Mystiq.org - forum: Hlášení chyb - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 11 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hlášení chyb Zde hlaste nalezené chyby.

#61 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 02 March 2012 - 04:45 PM

Takže:
1) Ihned mi smazejte inventář Už není potřeba všechno jsem vyházel do lávy abych si mohl zahrát.
2) Asuro běž do Netheru tam kde smoukjack a Englor postavili spawner na Bleze a tam odstran tu rozlitou vodu a pokus se spravit bug kterym když se postaví kostička tak se obnoví v inventáři a když se vykope tak normálně 1 přibude. Velmi se omlouvám že jsem si takhle naduplikoval dia ale zastavoval jsem tu vodu a omylem jsem si překlik na dia block, popravdě jsem to pak ještě chvilku zkoušel protože když už to mám nahlásit tak jsem chtěl vědět jestli to nebyla náhoda.

PS: Běž do mejch truhel a oddtran este stack hliny.
PSS: Vodu neodstranuj vsechnu - ta co je v jezirku v rohu vstupovy mistnosti tam ma bejt.
PSSS: Byl bych rád kdyby mi levely ostaly.
PSSSS: A kdyby to bylo do soboty bylo by to ideální.
PSSSSS: Ten 1 block of Diamond co jsem si dal pak do truhly to je ten kterej jsem si přines do Netheru tak ten neničit pls (stal mě 7 stacku obsidianu)

Velice rychle opravit. Nebylo by příjemný když by si každej duplikoval předměty.

Irendie.

This post has been edited by Irendie Imangan: 02 March 2012 - 05:43 PM

0

#62 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 02 March 2012 - 06:10 PM

Njn. Běžně sebou v hotbaru tahám jeden diamond block co mě stál 7 bloků obsidianu, náhodou těsně vedle hlíny co jsem zrovna používal na zastavení vody v netheru.

Btw. voda v netheru? Ftw?!
0

#63 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 02 March 2012 - 06:13 PM

Zkus postavit led a pak ho rozbit, dřív se ta vode nerozlejvala všema směrama ale byla na 1 políčku, a ještě navíc pokud tam zničíš zdroj vody tak zbytek stále teče. Ten obsidian jsem směnil za dia a dia block jsem měl u sebe protože jsem ho zapoměl vyndat.

Jinak Psojed nic proti tobě ale to jak dostat vodu do netheru je celkem základní věc.

PS: A dia block když už ho mám u sebe tak ho chci mit na očích.

This post has been edited by Irendie Imangan: 02 March 2012 - 06:16 PM

0

#64 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 02 March 2012 - 06:27 PM

Při dnešním loginu cca. v 18,20 mi zmizel celý inventář :( krom brnka, měl sem tam materiál na svůj nynější projekt a to: Sandstone, Vlna,Glowstone + dia nástroje
Dalo by se to nějak nahradit

This post has been edited by Dandas: 02 March 2012 - 06:30 PM

0

#65 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 02 March 2012 - 08:09 PM

server freez, pls restart. Jinak byl jsem s hráčem wildcherry v Netheru a bohužel spadnul a rozmázl se o zem. Bohužel asi minutu na to freeznul server, takže nevím, zda se stihne vrátit pro věci, každopádně pokud nebude mít věci zpátky, tak prosím Asuru, zda by mu je nevrátil, thx.
0

#66 User is offline   wildcherry 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1
  • Joined: 25-February 12

Posted 02 March 2012 - 08:23 PM

Ano jak diego řekl byly sme v Netheru a ja spadl... zabil jsem se a asi 30s na to server spadl... tak bych požadal o navracení věcí..
0

#67 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 02 March 2012 - 08:38 PM

Irendie: http://www.minecraft...wiki/The_Nether
"Blocks of Ice that have been hacked into the game, spawned via Creative Mode, or acquired through mods can be placed and broken to leave water blocks behind as well."
- takže který z uvedených způsobů si použil ty? :)
http://www.minecraftwiki.net/wiki/Ice
"As of Minecraft 1.0, Ice blocks can no longer be collected with the Silk Touch enchantment.
...
Currently, the only way to transport Ice to warm biomes is to push the blocks using Pistons. Ice blocks can only be placed directly in creative mode."

Bugers ftw :) Jen tak na okraj.

PS: jediná legit voda v Netheru je donesená v kýblech a strčená do Cauldronu.
A jediný další způsob který mohl u nás nastat jsou nasbírané Ice blocky z předchozích verzí. Ale to je mi fuk, mě jde o výsledek: duplikace předmětů a nekonečná voda někde, kde vůbec nemá bejt.

This post has been edited by Psojed: 02 March 2012 - 08:40 PM

0

#68 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 02 March 2012 - 11:11 PM

Ice block mam z Cauldronu - zkus se podivat třeba SEM.
Bug duplikovani jsem nahlasil a všechny duplikovany itemy (mimo cca 46 kusu hliny ktery by mě měl Asura zničit) jsem nahazel do lavy.

Takže nwm co mas proti.

This post has been edited by Irendie Imangan: 02 March 2012 - 11:29 PM

0

#69 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 03 March 2012 - 10:46 AM

zase freeznul server a opět poté, co jsem se teleportoval ze spawnu do Netheru, mi tak přišlo...
0

#70 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 03 March 2012 - 11:15 AM

Si tu pisknete ze chcete opravu co nejdriv, hned po tom co si nabugujete par bloku :) Musite si pockat az asura bude mit cas, vcera se s tim pokusil neco udelat, mozna uz to je spraveny.. Kazdopadne naduplikovany bloky vyhazejte sami, ja si zkontroluju vase transakce s bednama, to bude dostacujici reseni. Kdo si soupnul naduplikovany bloky do beden, chapu to jako cilene bugovani.

a mizejici inventar - tak tahle chyba je v minecraftu co si pamatuju, snad od prvni verze, to asi opravit nepujde.
0

#71 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 03 March 2012 - 11:47 AM

View PostBubaak, on 03 March 2012 - 11:15 AM, said:

a mizejici inventar - tak tahle chyba je v minecraftu co si pamatuju, snad od prvni verze, to asi opravit nepujde.


a dalo by se to aspon nahradit? :( ty věci mě fakt štvou, ani ne nástroje ale ten stavební materiál
0

#72 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 03 March 2012 - 12:23 PM

Irendie tu vodu jsme spolu s hráčem Bukman odstrenily....opravdu to bylo tak slozity zes to nemohl udelat ty?...
Ještě mě zajímá proč si tu vodulil zrovna k Blazum....k čemu ti to je?...takhle ničit spawner,který je téměř unikát...
Dále bych poprosil Asuru jestli by mi mohl nahrát věci ze včerejší zálohy,stalo se mi to co tu každý píše....server mi padnul a pak mi to psalo ze je nekdo online se stejnym jmenem...děkuji
PS:Irendie příště větší pozor :-)
0

#73 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 03 March 2012 - 03:19 PM

No, když to jednou spadlo kámošovi a pak se nemohl dostat na server kvůli tomu, že mu to psalo, že na serveru je, tak právě do pár minut server freeznul. Mě se to stalo taky jednou, jen už nevim, jestli byl hned freez, nebo jestli jsem jen nevypl a nezapl hru a pak už jsem se normálně přihlásil. Jinak by mě zajímalo, jaktože mně se věci neztrácí? :D
0

#74 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 03 March 2012 - 04:28 PM

Možný to je no, že by si server myslel že ještě hraju, a při dalším loginu by to nezvlád.
0

#75 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 03 March 2012 - 05:29 PM

Hej Zblabunk sorrac ale jelikoz jsem dole ve vstupni mistnosti už dlouho predtim udělal nádržku tak jsem chtěl udělat 1 i nahoře ale trefil to blaze nez jsem to stih obestavet.

PS: Nemám teď moc času takže jsem to nestih klidně vám proplatim tu práci.

This post has been edited by Irendie Imangan: 03 March 2012 - 05:31 PM

0

#76 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 07 March 2012 - 10:07 AM

V poslední době se mi srává, že při zadávání hesla mi "nefunguje" numerická klávesnice v MC, dělá to ještě někomu?
0

#77 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 07 March 2012 - 04:46 PM

Numerická klávesnice mi funguje normálně, možná jí máš jenom špinavou.

Myslim, že blbne plugin na zamikání trihliček, protože jsem před chvílí zamknul truhlu (normálně /lock a pak kliknout). Udělal jsem to znova a znova mi to napsalo, že jsem zamknul truhličku, tak jsem to udělal znova a zase, že jsem jí zamknul.
Předtím, když jsem chtěl zamknout zamklou truhlu, tak mi to napsalo, že je zamčená, teď ne a zamiká se znova.
Možná je to jenom vícenásobná ochrana proti zlodějíčkům :D
0

#78 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 07 March 2012 - 05:34 PM

blbost, překlikl jsem normálně na prohlížeč a zde mi šlo normálně psát i čísla, ve hře šli jen znaky, ale čísla žádná, jen přes alt + ty klávesy s číslicemi na alfanumerické klávesnici...
0

#79 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 07 March 2012 - 09:59 PM

Asuro, mrkni prosím na ty truhly, nejen, že blbne to zamykání, ale od nedávna mi ani nefunguje zajíždění vozíků do truhel, proste jen zajede k truhle, ale dovnitř ho musím dát ručně.
0

#80 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 07 March 2012 - 10:26 PM

U těch vozíků za to může použitý sandstone pod kolejema (emitter blocky), takže to jsme vyřešili. Jinak zkoušel sem si odemknout a zase locknout svoji truhlu v baráku a vpohodě, jen 1x, takže u mě dobrý :o
0

  • 11 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users


TOPlist