku do toho investovali spoustu času i peněz. Nevím jestly pandy způsobí až takový otřes, aby to dramaticky snížilo počet hráčů. Spíš budou hodně nadávat a až datadisk vyjde tak si ho pujdou koupit. Navíc teď vyrukovali s Diablem 3 zdarma pro ty, co si předplatí Wow na celý rok. Každopádně pro mě je TOR jasná volba a ve Wow ať si třeba daj rasu lítacích poníků, střílejících duhové paprsky. :D
0

#49 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 23 October 2011 - 11:11 AM

No podle me hraje wowko hodne lidi i kvuli graficke nenarocnosti, protoze ne kazdy ma pc staveny na hrani her. Ja treba ten star wars ani instalovat nebudu, mel bych z toho slideshow + videa me nijak nenadchly co se tyce hry celkove.
0

#50 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 23 October 2011 - 12:31 PM

ja bych ten datac videl asi tak ze Cina je zeme s nekonecnym prisunem penez pro blizard jenom se jim musi vlizt do rite at nemaj zase naky kecy na to xD
1

#51 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 23 October 2011 - 12:44 PM

Oni maj v Cine povolene datadisky? Mam dojem, ze jsem nekde cetl, ze tam jsou zakazane.
0

#52 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 23 October 2011 - 12:46 PM

Co se týče SWTOR - video k MoP za 2 dny vidělo 1,7 milionu lidí, trailer k SWTOR vidělo za rok 6 milionů. A i když sledovanost časem klesá, myslím, že si to každý spočte sám.
WoW je pořád populárnější než TOR, o kterém se neví jestli to bude dobrá hra nebo fail. TOR musí "ukradnout" mmočkaře z wowka, protože dalších několik milionů lidí, kteří by začli hrát mmo se spuštěním TOR se podle mě nevynoří. A vzhledem k tomu, že dneska by imho většinu z těch mmočkařů zaujala hra s pěknou grafikou (protože wow už přecejen vypadá trochu letitě), tak to TOR nebude mít lehké, protože animace postav v něm vypadají pořád hůř než animace postav ve WoW, což je podle mě trochu průser.
Ale jsem hrozně zvědavý jak to nakonec bude s TOR vypadat. Já jsem vůči té hře pořád dost skeptický, protože mě ani jedna ukázka nepřesvědčila, že by to v něčem mohlo překonat WoW.
0

#53 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 23 October 2011 - 12:48 PM

View PostBlack, on 23 October 2011 - 12:44 PM, said:

Oni maj v Cine povolene datadisky? Mam dojem, ze jsem nekde cetl, ze tam jsou zakazane.

to sem necet ale cet sem ze blizardi museli upravovat naky textury a moby aby jim to v cine povolili (toe fuk padny jim urco povoli xD )
0

#54 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 23 October 2011 - 12:49 PM

No uz samotne pribehy jednotlivych povolani + Q spojene s jejich companiony a vubec companioni jako celek wow imo prekonavaji, protoze wow nic takoveho nema. Ve wow at uz hrajes za cokoliv nakonec skoncis ve Westfallu kde delas ty samy Q za kazdou postavu. Dál třeba možnost vybrat si jak Q zakončit a podle toho být ohodnocen light nebo dark side pointy. Co se týče obecných herních mechanismů, tam se asi moc nových věcí neobjeví.
0

#55 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 23 October 2011 - 03:32 PM

View PostJenyla, on 23 October 2011 - 12:48 PM, said:

to sem necet ale cet sem ze blizardi museli upravovat naky textury a moby aby jim to v cine povolili (toe fuk padny jim urco povoli xD )

Museli odstranit všechny kosti, takže moby přetexturovali, objekty nahradili pytli a taky změnili ikonky. Jak tam byla lebka, nemělo to šanci projít. A takový wotlk tam povolili až někdy v půlce roku 2010.

This post has been edited by Xaverius: 23 October 2011 - 03:32 PM

0

#56 User is offline   hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 23 October 2011 - 04:07 PM

View PostBlack, on 23 October 2011 - 12:44 PM, said:

Oni maj v Cine povolene datadisky? Mam dojem, ze jsem nekde cetl, ze tam jsou zakazane.

Mají povolený jen musí upavovat jejich obsah...nejvíc mě rozesmálo ot že hromádky kostí a kosti celkově museli měnit na pytle s obilím a undeadi ani nejsou takový undeadi... :D

Xaverius byl rychlejší :D ale vím že cata už maj pár měsíců povolený.
0

#57 User is offline   MaiestiQo 

  • Daemonica CT - Shaman
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 492
  • Joined: 13-February 11

Posted 24 October 2011 - 10:52 AM

wtf proč ? xD kvůli čemu ? xD
0

#58 User is offline   Deaths!ck 

  • Group: VIP
  • Posts: 466
  • Joined: 17-March 11

Posted 24 October 2011 - 11:28 AM

To by mě zajímalo, kolik nadržených offikařů z číny hrálo doma ikdyž to neměli povolený...
0

#59 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 24 October 2011 - 11:49 AM

Jak může bejt wow "pořád populárnější, než TOR " ? .. Mě to TOR příde jako docela blbost .. koukal sem ted na nějakž gameplay .. a vypadá to něco na styl wowka, ale mnohem "horšího " wowka ... :)... ještě to nevyšlo a tvrdit, že předčí wow je fakt blbost.
Může mi nějaký fanoušek vysvětlit hlavní taháky "tor" ? V čem bude "lepší" než wowko ? Bude tam nějaké pvp ve stylu aren, bg ? ... Nebo jen tupé běhání po světě a zabíjení NPC ? Nějací bossove a pod .. ? Protože po tom, co jsem viděl gameplay, tak mi to přišlo jako vyloženě fakt kravina.

This post has been edited by sakim: 24 October 2011 - 01:17 PM

1

#60 User is offline   Colette 

  • Daemonica CT - Warlock
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 197
  • Joined: 01-March 09

Posted 24 October 2011 - 04:41 PM

View PostBonitko, on 22 October 2011 - 08:53 PM, said:

dodneška slyším ty hlasy "omg nějaký BC zlatý wowko" a pak bylo BC vlastně super


Ano, TBC bylo super. Domakali tam většinu věcí, co ještě na vanille stály za nic, protože to tehdy teprve začínalo.

O WotLK se také říkalo, jaká to je ve srovnání s TBC mrdka. Přešel jsem a mohu to potvrdit. Je to pravda. :)

Z Cataclysmu zas hodně dobrých PvPčkařů přechází teď hromadně na Arena Tournament. PvEčkaři asi ne; to bývají opravdu masakrální závisláci, jejichž jediný životní cíl je být lepší než ostatní za cenu totálního no-life.

A Mists of Pandaria? Mein Gott :D Jooo, pandy, to si se mnou bude moci zahrát i moje 13ti letá facebook mucQQ sestřenice. Hra určitě bude už natolik jednoduchá, že to zvládne i ona. A pro děti tu máme nový Pet PvP Systhem! [Catch 'em all!] (nový Achievement). Kdo to dá realm-first, dostane k tomu za jméno titul "Tosh".

Jestli mě nové datáče už lákají vůbec něčím, tak jen prohlédnout si hezkou krajinku. A to vás omrzí za týden. Vždyť co se rozjel hunt na Lich Kinga, jde Metzenovi už čistě o prachy, nikoli o hru jako takovou (ale třeba v tom už nemá prsty on a křivdím mu). :)

This post has been edited by Colette: 24 October 2011 - 04:44 PM

1

  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

4 User(s) are reading this topic
0 members, 4 guests, 0 anonymous users


TOPlist