Mystiq.org - forum: MQ komunito sjednoťme se.. - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 15 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

MQ komunito sjednoťme se..

#1 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 12:07 PM

Zdravím vážení,
vzhledem k událostem, které se dějí na GN fóru jsem se rozhodl vytvořit oficiální stížnost, kterou následně postnu na GN fóru a zároveň zašlu vedení jejich teamu (samozřejmě to vyscreenuju, kdyby se to "náhodou" ztratilo).

V topicu budu požadovat především omluvu od Orifoxe, za napadení členů MQ kumunity a dále pak vyjádření majitele projektu tj. Martiniuse.

Kdo se ke mně přidá a pomůže mi vytvořit "čistou" žádost, která nebude plná vulgarismů a bude obsahovat vše, za co by se podepsal každý z nás?

Aktuální body stížnosti:
1. Žádost o omluvu hlavního GM Orifoxe za jeho výrok vůči hráčům Mystiqu + omluvu Martiniuse za označení MQ hráčů výrazem "pokrytci"
2. Žádost o vyjádření majitele projektu Gamenode na téma "proč je mystiq konkurence"
3. Žádost o objasnění banů a smazaní příspěvků ze dne 5.3.2013. + (screeny, které mám)
4. Žádost o vytvoření volné diskuze na téma "Obhajoba LOGA a jeho podobnosti s logem twinstaru".

Pište další body, které mám přidat. Tento seznam se bude stále aktualizovat a po dokončení budou jednotlivé body popsány a vysvětleno co přesně myslíme a požadujeme..
0

#2 User is offline   Vyky 

  • Mystiq Times Admin
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 31
  • Joined: 08-December 10

Posted 05 March 2013 - 12:16 PM

Nevím jak u Martinuse, ale Orifox tak shrnul do pytle celou MQ komunitu a omluva od něho je zde na místě. Tímto máš můj podpis se vší seriózností, která k tomu patří.
1

#3 User is offline   Sylwanas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 289
  • Joined: 21-July 08

Posted 05 March 2013 - 12:18 PM

k tejto staznosti by som sa tiez pridal ale nechcite po mne ju vytvarat :D
0

#4 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 12:19 PM

Rád vše sepíšu, jen mi napište co do stížnosti přidat a já to tam dám.. pak uveřejním zde, zkontrolujeme to a uveřejníme u nich..
0

#5 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 05 March 2013 - 12:21 PM

Stačí si projít naše posty na jejich fórku a dát to do jednoho :D

pokud už nejsou smazaný :D

This post has been edited by Mr.Manik: 05 March 2013 - 12:21 PM

1

#6 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 12:22 PM

Obávám se že jsou :D a na hledání jsem moc línej :D jdu aktualizovat úvodní post v tomto topicu..

EDIT: Hotovo. Pište další faily, které by bylo vhodné zmínit ve stížnosti.
0

#7 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 12:27 PM

pokud chcete něčím kontrovat důležité budou důkazy... takže si screenovat výtažky z jejich postů apod... je to jako nechutné puzzle... ale výsledek by je mohl srazit.

Nejhorší je, že když budou chtít vyloží si pravidla atd vždy podle sebe, či si najdou kličku jak ostatní utvrzovat v tom že dělají dobrou věc... tací svi*ě jsou nejhorší.
0

#8 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 12:29 PM

Souhlasím, screeny již nějaké mám. Btw napadá mne další bod a to: "mazání topiců a bany bez vysvětlení" myslím tím tu dnešní "zátahovku" proti MQ hráčům..
0

#9 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 12:30 PM

napiš tam to o LOGU že požadujeme topic ve kterém bude volná diskuze na téma OBHAJOBA LOGA a jeho designu ve spojitosti s Twinem
0

#10 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 05 March 2013 - 12:31 PM

No oni ale vlastně nemají důvod cokoliv řešit. Klein vyřadil jednoho ze svých konkurentů a jelikož se Mystiq zavázal ve smlouvě, že Wow už provozovat nebude, není šance, že by se ta konkurence obnovila. Část hráčů Mystiqu třeba přestane hrát, ať už z vlastního rozhodnutí nebo kvůli banu, ale většinu tohle vůbec nezajímá a budou hrát tam, kde mají svoje postavy. Takže konkurence vyřazena, noví hráči získáni, posily pro GM/DEV team získány a ti co náhodou budou prudit můžou být snadno odstraněni. Celkově pro Kleina velmi dobrý výsledek.
1

#11 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 12:33 PM

bod č. 4 ve smyslu loga přidán..
0

#12 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 12:37 PM

View PostBlack, on 05 March 2013 - 12:31 PM, said:

No oni ale vlastně nemají důvod cokoliv řešit. Klein vyřadil jednoho ze svých konkurentů a jelikož se Mystiq zavázal ve smlouvě, že Wow už provozovat nebude, není šance, že by se ta konkurence obnovila. Část hráčů Mystiqu třeba přestane hrát, ať už z vlastního rozhodnutí nebo kvůli banu, ale většinu tohle vůbec nezajímá a budou hrát tam, kde mají svoje postavy. Takže konkurence vyřazena, noví hráči získáni, posily pro GM/DEV team získány a ti co náhodou budou prudit můžou být snadno odstraněni. Celkově pro Kleina velmi dobrý výsledek.



je to pravda bohužel, to potvrzuje celkově jejich výstup na fóru i ve hře co jsem tak četl

navíc projekty měli být spojeny jen díky ústupkům obou stran... zajímalo by mě kolik ústupků udělali Gamers a kolik Mystiq, jelikož mám pocit že vše je tak jak chtějí oni.

EDIT: na to objasňování banů bacha... drží se tam pravidel která jsou vlastně ústavičně dopisována ať už bany za podpis a propagaci, za psaní v černé listině či za "urážky" ega
0

#13 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 05 March 2013 - 12:39 PM

Chtěl bych napsat že bych tam přidal něco ve smyslu,toho že zbytečně rozdělily komunitu,a to tím že zakázaly(přesměrovali)forum a lidi co už wow a podobné srágory jež jsou momentálně na GN dávno nehrají.Tudíš je GN a jejich stupidní pravidla a projekty nezajímají,jde jim pouze o lidi co tu poznali a chtít se někde normálně vyjádřit/vyřádit tak nemají žádný prostor...
0

#14 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 05 March 2013 - 12:41 PM

Oni nás hráče mají úplně v paži :). Mě stačilo být sněma na poradách (2 stačili) a Skypu, a řeknu Vám, toto nevyřešíte :D Nechci být škaredý a hnusný na ně a pomlouvat je ani nemíním, ale prostě šanci nemáte to vyřešit...
0

#15 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 05 March 2013 - 12:42 PM

Tak ono spojení podle mě nemohla být řeč nikdy. Od začátku to bylo pohlcení Mystiqu. Oba dva čelní představitelé jsou z Onlinegamers, aby se dalo mluvit o sloučení, musel by ve vedení být také někdo z Mystiqu.
0

#16 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 12:42 PM

tak pak jediné řešení je utrhnout co největší počet hráčů a jít ztama pryč, ať se vrátí kam patří bez komunity a populace
0

#17 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 12:44 PM

View PostGotvald, on 05 March 2013 - 12:39 PM, said:

Chtěl bych napsat že bych tam přidal něco ve smyslu,toho že zbytečně rozdělily komunitu,a to tím že zakázaly(přesměrovali)forum a lidi co už wow a podobné srágory jež jsou momentálně na GN dávno nehrají.Tudíš je GN a jejich stupidní pravidla a projekty nezajímají,jde jim pouze o lidi co tu poznali a chtít se někde normálně vyjádřit/vyřádit tak nemají žádný prostor...


něco v tomto smyslu bude v bodě číslo 2 viz výše..

Heavne nabizí se dvě otázky:
Myslíš že ostatní půjdou?
Máme vůbec kam jít? :D

K obhajování banů - mám screeny smazaných topiců, které byli v pořádku + mohu zmínit stále se vyvyjející pravidla a tím je sdiskreditovat, jelikož půjde o oficiální stížnost hráčů MQ, tak to musí vzít v potaz..
0

#18 User is offline   Dawy 

  • Daemonica CT - Druid
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 288
  • Joined: 28-November 09

Posted 05 March 2013 - 12:47 PM

přidal bych označení hráčů mystiqu hlavním adminem Martinusem za pokrytce jen proto, že nesouhlasí se 3. profesema, ale DF před ICC schvalují
0

#19 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 12:49 PM

ano, přidám do bodu číslo 1
0

#20 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 05 March 2013 - 12:49 PM

Co se mě týká ja na jejich Gn uplně kadím otázka je jak chceš urvat ty lidi osobně je mi smutno z některých co jsou zavislí na wow a asi uplně zapoměli na význam slova Mystiq...Sám osobně budu hrát cokoliv když ta komunita tam bude...
0

  • 15 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist