Mystiq.org - forum: GTA V - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

GTA V

#1 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 November 2011 - 08:10 PM


1

#2 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 10 November 2011 - 08:29 PM

Grafika z jineho sveta :D
1

#3 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 10 November 2011 - 08:35 PM

Grafika z jiného světa ? .. Kdo hrál GTA IV tak ví.. že to fachá na stejné stejném enginu + je to výflus Gta San Andreas + Gta IV. = GTA V :D
0

#4 User is offline   Burrows 

  • Group: VIP
  • Posts: 122
  • Joined: 02-November 11

Posted 10 November 2011 - 08:39 PM

Ach jo, další hra, kterou uvidím tak maximálně na YouTube xD
2

#5 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 10 November 2011 - 08:39 PM

Muj herni pozitek z GTA IV byl nainstalovani, spusteni, videni cerneho fleku misto auta, vypnuti, odinstalovani, smazani instalacky :D
3

#6 User is offline   Amatter 

  • Group: VIP
  • Posts: 296
  • Joined: 03-July 08

Posted 10 November 2011 - 08:41 PM

GTA už nemá budúcnosť, zo všetkého kus a nič poriadne. Dnes chcú hráči príbeh a vyšperkované detaily alebo vysoko kvalitný multiplayer. Behať bezcieľne po meste, kupovať šľapky, aby sa zakývalo auto, kradnúť donekonečna autá, to už baví len málokoho. GTA IV som nemal ani najmenšiu pohnútku si stiahnuť, nie to ešte si ho kúpiť a s päťkou to vidím rovnako.

Najväčší problém vidím v tom, že sa tam snáď nedá vyvinúť nič nové, čo by ohúrilo a ak by prišli na niečo nové, ako zlepšiť grafiku a pod. A keby aj áno, keby napríklad je to na grafickej úrovni Battlefield 3, kým vyvinú celý ten nový obrovský svet, tak to už nie je žiadnou novinkou.
1

#7 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 10 November 2011 - 08:46 PM

View PostAmatter, on 10 November 2011 - 08:41 PM, said:

...


Já GTA nikdy nehrál kvůli příběhu, ale kvůli tomu, že se tam dá maximálně vyblbnout jakýmkoliv způsobem :)
2

#8 User is offline   Amatter 

  • Group: VIP
  • Posts: 296
  • Joined: 03-July 08

Posted 10 November 2011 - 08:51 PM

Ja som to tiež nikdy nehral kvôli príbehu, nie primárne teda, a preto už GTA hrať nebudem :)
0

#9 User is offline   Burrows 

  • Group: VIP
  • Posts: 122
  • Joined: 02-November 11

Posted 10 November 2011 - 09:09 PM

Mufinqua, myslím, že jsme na tom stejně.. :-D jediný co jsem rozjel je Vice City před 5 lety :-D
0

#10 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 10 November 2011 - 09:35 PM

Tak to ja dam san andreas vpoho, ale ctyrku vubec :D . Ale uz setrim penizky na novou grafarnu :D
0

#11 User is offline   FREAK 

  • Group: VIP
  • Posts: 616
  • Joined: 27-February 09

Posted 10 November 2011 - 09:40 PM

To GTA IV je takový nijaký :-). Hlavně nevím jak ostatním co to hráli, ale mě příde že ty auta tam nejdou totálně ovládat. Jako v GTA SA to bylo sice nereálný jak zatáčely auta,ale to co je v tý čtyřce to je fakt k ničemu :-D.
0

#12 User is offline   mariangalbavy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 34
  • Joined: 02-November 11

Posted 10 November 2011 - 09:55 PM

No hlavne ide o to ci uprednostnia zas konzolovu verziu pred tou pc to ma zaujma najviac ako pc hraca a isto si to zahram mam kopu casu na hry takze preco to aspon neskusit gta san andreas sa mi pacilo mal som sice 16 ale mam na tu hru dobre spomienky.


0

#13 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 November 2011 - 10:14 PM

Naposledy sem hrál GTA SA a taky sem ho hral jen tak jako příběh, dělal sem pouze questy, někdo se vyžíval ve vraždění chodců motorovou pilou...každej si tam něco našel. Kdybych chtěl lepší příběh tak si pustim Mafii 2...ale ta má tak přehnaný nároky že jí nerozjedu, dokonce i COD MW2 funguje plynulejc jak mafie :)
0

#14 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 10 November 2011 - 11:05 PM

teda nevim jak vy, ale kdyz jsem v GTA 4 prochazel celou kampan (jako ty questy co mas od jednotlivych postav) tak ten pribeh to ma celkem fajn.. par napinavejch zvratu, questy nejsou na jedno brdo typu "dojdi tam a zabij 5 lidi" ... Nevim co vic by jste od pribehu cekali.
No a jinak grafika mi az tak uzasna neprijde. Vetsina veci je vesmes podobna s GTA4 a kdyz lidi nebudou mit uplne nejvyssi nastaveni grafiky tak stejne vetsinu efektu neuvidi. Jediny vylepseni vidim v moznosti lepsi optimalizace a tim padem moznosti zobrazeni vetsiho mnozstvi objektu.
2

#15 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 11 November 2011 - 01:27 AM




xD
btw: nekdo tu mel namitky, ze od GTA4 je to sracka, ale co vim, tak se doposud prodalo nad 20 mil kopii a je to nejuspesnejsi hra serie :D
0

#16 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 11 November 2011 - 09:11 AM

tak mně osobně se čtverka líbila. vadily mi 2 věci: špatná konverze z pska a tudíž to bylo špatně optimalizované. ty nároky byly přece jen příliš velké, na to že grafika zas tak dokonalá nebyla. druhá věc, zavřené prostředí. město, město a zase město. to bylo podle mne to nádherné na san andreasku - obří mapa. pokud se k tomuto konceptu v pětce vrátí, bude to nářez.

This post has been edited by Gum_Bob: 11 November 2011 - 09:11 AM


#17 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 11 November 2011 - 09:18 AM

Ja si jednu taky koupil, ale to jen proto ze byla na steamu v akci a cela serie (vsecky GTAcka co doted vysly, vcetne datadisku a vcetne GTA1 (jup, jen musim sehnat kompatibilni pocitac :D ) ) me vysla na 7,49€ :D no neberte to za ty prachy..
Kazdopadne tim jsem prispel do statistik nakupem celkem sedmi produktu a hral z toho zatim pouze jeden..
Takze tyhle statistiky celkove musi brat lidi s rezervou.
0

#18 User is offline   killermannvs 

  • Armory & Launcher
  • Group: Developer
  • Posts: 201
  • Joined: 28-December 10

Posted 11 November 2011 - 10:14 AM

View Postvecernik, on 11 November 2011 - 09:18 AM, said:

Ja si jednu taky koupil, ale to jen proto ze byla na steamu v akci a cela serie (vsecky GTAcka co doted vysly, vcetne datadisku a vcetne GTA1 (jup, jen musim sehnat kompatibilni pocitac :D ) ) me vysla na 7,49€ :D no neberte to za ty prachy..
Kazdopadne tim jsem prispel do statistik nakupem celkem sedmi produktu a hral z toho zatim pouze jeden..
Takze tyhle statistiky celkove musi brat lidi s rezervou.


Ja myslim, ze ty statistiky jsou relevantni.
Jsou o prodanych kusech a ne o tom, ze si zahrajes jeden dil. Ty jsi si koupil nekolik dilu, tak je relevantni si napocitat do kazdeho dilu +1.

Co se tyce nazoru nahore, ze GTA4 ma pribeh o nicem, tak panove zrejme neumi vubec aj.
Dle meho ma GTA vzdy pekny pribeh, hlavne je vse naskriptovany v grafice hry a o to vic je to realistictejsi, cloveka to vic vtahne. Zadna renderovana videa.

S cim ovsem mohu souhlasit, je nepovedena konverze z konzoli, na zacatku to byl vzdy porod. Pak vydali nekolik patchu a uz to bylo hratelnejsi.

Osobne jsem si koupil orig GTA4 i datadisk a vzdy jsem si to naramne uzil. Neda se to dohrat za 5 hodin jako dnesni strilecky a jeste se clovek vyblbne v celku velkem meste.
Na GTA5 se celkem tesim, jen skoda, ze to bude zase primarne na konzole a na PC verzi si budem muset pockat do dalsiho roku :(.
Nekde jsem cetl, ze se spekuluje o vydani v roce 2012, tzn. na PC nejdriv v 2013.
0

#19 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 11 November 2011 - 11:13 AM

Ano, statistika je relevantní co se týče prodaných kusů, ale není relevantní co se týče vztahu k oblíbenosti :)
0

#20 User is offline   killermannvs 

  • Armory & Launcher
  • Group: Developer
  • Posts: 201
  • Joined: 28-December 10

Posted 11 November 2011 - 11:25 AM

Takova statistika snad ani neexistuje ne? :)
0

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist