Mystiq.org - forum: BlackOne na hrad ! - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

BlackOne na hrad !

#1 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 08 November 2011 - 09:24 PM

Bravooo B1, pozeram, ze sa ti dari pomaly ale isto "odstranovat" ludi z teamu, ktori stali za zrodom a udrzani projektu. Ked tu boli vsetci ti, ktori tu uz nie su, som vedel, ze nieco "planujes" a vidim, ze si ides za svojim snom a nikto ! ti v tom nebrani ako vidim, co chces, to spravis a mas nad sebou 2 osoby, ktori taktiez mlcia, aj ked mozno v sebe drzia nieco, co mozu mat na teba, ale radsej su ticho.
Ty si na vrchole v zozname ludi, ktori su spojeni s mojim odchodom z org, taktiez mas na svedomi odchod Chodca (Howkeyho) a myslim, ze aj par inych ludi, ktorych mena ma nenapadnu teraz a po novom Janyta a Mija, ktori tu je od zaciatku komunity.

Bol si radove gm, ale akonahle si dostal volnost, tak si tu zacal organizovat take veci, ze bolo z toho mnohym ludom z vedenia zle, ale ako inak ludia sa stazovali na teba mne a ja som si to vsetko odskakal, zacal si si so svojim projektom, siahat na forum, kedze si u mna nedostal tu volnost vo fore, tie mega velke zmeny a potom dalsie zmeny a dalsie, tak si postval par ludi proti mne, co malo nejaky efekt, zalozil si vlastne forum, ale asi ti ten projekt po case krachol, to uz neviem a teraz po novom si sa presunul so svojou hrdostou na toto forum, kde si spravil prevrat a jedine 2 najvyssie osoby, ktore mali forum na starosti Mijo a Janyt ti nedokazali zabranit a vystval si ich prec.

Pamatam na dobu, ked tu Mystiq nebol asi 3 mesiace, Maceq nebol este head admin wow, ty si bol to nejake GM a v kuse si sa stazoval ze to tu ide do haja a chcel si postvat ludi proti Mystiqovi a prevziat moc, co som ta umlcal slovami a vyckal este nejaky cas, co sa aj stalo a po tej dobe sa tu zacali diat tie nejake veci.

Rozmyslam, ze co bude nasledovat dalej, teraz mas na starosti asi forum, ktovie, takze cakam, ze aj tento topic bude coskoro zmazany, mozno sa pokusis zhodit aj Maceqa, aby si mal dohlad nad vsetkymi, neviem.

Mozno vas zaujima preco to tu pisem a o com je tento topic. Sam neviem, ale viem jedine, ze B1 je mlady zasran, ktory si neskutocne otvaral usta a dovoloval si take veci na ludi vo vedeni, ktori maju o X rokov a skusenosti viac a postval proti tymto ludom, vratane mna, svojich podriadenych radovych GM (sak preco by si ho nezastavali, ked ich nabral on), ... Nastolil tu neskutocne zmeny, prikazy, ... aj ked mu patri vdaka za niektore veci a aktivitu, ale jeho pristup, postoj k veciam, k vedeniu bol neskutocne zly.
Takze mi kludne dajte - reputaciu, ale to, co som napisal je pravda, aj ked mnohi z vas nepoznate dovod, neviete mnoho veci, co sa tu diali a deju, ale tato osoba ma na svedomi odchod minimalne 4 schopnych ludi, ktori sa starali o projekt, komunitu, o vas ... Uprimne vam mozem povedat, ze keby nie je Janyta, Mija, tak by forum slo do kyticiek, keby nie je mna, tak by ziaden Mystiq.org nebol, bo som ho 2x sam drzal niekolko mesiacov, Chodca, ktori si robil svoju pracu GM vynikajuco, aj ked ten zaver mozno sam trocha pohnojil a verim tomu, ze aj par dalsich ludi z teamu, ktori sa moc B1 nehodili.
14

#2 User is offline   Zone_Labs 

  • Group: VIP
  • Posts: 39
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 November 2011 - 09:41 PM

Tj, minimalne po ukonceni archaicy se zacal srat sem do fora, zacal si resit na poradach lidi z fora, misto reportovani prislusnym lidem atd atd.

Edit: bude nekdy..
0

#3 User is offline   Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 08 November 2011 - 10:00 PM

Sice fakt nechapu, proc tu zacinas sepisovat Prirucku mladeho konspiracniho teoretika, ale chtel bych podotknout, ze se asi nebavime o tom samem chodcovi, na ktereho vseci vzpominaji, jak to byly krasne casy supportu.
Vyhozeni lidi z forum komunity? O tom se hlasovalo a byl to jednoznacny nazor. A ze kdyz se moderatorum rekne, at to tady vic resi, protoze se tu lidi chodvaji jako prasata a oni se urazi a odejdou - vazne logicke a vazne za to muze black, pouzivej hlavu.
-1

#4 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 08 November 2011 - 10:01 PM

View PostJamik, on 08 November 2011 - 10:00 PM, said:

Sice fakt nechapu, proc tu zacinas sepisovat Prirucku mladeho konspiracniho teoretika, ale chtel bych podotknout, ze se asi nebavime o tom samem chodcovi, na ktereho vseci vzpominaji, jak to byly krasne casy supportu.
Vyhozeni lidi z forum komunity? O tom se hlasovalo a byl to jednoznacny nazor. A ze kdyz se moderatorum rekne, at to tady vic resi, protoze se tu lidi chodvaji jako prasata a oni se urazi a odejdou - vazne logicke a vazne za to muze black, pouzivej hlavu.

Problém je ten, že v dobách největší supportu byl Chodec bráněn všemi možnými prostředky ze všech stran. :) (shit a já se tu nechtěl vyjadřovat :()
0

#5 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 08 November 2011 - 10:11 PM

View PostJamik, on 08 November 2011 - 10:00 PM, said:

Sice fakt nechapu, proc tu zacinas sepisovat Prirucku mladeho konspiracniho teoretika, ale chtel bych podotknout, ze se asi nebavime o tom samem chodcovi, na ktereho vseci vzpominaji, jak to byly krasne casy supportu.
Vyhozeni lidi z forum komunity? O tom se hlasovalo a byl to jednoznacny nazor. A ze kdyz se moderatorum rekne, at to tady vic resi, protoze se tu lidi chodvaji jako prasata a oni se urazi a odejdou - vazne logicke a vazne za to muze black, pouzivej hlavu.


to je to, ze v ludoch sa utkvie len ten zaver preco odisiel, ako som pisal, bola to blbost co spravil, ale skus sa vratit spat a premietni si celu dobu co tu Chodec bol, bol to podla mna najcestnejsi, najkativnejsi GM spolu s Chiom.

Hm o fore nemas moc prehlad ako vidim, ale ani sa nedivim, veci, dovod, .. sa riesili v privatnej sekcii, kde B1 mal mensiu debatu s Mijom a ostatnymi. Tu neslo len o spam na fore, myslim, ze moderatori, ktorym som ja dal prava a plnu moc zvladali forum velmi dobre, to len dotycna osoba zlozena s pismena a cisla do nich neustale utocila, zamykal temy, mazal prispevky a proste robil veci za chrbotm moderatorov a neustale si stal za svojim, ze on si bude na fore robit co chce, co je proste blbost, nikdy to takto nefungovalo, nefunguje a nebude fungovat. Ako inak, ... tam slo opat dostat do ruk aj pristup na forko a tak ako so svojim projektom,t ak aj s forom by zacal robit po svojom.

Ano, mozno s nim mas dobru skusenost, neviem kto si, ani ako dlho tu si, viem, ze si ho budete obhajovat vsetci ti, ktorych vas naverboval do projektu, sak preco by ste boli proti nemu, taktiez mladi, novi hraci sa urcite po precitani obratia proti mne, kedze vsetky novinky, ktore robite vy oznamuje on a vec sa ma tak, ze mlady rozum moc nechape vo co go, tak si to prelozi tak, ze B1 updatuje server a moze za vsetky opravy, takze ako je mozne, ze tu tento stary paprda (ja) kyda na cloveka, ktory sa tu o to stara, oznamuje vsetko co sa tu deje ...
2

#6 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 08 November 2011 - 10:29 PM

Hhh, chceš očerňovat jméno nejčernějšího Black_ona.. hh, zametl bych si před vlastním prahem, než bych se pouštěl do jiných. Já jsem na Mystiq.org od samotného začátku, v týmu jsem rok a půl, což už je nějaký čas na to, abych si na všechny udělal názor. A to co tu píšeš je tvůj zaujatý postoj vůči člověku, který tu dělá jednu z nejdůležitějších prací = kope do lidí v týmu, ať nespí. A to je třeba, protože kdyby do lidí nekopal, tak usnou na vavařínech.

Rozepsal bych se o Chodcově konci, o Hiddenově konci, o tvém konci, o konci Janyta a Mija ale mám na to tolik soudnosti, že to považuju za interní informace a nebudu tady rozmazávat starou historii. Jak to bylo s Chodcem všichni víme a snad každého to šokovalo, o Hiddenovi se snad vyjadřovat nemusím, tebe vyhodil hlavně mystiq, takže kdyby si "neodešel", "byl by si odejit" za ty sviňárny, co tady byly... A Janyta a Mija nechápu. To je jako špatně, že nechcem, aby se nám tady lidi otevřeně a spíš ve stylu verbování bavili o jiných konkurenčních serverech?

Fakt lidi, dávejte si na Black_ona pozor, je to strašná svině, chce všechnu moc, pomalu se infiltruje do všech guild, je všude, sleduje vás v aukci, sleduje vás ve městě, sleduje vás na raidech, sleduje vás na WC. Jakmile šlápnete vedle, končíte, i když tu hrajete dlouho a pro server jste udělali mnoho. DEJ SI POZOR, DALŠÍ MŮŽEŠ BÝT TY!
3

#7 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 08 November 2011 - 10:59 PM

Janyt a Mijo uz nemaj mody..? :blink: kam tenhle svet miri <_<

edit: to uz ma moda jenom Daft ne..?
2

#8 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 08 November 2011 - 11:02 PM

Tak, teď se všichni profackujte a život pude zase svým poklidným způsobem dál...
-1

#9 User is offline   Garry 

  • Group: VIP
  • Posts: 85
  • Joined: 17-January 11

Posted 08 November 2011 - 11:16 PM

Reitaku, přijdeš mi jako někdo kdo už dávno odešel, uražen, ukřivděn a po dvou měsících si vzpomněl, že by mohl ještě něco dodat. Ve dveřích něco pleskne a zase zabouchne. Efekt nula. Jen smích zůstává.
0

#10 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 08 November 2011 - 11:17 PM

Shalladane, tak to prr, debaty o konkurencnich serverech jsem nikdy netoleroval. Jedine co, tak jsem mel zablokovanou sekci prodeje postav, protoze kdybych si ji nezablokoval, mela by polovina lidi, co prodava postavy bany.

Reito, proti Maceqovi B1 nepujde, protoze neumi s linuxem :) toho bych se nebal.

A ja jsem nebyl odejit ani vystipan odesel jsem, protoze se mi uz delsi dobu z B1 zveda zaludek a tak nejak netouzim po tom, podilet se na necem, co mi je proti srsti. To ze se s*re do veci, do kterejch mu nic neni a dela si co chce je jedna z nich.

Jinak Shalladane, nevim, co tu hazes ramena, ze jsi tu od sameho zacatku. Nejses. Ono uplne prvotni bylo MystiQovo cztko, na kterem par lidi co jeste hraje zacinalo. Ja osobne mesic po spusteni, tusim 1.0.8. tak tu nedelej machra pls.

A Jamiku no comment, nemas pravdu a vidis to spatne :) s tebou se hadat nebudu ;)

Ne Tempe, jeste Mako a dve novejsi moderatorky :)
5

#11 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 08 November 2011 - 11:23 PM

ja sem jenom hlupy hrac a tam nahoru k vam nevidim ale

View PostMijo, on 08 November 2011 - 11:17 PM, said:

Jinak Shalladane, nevim, co tu hazes ramena, ze jsi tu od sameho zacatku. Nejses. Ono uplne prvotni bylo MystiQovo cztko, na kterem par lidi co jeste hraje zacinalo. Ja osobne mesic po spusteni, tusim 1.0.8. tak tu nedelej machra pls.

pamatuju jednoho pana co to tenkrat drzel pri zivote takze toho pana urco nepovazuju za nakyho zmrdopana
0

#12 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 08 November 2011 - 11:27 PM

taky si pamatuju jednoho pana a to Reitaka, kterej to tahnul sam ;)

edit: fakt? no vidis, to jsi velkej kluk, ze uz o tom vis :)
0

#13 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 08 November 2011 - 11:29 PM

HH, nevím co mě soudíš, když mě neznáš, na CZtku nefungoval hunterovi q na tamming, tak jsem hrál druida. Byl jsem typ hráče, co nechodil na forum, nechodi pomalu ani na web a jen hrál a nestaral se, protože během toho hrál i jinde. Neprojevoval jsem se na foru ani po dobu TBC, jen jsem ho četl. Na forum jsem začal reagovat až s funkcí developera.

Jen taková poznámka, moje současná postava je starší než tvoje a to sem ji jednou mazal na 10 lvlu...

Takže neříkej mi, co jsem a kde jsem hrál, když mě neznáš.

EDIT: Dokonce jsem se na GM srázku ptal mystiqa, jak to tenkrát opravdu bylo ohledně té aféry mystiq vs Decker, a bavili jsme se tam o tom.
0

#14 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 08 November 2011 - 11:31 PM

nebudu se s tebou hadat o to, kdo ma vetsi pero, to mi za to opravdu nestojis ;)


to Bone: opravdu je to spatne uriznute, kdyz pocita stari postavy na .org, myslim, ze ja meril dobre ;)
0

#15 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 08 November 2011 - 11:39 PM

Tak a teď by tu každej mohl vytáhnout svoji cool historku z minulosti :).
Server se vždycky nějak vedl, nějak se vede a nějak se asi vést bude (i když si pomalu začínám říkat, že vše se blíží svému konci). To, že tu ten a ten udělal kdejakou sviňárnu, tu mohou říkat, tak možná ti nový, kteří už z mýho pohledu nemají moc prostoru pro nějakej support, i dkyž to někteří pořád dokážou, částečně to jde tak oproti minulosti, to je úplně jiný kafe. Z minulosti tu totiž nikdo nemůže říct, že by byl na tom ve výsledku s čistším štítem než dejme tomu Chodec :).

btw

View PostShalladan, on 08 November 2011 - 10:29 PM, said:

Já jsem na Mystiq.org od samotného začátku, v týmu jsem rok a půl, což už je nějaký čas na to, abych si na všechny udělal názor.

View PostMijo, on 08 November 2011 - 11:17 PM, said:

Jinak Shalladane, nevim, co tu hazes ramena, ze jsi tu od sameho zacatku. Nejses. Ono uplne prvotni bylo MystiQovo cztko, na kterem par lidi co jeste hraje zacinalo. Ja osobne mesic po spusteni, tusim 1.0.8. tak tu nedelej machra pls.


2x měř jednou řeš.

Nevím proč, ale poslední dobou si tu začínám připadat jak ve dvou firmách pod jednou střechou, kdy se navenek tváří jako dobře fungující stroj, ale když člověk prohlédne do nitra situace, zjistí, že ne všechna kolečka jsou správně namazána a některá se záměrně točí proti proudu. Má tedy vlaastně cenu bojovat proti sobě na potápějící se lodi nebo radši táhnout za jeden provaz?
3

#16 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 09 November 2011 - 12:14 AM

View PostBonitko, on 08 November 2011 - 11:39 PM, said:

Nevím proč, ale poslední dobou si tu začínám připadat jak ve dvou firmách pod jednou střechou, kdy se navenek tváří jako dobře fungující stroj, ale když člověk prohlédne do nitra situace, zjistí, že ne všechna kolečka jsou správně namazána a některá se záměrně točí proti proudu. Má tedy vlaastně cenu bojovat proti sobě na potápějící se lodi nebo radši táhnout za jeden provaz?

Protože to tak bylo. "Červení" měli WoWko, "zelení" v čele s Reitakem forko.. bylo tu co tu bylo, okolnosti nechme stranou, prostě proběhla tu určitá reorganizace, Reitak už forum nemá a když se něco moderátorům vytklo, nelíbí se jim, že se do toho "cpou" GMka. Jenže sorry, ale projekt drží hlavně WoWko, nehledě na to, že nedávno si GMka+Devové a Modi udělali "pravidla spolupráce", kde je možnost GMek účastnit se řešení situací na foru. Obě strany souhlasili, a přesto někteří asi "na truc" odešli.

Já respektuju a vážím si lidí, kteří pro Mystiq udělali cokoliv, protože kecat je vždycky jednoduché, hnout prstem už je o něčem jiném. A s moderátory jsem nikdy problém neměl a až na svoje topicy sem nic neupravoval (proto nechápu háklivé reakce na můj post od Mija, jak kdybych mu pošlapal bábovičky). Ale to co se tu děje pořád na účet Blacka prostě nemůže zůstat bez odezvy, když ani jedne z lidí, co jej osočují, neznají jeho pracovní náplň, protože nikdo z nich s náma na těch poradách nesedí.

V prvním postu Reitak vzpomíná na lidi, kteří pro server něco udělali. Ale za to, že už nejsou v týmu si z 90% můžou sami. Jediný "staroušek" je Chio, který nikdy žádný problém neudělal, a proto v tom týmu pořád je. Takže pokud chcete porovnávat, porovnávejte to, kdo všechno v týmu kdysi byl, co pro server udělal, jak v tom týmu skončil narozdíl od Blacka, který pracuje pořád, a co provádí teď (třeba Black - aktualizace novinek, reklamní bannery, twitter, facebook, hlasování pro náš server, banování a ostatní všechno možné). Až pak si můžete udělat opravdu obrázek, kde jsou ti staří známí a kde je narozdíl od nich Black, jaký kus cesty on udělal, a jak si svou cestu sami zakončili ostatní...
0

#18 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 09 November 2011 - 12:20 AM

z vaseho pohledu jsou spatni oni a vy ti dobry, stary pusky to vidi presne naopak, je kazdyho vec na kterou stranu se prikloni

jeste chvilku pockame a nechame vysledky (cti populaci, vyvoj projektu,..) at rozhodnou, kdo mel vlastne pravdu; ale ja za sebe treba mam jasno uz ted B)
1

#19 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 09 November 2011 - 12:28 AM

Máš pravdu Tempe. Tak něják to bude. Problémem je, že se zde využívá toho, že GM tým si musí držet "profesionalitu" a pod pojmem "interní záležitost" je schováno tolik opravdu nechvalných informací na některé bývalé členy, které se nemůžou dát ven. Informace, ze kterých by Vám opravdu bylo špatně, co se tu dělo, jak kdo kolik zradil, že se to projevuje ještě teď v práci nás "nováčků a zelenáčů" různými opatřeními, co nám naši práci strašně ztěžují, jen proto, že kdysi někdo něco špatného udělal. Ale je to tak, že přece nebudeme shazovat členy, kteří kdysi byli v týmu. A na tom celém je tento topic stavěný. Oni to ví, a Black je tu za fackovacího panáka.
0

#20 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 09 November 2011 - 12:30 AM

Shalladane, to co rikas ale vubec neni pravda. Jaky na truc odesli, co to je za kravinu. Ten duvod byl uplne jinej a ano, pravidla se udelala, bohuzel je tady nekdo nedodrzoval, coz byl asi jeden z duvodu. To nema s trucem nic spolecneho.

Nicmene to co napsal Bone s tou potapejici se lodi je pravda. Dovolil jsem si na to upozornit, ale opet spor s B1 a i dalsimi. Ale novy web nas zachrani a spasi. Kazdopadne se to trosku hnulo a najednou slo udelat stranky na twittru a par dalsich veci, ale opet jsem byl ja ten spatnej, ze jsem nedrzel hubu a krok.

A to co se tu deje na ukor B1? Slysel jsi nekdy porekadlo jak kdo ke mne, tak ja k nemu? Pokud je na me nekdo arogantni a chova se jako hovado, tak promin, ale nejsem verici, abych mu nastavil druhou tvar.

Jinak se omlouvam, ze jsem se do tebe navezl, bylo to zbytecne moc, uznavam.
2

#21 User is offline   ulixe 

  • Group: VIP
  • Posts: 663
  • Joined: 03-July 08

Posted 09 November 2011 - 08:30 AM

boze zas si nekdo dovolil sahnout na "legendy mystiqu". nechte toho patosu...jinak reitaku treba ja sem moc rad ze jiz nesefujes forko (doufam ze to tak je) protoze jsi pres nej uz jednou zneuzil pristupy lidi pro svoje soukrome zalezitosti a kdo vi kde by to skoncilo kdyby ne. Lidi muzou byt v urcitych chvilich nenahraditelni, ale pokud prekroci urcite hranice jsou jejich dobre skutky prehluseny.
1

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist