Mystiq.org - forum: GTA V - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

GTA V

#21 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 11 November 2011 - 02:08 PM

View PostSuperion, on 11 November 2011 - 01:27 AM, said:

... ale co vim, tak se doposud prodalo nad 20 mil kopii a je to nejuspesnejsi hra serie :D


to byla reakce na tohle :)
Proste - pocet prodanych kusu nemuze zcela odpovidat uspesnosti. To by slo pouze v pripade ze by jsme normalizovali rozvoj trhu (kupni sila v roce 2010 je zcela jina nez v roce 2000), nejakym prepoctem srovnali akcni nabidky (je logicky ze kdyz hru nabidnes za 1€ , tak si ji koupi vic lidi, nez kdyz ji nabidnes za beznych 20€ nebo dokonce puvodnich 50€ ktery spousta her po uvedeni stoji. Pritom to ovlivni statistiku ale rozhodne se to nemuze pocitat jako meritko uspesnosti)
1

#22 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 November 2011 - 07:09 PM

GTA je fakt o volnosti, dělat různé kravinky a vyblbnout se ve virtuálním městě, o příběhu je spíše a vždy byla třeba Mafie... Co se týče BF3 od Bad Company 2 se stává určitě nejakčnější hrou s ještě lepším MP jak SP... kam se hrabe třeba CoD i když mělo lepší počátky budoucnost patří BFku.

No a nějaká roleplay gamesa... v tom nemůže nic na světě konkurovat TeSům.

http://www.youtube.c...2&v=bH1GUi8rNQk

http://www.youtube.c...k&v=kLZ71hTKMD4

a co pak, až Bethesda začne s TeSem šlapat do multiplayeru... blizzard začne krachovat.
0

#23 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 November 2011 - 07:41 PM

Až BETSEDA začne dělat pořadny hry co nebudou jen pitomou konverzí z konzolí s pořádnym inventářem jako v Diablu...tak teprve Blizzard začne krachovat :)
Přijde mi že poslední dobou vzniká čim dál tim víc naprosto marnejch her, který třeba nemaj špatnej příběh nebo prostředí ve kterym se odehrávaj, ale vývojaři toho prostě nedokažou využít. Oni se snažej hru vyvinout na všechny platformy (PC, XBOX, PS) a pak sou z toho akorát paskvily, nepřehledný inventáře, menu, character info neexistuje...prostě hnus.

Až ten Skyrim dostahuju tak se uvidí jeslti sem měl pravdu...a jeslti sem pravdu měl, kupuju novou grafiku a radši stáhnu Zaklínače :D
0

#24 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 November 2011 - 09:20 PM

View PostChooze, on 11 November 2011 - 07:41 PM, said:

Až BETSEDA začne dělat pořadny hry

ty to v hlavě nemáš v pořádku hlavně x)
0

#25 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 November 2011 - 09:45 PM

Však i Zaklínač nebo daleko starší hry jako Neverwinter Nights či Diablo, dokonce i wowko, nemaj tak stupidně řešenej inventář aby to mohl hrát každej ňouma na konzoli. Ve svym ekvipu mam rad pořadek a jakmile je bágl řešenej jako seznam tak v tom pořádek nemužeš mít, a pak se stane že prodáš věc kterou sis chtěl nechat :D
0

#26 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 11 November 2011 - 10:49 PM

Asi jsem divny, ale ty novejsi vytvory jako GW2, Skyrim, Diablo 3, SWTOR apod, na me nevrhaji ani maly stin zaujeti, abych si hru stahnul a zkusil ji.
Vetsinou v tom vidim jenom pretvoreni wowka ve smeru lepsi grafiky, kterou nerozjedu :D a par mensich rozdilu. Nebo si reknu, jak se to musi divne ovladat (konkretne u Skyrim).
Nebo uz jsem z her vyrostl :( . Ale to snad ne :D

EDIT: Zaklinac jsem hral dva dny a bylo to pro me velke zklamani. Od te doby se bojim tesit se na novou hru :D .
0

#27 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 November 2011 - 03:10 PM

View PostChooze, on 11 November 2011 - 09:45 PM, said:

Však i Zaklínač nebo daleko starší hry jako Neverwinter Nights či Diablo, dokonce i wowko, nemaj tak stupidně řešenej inventář aby to mohl hrát každej ňouma na konzoli. Ve svym ekvipu mam rad pořadek a jakmile je bágl řešenej jako seznam tak v tom pořádek nemužeš mít, a pak se stane že prodáš věc kterou sis chtěl nechat :D

zaklínač mi nic neříká, prostě podřadná hra, to samé to druhé... krom diabla.

inventář není o tom jak je řešený, ale o tom na co jsis navykl a jestli nejsi línej navyknout si na něco dalšího... a ať už morrowind nebo oblivion... všude je dobře a originálně řešený. Kašlu ti na nějaký autistický kecy x)
0

#28 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 November 2011 - 05:39 PM

Ale jako jinak je Skyrim pěknej, třeba fungovaní profesí se mi líbí, autentická pila na dřevo, mužeš sekat stromy, miningovat. Jako je to pěkný, grafika užasná i když to hraju na low.

Až na debilní menu pro PS2...však to dohraju ale třeba tlačítko Q pro "favorites" je fakt debilní, ještě řekni, že ne. V oblivionu si měl krásný rychlý sloty na tlačítkách 1-9 a ve Skyrimu si s tím nedali práci a raději ustoupili konzolím...naprosto chybí statistiky jako Inteligence, Síla, Agilita, Rychlost, Odolnost (nebo sem je neobjevil...muže za to debilní menu) :)

jinak stromy dovedností se mi clekem zamlouvaj, lepší jak v Oblivionu.

Všecko je prostě řešený pro konzole a ani se nenamáhali to pro PC nějak inteligentně předělat, než se proklikam přes inventář tak je ze mě šedivej dědek...jdu teda radši už hrát, at si před spaním splním alespon jeden Q :)
0

#29 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 12 November 2011 - 07:12 PM

Ha, Skyrim se si prave stahl, i LA Noire, na ktery se fakt tesim. Musim si vsak pockat na cestinu, ktera by mela byt do 2 tydnu (ne ze bych anglicky neumel, ale nechci prijit ani o detail z pribehu :) )
0

#30 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 November 2011 - 09:01 PM

View PostChooze, on 12 November 2011 - 05:39 PM, said:

...

bindy na číšla šli vždy a jdou stále, na netu jsou i návody jak na to, je to vše o nastavení ui.. skyrima jsem teda nehrál ještě ale pochynuju že zrušili staty které jsou pilířem všeho

LA noire zdetektivovaná parodie na mafii? i když poslední mafie byla parodii na starou mafii hh
0

#31 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 12 November 2011 - 10:26 PM

skyrim se vyvedl na jedničku. na ten inventář se dá zvyknout, koneckonců, konzolová konverze je problém moderní doby, takže žádné překvapení ;) jinak, je to BETHESDA, ne BETSEDA ty prosimtebe. A jak Fallout tak Oblivion byly skvělé hry, rage atp. jsem ještě nehrál takže nedokážu posoudit, v každém případě špínu bych na ně neházel ;)

This post has been edited by Gum_Bob: 12 November 2011 - 10:29 PM


#32 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 13 November 2011 - 11:54 AM

View PostChooze, on 11 November 2011 - 07:41 PM, said:

Až BETSEDA začne dělat pořadny hry co nebudou jen pitomou konverzí z konzolí

Na cem myslis ze vydelavaji ? na PC kde si to kazdej vul stahne ?.. z konzoli aspon neco maji ....
0

#33 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 November 2011 - 02:07 PM

Mě je jedno že z toho nemaj prachy, to není už můj problém, oni na to maj dobře placený manažery :) hra je to pěkná ale prostě chybí rpg prvky jako staty, deník kde by se třeba zapisovaly tutoriály, informace o hlavních postavách, informace o monstrech jako co na ně platí atd, nějak sem nepocohpil recepty na alchemii.

Jednou sem si už hru koupil a jeslti si ještě někdy nějakou koupim bude to max tak Mass Effect 3.

Skyrim jako neni špatnje až na inventíř a věci co sme už popisoval 10/10...proti koupi ale hraje čeština, anglicky občas něčemu rozumim (občas si i přeložim Q z wowka) no a dialogy stejně proklikávám. Pak z ty hry nemam tkaovej pocit.
0

#34 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 14 November 2011 - 10:57 PM

View PostMr.Heaven, on 12 November 2011 - 09:01 PM, said:


LA noire zdetektivovaná parodie na mafii? i když poslední mafie byla parodii na starou mafii hh


a prd, co ma detektvni prace co spolecneho s Mafii?? Jedina spolecna je ta doba.
0

#35 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 03:52 PM

View PostSuperion, on 14 November 2011 - 10:57 PM, said:

a prd, co ma detektvni prace co spolecneho s Mafii?? Jedina spolecna je ta doba.

opak barikády
0

#36 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 29 November 2011 - 05:30 PM

Už pracujeme na jádře, které Skyrim rozjede jako multiplayer :D Né kecám, ale bylo by to husté :D, hrají to všichni snad všichni Devové, když právě nemají přístup k netu ale pššt :D

Jak říkal Chooze, jediný nešvar je inventář, jinak to nemá obdoby. Kdyby to tímto stylem bylo MMORPG, tak se všichni můžou jít zarhabat. Například já s lukostřelcem. Hm, koho by sral hit rating, a koho baví mačkání milionů spelů atd. Ve skirimu si pasivně si všechno vytunit a hrát jen na to, jak člověk umí mířit, to je skill ;).

EDIT:

View PostChooze, on 13 November 2011 - 02:07 PM, said:

Skyrim jako neni špatnje až na inventíř a věci co sme už popisoval 10/10...proti koupi ale hraje čeština, anglicky občas něčemu rozumim (občas si i přeložim Q z wowka) no a dialogy stejně proklikávám. Pak z ty hry nemam tkaovej pocit.

Co blbneš, však Skyrim vyšel i s češtinou, si ji stáhni ;) je docela dobrá (až na pár bugů). Právě jsem se divil, že to bude mít i češtinu tak brzo.
0

#37 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 06:08 PM

právě mno, ten systém boje bude asi právě to nejtěžší co převést do mmorpg, jinak už by to třeba bylo že... protože doteď to je jen tuna výpočtů čísel v podobě hitu ovlivněné maximálně další řádkou čísel v podobě missu resistu apod. a to vše zakončené % šancí na něco.

Jestli se ale někomu podaří systém boje od Scrolů dostat do online her, kde to opravdu bude jen a jen o tom, jak zrovna člověk míří, jak si rozplánuje útok, obranu, pohyb... kreje se štítem apod ... dejme tomu reflect... určitý způsob krytí štítu, který bude mít třeba 10sec CD...

casteři, nebudou o tom že hele target... bum střela co oblítne 2 rohy a zrychluje do kopce. ale prostě předvídavost pohybu

nojono, ale tak kdo říká že to nebude, jen to je spíš otázkou času
0

#38 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 07:15 PM

View PostShalladan, on 29 November 2011 - 05:30 PM, said:

Co blbneš, však Skyrim vyšel i s češtinou, si ji stáhni ;) je docela dobrá (až na pár bugů). Právě jsem se divil, že to bude mít i češtinu tak brzo.

hh sem prave myslel že je to tak nova hra a čeština jeste nebude :D
0

#39 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 07:35 PM

btw když jsme u toho, mám razzor skyrima a po instalu a spuštění mi to hází chybku "Steam Error" Apllication load error 5:0000065434, nemá někdo šajna sim, co s tim
0

#40 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 08:02 PM

mas asi blbou instalačku, me to na prehistorickym kompu krasně jede :) mam asi taky razor
0

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist