Mystiq.org - forum: Guild Wars 2 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • « First
  • 6
  • 7
  • 8
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Guild Wars 2 Už za měsíc...

#141 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 October 2012 - 10:28 AM

Moje recenze huntera: Hodne sem si zvykl na hrani huntera ve wowku, takže vsecky hry porovnavam s ním, do včerejška ho zatím žádná hra nepřekonala (Diablo 2/3 už nehraju, tam hunter nebyl špatnej ale nebavi me farmit porad dokola jeden a ten samej akt abych ziskal ekvip).

+ pekna grafika
+ pěkná mapa (minimapa moc malá a nebo měli udělat větší ikonky pro vendory)
+ pokus o inovaci ohledne skillu (podobny jak v D3 akorat se kupujou za talent body a nedostavate je s levelem)
+ každa zbran ma jiny ability
+ eventy
+ plavání
+ skakačky (tj skoro jak v assasins creed akorat pro vetsi lamky)
+ ahievmenty
+ profese woodcutter :D
+ (velký) - prodavani šedejch itemu vendorovi jednim tlačítkem
+ NPC reagujou na chování postavy, pozdravěj, varujou ("tam nechod, lokace pro vysokej lvl")
+ možnost RESNOUT NPC (hodne libové)
(+-) tradeskilly jdou skilovat jen ve městě a s tim souvisi nějaky zajimavy rozčlenění batohů
(+-) opotřebení seker, mining picků a srpů na koseni bylinek :D
- CHYBĚJ MI QUESTY V QUESTLOGU (bez questu nejak nemam co dělat, nvm kam mam jit dal)
- chybi mi upozornění "out of range" u ranged abilit...jako že si vyplejtvam CD a pak zjistim že sme moc daleko
- odfláklý nastavení (viz bod výše)
- dodge (skoro nevim na co je, i když pekna animace)
- hra mi přijde moc jako akční rpg (neni potřeba zakliknout nepřitele když davam dmg, reakčni ability, samé skakani a charge) a na tenhle hry mi to nesedí
- chybí mi nějakej text při zadavani "srdičkovejch" questu, nikde tam nejsou žadny nápisy, tudiž žadny lore...nevim proč mam sbirat 10 kořenu Peacebloomu...jenom proto aby se mi vybarvila ikonka na mapě. (stjenej typ miniquestu jako z wowka: zabij, přines, doprovod...akorat k tomu nedostanete text a jen slepě mlatite)
- sekundarní ability (tlačitka 6-10) nejak sem si jeste nevybral a prijdou mi nanic...vsecko umlatim na 1-5
- hrozne chaotický zobrazení achievmentů
- vsecky možnosti postavy dostupne pres jedno tlačítko "H"
- chybí skinning :D
- chybí TRACKING (hunterům)
- nemožnost upravit bary / malo možnosti v keybindings / nemožnost vytahnout tradeskill na bary ... nebo to je zpusobeny chaotickym interfacem
- nemožnost chcípnout, každyho moc jednoduše vykosim, chcipl sem jen při dlouhym padu když sem zkoušel Disengage za letu :D (asi sme moc zvyklej na mystiq, naběhnu do domu, mobove se naagrujou skrz stěny...tj to pravy HC)

Vyhodnocení: 80%
Snažili se o inovaci ale mě styl akčního mmorpg nesedí...i tak je to asi dobra hra ale pro mě asi ne, nejspíš sem moc "zkažen" wowkem (nvm jestli je + nebo - bejt skaženej wowkem)
Nedal sem 100% protože:
-15% chybějící questy, tohle mi fakt vadí
-5% interface / herní styl / nastavení

Zatim mam skoro level 10 a expim v první lokaci takže je možný, že mě časem hra víc chytne (v dalších lokacích třeba budou víc OP a chytlavější eventy) ale uplně mě tam deptaj ostatní hráči, chci si splnit quest/event, oni se mi tam přiserou a event/"srdičkovej Q" mi splněj a už ho znova nemužu pustit.

PS: Všecky moje nicky sou už zabraný...Aribeth (zabraný), Jacia (zabraný) a přitom sem si tohle jmeno vymyslel...
3

#142 User is offline   Leviathan 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 October 2012 - 04:40 PM

par reakci:)

- out of range poznas, musis se mrknout na skill a pokud je cervene podtrzeny (je pod nim cerveny obdelnik), tak jsi OOR a musis bliz:)
- dodge je vec k nezaplaceni, kdyz vidis ze na tebe neco leti, uskocis, kdyz vidis ze pod tebe casti plosnak, mas chvilku na to dostat se z toho postizeneho uzemi. Ale to zjistis spis az v pvp, dungu, stejne jako nac jsou ty ability 6-10:D
- podobne i s tim umiranim - casem poznas ze umrit neni zas tak nerealne:D
- to zadani questu, myslim ze npc pro ktere ten quest plni ma vzdycky vysvetleni proc to je potreba udelat, ja to sice moc nectu, ale myslim ze snad vsechny questy tohle maji i kdyz ne moc obsahle. A misto questlogu proste na mape vidis srdicka no:) Mas u nich i lvl pro ktery jsou urcene a typos s dalekohledem te vzdycky posle dal, ukaze ti dalsi questy.
- co se bindu tyce, me slo vicemene vse co jsem chtel, ale vystacim si jen s normal pismeny a kombinace se shiftem atp. nejsem moc narocny:) co presne bys rad a neslo ti to?

PS: jestli ti zabrali nick, muzes si udelat nejaky viceslovny, ja to taky tak resil, kdyz jsem zjistil ze vsechny me oblibene jsou zabrane
1

#143 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 October 2012 - 07:26 PM

Mam autorun na prostřednim tlačítku na myši a někdy mi prostě nefunguje a nvm čim to je...musim prokliknout alt+tab nebo zmena anglicky klavesnice tam a zpet aby to zase fungovalo...a nebo mam nakou blbou myš :D
Keybinding třeba na otevření Skillů/profesi/talentu atd...hodnocení 80% je ale podle mě hodne libovy :D

Na 10 lvl tedka uz docela chcipam...takze dodge asi fakt k něčemu je
0

#144 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 09 October 2012 - 11:03 AM

View PostChooze, on 07 October 2012 - 07:26 PM, said:

Mam autorun na prostřednim tlačítku na myši a někdy mi prostě nefunguje a nvm čim to je...musim prokliknout alt+tab nebo zmena anglicky klavesnice tam a zpet aby to zase fungovalo...a nebo mam nakou blbou myš :D


doporucuju si sehnat USB mys :)
0

#145 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 03 December 2012 - 11:40 PM

hraje to jeste nekdo? :D


jinak prodavam svuj ucet, je na nem 60 hunter ci co to tam chooze naexpil a asi 15 elemental asura, co jsem poctive vydrene znudene vyexpil ja :D
cena co ja vim 700kc
0

#146 User is offline   Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 18 December 2012 - 02:01 PM

Tak UI u wowka má hroznou výhodu: Můžeš si ho upravit úplně jak chceš. Nakreslit si vlastní mapy, player+target+party frames. Já si začal dělat vlastní UIčko a baví mě to víc než tu hru hrát. :D
0

#147 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 18 December 2012 - 03:36 PM

To este nekdo hraje ? :D I kamos co me rikal ze sem magor ze sem to prodal atd uz to nehraje a to rikal ze ta hra mu vydrzi na hodne dlouho a hele uz zase hraje wowko :D
0

#148 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 December 2012 - 04:12 PM

Guild wars 2 ? ze to vubec vychazelo ...

pokial by niekto chcel ucet mozem ho predat hodne pod cenu :)
0

#149 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 18 December 2012 - 04:15 PM

Taky jsem skažený wowkem není pro mě možné hrát cokoliv jiného :D nebaví mě to :D zkoušel sem L2, Aion atp. a nic :D
0

#150 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 18 December 2012 - 04:33 PM

Wowko všem hrám nasadilo latku příliš vysoko.
Já už 5 let nejsem schopný hrát jinou hru, než wowko. Když něco hraju, tak si říkám jaká je to nuda :).
Za posledních pár let jsem dohrál jen mafii 2, dishonored .. nic jiného mě nechytlo :).
3

#151 User is offline   Lepistor 

  • Group: VIP
  • Posts: 593
  • Joined: 08-May 10

Posted 18 December 2012 - 04:47 PM

Já nejdřív zkoušel GW2, nechytlo mě to. Pak mě na to kámoš nalákal z5, dal jsem 43lvl a sekl s tím. Všichni říkaj, jak je to bůhví jak lepší jak wowko, že je to zábavnější, ale podle mě do 80tky děláš TO samý, protože ty eventy jsou v podstatě stejný, akorád nezabíjíš kentaury, ale vlky atp... A co jsem zkoušel dungy, ty jsou sice super, ale i na 80lvl (max) chodíš vlastně furt dokola i ty LOW, což pro mě znamenalo, že i na low lvl můžeš dosáhnout všeho, co hra nabízí, což se mi nelíbí. Ve wowku jsem se vždy těšil, že když doexpím začnu chodit raidy, arény, pořádné BG atp, ale v GW to vše můžeš v podstatě hned.

BTW, taky jsem zkusil 30125113295185 her, mám nainstalovaných 100GB her a hraju jen wowko :-D Nevím, jiná MMORPG mě nenutí u toho furt sedět nebo i AFKovat v hlavním městě jako wowko, v každé hře mi celé UI přijde zmatené, v každé mi přijde CHAT hrozně nepřehledný, nevím, asi jsem závislák na WoWku :-D
0

#152 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 18 December 2012 - 10:13 PM

View PostLepistor, on 18 December 2012 - 04:47 PM, said:

BTW, taky jsem zkusil 30125113295185 her, mám nainstalovaných 100GB her...

Takový problém mám taky, ale ne kvůli wow, spíš s hrami samotnými. Možná jsem už moc starý, ale shledávám, že opravdu zábavné hry jsou ty, co vyšly kolem roku 2000 (rozsah zhruba pěti let nahoru i dolů) a nedočkaly se dalšího pokračování (Arx Fatalis, Psychonatus, Freelancer, BG&E...), pak ty, které jsou pokračováním slavných sérií (Hitman, Starcraft, TES - ale ty se postupem času taky horší, viz Diablo III nebo GTA 4) a pak dnešní ekvivalenty těch "jednorázovek" - a to je třeba Dishonored, ale musím říct, že to se inspiruje několika jinými hrami... a dělali to ti samí lidi co Arx Fatalis, takže bylo tak nějak dopředu jasné, že to nebude úplně špatné.
0

#153 User is offline   Lepistor 

  • Group: VIP
  • Posts: 593
  • Joined: 08-May 10

Posted 18 December 2012 - 10:38 PM

View PostXaverius, on 18 December 2012 - 10:13 PM, said:

Arx Fatalis


Jojo, to si pamatuju , jak jsem před XXX lety stahoval z rapidshare, mělo to asi 20-40 partů, a vždycky po dostahování jednoho si musel čekat nějak hodinu nebo dvě :-D A ten styl boje tam byl úplně žůžovej.
1

#154 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 19 December 2012 - 12:06 AM

Já to ještě hraju, neříkám, že je to lepší než wowko, to není asi žádná hra, ale v určitých aspektech mají GW navrch, nehraju je 8 hodin denně jako dřív WoW, ale na hodku je každej den zapnu a neplánuju je zatím nějak prodávat ...
0

#155 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 19 December 2012 - 03:49 AM

Něco na styl freelanceru v moderním by jste neměli? To byla tak super hra...
0

  • 8 Pages +
  • « First
  • 6
  • 7
  • 8
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist