Mystiq.org - forum: Mass Effect 3 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mass Effect 3 VAROVÁNÍ: Tuna spoilerů uvnitř

#81 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 02 March 2012 - 06:51 PM

nice nice



0

#82 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 11 March 2012 - 08:48 PM

ahhh, konečně... kéž by to nikdy nekončilo :D



(spoiler)

0

#83 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 March 2012 - 08:51 PM

no já doufám že v nějakém DLC přidaj jiné konce, ty co nabídly stojí za prd všechny


A mimochodem... ta bitva vyloženě připomínala námořní bitvu ze 17 století kde proti sobě dvě strany střílí bez jakéhokoli manévrování a je to jenom o tom komu dojde dřív munice a nebo lodě. S tím se teda Bioware moc nepředvedlo. Myslím že kdyby tohle viděli Nelson, Nimitz nebo Jamomoto trhali by si vlasy hrůzou co za idioty je to na obou stranách.
Krom toho proč Aliance střílí střílí na všechny reapery najednou... stačilo by jim skoncetrovat palbu 50 lodí a to nesnese ani Reaper. Mohli je ničit jednoho po druhém... reapeři by neměli v dost lodí. Naprostý nedostatek jakékoli taktitky.

Reapera na dálku rozstřílelo pár tuctů Quarianských křižníků. a to ještě hodně skrz atmosféru.
2

#84 User is offline   Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 11 March 2012 - 09:09 PM

Tak som to dohral. Je to úplná paráda ale koniec ma trochu sklamal. Vôbec neviem čo sa stalo s členmi Shepardovho teamu.
0

#85 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 March 2012 - 09:14 PM

View PostNerris, on 11 March 2012 - 09:09 PM, said:

Tak som to dohral. Je to úplná paráda ale koniec ma trochu sklamal. Vôbec neviem čo sa stalo s členmi Shepardovho teamu.



je to těsně po titulkach... ale ty 3 konce fakt stojí za prd jeden každej z nich. Osobně bych si představoval něco ve stylu Sherridana z Babylonu 5 když dokázal seřvat Vorlony a Stíny aby se pakovali z galaxie protože už dávno není jejich a nikdo už o jejich názory a "pomoc" nestojí.
0

#86 User is offline   Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 11 March 2012 - 09:17 PM

View PostPaeris, on 11 March 2012 - 09:14 PM, said:

je to těsně po titulkach



Aha tak tie som zrušil. Rýchlo si to idem kuknúť. :D
0

#87 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 March 2012 - 09:19 PM

titulky jde přeskočit přes Escape a potvrdit to skočí to na ty 2 animace
0

#88 User is offline   Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 11 March 2012 - 09:31 PM

View PostPaeris, on 11 March 2012 - 09:19 PM, said:

titulky jde přeskočit přes Escape a potvrdit to skočí to na ty 2 animace


Mnt, tie som videl, v jednej je chlapec a otec už neviem o čom rozprávali presne ale na konci chce znova počuť príbeh o Sheperdovi a v druhej je Normandy ako ju vcucne nejaká diera alebo čo to je. Ale čo zvyšok? Čo Grunt, Garrus, Liara, Tali a ďalší? O nich som tam teda nič nevidel.
0

#89 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 March 2012 - 10:00 PM

trup normandy skončí nakonec rozpláclý na nějaké planetě... měl bys to tam taky vidět před tím videem s tím klukem.

Byl na ní Garrus, EDI (pokud tedy člověk nezvolil "destroy"), Liara... více méně předpokládám že to přestáli všichni... myslím že Aliance je nakonec zachrání ale jen s vlastními FTL motory to bude trvat pár let. To co zvládla loď přes relay vlastní silou trvá příšerně dlouho. Protheáni by v tuhle chvíli skončili... ti vlastní FTL motory neměli, uměli pracovat jen přes ty mass relé
0

#90 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 12 March 2012 - 10:59 AM

Pro mě konec taky velké zklamání, jinak hra imo dobrá, idyž na první díl nedosahuje.
0

#91 User is offline   DESTR 

  • Web Team
  • Group: Web Developer
  • Posts: 400
  • Joined: 01-July 08

Posted 12 March 2012 - 11:09 AM

Konec je takovej divnej, osobně jsem zvolil "zelenej", ten mi i vcelku sedí. Jen mě vysloveně štve zě spousta věcí zůstala nevysvětlených.
Ale zato multiplayer je dost chytlavej, takže doufám zě tu všichni máte originálku a někdy ho dáme společně :D

#92 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 March 2012 - 12:34 PM

View PostDESTR, on 12 March 2012 - 11:09 AM, said:

Konec je takovej divnej, osobně jsem zvolil "zelenej", ten mi i vcelku sedí. Jen mě vysloveně štve zě spousta věcí zůstala nevysvětlených.
Ale zato multiplayer je dost chytlavej, takže doufám zě tu všichni máte originálku a někdy ho dáme společně :D

Horší než konec dvojky? Ten se mi zdál povedenej...jeslti jo tak nemusim ani nic stahovat a radši využiju poslední 3 dny trialu na SW:TOR.

Třeba je konec otevřenej zdůvodu dalšího DLC za 500 kč a nebo Mass Efect 4: Return of the Sheppard
0

#93 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 March 2012 - 01:27 PM

View PostChooze, on 12 March 2012 - 12:34 PM, said:

Horší než konec dvojky? Ten se mi zdál povedenej...jeslti jo tak nemusim ani nic stahovat a radši využiju poslední 3 dny trialu na SW:TOR.

Třeba je konec otevřenej zdůvodu dalšího DLC za 500 kč a nebo Mass Efect 4: Return of the Sheppard



To těžko... není jak leda by ho někdo naklonoval a o tom pochybuju... spíš by v DLCčku mohli přidat nějakou další technologii... něco co by třeba bylo schopné reapery střílet po jednom s podstatně menšími ztrátami... tuhle možnost bych bral místo těch třech co Crucible nabízí...
0

#94 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 12 March 2012 - 06:23 PM

View PostPaeris, on 11 March 2012 - 08:51 PM, said:

no já doufám že v nějakém DLC přidaj jiné konce, ty co nabídly stojí za prd všechny



taky doufam
Jinak musim rict, ze konci to bylo super (skoro roztrhanej na kusy reaprem, uz jsem si nepripadal tak nesmrtelnej :D ), nez doslo na ty 3 moznosti no :D

Celkove hra se mi libila moc az na tu uplne posledni cast neztracela tempo a emoce jeli na 100% xD

[spoiler]
jinak tady jsou vsechny mozne konce (zakladni 3) ale lisi se 17ti zpusoby
http://www.ign.com/w...ffect-3/Endings

hodne hralo roli to, jakou jste meli "pripravenost" (spada do toho i multiplayer) na finalni boj... dale Sheppard muze prezit kdyz zvolite znicit syntetiky a mate dostatecnou pripravenost



btw: jinak toto je zajimave
https://docs.google....tRjRfZEVnQ2c6MQ
nwm jestli to vydali fanouskove nebo bioware... ale rozhodne je to lepsi nez nic a doufejme, ze to vyjde :)


P.S. a jeste jedna vec, cestina uz je venku... zatim pouze pro muzskou cast a myslim ze bez DLC... obcas jsem v ni videl nejakou drobnou chybu, ale vypada slusne :)
0

#95 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 12 March 2012 - 08:37 PM

View PostPaeris, on 12 March 2012 - 01:27 PM, said:

To těžko... není jak leda by ho někdo naklonoval a o tom pochybuju... spíš by v DLCčku mohli přidat nějakou další technologii... něco co by třeba bylo schopné reapery střílet po jednom s podstatně menšími ztrátami... tuhle možnost bych bral místo těch třech co Crucible nabízí...


Tak ve Falloutu hrdinu taky oživili pro Broken Steel, tak kdo ví co vymyslí. Větší problém je zničení všech mass relay, takže nějaké rozumější cestování bude asi docela problém. Takže bych to viděl spíš na nějaká DLC pro děj před závěrem.

Jinak ta fáma o speciálním konci pro New Game+ je vyvrácená?
0

#96 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 March 2012 - 09:29 PM

Když hraješ ME3 na freečku (nemáš originální hru a tedy multiplay) mužeš dosahnout nějakyho toho dobrýho konce?
0

#97 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 12 March 2012 - 09:43 PM

Normálně jsem použil soubor Local_Profile.sav od člověka co měl readiness full a bylo vystaráno.

Docela zajímavá teorie, že celá ta závěrečná část je pouze halucinace, nebo snaha Reaperů indoktrinovat Sheparda.
0

#98 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 March 2012 - 08:08 AM

View PostChooze, on 12 March 2012 - 09:29 PM, said:

Když hraješ ME3 na freečku (nemáš originální hru a tedy multiplay) mužeš dosahnout nějakyho toho dobrýho konce?



Těžko Readiness jde vytáhnout max na 4000 a to člověk musí udělat opravdu všechno. Ale vážně nechápu jak mohl v některých koncích přežít výbuch citadely...


Jinak má li někdo vysokou Readiness otázka na Destroy- Gethové a EDI... taky je to zničí?
0

#99 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 13 March 2012 - 11:23 AM

Tak dosáhnout nejlepšího konce by mělo jít i bez hraní multiplayeru, ale pouze s importovaným charakterem v New Game+.

Jinak tady je postup, který umožňuje změnit kolik war assets dostaneš za splněný úkol. Sám jsem to ale nezkoušel. Tenhle postup je přímo na Q Irune: Book of Plenix, ale dá se to použít i na jiné Q za které je war asset.

Quote

1. Přijměte úkol. Uložte hru a ukončete ME3.

2. Stáhněte si program Mass Effect 3 Coalesced.bin tool a někam k sobě rozbalte.

http://blog.gib.me/2012/02/16/mass-effect-3-coalesced-bin-tool/



3. Zazálohujte si tento soubor, který budete následně editovat:

C:\Program Files (x86)\Mass Effect 3\BIOGame\CookedPCConsole\Coalesced.bin



4. Přetáhněte soubor Coalesced.bin na EXE soubor Gibbed.MassEffect3.Coalesce.exe (je ve složce, kam jste si rozbalili EditTool).

5. Ve složce, kde máte ME3 Coalesced tool, se vytvoří složka Coalesced, která obsahuje soubory *.*.json. Ty už se dají normálně editovat.

6. Otevřete soubor 09_bioui.json a v něm nalezněte klíč sfxgame.sfxgawassetshandler

7. Zde jsou vidět jednotlivé úkoly a jejich WE hodnocení. Najeďte na úkol ID 255.
"(ID=255,AssetName=\"GAWAsset_BookOfPlenixBonus\",Type=GAWAssetType_Modifier,StartingStrength=0,GUIName=0,GUIDescription=720100,bIsExploration=False,ModTargets[0]=(TargetID=207,Value=40),UnlockPlotStates[0]=0,GUICategoryID=0,DebugConditionalDescription=\"Book of Plenix Turned In\",bShowNotificationOnAward=true,ImagePath=\"gui_codex_images.galaxyAtWar.GM_Artifact_512x256\",NotificationImagePath=\"GUI_Icons.Notifications.GM_Artifact_256x128\")",


8. Zde editujte hodnotu Value=40 na například 9000, bude to vypadat takto:
"(ID=255,AssetName=\"GAWAsset_BookOfPlenixBonus\",Type=GAWAssetType_Modifier,StartingStrength=0,GUIName=0,GUIDescription=720100,bIsExploration=False,ModTargets[0]=(TargetID=207,Value=9000),UnlockPlotStates[0]=0,GUICategoryID=0,DebugConditionalDescription=\"Book of Plenix Turned In\",bShowNotificationOnAward=true,ImagePath=\"gui_codex_images.galaxyAtWar.GM_Artifact_512x256\",NotificationImagePath=\"GUI_Icons.Notifications.GM_Artifact_256x128\")",


9. Soubor 09_bioui.json uložte.

10. Složku Coalesced nyní čapněte a přetáhněte zase na EXE soubor Gibbed.MassEffect3.Coalesce.exe.

11. V naší složce se vytvoří po chvilce modifikovaný soubor Coalesced.bin, ten vezměte a přepište jím původní soubor v adresáři se hrou:
C:\Program Files (x86)\Mass Effect 3\BIOGame\CookedPCConsole\Coalesced.bin


12. Pak spustě hru, splňte úkol pro Voluse a tadá... jsou tam. (Budou se ukazovat jako Update log pod Citadel Defense Force).

0

#100 User is offline   Moriarty 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 25
  • Joined: 28-January 12

Posted 13 March 2012 - 02:58 PM

No mně se ta hra teda líbila celkově, po dlouhej době zase něco co sem vydržel hrát dýl než 2 hodiny a s napětím jsem očekával co se stane dál a jak to dopadne :)
Některý ty konce nebyli sice typu spasit celou galaxii a nechat o sobě psát ódy na Sheparda a někde člověk musel dělat vážně těžký rozhodnutí buď a nebo a právě díky tomu se mi to líbilo ještě víc.

Za mě jednoznačně hra roku a ještě o stupínek výš než předchozí díly a další plus za vychytaný HW nároky, úplně sem koukal, že mi to spolklo full detaily nakrásno.
1

  • 8 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist