Mystiq.org - forum: MQ komunito sjednoťme se.. - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 15 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

MQ komunito sjednoťme se..

#41 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 05 March 2013 - 01:30 PM

Nebo jít jinam a přijít za měsíc, až se to všechno opraví a uklidní. ;)
0

#42 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 01:35 PM

jo to mě čeká naštěstí nemám na čem hrát i když mám ban, jelikož wowko se dá hrát jedině a dobře na notebooku díky rozpoložení klavesnice na bindy rozlišení a velikosti displeje tak akorád na pvp a periferní vidění...

na ty televizy na zdi hledám i toho posranýho gnoma uprostřed...

jako tohle vyřeší asi jen to, že hra bude méně skoněná než je teď, ale kreténi viz Efor aspol ve vedení zůstanou stejně...
0

#43 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 05 March 2013 - 01:39 PM

Kreténi jsou ve vedení vždycky. Jako by to bylo včera, kdy Blizz vydal pandy a na fórech se zvedla vlna odporu proti pokemoním bitvám, farmville a žádným talentům. Spousta lidí odešla, ti ostatní tam hrajou pořád. A spousta z vás se tam chystá taky. ;)
Pokud se někdy vrátíte, tak přijdete na zaběhlej server a bude vám to nejspíš jedno. :)
0

#44 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 05 March 2013 - 01:42 PM

Otázka samozřejmě je, jestli GN dokáže přitáhnout aspoň nějaký další lidi, protože ta funkčnost momentálně neni na super úrovni.
1

#45 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 05 March 2013 - 01:42 PM

View PostJanyt, on 05 March 2013 - 01:30 PM, said:

nebo stahnout vsichni loic kanon

taky už mě to napadlo :D
0

#46 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 05 March 2013 - 01:46 PM

View PostFlynn, on 05 March 2013 - 01:42 PM, said:

Otázka samozřejmě je, jestli GN dokáže přitáhnout aspoň nějaký další lidi, protože ta funkčnost momentálně neni na super úrovni.


A odkud bys ty hrace chtel dotahnout? To mi neni vubec jasny, navic s reklamou co si uz server udelal tam novy lidi nedostanes.
0

#47 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 05 March 2013 - 01:54 PM

Jakou reklamou? ;)
Populace tam je, funkčnost snad bude co nejdřív.

This post has been edited by Flynn: 05 March 2013 - 01:56 PM

0

#48 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 01:55 PM

ma logo twinstaru, tam se dostane lidí...
0

#49 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 02:19 PM

Nečetl sem ani první stránku, petici vám klidně podškrábnu, nikam jinam ale hrát nejdu, postavy by nám stejně nepřevedli, leta nadavam na twinstar a teď bych tam odešel? To fakt ne :D Me stačí když se mi gmka vyjadrej k prejmenovani ACC a prevodu low lvl postav a pak budu zas vklidu hrát...
0

#50 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 05 March 2013 - 02:21 PM

Ta mystiq guilda na gamenode mi přijde jako docela dobrej nápad, šel bych do toho (pokud mi někdy resetnou to heslo). Problém je, že pořád jsou na GN zaběhlý guildy z mystiqu (sssb a další horde guildy, už nevim který sou aktivní sorry) a lidi z nich podle mě nemají motivaci začínat v nový guildě. To, že by byla tvořena mystiq komunitou only, nezaručuje, že ta guilda bude fungovat.

Co se týče stížnosti, myslíte si opravdu, že to má cenu? Zatim tam mystiq hráče utíraj a banujou jak na běžícím páse a myslim, že jediný čeho se ta vaše/naše stížnost dočká, bude smazání/lock topicu a ban toho, kdo jí tam vložil. Vedou to tam hovňousové, a když se ani ex-mystiq tým nestaví za naše zájmy, tak to bude jak mluvit do dubu.

A ohledně přechodu na twin - tam nikdy nepude tolik lidí z mystiqu, aby to položilo gamenode.

Takovýhle protesty chtějí trochu plán a organizaci a ne topic s tím, že "všichni z mystiqu říkaj..."
1

#51 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 05 March 2013 - 02:57 PM

View PostHrdly, on 05 March 2013 - 12:07 PM, said:

2. Žádost o vyjádření majitele projektu Gamenode na téma "proč je mystiq konkurence"

Pardon že ti to kazím, ale tohle už nám tam několikrát řekli. Vzhledem k tomu, že Mystiq si nechává jméno, kdežto Daemonica s Insomnií šly pod gejmnoud, narozdíl od Gejmrs, kteří se po vzoru pokémona do gejmnoudu vyvinuli. No a tak Mystiq může být konkurencí tím, že si může rozjet cokoliv, co může odtáhnout hráče pryč z gejmnoudu. Třeba i piškvorky. Podpisem smlouvy Mysťa souhlasil s tím, že pod Mystiqem už nemůže provozovat wow server, z toho hlediska samozřejmě konkurence být nemůže. Ale těmi piškvorkami jo.

Jinak já pravidla četl několikrát, ale nikdy nevím, jestli celé. No, od prvního čtení se to určitě změnilo, to byl ještě Albatros :D. A co se dělo pátého třetí, to nevím, protože někteří z nás mají dopoledne školu :D.

View PostMr.Heaven, on 05 March 2013 - 12:37 PM, said:

EDIT: na to objasňování banů bacha... drží se tam pravidel která jsou vlastně ústavičně dopisována ať už bany za podpis a propagaci, za psaní v černé listině či za "urážky" ega

Tak si je screenuj den po dni :P.
0

#52 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 05 March 2013 - 03:26 PM

Vážení a milí kamarádi,

myslím, že už nemůžu nereagovat. A jak je o mně známo, bude to sloh.
Nevím, zda jsem teď pro Vás jeden z „diktátorů v GN týmu“ popřípadě jiné pěkné označení, každopádně, reálně jsem pod vlajkou Mystiqu a serveru Daemonica proseděl víc dnů, než na kolik sám mocný Maník 1. Veliký v součtu dostal ban, takže i já mám k MQ vztah. Ale toto, co se děje, už je prostě moc. Můžete mě obvinit, že jsem z GN a teď dělám vlezdoprdelku „OGčkařům“, ale já osobně jsem se s Mystiq portálem a Mystiqem osobně nikdy nerozešel ve zlém. S Mysťou jsme si povídali, vyříkali si různé úhly pohledů na celý tento merge, zavzpomínali, zapřemýšleli nad „co kdyby“ ale vůbec se nebereme jako nepřátelé. Takže nemám jednostranné myšlení. S některými z Vás jsem proseděl x hodin na Mumblu, s jinými prokecal y řádků v různých konverzacích, s dalšími jsem měl možnost podat si ruku nad škopkem dobrého píva a s ostatními jsem se pošťuchoval tady na foru. Každopádně, nejste mi cizí, takže to, co budu psát dál, neberte jako „mluví k nám ten od nepřátel“ ale jako text od člověka, kterého znáte.

Úplně zezačátku jsem bral „Mystiq Resistance“ jako známku punku. S postupem doby jsem přišel na to, že je situace stejná, jako byla na našem fóru. Prostě, některé dobré názory a dobrou kritik zastíní podání, na jaké jsem si na MQ zvykal x let. Já se naučil z toho vyzobávat informace a názory komunity, které jsem pak řešil na poradách. Zbytek flamu jsem házel za hlavu. To ale neznamená, že se takto musíte chovat i na novém foru.

Ano, jsou věci, které jsme nestihly pořádně dodělat, jsou věci, které se nepodařily úplně podle plánu, jsou věci, které je potřeba do budoucna změnit. Ale vzhledem k tomu, kolik toho bylo na práci, je to snad pochopitelné. Možná pro Vás neomluvitelné, ale určitě pochopitelné. Já to uznávám, já to vím, a klidně vám některou kritiku i potvrdím. Ale z hlediska týmu se dělalo, co se dalo a co se stíhalo. A důvod, proč se všechno řešilo tak „hrrr hrrr“ je jednoduchý. Protože jsme museli dodržet termíny. Deadliny, které jsme si stanovili. Pak přišli komplikace a už se to valilo jedno za druhým. Nakonec se muselo soustředit jen na samotné spojení WoW serverů. Ale deadliny, to je pro mě jako člověka ve vedení plus. Martinus si potrpí na dodržování alespoň odhadovaného času na práci a já tímto přístupem souhlasím. Protože o tohle jsem dlouho v MQ usiloval a nešlo to. Pak, světe div se, hráči jsou nasraní, že měli S5 rok a půl a odchází hrát jinam. Proč, protože některé věci se řešili „jo, příští týden k tomu sednu, teď nemám čas“. Kdybych měl takový obrovský nástroj, jako je respekt k termínům (čti deadline), vývoj DAE by vypadal úplně jinak. Neměl jsem ho, a jak to dopadlo, víme všichni. Teď tady je a proto pojede vývoj rychleji, mnohem. Navíc, Martin je člověk, který točí peníze v projektu. Už jen taková blbost, jako že se investuje do reklamy na FB týdně x stovek korun je pro mě známka toho, že se o to stará i finančně a že se k tomu tým staví zodpovědně.

Podle mě je největší problém v jedné věci. A to v tom, že tam Vás prostě nikdo nezná. Pokud jste si všimli, tak GAMENODE je opravdu NOVÝ projekt, sloučený ze dvou. To znamená, že když třeba Heaven (neber to osobně) přijde na GN forum a začne psát stylem, na jaký já jsem zvyklý (a členové MQ týmu), nikoho to tímto „tónem“ nezajímá. A protože tento „tón“ je proti pravidlům, dostane ban (neberte to až tak doslova, ironie atd. nikoho ještě nezabila, ale všichni víme, co mám namysli, na úpravě pravidel se pracuje). Proč? Protože je jedno, co a jakou reputaci má ten člověk na Mystiqu. Je to nový projekt, takže je třeba pracovat i na nové reputaci. Celý problém je způsoben tím, že na MQ máte jméno za ty roky. Na GN to jméno nemáte, to se nepřenáší (v MQ části komunity ano, ale z hlediska vedení ne), na GN prostě nemáte žádné jméno. Tedy vlastně teď už ano. Jste hráči, a podle toho, jak se budete chovat si na Vás tým a komunita udělá „nový názor“. Podle mě jste si někteří neuvědomili, že když Vás každý zná z MQ forka, na GN je třeba vytvořit si jméno nové. A to se nestalo. Kdybyste si vytvořili nové jméno, ať už jako dobrý kritik, obyčejný hráč nebo vlezdoprdelka, tak by Vás taky na GN tak brali. Ale to, jak jste to předvedli, to vypadá spíše „Ahoj, já jsem MQ celebrita, držkoval jsem tam držkovat budu i tady, poserte se ze mě, já mám své názory“. A na to nikdo není zvědavý. Tam se z Vás nikdo neposere, protože jste na MQ dlouho, na GN jste nový hráč, budujte si reputaci. A pokud chcete vystupovat z řady, nebýt ovce a dělat kritiku, prosím. Já osobně to uvítám. Ale neodkazujte se na to, jak jste byli známý na MQ. Musíte si tam vybudovat znovu svoji popularitu. A nezačali jste někteří moc dobře, protože to nevypadá jako kritika, ale jako „Já jsem pán z MQ, chci toto tahle a Q_Q topic“.

Sám víš Heavne, že debil ani zmanipulovatelný člověk nejsem. Takže mě z OG týmu nikdo nezmanipuloval k tomu, abych něco nebo někoho bez vlastního názoru v hlavě poslouchal. Z toho, jak jsme se párkrát bavili, vím, že ani ty nejsi takový pankáč, jak se prezentuješ na foru, protože dokážeš říct dobré názory i dobrou kritiku slušně, třeba v uzavřené konverzaci. Nebo jako když se řešil PVP event. Já se diskuzím s hráči nebráním, víš to moc dobře a jsem dobrým názorům otevřený. Racionálními názory se dají obhájit kroky při rozhodování ve vedení atd. Ale jde taky o to, jak se prezentují. A jednoduše řečeno, tak, jakým „tónem“ se mohli prezentovat na MQ, takovým už to na GN nepůjde. To je prostě fakt.

Ohledně toho, jak se nahlíží ze strany vedení na QQ emocry topicy vedením serveru, je to úplně jednoduché. Spojení trvalo 4 měsíce. Čeho si hráči na našem serveru kromě pořád psaných novinek všimli? Ničeho, pro nás se nic neměnilo. Naopak, kluci na Narniasu udělali mrdu práce, nasazovali to na server, lidi jim to tam testovali a kluci podle toho opravovali, napasovávali opravy na naši DB atd. Takže, zatím co my (čti hráči) 4 měsíce v klidečku hráli, na Narniasu ten vývoj „šel vidět“. To je důvod, proč když hráč z MQ napíše emocry topic, pošlou ho lidi z Narniasu do míst, kde slunce nesvítí. Protože mají pocit, že „hráči MQ pro to nic neudělali a teď držkují“. A víte co, mají pravdu, na test serveru snad nikdo z DAE nebyl (krom pár lidí, které jsem tam nahnal). Měl jsem dost práce s tím, řešit situaci na DAE, takže jsem neřešil propagaci toho, jak probíhá spojení, ale prostě jsou tu fakta, která nejde přehlídnout.

Když to vezmu obecně. Co jste vlastně chtěli, co vlastně chcete? Nejde mi to do hlavy. Chtěli jste velkou popku. Ta zatím drží a není to jen součet Dae a Narn hráčů (čili 500), je to větší. Chtěli jste, ať procují BGčka, ty woe, já sem na BG čekal max 4 minuty, když loguju odpoledne. Chtěli jste více guild a větší konkurenci. Máte to tady, perte se s konkurencí a přijměte fakt, že jsou na serveru teď lepší guildy, než ty Vaše (co se týče progresu a equipu). Chtěli jste opravené spelly do PVP a my Vám říkali, že na to nemáme lidi. Voalaaa, teď na to jsou dva super šikovní klučinové a na PVP se nebude srát, protože lidi z Narnu neměli DFko a celý den logovali jen RBG, takže na spelly se kladl důraz. Takže se ptám znova. O co Vám jde teď? O spravedlnost? O to, že chcete mít neomezenou volnost slova? To mám zase čekat, že Jamík si od Vás nechá za svou práci nadávat a pak bude x měsíců uvažovat o odchodu? GM na Gamers nebyli zvyklí na nadávky na foru a způsob neomezeného vyjadřování se, na jaký jsme byli zvyklý my na MQ. A hráči z Narniasu jsou na chování GM v tomhle ohledu taky zvyklí. Proto nemají žádný problém s pravidly, a proto to problém mají jen někteří jedinci z MQ.

Taky je třeba si uvědomit, že tento „odboj“ není tajný. Forum je neveřejně veřejné a nic z toho, co si tu píšete, není tajné. To je na tom možná to nejsmutnější…

Jak jsem řekl na začátku. Se spoustou z Vás se znám, mám k Vám určitý vztah a dokážu na těch „super cool hatersky vypadajících“ postech najít to, co jste tím chtěli říct. Zbytek nezkušených tam vidí jen Q_Q hate hate. Já za ty roky dokážu pracovat i s tím, co ten topic vlastně měl říct. Ale takhle, jakým směrem se to ubírá, to dál už nejde.

Jestli chcete mít slovo, jestli chcete něco ovlivňovat, jestli chcete být bráni za rozumné kritiky, kteří mají potřebu vyjádřit svůj názor a ovlivnit tím chod věcí, začněte se tak chovat. Jak to děláte doposud to vůbec nemá efekt. Začněme na tom pracovat spolu, aby se ta situace nějakým způsobem uklidnila, uzavřela, některé nevyřešené věci se dořešily a uzavřely a jelo se dál. Klidně napište tu „petici“ nebo co to je, ale jak psal Elgruzz, ničemu to nepomůže, určitě né na foru. To už ji radši pošlete mně a já to vyřídím rovnou ve vedení. Už jsem tu psal jednou, pokud máte problém s něčím, tak mi to napište. V současné vyhrocené chvíli, kdy je na některé Vaše nicky alergická půlka současné komunity, to na foru ničemu nepomůže. Jestli chcete mít vůbec možnost to řešit a jestli to VŮBEC CHCETE VYŘEŠIT, tak to řešte se mnou. Já Vám to totiž nikde nesmažu. Ale flame a plány na přetáhnutí hráčů atd. jsou úplný nesmysl. V tom souhlasím s Elgruzzem. A pokud to nechcete řešit a máte jen pocit, že se musíte hádat za práva MQ pořád dokola, i když vlastně Vám dělá dobře se jen hádat a provokovat a za trest za provokaci provokovat znova.. tak v tom Vám pak pomoct nemůžu a je mi to líto..

S pozdravem
Shalladan
5

#53 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 05 March 2013 - 03:36 PM

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6213300_700b_v1.jpg
:D
7

#54 User is offline   Hrdly 

  • Group: VIP
  • Posts: 178
  • Joined: 14-June 09

Posted 05 March 2013 - 03:39 PM

Shalladane, jen jednoduchá otázka: Jsou podle tebe výroky majitele projektu a hlavního GM projektu o "pokrytcích" a "špíně" v pořádku?
0

#55 User is offline   Dawy 

  • Daemonica CT - Druid
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 288
  • Joined: 28-November 09

Posted 05 March 2013 - 03:42 PM

rovněž bych se chtěl zeptat, co je závadného na tomto topicu, za který autor dostal ban

http://forum.gamenod...61-Made-in-HELL
0

#56 User is offline   B3rky 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 11
  • Joined: 08-January 13

Posted 05 March 2013 - 03:51 PM

Kvuli vete "Skoda, spojeni serveru melo velky potencial." musim koukat na tuto tabulku :


You have been banned for the following reason:
Znevazovani serveru

Date the ban will be lifted: Nikdy


Nikdo se k banu nepriznal, prispevek byl odebran, dukazy zamazany ...
1

#57 User is offline   Ruzgud 

  • Group: VIP
  • Posts: 166
  • Joined: 17-September 11

Posted 05 March 2013 - 03:54 PM

Lidi :). Taky hraji na MQ dlouho, byl jsem clenem teamu, takze trochu vim co a jak chodi. Mam take MQ rad, ale zamyslete se prosim, ze ubec nevite co se odehrava v pozadi celeho "merge" a podobne. Neznate podrobnosti. Vy vidite jen to co jde na povrch, ale vsechno nemusi byt tak jak se na prvni pohled zda :). Martinus je fajn clovek a myslim, ze povede GN slusne a vzhuru.
-4

#58 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 05 March 2013 - 03:57 PM

Ruzgud si děláš prdel,že je slušný člověk xD Tvl koukej kam si vlezl,děláš tu ze sebe debila protože to píšeš někam kde si o něm minimálně polovina myslí svoje...Jinak hádej co tu ban nedostanu tady ti to můžu říct na rovinu :) Už taky vidíš ten rozdíl?

Jinak Shaldo pěkně napsáno ale nesouhlasím GMka si to jméno mají udělat také a a jak vidíš už si ho udělali...
1

#59 User is offline   Ruzgud 

  • Group: VIP
  • Posts: 166
  • Joined: 17-September 11

Posted 05 March 2013 - 03:59 PM

Smutny je, ze o tom vis totalni hovno :). Co a jak bylo a je.
0

#60 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2013 - 04:00 PM

Problém je, že ta druhá komunita včetně jejich vedení... nás musí přimout takový jaký jsme, tak jako my musíme přijmout je... pokud tam dotyční co banovali měli alespoň kapku rozumu, museli dopředu počítat jakou vlnu nevole vůči nim to vznese... už jsem si tam někde v prachu napsal svoje k tomu, jak bych to viděl minimálně první měsíc po spuštění projektu na fóru ohledně pravidel, banů, cenzur, locků apod.

Tady nikdo nepopírá že se tam chováme jak hovada, protože jak už je známo mezi sviněma je nutno býti také sviní.

Tím narážím na to, že (budeme jim říkat dočasně) "moderátoři" mohli ty situace řešit jinak... tak aby předešli tomu co se stalo... jelikož bylo každému úplně jasné, že všichni budou na určitá témata citlivější než obvykle, a že odteď najednou my budeme poslouchat nějakého NoName Efora Martinuse aspol... o kterých víme asi jen to, že to jsou hovada. Bylo prostě naivní... možná kdyby se na fóru více prezentoval někdo od nás/vás z našich zástupců a občas hájil trochu ať už projekt nebo nás... tak by to ubralo na síle... Ale takhle má opravdu každý jen pocit, že všude kam vleze je to samej kurník od Gamers... a na vrchního kohouta si tam hraje párek kašparů
1

  • 15 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist