Mystiq.org - forum: GTA V - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

GTA V

#61 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 02 December 2011 - 01:22 PM

Ta roguna je pak na vyssim levlu s daggerama/mecema celkem brutalni jakoze....nicmene nic se nevyrovna mymu 42 level nordovy s Daedric armorem dvojite voenchantenym + dvouruc dadric mecem to samy a na max vyupgradeny. Vetsina mobu jde na ranu...draci na 3 naprahy...obtiznost normal.

No dobry prase uz mam, uz frcim i magii, luk...prakticky uz mam vsechno 40+ a hlavni na stovce... :)
0

#62 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 December 2011 - 04:28 PM

View PostT0kugawa, on 02 December 2011 - 01:22 PM, said:

Ta roguna je pak na vyssim levlu s daggerama/mecema celkem brutalni jakoze....nicmene nic se nevyrovna mymu 42 level nordovy s Daedric armorem dvojite voenchantenym + dvouruc dadric mecem to samy a na max vyupgradeny. Vetsina mobu jde na ranu...draci na 3 naprahy...obtiznost normal.

No dobry prase uz mam, uz frcim i magii, luk...prakticky uz mam vsechno 40+ a hlavni na stovce... :)


hmm normal obtiznost...tak se urcite nejmenuje xD (Novice,apprentice,adept,expert,master)

na co obourucni mec kdyz jde to samy udelat i s dykou? xD

2 coollerr: je uplne jedno jakou mas dyku, paseku napacha kazda (30x bonus ze stealthu zaboli)
0

#63 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 02 December 2011 - 04:29 PM

No prostě ta prostřední...adept :D

A na co obouručák? Na to, že se nic nevyrovná tomu, když borcovi usekneš nohy a pak hlavu... :D
0

#64 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 December 2011 - 04:48 PM

View PostT0kugawa, on 02 December 2011 - 04:29 PM, said:

No prostě ta prostřední...adept :D

A na co obouručák? Na to, že se nic nevyrovná tomu, když borcovi usekneš nohy a pak hlavu... :D


ale urcite mu nenacpes celou zbran do zaludku xD
0

#65 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 02 December 2011 - 04:55 PM

To jako u daggerek je animacka, ze mu da dyku, on ji spolkne a zevnitr mu to rozpare bricho po stylu HTF? :D

A jestli to tak neni, tak odpoved zni ano...taky :D
0

#66 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 December 2011 - 07:52 PM

View Postsakim, on 02 December 2011 - 01:08 PM, said:

Docela nečekaně jsem to rozjel +- na mid deataily .. a jede to fakt plynule .. asi ještě přidám ... v noci nebo za deště/bouřky to vypadá dokonale ..
Jen taková otázka ... 8 bindu ? wtf ? jak se to binduje a kde ? :D
Zatím mě to docela i baví .. uvidíme po čase ... hraju asi 3,5 hod .. chtěl sem si rozjet něco na styl roguny .. jenže jsem nenarazil na žádné pořádne daggery nebo něco podobnýho .. takže zatím vlastně nejsem pomalu nic .. mlátím velkým palcátem a střílím z luku :D

s větším lvl máš dostupnější lepší věci a potkáváš lepší silnější potvory, dostáváš víc peněz apod, vše se navyšuje od lvl k lvl... (V Jitřence, když uděláš quest pro toho týpka z muzea a složíš tu dýku, tak ta má šanci že okamžitě dotyčného zabije.)

vrah, roguna, zloděj... vybírání kapes vykrádání baráku, vyvraždíš nepozorovaně pulku města, dáváš headshoty lukem apod... když zabiješ někoho v jedné provinci ve druhé po tobě nepujdou apod.
tu je nějaký menší info zatím tam toho moc není: http://www.skyrim.4fan.cz/

ja to mam teda na plny koule a grafika je teda maso xD hlavně ve tmě v tom brnku od kteryho se odraží měsíc a to zase od vodní hladiny to je peklo.. do toho sněží, fouká vítr, fakt pěkně promakaný... a když se ti náčítají interiéry tak tam vidíš na obrázku zbraně a někdy tam mají slušný dagery ...

a binduješ to tak, že v inventáři si na věci co používáš pomocí "F" přiřadíš oblíbenost... pak ve hře normálně dáš "Q" a vyjede ti seznam oblíbených věcí tam jen najedeš na kurzor co chceš a zmáčkneš 1,2,3... atd a ono ti to přiřadí..

animaček je víc... já mam teď nějakou palici co mi dal daedrickej princ a má útok asi 49 xD což je taky kláda a to se navyšuje podle lvl a skilu. zkusim udělat screen až přijdu na to jak..:)

a ty animačky se pouští tuším náhodně, vyskočíš na draka a seřežeš ho, nebo chytíš vlka pod krkem a přerazíš o něj wepku apod hh

nj koukám že si udělám prve battlemága, co mi nedá wowko dám si sám jo? hh xD
0

#67 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 02 December 2011 - 10:04 PM

View PostMr.Heaven, on 02 December 2011 - 07:52 PM, said:



Tak ty ted takhle smažíš skyrim .. :D že se nestydíš ...
Jen mám jeden problém .. hra se mi občas seká ... něco na styl "freeze " občas to dělá docela často .. jindy vůbec.
Jinak děláte všechny vedlejšáky ? Jakým stylem hrajete ? ženete se po hlavní lince .. nebo flákáníčko ? :D
Já ted stahuju ještě toho batmana nového .. tak sem zvědavej taky .. jestli mě to trochu chytne ... :)
0

#68 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 02 December 2011 - 10:34 PM

Nejedu hlavní linii vůbec, to si nechávám až nakonec.
Teď už jsem šéfem Družiníků, Cechu zlodějů, tak teď chci ještě dodělat šéfa Temnýho Bratrstva, Arcimága, pak s Bouřnejma Hávama dobyju pár měst, pak dodělám ostatní vedlejší Q...a pak teprve se dám na hlavní :D

BTW...ženil se už někdo? :D
Já si vzal Ysoldu, tu s Bílýho průsmyku :D
0

#69 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 02 December 2011 - 10:39 PM

View PostMr.Heaven, on 01 December 2011 - 07:11 PM, said:

tak už jsem četl, že hry začínají od toho steamu upouštět protože prostě průběžný přístup netu během hry je kravina, tak to udělají tak, že hra bude požadovat připojení jen při jejím prvním spuštění či co.

to je nesmysl ne? Steam nevyžaduje být online ke spuštění hry. Mám ho s nezanedbatelným množstvím legálně koupených her takže vím o čem mluvím. Je to podle mě jen o tvůrcích hry, jakou implementaci zvolí - jestli budou vyžadovat online režim, nebo to nastaví tak, aby hra šla spustit i v offline režimu.
Jinak co se týče distribuce tak si na steam nemůžu stěžovat. Mnohem víc mě štvou různý omezení samotných tvůrců her, kdy to pomocí online aktivace omezí třeba na max 5 unikátních instalací. (to je případ např. Crysis)
0

#70 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 December 2011 - 10:59 PM

View PostMr.Heaven, on 02 December 2011 - 07:52 PM, said:

V Jitřence, když uděláš quest pro toho týpka z muzea a složíš tu dýku, tak ta má šanci že okamžitě dotyčného zabije.


Jitřenka no fuj to je nazev xD (Dawnstar ftw)

asi nejlepsi daggera je Blade of Woe z Dark Brotherhood (vetsi dmg nez Mehrunas' Razor i nez Daedricka daggera, akorat si ji nemuzez sam oenchantovat)

PS. spis bych doporucil http://elderscrolls....er_Scrolls_Wiki a hlavne http://www.uesp.net/wiki/

2 T0kugawa: nastesti netusim co oznacuje Bily prusmyk xD (jestli je to Whiterun tak to teda potes xD)
0

#71 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 02 December 2011 - 11:12 PM

No hele Ashale, ja měl instalačku český verze, takže co se dá dělat...každopádně některý ty výrazy jsou celkem hrubý :D
0

#72 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 December 2011 - 02:58 PM

View PostT0kugawa, on 02 December 2011 - 10:34 PM, said:

Nejedu hlavní linii vůbec, to si nechávám až nakonec.
Teď už jsem šéfem Družiníků, Cechu zlodějů, tak teď chci ještě dodělat šéfa Temnýho Bratrstva, Arcimága, pak s Bouřnejma Hávama dobyju pár měst, pak dodělám ostatní vedlejší Q...a pak teprve se dám na hlavní :D

BTW...ženil se už někdo? :D
Já si vzal Ysoldu, tu s Bílýho průsmyku :D

takže jsi se nepřidal a nedělal questy za legii? :) dobýt město, zabít krále hávů, přivést do skyrimu mír apod... x) co jsem dělal teď poslední úkoly, tak hledání těch totemů co pak skládáš v kovárně podzemí.

jinak neženil, narazil jsem na to v diskuzich ale zatim nevim jak, ale baby tam maj promakaný hh.
http://elderscrolls....m/wiki/Marriage hh ale drsny, no ja to nemuzu hrat na svem pc tak se k tomu jentak nedostanu takze mam cas alespon cist a cist

2 ashal... je to klasický název, sedí to k bájnýmu úsvitu i hh.

toho warce bych chtěl dotáhnout na to dračí brnko, a bez stítu ani ránu, bral bych nějakej tower shield, a musim dat dokupy zpatky těžký brnko legáta
0

#73 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 03 December 2011 - 04:25 PM

dračí brnko je shit, daedrický je lepší...což je takovej paradox, protože na něj potřebuješ o 10 skillu míň

Jinak přidat se k legii, to by byla vlastizrada, když hraju za Norda :)
Jedině Bouřný hávy to mohou být...nemluvě o tom, že disgusting legie mě chtěla na začátku popravit a sou to takový chudáci :D
0

#74 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 December 2011 - 08:27 PM

Legie sou šupáci no ale nejspíš se k nim nepřidám protože sou to takový teroristi jak Alkaida mi přijde...i když legie me na začatku chtěla zabít :D ty animace to dává když už je nepřítel skoro mrtvej a klekne si na zem, žádá o odpuštění, a nebo když jednou ranou daggerem ze steltu (15x krit) dáš ik...animaci to nedá pokud dáš ik postavě co pracuje u blacksmithingu nebo sedí na židli.

U češtiny mě clekem štvou názvy měst a nebo názvy itemů, když si o tom pak hledám něco na wikipedii nemužu to podle názvů najít.
0

#75 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 03 December 2011 - 08:49 PM

3 stránky skyrimu hmm...nechcete ten topic přejmenovat na "Skyrim debata" ? :) Vzhledem k tomu kolik lidí na tom zrovna závislačí (včetně mne) tu bude stejně furt živo :D

#76 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 03 December 2011 - 09:12 PM

To by bylo hodno moderátora to přejmenovat no :D

Jo jinak pokud chcete nahnat skilly, levely a prachy zároveň, tak jedna z možností co sem udělal já je.
Očarovat si zbraň na soul trap (uvezneni duse), ja si udelal trebas obourucak Frostmourne :D, nakoupit hafo prazdnejch kamenu dusich, staci ty nejmensi, sou levny.

A pak staci jenom vyrabet zelezny dyky (1 zeleznej ingot a 1 prouzek --> to je uplne zadarmo) a kazdou dyku nakonec oenchantit na cokoliv (osobne se mi nejvic vyplatilo enchant na Ochromeni, ma nejvetsi cenu). No a pak kazdou dyku poprodavat. Normalne bez enchu prodate asi za 10 septimu, s enchantem 300-500. A to se vyplati, uz jenom kvuli tomu, ze naskillujete kovani, ocarovani a presvedcovani a jeste zarobite vic ako rytmus. :D
0

#77 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 03 December 2011 - 09:40 PM

View PostT0kugawa, on 03 December 2011 - 09:12 PM, said:

(osobne se mi nejvic vyplatilo enchant na Ochromeni, ma nejvetsi cenu).


nejvetsi cenu ma Banish :)
jinak na tomhle zpusobu je otravny ze musis hledat ty duse xD
alchemka kdy koupis od vendora 3 suroviny celkem za 100 a vyrobis z nich potku kterou prodas za 2,2k je podle me lepsi xD
0

#78 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 03 December 2011 - 09:46 PM

Tak ono když máš ten ench na wepce, tak to je přirozený, že to robíš automaticky.

Alchemka je na to možná lepší, ale teda nevim o potce co bys prodával za 2,2...z čeho se to skládá? :D

Navíc ten první způsob je lepší na levely/skilly :)
0

#79 User is offline   Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 03 December 2011 - 10:25 PM

Creep Cluster / River Betty / Scaly Pholiota / Wisp Wrappings / Hawk Beak
Giant's Toe
Wheat

zatim nejdrazsi co sem vymyslel xD
0

#80 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 03 December 2011 - 11:24 PM

Tak to schvalne testnu...ale takovej prst obra moc nekoupis teda u vendora :D

Jinak s tim banishem si mel recht, sem pouzival vzdycky ochromeni, pac banish sem dissnul az ted nedavno, tak sem netusil tu cenu :)
0

  • 5 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist