Mystiq.org - forum: Mass Effect 3 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mass Effect 3 VAROVÁNÍ: Tuna spoilerů uvnitř

#121 User is offline   DESTR 

  • Web Team
  • Group: Web Developer
  • Posts: 400
  • Joined: 01-July 08

Posted 16 March 2012 - 12:25 AM

Multiplayer 4ever :DD

http://img.pavlista.cz/images/buznicky.jpg


#122 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 16 March 2012 - 08:36 PM

View PostDESTR, on 16 March 2012 - 12:25 AM, said:

Multiplayer 4ever :DD

,,,

si me pridejte :D GreenFlag_CZ
0

#123 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 16 March 2012 - 09:56 PM

skvělé, nemohl jsem se dočkat, až to dohraju a budu se moct podělit o pocity v tomhle topicu.

takže se dělím... WTkuaF?

celou hru jsem slintal, užíval jsem si, jak je to krásně optimalizované a vychytané, cítil jsem se jak neskutečný pán, když jsem na insanity podrtil ty vlny banshee a marauderů a oni mne potěší 16 různýma variacema 4 konců, přičemž bez multiplayeru nejde ani získat ten "nejlepší"?

i don't like this crap!

#124 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 16 March 2012 - 11:37 PM

Konce jsou 3 pokud vim ne? Control, Synthesis, Destroy.

Mě ty konce taky napřed sraly (už jen proto, že jsem synthesis nemohl vybrat), ale když se nad tim člověk zamyslí, tak to podle mě neni tak špatný jak lidi říkají.
- lidi chtějí happyend po tom, kolik času u té trilogie strávili (ale podle mě ta hra nikdy nebyla o tom, že to dobře dopadne)
- nedovíme se, co se stalo s ostatními národy, bývalými členy party a ohledně Normandy je konec taky dost zkratkovitý (pro mě asi největší mínus)

Ale když si to tak vemete, tak ty konce jsou celkem nekompromisní. Synthesis mi z nich nakonec přijde nejhorší, protože mi připadá, že je až moc dobrej. Když jsem při titulcích přemýšlel nad tím koncem, tak jsem se zarazil nad tím, že celou dobu bojuji proti Illusive manovi a nakonec udělám to, co by udělal on. Sice z jiných důvodů (přece nezničím Gethy), ale i tak mi přišlo, že se mnou ten konec celkem pěkně vyjebal (v tom dobrém slova smyslu), protože jsem jakoby "obětoval" ten ideál zničení reaperů a nastolení supermíru v celé galaxii jen proto, abych zachránil rasu plecháčů a EDI.
Destroy ending je pravý opak - zachováš si ten ideál, ale musíš zase obětovat syntetiky (a pokud hraješ new game+ s multiplayerem a všim, tak přežiješ). Takže zase žádný happyend.
Synthesis mi přijde jako cesta nejmenšího zla, skoro až klišé. Obětuješ se abys zachránil všechno a všechny na věky věků. To už by bylo lepší ty reapery prostě rozstřílet.
Každopádně v každym konci něco získáte, něco ztratíte - that's life nebo ne?

Happyend mi tedy opravdu nechybí, spíš mi chybí špatný konec, kdy byste prostě nezvládli galaxii zachránit.
Co se týče předchozí verze scénaře s tou Dark Matter - please, to je snad ještě větší volovina.

Ale opravdu mi vadí, co jsem psal na začátku. O známých se nedovíme nic. Navíc bez multiplayeru je hardcore dohrát to tak, abyste mohli zvolit synthesis, čimž museli naštvat ty vlastníky originálky, kteří mulťák hrát nechtějí.


Takže pro mě jde trilogie v pořadí ME2 (hlavně díky skvělým postavám, na které ve trojce nebyl čas) > ME3 (super akce) > ME1 (dohrál jsem jen jednou, na mě až moc RPG a ten krycí systém a střílení vůbec tam je hrozný). Kdybych bral tu trilogii jako celek, tak jsem ještě asi nic lepšího nehrál :) (a doufám, že něco dalšího z toho univerza udělají, potenciál tam je - jsem pro prequel).
0

#125 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 18 March 2012 - 03:08 PM

ou, jedna z vyrazenych scen...
pro ty co nemeli jasno



0

#126 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 18 March 2012 - 04:30 PM

Tohle podle mě vystřihli kvůli tomu sux konci, protože já s sebou bral Garruse a Vegu a nakonec stejně Garrus vystoupil ven z Normandy.

Včera a dneska jsem pročítal pár teorií o tom, jak je Shepard na konci indoktrinovaný a konce jsou jenom halucinace a nějak s tím asi musím souhlasit, protože ty důkazy tam jsou vidět.
Kdyžtak zde si to můžete přečíst.
0

#127 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 18 March 2012 - 08:15 PM

já tam teda měl na konci mrtvé random vojáky, nikdo z týmu mi nechcípl. s těma indoktrinovanýma koncema je to docela zajímavá myšlenka, bohužel, jak to většinou s takovýma teoriema bývá, mám strach, že je to nakonec nebude pravda.

#128 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 18 March 2012 - 10:40 PM

nekde jsem cetl, ze reditel Bioware naznacil o moznem zmeny konci v nasledujicich DLC
0

#129 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 March 2012 - 10:46 PM

Takže trochu sem si rozmyslel konce (pohádkovou synthesis prakticky odporující všem rozumným pravidlům fyziky které Mass effect měl zavedené vynechávám úmyslně, pouze si z ní beru jeden Argment catalystu "even you are partly synthetic")

Destroy... podle všech dispozic má destroy zničit všechny syntetické životní formy... jenomže... jaké? Gethové jsou jenom software, a jsou to počítače jejich lodí... jenom naprosté minimum z nich obsluhuje těla... aby "destroy" vyloženě ničilo gethy muselo by ničit prakticky veškerou elektroniku (což nedělá) (shep by nepřežil, viz argument shora)
spousta ghetů se uploadnula do quariánských obleků... a pochybuju že by je Destroy zničilo. K syntetické životní formě to má asi stejně daleko jako heuristický algorytmus v laptopu na kterém téhle píšu.
Stejně tak EDI... ta je sice založená na programovacím kódu reaperů ale její kvantový bluebox je plně výtvor současných ras. Ano její nové tělo je velmi pravděpodobě reaper tech, ale mohlo by být zničeno... na druhou stranu mohla pořád přežít v blueboxu Normandie ikdyž loď havarovala... to jádro je nejvíc zabezpečená část lodi.

V podstatě jsou 3 verze tohohle konce jenom určitá rafinace palby které sice některé syntetické životní formy zničí ale zničení ghetů a EDI jako celku prostě nemá logiku. Jsou jen software.

Control... konce jsou v podstatě jenom rafinace střely kdy jedna je destruktivní a druhá ne. Ovšem co tady Shepard s reapery udělá? Můj jediný rozkaz by byl nabrat kurz směr nejbližší hvězda a nezastavovat... ale dovedl bych si třeba představit že opustí galaxii a poletí zkoumat jiné.


Celkově... Bioware fakt tyhle konce vůbec nepromyslelo.Ve výsledku si myslím že o Gethy a EDI se není vůbec sebemenší důvod strachovat pokud člověk nemá opravdu ten devastující destroy který spálí planetu na kusy.
EDI přijde o tělo a nějaké ztráty gethové mít asi budou... ale to mají všichni kdo poslali lodě k Zemi. Mimochodem je taky možné že i ten catalyst se mohl mílit s tím co se stane po připojení crucible.
2

#130 User is offline   Moriarty 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 25
  • Joined: 28-January 12

Posted 18 March 2012 - 11:04 PM

View PostPaeris, on 18 March 2012 - 10:46 PM, said:

...

Tvoje detailní analýzy fyziky z her, který nejsou postavený na realitě, mě vždycky rozsekaj :)
0

#131 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 18 March 2012 - 11:06 PM

ja verim, ze bude nejake poradne DLC o alternativnim konci. Uz jenom fakt, ze na webu koluje hrozne moc teorii a petic... to Bioware jen tak nenecha, kdyz furt pisou, ze vychazeji k fanouskum vstrici...
A ta Delete scena je podle me i dukaz.

Muj odhad DLCcek: nejake do multaku uz jsou hlaseny, ze singlu bych typoval "take back Omega station" :D a pak uz jedine ten Epic konec.
0

#132 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 March 2012 - 01:52 PM

http://i.imgur.com/RsAUv.jpg
0

#133 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 19 March 2012 - 11:26 PM

--- novinky z me centraly---
Mass Effect 3 možná bude mít přídavky, které se budou odehrávat po konci.

Patříte mezi ty, kterým se nelíbil konec Mass Effect 3? Pokud ano, tak to možná není úplný konec. BioWare začalo naznačovat, že bychom se možná dočkaly i stahovatelných přídavků, které by se měly odehrávat po konci původního příběhu Mass Effect 3.

Například na Twitteru Michaela Gamble z BioWare napsal: "Nejtěžší den všech dob. Vážně. Pokud byste tušili, co všechno plánujeme. Chci naznačit, abyste si svou kopii ME3 nechali napořád."

Když se uživatelé ptali na oficiálním Twitteru Mass Effect 3, zda je koncem hry i koncem Sheparda ve smyslu že jeho příběh je už ukončen odpověď byla tato: "To nemůžeme prozradit!"

Před vydáním Mass Effect 3, lidé z Bioware říkali, že by jsme si měli uchovat i uložené pozice z ME 3.

Nebylo by to poprvé, co příběh skončí nějakým DLC v původní hře. Např. stejný příklad byl ve stažitelném přídavku Broken Steel do Fallout 3.
0

#134 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 March 2012 - 10:58 AM

Nebylo by to poprvé kdy ti předchodí nedokončenej příběch a na dokončení příběhu si musíš dokoupit DLC za polovinu ceny původní hry s herní dobou 2 hodin :D
0

#135 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 March 2012 - 11:01 AM

což je tak jediný způsob jak tu trapárnu zachránit.
0

#136 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 21 March 2012 - 08:13 PM

No tak se zdá, že Mass Effect 3 nakonec přecijen dostane DLC s novým koncem. Teď jen doufat, že to bude stát za to.
0

#137 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 March 2012 - 08:29 PM

Tak mě třeba momentálně jaksi trklo že v celé hře není vidět jediný výstřel z Thanixu (upgrade normandy z dvojky) přestože podle kodexu už by to měli mít prakticky všichni a Aliance prý poslala zásilku i gethům a quariánům.


Jenom na konci je na těch mako pár "thanix missile" což mi přijde že to musel psát opravdu idiot co o minulé hře nevěděl NIC.
0

#138 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 21 March 2012 - 10:53 PM

Paerisi, už to tak neřeš, je to jenom hra.. je to jedno jestli střílí paprsky, rakety, prstýnky nebo zvířátka
Nehledě na to, že to nespamuješ jenom tady, ale chudáci na bonuswebu to musí číst taky :rolleyes:

Je to super hra, ale udělali to tak, aby se o tom mluvilo a ještě prodaly další kusy a pak i další obsah, prostě business
0

#139 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 21 March 2012 - 11:23 PM

-- news --

Jak se zdá, tak fanoušci si dokázali prosadit svou. Spoluzakladatel Bioware, Ray Muzyka, prohlásil, že se pracuje na přídavném obsahu do hry, který by měl vyjasnit konec Mass Effect 3. Také bychom se údajně měli dočkat dalšího titulu ze světa Mass Effect. Další informace se dozvíme v dubnu.

Vzhledem k bouřlivým reakcím se něco podobného dalo očekávat. Mnoha lidem se zdály konce neúplné a téměř totožné (až na barvu paprsku). Na oficiálním fóru Bioware se proti konci hry postavilo bezmála 60 000 lidí a další stále přibývají.

Casey Hudson Dr. Ray Muzyka prohlásil, že se snaží najít rovnováhu mezi "uměleckou integritou a přáním fanoušků", a že nadále hodlají pracovat na přídavném obsahu do Mass Effect 3, ale také na dalších titulech ze světa Mass Effect.

Pokud bych si však mohl tipnout, tak dle mého názoru bude muset každý, kdo bude chtít rozšířené konce, sáhnout po své peněžence. Nic totiž nenasvědčuje tomu, že bychom je dostali jinak než jako placené DLC.

Zdroj: Eurogamer.cz
0

#140 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 22 March 2012 - 11:46 PM

chcete zadara tuto pusku?
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/530690_10150626638071645_85811091644_9302678_1218612653_n.jpg

staci se regnout zde a zazadat o klic (get key)
http://www.alienware...fect-3-giveaway

casove omezeno!
0

  • 8 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist