Mystiq.org - forum: Hlášení chyb - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 11 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hlášení chyb Zde hlaste nalezené chyby.

#41 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 08 February 2012 - 08:53 PM

jo, tak to dokonce budou ty zprávy ode mě :D, díky, už to řešit nebudu tedy.
0

#42 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 09 February 2012 - 06:48 PM

jinak věci po 15 minutách nemizí, mizí po 5 minutách, právě jsem to odzkoušel
0

#43 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 10 February 2012 - 06:43 PM

Mam takový problém ohledně jednoho menšího lagu.

Dneska jsem byl na spawnu a pak jsem dal home, najednou jsem se propadl do země a padal asi 2000 bloků a spadnu server. Po nahození serveru jsem se objevil doma a (levely mi zůstaly) všechny věci jsem nikdě nenašel.
U sebe jsem měl:
dia meč za 36 lvl (fire aspect 2, knockback 2 a něco proti pavoukům 5)
asi dva stacky stone
cca 10 stacků cobblestone
a možná ještě něco, nevim co.

Nejvíc mě zajímá ten meč. Šlo by to nějak udělat abych dostlal ten meč zase spatky ?
Jinak server spadnu v cca 17:30.

Díky za vyřízení
0

#44 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 10 February 2012 - 08:07 PM

Neplaš mě,.... podle logu server nespadnul, ale jsou tam nějaký chyby,.... něco zahaprovalo při ukládání,.....Vytáhnul jsem ti ty věci z dnešní dopolední zálohy,....

Budu muset ten server celej vnitřně překopat,.... dát jiný hlasování, zkusit ještě najít náhrady za pluginy, který jsou zastaralý, o který se už jejich vývojáři přestali starat,... a upřímně musim říct, že se mi do toho vůbec nechce,...
0

#45 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 10 February 2012 - 08:56 PM

Díky moc.
Jsem rád, že tu máme někoho kdo se o server stará.
1

#46 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 10 February 2012 - 10:24 PM

Jaj, opět freez, prosím o nahození, díky
0

#47 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 11 February 2012 - 02:13 PM

A o5 freez...
0

#48 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 11 February 2012 - 02:33 PM

Asuro, prosimtě, mohl bys mi nahrát zpátky věci z dopolední zálohy?
Server mi nějak zahaproval, pak mi psal že je někdo přihlášenej s mym jménem (nikdo nezná heslo), a nakonec server padnul.

Lognul sem se potom do hry, a inventář prázdnej.

Šlo by s tím něco udělat? díky
0

#49 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 11 February 2012 - 11:32 PM

Hlásím chybu - když jsem třeba v podzemí, odpojím se, vypnu, zapnu hru a připojím, už nejsem v podzemí, ale na povrchu. Takhle se mi to stalo už 2x
0

#50 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 23 February 2012 - 01:44 PM

Dneska kolem 13:30 jsme se se Zblabunkem chtěli portnout do netheru. Postavili jsme portál a do netheru jsme se dostali normálně, ale nazpátek jsme swe objevili někdě uplně nikde jinde a když jsme to zkoušeli znova, tak za jsme se tam objevili (i když byl zničenej portál v normálním světě - objevil se tam novej).
Ještě jsme ojevili duplkování předmětů (např. hlína kterou jsem házel pod sebe tak došla a najednou se objevil novej stack).

S těma portálama to neberu moc jako chybu, ale to duplikování je už podle mě trochu závažnější. ;)

A zhruba o 15 minut později se server freeznul.

This post has been edited by Bukmen: 23 February 2012 - 01:54 PM

0

#51 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 23 February 2012 - 01:58 PM

View PostBukmen, on 23 February 2012 - 01:44 PM, said:

Dneska kolem 13:30 jsme se se Zblabunkem chtěli portnout do netheru. Postavili jsme portál a do netheru jsme se dostali normálně, ale nazpátek jsme swe objevili někdě uplně nikde jinde a když jsme to zkoušeli znova, tak za jsme se tam objevili (i když byl zničenej portál v normálním světě - objevil se tam novej).
Ještě jsme ojevili duplkování předmětů (např. hlína kterou jsem házel pod sebe tak došla a najednou se objevil novej stack).

S těma portálama to neberu moc jako chybu, ale to duplikování je už podle mě trochu závažnější. ;)

A zhruba o 15 minut později se server freeznul.

Jo no...prosil bych ještě o smazání všech naduplikovaných věcí....nechci mít nic podvodem...děkuji
0

#52 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 February 2012 - 03:41 PM

Na kdy je vůbec nastaven restart serveru? Freezlo to ještě před druhou odpoledne a čekal jsem, že ve dvě by to mohl nahodit restart...
0

#53 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 23 February 2012 - 03:54 PM

presne tak, porad to nejde, na webu to hlasi 2 lidi online, ale to pochybuju ze jsou, takze freez a auto restart nikde
0

#54 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 23 February 2012 - 08:38 PM

Mam ještě jeden problém za dnešek.
Po nahození serveru jsem se zase objevil bez všech věcí.
Asuro mohl by si mi prosim tě načíst itemy z dopolední zálohy ?

Díky
0

#55 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 24 February 2012 - 04:21 PM

Nevím kam to napsal, opravdu strašná chyba :D. Nejspíš Ti, Asuro, přišla zpráva od mého kamaráda Bypasse (zde na fóru jako eldesitk), že jsem si dovolil prodloužit jeho mini pole na toto současné, nelíbil se mi prázdný prostor před domem a chtěl jsem si ho zaplnit výsadbou většího pole, které by mohlo sloužit všem. Dal jsem si záležet, aby to vypadalo i k světu, bohužel se ale nejspíše po únavném hraní WoWka lognul do mc asi po týdnu a půl a okamžitě si začal stěžovat, co jsem to postavil a později přidal i nadávky (používání capslocku nevyjímaje...) zkrátka jsem se na to malé pole nemohl dívat a dovolil jsem ho "prodloužit, navíc jsem zboural část té velké hory (bylo z toho přes 3 dvoutruhly materiálu). Nyní požaduje nejspíše kompletní zboření toho většího pole, nicméně by je jedno, jestli požaduje zbořit jen tu část, kde stálo to jeho pole, ale jsem proti celému zboření. Však já si tam klidně vysázím stromy, ať se na to nemusím zase dívat. Za sebe i za mého drahého přítele se velice omlouvám, že ti takovýmito prkotinami maříme tvůj volný čas. Já čekal alespoň trochu shovívavosti za všechen materiál, co jsem mu zdarma z dobré vůle poskytl a jak je vidět, spletl jsem se...
0

#56 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 28 February 2012 - 09:15 PM

Tak jsem narazil na takový problém, když jsem si otevřel zaktualizovanou mapu a přiblížil jsem si baráček. Ta oblast se najednou změnila do té starší mapy a při oddálení tam zase naběhla ta nová část, ale jde to jen v oblasti kolem mého domu. Když jsem si třeba přibližoval to Chrám, co dělá Zblabunk, Bukmen a LoB, tak zůstal stejný i po přiblížení, jen můj baráček zkrátka zmizel :D. Ale tuhle chybu bych asi spíše viděl u svého prohlížeče chrome, i když nevím, často se mi stává, že když kliknu na mapu, tak mi selhává plugin shock vave flash, bo jak se to přesně píše, už nevím, tohle mi dělá prohlížeč neustále a ne jen při otevírání mapy, xkrát jsem ho reinstaloval, stejně tak jako flash v pc a nic nepomohlo, takže už jsem od jakéhokoliv snažení upustil
0

#57 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 28 February 2012 - 11:05 PM

Ono stačí smazat dočasné soubory uložené tvym prohlížečem... páč to co ti to dělá je kvůli tomu ,že chvíli vidíš nový data, a chvíli starý data co máš uložený v pc. Doporučuju prográmek CCleaner, kterej ti pročistí komp a registry od všeho nepotřebnýho a ještě k tomu je zadarmo:
Odkaz na stránky CCleaner
0

#58 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 28 February 2012 - 11:52 PM

no jo, že mě to nenapadlo, už je vše ok a celkově už není pc tak zasekanej, bylo toho požehnaně, díky
0

#59 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 01 March 2012 - 03:30 PM

Zdravim, mám spíš problém než chybu a to že mi to píše communication eror (i Folxikovi) ale na stránkách je napsáno že lidi jsou online.. nevíte kde je chyba? :D
0

#60 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 01 March 2012 - 06:10 PM

Stejný problém mám od 1.0.0 - nemačkej v login screenu enter, ale klikej na tlačítko Join server myší. Nedělám si prdel, fakt to pomáhá. Pokud se ti vrací comm error opakovaně, stačí joinnout na jiný server, restartovat minecraft nebo ručně zadat IP do direct connectu.
0

  • 11 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users


TOPlist