Mystiq.org - forum: MQ komunito sjednoťme se.. - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 15 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

MQ komunito sjednoťme se..

#21 User is offline   Lairee 

  • Eventerka
  • Group: WoW
  • Posts: 450
  • Joined: 01-November 10

Posted 05 March 2013 - 12:49 PM

Nebudem sa staviat na tu ci onu stranu, toto natahovanie ma vazne nebavi - vsetko co chcem je hrat so svojou guildou WoW a popripadne potesit hracov nejakymi eventami....

View PostNguyen, on 05 March 2013 - 12:41 PM, said:

Oni nás hráče mají úplně v paži :). Mě stačilo být sněma na poradách (2 stačili) a Skypu, a řeknu Vám, toto nevyřešíte :D Nechci být škaredý a hnusný na ně a pomlouvat je ani nemíním, ale prostě šanci nemáte to vyřešit...


Nguyene ja som na tej porade tiež a fakt som si nevsimla ze hracov maju v pazi..To by asi neboli dobrovolne do 4tej rana hore aby nieco pre hracov spravili..





View PostBlack, on 05 March 2013 - 12:42 PM, said:

Tak ono spojení podle mě nemohla být řeč nikdy. Od začátku to bylo pohlcení Mystiqu. Oba dva čelní představitelé jsou z Onlinegamers, aby se dalo mluvit o sloučení, musel by ve vedení být také někdo z Mystiqu.


Vsak Black-one zostal nie ? Ja ho stale vnimam na rovnako vysokej pozicii ako Martinusa..
0

#22 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 12:52 PM

View PostHrdly, on 05 March 2013 - 12:44 PM, said:

něco v tomto smyslu bude v bodě číslo 2 viz výše..

Heavne nabizí se dvě otázky:
Myslíš že ostatní půjdou?
Máme vůbec kam jít? :D

však twin.. lepšího projektu není...

ostatní jít nemusí, ale je to jen otázkou času až Diversity dopadne jako Daemonica, už teď jí tikají hodiny... a buď stejně přejdou, nebo hrát přestanou...

či se pokusit udělat v New Yorku čínskou čtvrť, čiže...(Mystiq hráči na Diversity) vyloženě jim to vpálit, nechat je si hrát svojí hru nepomáhat jim... nebrat do Guild... prostě se víc semnknout.

View PostLairee, on 05 March 2013 - 12:49 PM, said:




Vsak Black-one zostal nie ? Ja ho stale vnimam na rovnako vysokej pozicii ako Martinusa..

jo to je ten co z dálky přihlíží jak mu banují a potlačují experti z Gamers komunitu...
0

#23 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 12:52 PM

Nevim nevim, Twinstar nic moc.. team je tam sice o neco moudrejsi ale kdyz se clovek koukne na jejich rychlost oprav tak je to docela bida + hraci jsou tam na urovni stredoveku svym chovanim (samozrejme ne vsichni)
0

#24 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 05 March 2013 - 12:53 PM

Quote

Vsak Black-one zostal nie ? Ja ho stale vnimam na rovnako vysokej pozicii ako Martinusa..


A on snad má nějaký podíl vlastnický na hardware? Je to prostě dobrovolník, který pomáhá majiteli serverů s provozem. A nějaký dobrovolník v konečném důsledku nemá vůbec žádnou váhu, protože majitelem je Kleina a na svých serverech si prakticky může dělat co chce.

Black_one ani není uveden na seznamu kontaktů Gamenode.
0

#25 User is offline   Dawy 

  • Daemonica CT - Druid
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 288
  • Joined: 28-November 09

Posted 05 March 2013 - 12:54 PM

Lairee, na webu gamenode je uveden jenom martinus, blacka jsem na gamenode forku ani nevidel, tak skutecne nevim, jak se stejna blackova pozice projevuje....
0

#26 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 05 March 2013 - 12:54 PM

Nebo si vytvořím server...pojmenuju ho Maník...smlouvu to neporuší, dětem v africe daruju PC, budu mít popku jak hovado a GN s Twinstarem zruinuju :D

Já tam Black_ona viděl akorát v reading sekci pod topicem a zvláštní je, že lidi z mystiqu svoje barvičky mají a on pořád ne :D

This post has been edited by Mr.Manik: 05 March 2013 - 12:55 PM

0

#27 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 12:55 PM

udělej ho v jihlavě a ja tam budu dělat technika ať jsem velkej opravář :D
0

#28 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 12:56 PM

View PostHrdly, on 05 March 2013 - 12:52 PM, said:

Nevim nevim, Twinstar nic moc.. team je tam sice o neco moudrejsi ale kdyz se clovek koukne na jejich rychlost oprav tak je to docela bida + hraci jsou tam na urovni stredoveku svym chovanim (samozrejme ne vsichni)

jenže to je všude xD

opravy... na mystiqu jsem se nedočkal za poslední roky ani pořádného pvp eventu, a to né díky mystiqu, ale díky lidem ve vedení jenž stojí za spojením s Gamers... konkrétně s Blackem, který má vůči mě averzi na 3 sloní zadky... za kterou si ale může sám
0

#29 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 12:57 PM

Ok takže založíme anketu "kdo je pro stiznost a bojovat /// kdo je pro prechod jinam?"
0

#30 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 05 March 2013 - 12:57 PM

View PostHrdly, on 05 March 2013 - 12:55 PM, said:

udělej ho v jihlavě a ja tam budu dělat technika ať jsem velkej opravář :D

Já už bydlím v Brně...a serverovnu twinstaru mám přes ulici :D
1

#31 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 05 March 2013 - 12:58 PM

Stěžujte si jak chcete, nemyslím, že to něčemu pomůže, ale aspoň zůstanem v povědomí.

Přechod ať už na GN nebo TW pro mě není možností...já jsem prostě produkt MystiQu do morku kostí a tím taky zůstanu :)
0

#32 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 01:00 PM

View PostHrdly, on 05 March 2013 - 12:57 PM, said:

Ok takže založíme anketu "kdo je pro stiznost a bojovat /// kdo je pro prechod jinam?"

ale to je blbost nemuzes nikoho nutit :) to nebylo zase tak mysleno vážně... nikdo ti jinam nepujde mají tam charry... jinam pujdou jen guildy co se domluví že chtějí jinam :D

to už je realnější a líbilo by se mi hodně, kdyby se sjednotili hráči mystiqu do pár velkých guild a nechali Narniasáky a spol stranou... to bych celkem rád viděl jak by to vypadalo. a musim říct že myšlenka na to se mi velice líbí i když je těžce proveditelná, jelikož by to znamenalo otevření nábor pro cirka 3/4 top Mystiq guildy a ty ostatní by se museli zrušit
3

#33 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 01:04 PM

jasny no.. asi takhle: kdyz se na to kouknu realne tak chut "neco s tim delat" tzn podat stiznost ma jen nekolik jedincu v podstate jen to tvrdy jadro mystiqu a kvuli tomu je to asi jako chcat proti vetru, akorat se sami pomocime a vysledek zadnej.. proto bych se nakonec asi priklonil pro odchod jinam.. hraju porad na insomnii ale pokud se nas domluvi vic tak rad s vami pujdu udelat nekam gildu a konecne si hru zase uzit..

EDIT:
Opravdu nevím, co v téhle situaci dělat, ale nechat si srát na hlavu a nechat se urážet se mi fakt nechce.
0

#34 User is offline   Nguyen 

  • Group: VIP
  • Posts: 270
  • Joined: 03-May 12

Posted 05 March 2013 - 01:07 PM

Lairee, nic proti, ale proč se podmínky a to myslím VŠECHNY na 100% nevyřešili předem? A já si také myslím, že jsme se měli zeptat hráčů co a jak, já vím, přeci co je hráčům do toho, že ano? Ale hráči dělají server!! Když už tu bylo přes 1000 aktivních hráčů denně...

Prostě mě osobně se to nelíbí jak se jen Mystiq podřizuje (nemyslím ve všem), ale stačilo mi chování martinuse, jak jsem mu napsal svůj názor a byl jsem ukamenován jím + jeho kumpány co si to vůbec dovoluju! To už bylo pro mě moc a byl to také důvod proč jsem odešel, NEPLATÍTE MI ZA TO abych musel snášet takovou buzeraci, když člověk nemůže napsat ani vlastní názor, jen Cezeta se mě zastal (na chvíli :D)...
0

#35 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 05 March 2013 - 01:17 PM

Spis bych to videl na uplne novej server a baj baj pipi (ci se na to uplne vysrat). Tohle cely vnimam jako podraz na nasi komunitu, nedodrzeni slibenych veci a spoustu jinyho svinstva. At si kazdej rika co chce, postavy maji hodnotu 0, svet taky, hratelnost je na urovni mount / dismount.

Ja samozrejmne bych rad vedel, jak to bylo treba s hernim svetem a jadrem, nekde bylo napsany, ze jadro bude jejich, svet bude nas a mne by teda nenapadlo ze vysledek bude 10ti procentni funkcnost.
0

#36 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 05 March 2013 - 01:19 PM

Já bych teďka wowko nechal stranou a věnoval se názvu tohohle topicu.

[irony]
To, že GN je supr server, kterej má světlou budoucnost víme asi všichni.
[/irony]

Spíš si tak říkám, že když tu zůstala hrstka věrných, tak by se s tím mohlo nějak naložit, když už se nám podařilo se sjednotit proti společnýmu "nepříteli" a odložit svoje osobní rozepře stranou.
Každej z nás co tu jsme umí něco a kdyby se to dalo dohromady, tak by mohly vzniknout celkem zajímavý věci :)
Ať už postavení první vesmírný lodi nebo vývoj nějakýho softu, zkrátka cokoliv nás napadne :)
0

#37 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 01:22 PM

Dělám server na Travian, chceš se přidat? :D

A teď vážně - co budeme dělat?
0

#38 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 05 March 2013 - 01:23 PM

Můžem počkat až vyjde Elder Scroll a pak udělat první free xD A zatím hrát Mystiqovi piškvorky :D
0

#39 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 01:25 PM

a nebo přejít na ESO rovnou, ale platit nám to bude mystiq xD
0

#40 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 05 March 2013 - 01:30 PM

nebo stahnout vsichni loic kanon
1

  • 15 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist