Mystiq.org - forum: World of Warcraft: Mists of Pandaria - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

World of Warcraft: Mists of Pandaria A je to tu!

#101 User is offline   nemak 

  • Group: VIP
  • Posts: 217
  • Joined: 30-August 08

Posted 04 November 2011 - 11:48 PM

 Ashal, on 04 November 2011 - 03:47 PM, said:

ten nerf shearu praveze nespociva v tom, ze by se zabil shear, ale v tom ze nemuze mit zaroven rychlej kick a velkou mobilitu :) (+ to ovlivni hlavne restaky)
btw: v 3v3 rshaman dominuje (MLS, Shadowplay...)

Ok rozepis co znamena MLS a Shadowplay a znova si precti potom, co jsem napsal. Jsi prakticky napsal muj post jinyma slovama, ale tonem, jakoby jsi se mnou nesouhlasil xD.
MaiestiQo: no plno shaman+lock (to je ta fialova ruka) je ted nahore v rebricku. A dokazuje to co? Ze po tom nerfu to tak zustane? Vis je zajimavy ze blizz prisel na to, ze nerfne shamana tak jak ho chce nerfnout, ale nenapadlo je nerfnout locka, kdyz prave lock + shaman je op, ne samotnej shaman. Nerikam ze shaman nebo lock nebo oba nepotrebujou nerf, ale je rozdil mezi nerfem a overnerfem viz warrior a jeho nerf pout cataclysmem z charge->TD->kill (nerikam ze tohle nebylo OP, i kdyz to bylo dva tydny kdyz nikdo nemel jedinej bod resilky. Chtelo to nerf dmg, a war dostal nerf mobility xD. Pak i dmg, ale mobilitu mu nevratili. Pak znova dmg nerf, kdyz uz nebyl treba) na melee bez CC a s nejhorsim dmg (btw ja u toho byl, kdyby jsi si myslel, ze jen ctu noty ;) ). Hold blizzard razi myslenku "Byl jsi OP, ted budes UP. Nikdo nestoji o balanc. Kazdej bude chvili OP, takze bude chvili stastnej a bude platit dalsi pulrok za hrani".
0

#102 User is offline   Habotin 

  • Group: VIP
  • Posts: 302
  • Joined: 11-July 08

Posted 05 November 2011 - 12:19 AM

 MaiestiQo, on 04 November 2011 - 09:18 PM, said:

habotin, no nevím co poslední dobu valíš za srance, shaman že je na piču? Ty asi o retailu nic nevíš, tak ti aspoň ukážu statistiky

http://www.arenajunk...m/rankings/3v3/

a jen se dívej na obrázky, doufám že poznáváš, je to http://www.arenajunkies.com/public/style_images/aj/class/shaman.png ... ještě něco chceš valit za srance, že shaman je useless ? Připadá mi podle toho jak píšeš, že čteš jen patch notesy a z toho děláš chytrého.


ale me shaman lock nezajima, ja mluvil ciste o shamanovi, taky se nam to povedlo shaman/war/feral ale jde o to ze kdyz nerfnuli mana tide a frounding slo to ale ted nerfnou wind shier a jasna volba bud kick jednou za 15 vterin, nebo za 5 ale horsi mobilita, pochopil bych kdyby to dali na 10 vterin jako ostatnim
0

#103 User is offline   balrog1 

  • Group: VIP
  • Posts: 198
  • Joined: 26-April 10

Posted 05 November 2011 - 01:10 PM

Zdá se mi to nebo chce Blizz odpudit i ty co neodpudil Cata ?
-1

#104 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 06 November 2011 - 08:49 PM

Fakt: 80 % topiců na fóru Mystiqu se nakonec změní na pvp diskuzi/hádku.
3

#105 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 November 2011 - 03:33 PM

 nemak, on 04 November 2011 - 11:48 PM, said:

Ok rozepis co znamena MLS a Shadowplay a znova si precti potom, co jsem napsal. Jsi prakticky napsal muj post jinyma slovama, ale tonem, jakoby jsi se mnou nesouhlasil xD.
MaiestiQo: no plno shaman+lock (to je ta fialova ruka) je ted nahore v rebricku. A dokazuje to co? Ze po tom nerfu to tak zustane? Vis je zajimavy ze blizz prisel na to, ze nerfne shamana tak jak ho chce nerfnout, ale nenapadlo je nerfnout locka, kdyz prave lock + shaman je op, ne samotnej shaman. Nerikam ze shaman nebo lock nebo oba nepotrebujou nerf, ale je rozdil mezi nerfem a overnerfem viz warrior a jeho nerf pout cataclysmem z charge->TD->kill (nerikam ze tohle nebylo OP, i kdyz to bylo dva tydny kdyz nikdo nemel jedinej bod resilky. Chtelo to nerf dmg, a war dostal nerf mobility xD. Pak i dmg, ale mobilitu mu nevratili. Pak znova dmg nerf, kdyz uz nebyl treba) na melee bez CC a s nejhorsim dmg (btw ja u toho byl, kdyby jsi si myslel, ze jen ctu noty ;) ). Hold blizzard razi myslenku "Byl jsi OP, ted budes UP. Nikdo nestoji o balanc. Kazdej bude chvili OP, takze bude chvili stastnej a bude platit dalsi pulrok za hrani".

nemůžu s tebou víc souhlasit...na Cata jsem skončil především proto, že warra designovali kolem jedné ability a to CS a taky z toho důvodu, že Blizzard moc nepochopil, co má u warra nerfnout a to byl dmg a ne mobilita, tak jak píšeš...
shaman je dobrý (je to zdaleka nejlepší healer) hlavně proto, že má velice silné healy a výborné cooldowny spolu s dost dobrou mobiliou...žádný jiné healer neposkytuje tolik supportu celé partě jako právě shaman
0

#106 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 10 November 2011 - 04:26 PM

Přestaňte to řešit, stejně už dávno nebudem hrát wowko, až budou pandy free :D
1

#107 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 November 2011 - 11:13 PM

já jdu na betu SWTOR tenhle víkend :D
0

#108 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 10 November 2011 - 11:23 PM

to bych netvril stim ze uz nebudem hrát, pandy budou na offi během příštího léta, do pulroku už budou hratelné free servery tkaže to zas tak dlouho není, mi budem progresovat ICC v dobrém případě
0

#109 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 10 November 2011 - 11:32 PM

 Paeris, on 10 November 2011 - 11:13 PM, said:

já jdu na betu SWTOR tenhle víkend :D

myslis ten americkej test na zatez serveru..? no aby ses nedivil, ze se s evropskou ip nepripojis.. =)
0

#110 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 November 2011 - 11:32 PM

 Zulldruid, on 10 November 2011 - 11:23 PM, said:

do pulroku budem progresovat ICC

Tomu veřim :)
0

#111 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 10 November 2011 - 11:38 PM

a kdy bude na mystiqu World of Piškvorky? ;) porad na to cekam uz docela dost let to bude a porad nic xD
0

#112 User is offline   Ymeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 476
  • Joined: 30-September 08

Posted 11 November 2011 - 06:31 AM

http://img214.imageshack.us/img214/8568/beznzvuyc.jpg

Skill v malování +1 :D

PS: Koukám že tam mám nějaké chyby, tak mi to odpuste, je půl sedmé
4

  • 6 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist