Mystiq.org - forum: Guild Wars 2 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Guild Wars 2 Už za měsíc...

#1 User is offline   Fran 

  • Group: VIP
  • Posts: 86
  • Joined: 03-November 08

Posted 28 July 2012 - 12:01 PM

Zbývá jeden měsíc do vydání a celkem mě zajímá kolik lidí odsud uvažuje o hraní (ne že bych vás všechny miloval, ale je fajn hrát s lidmi co znáte). Ke hře samotné nemá moc cenu nic psát, kdo o ní neslyšel se pravděpodobně právě probral z kómatu :) . Jako Daemonikou vyléčenému wowkaři a farmou znuděnému diablistovi připadá GW2 jako jasná volba pro další zabitou zimu (i když podle toho co sem měl možnost zkusit to nebude jedna zima :D )
0

#2 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 July 2012 - 12:07 PM

mne GW aj zaujalo ale nejako stim nechcu zacinat lebo to zacne rovno se skolou a pak uz vidim jak vaha GW supne a vaha skoly klesne :))
0

#3 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 July 2012 - 12:13 PM

V com sa vlastne lisi GW2 od wowka? (samozrejme okrem inych ras, lepsej grafiky a podobnych kozmetickych veci)
0

#4 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 28 July 2012 - 12:17 PM

View Postvitamin, on 28 July 2012 - 12:13 PM, said:

V com sa vlastne lisi GW2 od wowka? (samozrejme okrem inych ras, lepsej grafiky a podobnych kozmetickych veci)

Co jsem tak pochopil, tak u GW2 musis sedet jeste dyl, aby ses to naucil. Jinak me teda ta hra laka jenom tim, ze ji zacne hrat dost kamosu, jinak moji oblibu nema. Trailer me nezaujal zadny natolik, abych do toho investoval (pro me) celkem dost penez. Nu, kazdy je jiny.
1

#5 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 28 July 2012 - 02:37 PM

Neplnis tam Q jak ve wow ale mas tam ruzne eventy atd :) A jinak o tom taky vim velky kulovy :D A taky toje jasna volba co si koupim nejspis :D D3 sklamani..
0

#6 User is offline   Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 28 July 2012 - 02:41 PM

View PostMufinqua, on 28 July 2012 - 12:17 PM, said:

Co jsem tak pochopil, tak u GW2 musis sedet jeste dyl, aby ses to naucil. Jinak me teda ta hra laka jenom tim, ze ji zacne hrat dost kamosu, jinak moji oblibu nema. Trailer me nezaujal zadny natolik, abych do toho investoval (pro me) celkem dost penez. Nu, kazdy je jiny.


Nejsem si jistej, ale nebude GW náhodou bez měsíčních poplatků? :D
0

#7 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 28 July 2012 - 02:51 PM

Ja jsem nekde zminil mesicni poplatky? :D Hra samotna je pro me moc draha na to, ze ji budu hrat prinejlepsim par mesicu a prestane me bavit. Ono ani ten litr se na chodniku nenajde.
0

#8 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 July 2012 - 02:55 PM

View PostAsett, on 28 July 2012 - 02:41 PM, said:

Nejsem si jistej, ale nebude GW náhodou bez měsíčních poplatků? :D


ano, bude to bez poplatku... ale aj tak stoji to okolo 40€ co nieje zrovna malo tak skusim pockat do vianoc, mozno urobia nejaku akciu :)

a co sa tyka odlisnosti od wowka je hlavne to ze, sa nerobia typicke Questy ale clovek chodi po svete a pripaja sa do roznych eventov, nieje to robene tak ako wowko first hitnem prasa a loot mam len ja, tam zabijam nejaku elitu niekto chce pomoct a loot z nej nejaky ma taky...
a vpodstate ked pridete do nejakeho eventu nemusite si od nikoho brat Q zadava to samo a odovzdavate len odkliknutim ...
0

#9 User is offline   Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 28 July 2012 - 03:06 PM

View PostErRoR, on 28 July 2012 - 02:55 PM, said:

ano, bude to bez poplatku... ale aj tak stoji to okolo 40€ co nieje zrovna malo tak skusim pockat do vianoc, mozno urobia nejaku akciu :)

a co sa tyka odlisnosti od wowka je hlavne to ze, sa nerobia typicke Questy ale clovek chodi po svete a pripaja sa do roznych eventov, nieje to robene tak ako wowko first hitnem prasa a loot mam len ja, tam zabijam nejaku elitu niekto chce pomoct a loot z nej nejaky ma taky...
a vpodstate ked pridete do nejakeho eventu nemusite si od nikoho brat Q zadava to samo a odovzdavate len odkliknutim ...


Co mi to připomíná? Aha cataclysm s automatickym zadáváním questů a sharovanym zabíjením questových mobů. :-D
0

#10 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 28 July 2012 - 07:23 PM

View PostAsett, on 28 July 2012 - 03:06 PM, said:

Co mi to připomíná? Aha cataclysm s automatickym zadáváním questů a sharovanym zabíjením questových mobů. :-D


Jenze stejne 80% Q si musis brat sam...
0

#11 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 29 July 2012 - 09:19 AM

Me odrazuje to pvp, co sem zatim videl tak to nebude pvp jak ve wow, a tim padem uplna nuda, kde neni rating, areny tak to musi bejt hrozna nuda, a zatim na to to dojelo kazde mmo co se pokusilo konkurovat wowku...

Je jasne ze GW2 wow netrunfne ani nahodou ale bude to pomerne uspesne mmo, svoji zakladnu lidi si urcite najde, hlavne diky tomu ze nema poplatky...bude to jak SWTOR uspesny start ktery se po case ustali a odezni, zbyde naka ta zakladna hracu a diky tomu ze to nema poplatky snad nebudou hraci hned ubivat jak tomu je ve zminenych SW, ktere to ma uz spoctene
0

#12 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 29 July 2012 - 01:08 PM

Jednou jsem hrál jedničku. Chození sem a tam ke questgiverům bych přežil, ale nějak se mi nelíbila grafika, pohyby hrdiny, plus instancovaný svět, kde mimo město nejde potkat víc jak jednoho hráče. Wtf.
Znechutilo mě to dost na to, abych se nezajímal ani už o druhý díl (Jak dlouho to slibují? Sedm let?). Ale mělo to epickou hudbu v menu. Holt Jeremy Soule :D.
0

#13 User is offline   hokop 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 685
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 July 2012 - 09:06 PM

Já se hlavně obávám, že jakmile opadne počáteční nadšení ze hry, tak tam nebude s kým ty eventy dělat a podle toho, co sem viděl na betě, tak to bude docela težký..
0

#14 User is offline   cecilek 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 09-April 10

Posted 30 July 2012 - 01:48 AM

View PostXaverius, on 29 July 2012 - 01:08 PM, said:

Jednou jsem hrál jedničku. Chození sem a tam ke questgiverům bych přežil, ale nějak se mi nelíbila grafika, pohyby hrdiny, plus instancovaný svět, kde mimo město nejde potkat víc jak jednoho hráče. Wtf.
Znechutilo mě to dost na to, abych se nezajímal ani už o druhý díl (Jak dlouho to slibují? Sedm let?). Ale mělo to epickou hudbu v menu. Holt Jeremy Soule :D.

Ve dvojce by už to instancování bejt nemělo, aspoň co vím. :)
0

#15 User is offline   Formaggi 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 389
  • Joined: 27-December 09

Posted 30 July 2012 - 08:47 AM

ja som kukal neake videa a docela ma to zaujalo .. trocha zmena skusit nieco ine .. otazne kolko za to bud chciet .. ael myslim ze za skusku to urcite stat bude
0

#16 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 30 July 2012 - 08:58 AM

Dojede to na malo lidi, pokud to neni udelane tak ze nevadi mensi populace
0

#17 User is offline   s!k4> 

  • Group: VIP
  • Posts: 314
  • Joined: 31-July 11

Posted 30 July 2012 - 09:19 AM

Když to dělá NCsoft, tak bych neřekl, že je to dělané na málo lidí.
0

#18 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 August 2012 - 10:14 PM

tak co lidi, GW2 venku a tady takove ticho ? prave sem to koupil a chci se zeptat kde, ak vubec nekdo hrajete ?:)
0

#19 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 28 August 2012 - 10:25 PM

bud hrajou od rana do rana a nemaji cas tu neco psat nebo se neni cim chlubit :D ale rekl bych, ze prvni moznost je spravna :D
0

#20 User is offline   cecilek 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 09-April 10

Posted 28 August 2012 - 10:35 PM

Mě to celkem zaujalo a jestli se to chytne tak si to možná i časem pořídím, ale taky jsem myslel že teď kolem toho bude větší humbuk. :D Zatím to má přes 400k hráčů.. http://massively.joy...-before-launch/
0

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist