Mystiq.org - forum: Hlášení chyb - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 11 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hlášení chyb Zde hlaste nalezené chyby.

#101 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 23 March 2012 - 10:53 PM

Všimnul jsem si když jste si o tom povídaly a zkusil jsem ten sníh zkombinovat v inventáři a normálně z toho byli sněhový bloky,...
Pravda nezkoušel jsem to v tom Crafting Table, ale jestli to jde normálně přes inventář, tak by to snad neměl být takový problém,...
0

#102 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 24 March 2012 - 12:08 AM

Zkouším to i v tom 2x2 inventáři ale ani tam to nejde =/
0

#103 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 24 March 2012 - 12:51 AM

tak fakt že jo,.... něco je špatně s craftbukkitem,... původně jsem myslel že to dělá nějakej plugin,
ale na čistym serveru bez jakýhokoli nastavení to taky nejde. Se normálně divim, že mě to jde,....

Každopádně jsem teď snow_block přidat jako recept do cauldronu:
16x SnowBall = 4xSnowBlock
1

#104 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 24 March 2012 - 09:07 AM

Mě to jde ve hře normálně, v invu i v crafting table. Minecraft mám stažený čistý release a mám na něm všechny upgrade MCPatcheru, ModLoader, ControlPack, Rei's Minimap, Improved Chat a GameOverFix, aktuální verze modů pro 1.23.
0

#105 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 25 March 2012 - 09:57 AM

View PostBubaak, on 23 March 2012 - 11:11 AM, said:

Jako promin, ale moderatori jsme vsichni pracujici lidi, krom Zblabunka, takze se proste sejde naky obdobi, kdy mame min casu nez jindy..To by nas muselo bejt 20 aby tam furt nekdo byl, ale snazime se co muzem, nevim co byste chteli vic, porozhlidni se po cizich serverech, tam tezko najdes podporu jak tady.

Však jsem tam skoro pořád a pořád nemám co vyřizovat...
0

#106 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 27 March 2012 - 01:26 PM

Hoy, není to přímo chyba ale, koukám na mapu světa, a najednou mě padla do oka česká vlajka na spawn věži. Je správně položená? :) Protože logicky by mě napadlo že by ve svislé poloze měla být červená nalevo.

Tak jako tady.
http://img.aktualne....-cr-skotsko.jpg
0

#107 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 27 March 2012 - 02:37 PM

Taky jsem si to myslel, že když se dává vlajka svisle, tak se jen otočí o 90°... pak mě na to ale někdo upozornil, že prej tomu tak neni...

Tak jsem si zašťoural na netu a hned jsem našel tohle: http://cs.wikipedia.org/wiki/Ceskoslovenska_a_Ceska_vlajka
asi v polovině tý stránky je článek o tom, jak má vypadat vlajka, když je svisle,..
0

#108 User is offline   Manjuk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 161
  • Joined: 09-June 09

Posted 27 March 2012 - 03:13 PM

Asura má pravdu.. U toho screenu je trochu problém, že u průhledného plátna to prostě mna jedné straně být špatně musí :).
0

#109 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 27 March 2012 - 07:22 PM

Nevim jestli to je chyba, ale když jsem byl v The Endu, tak mi ten drak ubral max 0.5 srdíčka (měl jsem na sobě dia brněni, ale nemyslim si, že by to na drakovo útok mělo takový účinek) a to na final bosse je trochu málo.
Takhle v tom The Endu je nejtěžší sejmout ty věže a to tam pak bude chodit kdejaká lama pro 100 lvlů...
Prosím Asuro udělej s tím něco takhle to neni moc zábava.

Díky Bukman
0

#110 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 27 March 2012 - 08:37 PM

Drak dává za 10 (5 srdíček), plný dia armor dává 80% redukci, tedy 8 (4 srdíčka), takže by ti měl drak dávat za 1 srdíčko. 0.5 srdíčka je základní regen hp když seš najezenej, takže to by zhruba odpovídalo :P
0

#111 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 27 March 2012 - 09:18 PM

To se zdá nějak málo...
To se tam rovnou můžu vydat sám...čekal sem od draka aspoň půl života, když tě narve (s brněním)
Taky se mi kolikrát stalo že do mě jen drak šťouchnul a neubral mi nic.
Nešel by nějak zvýšit damage ? (a ne, bez brnění tam nepůjdu) :)
0

#112 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 28 March 2012 - 08:19 AM

Minecraft má i singleplayer, bylo to stvořeno aby ses tam mohl vydat sám :) Imho je to úplně v pořádku. Spousta lidí má stále problém zabít creepera nebo endermana, takže jaký problémy by asi měli s drakem. Ty to umíš, tak to odsejpá, nic víc v tom neni.
0

#113 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 28 March 2012 - 02:48 PM

Dobře, no, ale takovýhle lidi v The Endu neuvidíš... jednak že potřebují tu perlu z Endíka a jednak, že by asi dělal problém nalezení portálu.
Ale když už se tam někdo dostane, tak by měl mít určité zkušenosti (např. rok hrání) a proto se mi zdá již zmíněný damage draka malý.
0

#114 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 28 March 2012 - 03:34 PM

"Ale když už se tam někdo dostane, tak by měl mít určité zkušenosti (např. rok hrání)" - sry, ale to je pěkná kravina. Zvlášť u nás, kde se dá portovat k VIP hráčům a tak se může do Endu podívat každej i bez hledání portálu. Ten drak je prostě tak jak má bejt, když to chceš víc HC, tak si neber dia armor :P A aby to bylo jako protiargument - ne každá lama má diamanty, natož tolik aby z nich měl full dia armor na lov draka ;)
Radši jdi vyvinout úsilí při luštění kódu k mému zámku místo žádosti o změnu dmg u enderdraka ;)
0

#115 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 28 March 2012 - 06:35 PM

,,Radši jdi vyvinout úsilí při luštění kódu k mému zámku" - Tak ten zámek je trochu složitej dneska jsem ho zase zkoušel prolomit a nic... nejradši bych se ti tam prokopal. http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif


Tu žádost na draka stahuji... příště tam půjdu bez armoru... http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/mellow.gif
0

#116 User is offline   Tukan96 

  • Group: Validating
  • Posts: 17
  • Joined: 30-March 12

Posted 01 April 2012 - 01:18 PM

Server mi zase nejede, je to chyba u vás, nebo u mě?
0

#117 User is offline   Thermopyl 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 13-August 11

Posted 01 April 2012 - 01:24 PM

U nich... zase to spadlo asi
0

#118 User is offline   Tehlohlavi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 14
  • Joined: 23-February 10

Posted 01 April 2012 - 01:55 PM

neviem ci to je chyba, ale stale mi mizne "cukrova trstina" z pola uz sa mi to stalo v cera a dnes tak isto jak som sa pripojil tak tam uz nebola moderator: Redo sa bol aj na to pozret a zistil ze som ju zasadil a nic proste zmizla este som zabudol mam to na pusti ale "cukrova trstina" sa na pusti normalne vyskytuje : Vimisleni

This post has been edited by Tehlohlavi: 01 April 2012 - 01:57 PM

0

#119 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 01 April 2012 - 02:43 PM

Máš u toho cukru nějakou vodu? Jestli ne, tak je to tím. Na poušti se vyskytuje protože ji tam generuje Anvil/předchozí generátor světa. Normálně musíš mít u ní vodu.
0

#120 User is offline   Thermopyl 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 13-August 11

Posted 01 April 2012 - 04:54 PM

Proč to tak často padá? Člověk ani nemůže nic stavět, nebo vytvářet stěma rollbackama
0

  • 11 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist