Mystiq.org - forum: GTA V - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

GTA V

#41 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 08:20 PM

Mi kopni odkaz simtě do pm třeba,jinak ja to sosal asi 5x, pokazde neco jineho a pokazde na tom neco neslo
0

#42 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 29 November 2011 - 08:21 PM

To házelo brašinovi taky, nezkopíroval jsi jeden z cracků. Nahrej tam znova crackovací soubory Heavne

Jinak, když chcete tyhle hry, stačí si zajít na jednu stránku kde Vám to naservírujou ;). Je to složenina dvou slov. První slovo je první slovo hry co má zkratku WoW a druhá část toho názvu je místo na webu, kde nám pořád dokola brečí PVP komunita a kde nám Heaven posílá všechny tam, kde Slunce nesvítí :D. Samosebou tonějakéslovo.cz :D Já to stahoval z tama a mám to i s češtinou a dokonce den před vydáním :D
0

#43 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 29 November 2011 - 08:27 PM

Ehm menší dotaz ...
Asi se někdo vyzná líp ve hrách, než já ...
Co se týče la noire / skyrim / batman arkham city.

Mám šanci si to zahrát na

Geforce 9600 GT 512
AMD athlon 62 X2 Dual 5200 + 2,71 GH
2 GB RAM ?

Nechci to hrát úplně na nejhorší detaily .. tak jestli to mám vůbec stahovat ? :)
0

#44 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 08:41 PM

Mam 1GB Ram, nějakej procesor 2,61GHZ a grafiku ATI X1650 - 256 MB (grafika nesplnuje minimální požadavky) a Skyrim mi běží krásně.

Takže pokud máš lepší komnp jak já, rozhodně ti to taky pobeží, ty ostatní hry nevim...jde taky o to jak je hra dělaná, na jakym jede enginu a jak to vyvojaři optimalizujou.
0

#45 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 29 November 2011 - 08:44 PM

Fakt ? To je dobrý .. a co se týče skyrim .. nehrál sem žádnej původní díl .. vadí to hodně ? .. Jestli o něco nepříde ...
No co jsem tak koukal .. tak se těším na bioshock infinity .. to vypadá jak z jiného světa .. sice si to už nezahraju, ale vypadá to neskutečně :)
0

#46 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 29 November 2011 - 08:55 PM

Vůbec to nevadí, sem tam jě nějaká narážka na Oblivion (je to jako by 200 let po Oblivionu), ale o nic nepříjdeš. I když už to nemá ten správný příběh třeba Temného bratrstva, jako to bylo v Oblivionu, je to trošku jinačí, ale nedá se říct, že by to bylo horší ;). Spíš šité na dnešní dobu. A hlavně, je to šíleně velká hra, nahraješ tam klidně 300 hodin a má to jen 5GB!! To ty pošahané CODčka mají 16 GB a projedeš to za 4 hoďky :D
0

#47 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 09:46 PM

View PostShalladan, on 29 November 2011 - 08:55 PM, said:

Vůbec to nevadí, sem tam jě nějaká narážka na Oblivion (je to jako by 200 let po Oblivionu), ale o nic nepříjdeš. I když už to nemá ten správný příběh třeba Temného bratrstva, jako to bylo v Oblivionu, je to trošku jinačí, ale nedá se říct, že by to bylo horší ;). Spíš šité na dnešní dobu. A hlavně, je to šíleně velká hra, nahraješ tam klidně 300 hodin a má to jen 5GB!! To ty pošahané CODčka mají 16 GB a projedeš to za 4 hoďky :D

dobrý dík už mi to šlape, jsem tam nezkopčil vše... akorad muj ultra mega hustej notebook zvládne udělat tak na skyrim akorád obal a vypálit dvd.

jinak co se týče oblibionu(odvozené od slova oblíbeny), když si vemu kolikrát jsem to rozehrával od začátku, a kolik jsem toho prošel, najdeš tam furt a furt nové a nové věci na který čumíš jak péro z gauče, a říkáš si "jak jsi to bez toho předtím mohl hrát nebo jak jsi o tom nemohl vědět"...
počítám že podobný bude skyrim, prostě tam je tolik věcí že člověk nebude vědět co dřív, že na nějaký detail inventáře apod. vůbec nebude mít čas.

btw ja vás neposílám tam kam slunce nesvítí :D jen dávám občas najevo nesouhlas s politikou která se na mystiqu projevuje :)

pro coolera, skyrim nehraj... je to droga, tak jako předchozí díly
0

#48 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 29 November 2011 - 10:04 PM

Fakt jo ? Tak to je dobrá zpráva ...
No já singl nehraje prakticky asi od 12 let ... pak sem narazil na CSko a po té wowko .. a singl mě úplně přešel .. jen ted už mě to wowko i kvůli času a tak celkově dost přešlo .. a spíš bych si takhle navečer něco na chvíli zapl oddychového .. a trochu se bojím, že mě to nebude bavit .. ale pokud jak říkáš ty je to tak dobrý .. tak bych se toho nebál ...
Díky bohu jak psal shall tak to má jen 5 GB .. takže to mám i já stáhlé za den .. :)
0

#49 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 29 November 2011 - 10:06 PM

View PostChooze, on 29 November 2011 - 08:41 PM, said:

Mam 1GB Ram, nějakej procesor 2,61GHZ a grafiku ATI X1650 - 256 MB (grafika nesplnuje minimální požadavky) a Skyrim mi běží krásně.
Takže pokud máš lepší komnp jak já, rozhodně ti to taky pobeží, ty ostatní hry nevim...jde taky o to jak je hra dělaná, na jakym jede enginu a jak to vyvojaři optimalizujou.

Nwm, mam 3gb ramky, 3ghz dvojjadro, 512 grafarnu a byl jsem rad, ze se dalo s tim panackem chodit na minimalni detaily :D .
Teda nez jsem prisel k prvnimu "gigapavoukovi", kde jsem si rekl, ze stredovek a draci jeste ujdou, ale obri pavouci jsou na me prilis absurdni :D . No a pak to letelo z kompu :D .
0

#50 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 November 2011 - 11:50 AM

View PostMufinqua, on 29 November 2011 - 10:06 PM, said:

Nwm, mam 3gb ramky, 3ghz dvojjadro, 512 grafarnu a byl jsem rad, ze se dalo s tim panackem chodit na minimalni detaily :D .
Teda nez jsem prisel k prvnimu "gigapavoukovi", kde jsem si rekl, ze stredovek a draci jeste ujdou, ale obri pavouci jsou na me prilis absurdni :D . No a pak to letelo z kompu :D .

Musis vypnout stíny, antialising a podobny kravoviny jako odlesky vodní hladiny...samozřejmě že se mi to taky občas sekne, v písečné bouři nebo při jiný změně počasí, ale hrát se to dá...asi máš holt špatnej komp :D
0

#51 User is offline   TToMasS 

  • Group: VIP
  • Posts: 607
  • Joined: 29-December 08

Posted 30 November 2011 - 02:54 PM

Nechce tu nekdo popsat jak nainstalovat Gta4 patche a podobne prosim?dost meto stve asi sem uz stara skola ale nikdy sem to nesprovoznil mam amd 4jadro 3,5 8gb/ram gigovku grafiku a sileny seky a kdyz sem dal Patch tak se me tocila kamera.6pokusu 6smazani :)

Diky predem
0

#52 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 November 2011 - 02:59 PM

počkáme na gta 5 xD ta 4 me taky sere
0

#53 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 30 November 2011 - 05:33 PM

ttomas - je to jednoduchy. Pockej si az na steamu bude zase slevova akce a kup si celej balik vsech GTAcek za 7€ jako ja :) pak te jedna hra vyjde na cca 30kč, máš to doživotně kdekoliv instalovatelné, nemusíš pracně řešit cracky a budeš mít jistotu že ti to pojede :)
0

#54 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 30 November 2011 - 09:11 PM

View PostChooze, on 30 November 2011 - 11:50 AM, said:

Musis vypnout stíny, antialising a podobny kravoviny jako odlesky vodní hladiny...samozřejmě že se mi to taky občas sekne, v písečné bouři nebo při jiný změně počasí, ale hrát se to dá...asi máš holt špatnej komp :D

Jako pravda, ze uz je starsi, ale vzdycky nejak odpovida minimalnim pozadavkum hry xD .
Ale uz setrim na upgrade :P . Jenom z platu brigadnika v albertu se to blbe farmi :D .
0

#55 User is offline   TToMasS 

  • Group: VIP
  • Posts: 607
  • Joined: 29-December 08

Posted 30 November 2011 - 11:28 PM

View PostMr.Heaven, on 30 November 2011 - 02:59 PM, said:

počkáme na gta 5 xD ta 4 me taky sere


Aby ta 5 nedopadla stejne a pak budem psat pockame na 6 :)
0

#56 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 December 2011 - 07:11 PM

tak už jsem četl, že hry začínají od toho steamu upouštět protože prostě průběžný přístup netu během hry je kravina, tak to udělají tak, že hra bude požadovat připojení jen při jejím prvním spuštění či co.
0

#57 User is offline   hokop 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 685
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 December 2011 - 08:36 PM

Dotaz ke Skyrimu - jakou herní dobou to má? Brácha to hraje a protože to asi nemá možnost vytvořit si 2 profily tak musím čekat :(
0

#58 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 December 2011 - 10:14 AM

View Posthokop, on 01 December 2011 - 08:36 PM, said:

Dotaz ke Skyrimu - jakou herní dobou to má? Brácha to hraje a protože to asi nemá možnost vytvořit si 2 profily tak musím čekat :(

ˇPokud hraje jen hlavní linii tak se to možná i za den dá...pokud dělá všecky vedlejší q je herní doba nekonečná :D
0

#59 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 December 2011 - 11:43 AM

View Postsakim, on 29 November 2011 - 10:04 PM, said:

Fakt jo ? Tak to je dobrá zpráva ...


co jsem tak mohl hrát, má to v sobě něco z Lotra... Tundra a architektura podobná jako Rohanu... namísto nazghůlů tam lítají po horách a pláních draci. což navazuje tak trochu i na vikingy, hodně pojmů typu Valkirie, Jarl, Huskarl prostě seveřani, taky je do toho zakomponovaná římská legie včetně hyerarchie a podobizen zbrojí, na druhou stranu vypadám taky jako kdybych utekl z natáčení Excaliboaru v kostýmu určenýho pro Lotra. Jsou tam upíři, čarodějnice, vlkodlaci, cechy, kulty...
sekáš tam hlavy xD , bojový systém tam je asi nejlépe zpracovaný jako nikde jinde ve hrách...

Bethesda to udělala tak, že hráč se stává tím co ho baví, ne že si vybereš na začátku povolání a za to hraješ, prostě děláš určité věci a ty se ti při častém používání zdokonalují, a rozšiřuje ti to nevím přesně kolik plácnu 20 talent stromů na zlepšení abilit atd.

Je to promakané ten inventář je o zvyku, nezkoušel jsem zjišťovat jestli by nešli ty kouzla nabindovat na klavesu tak jako ve wowku, protože 8pozic je málo, na druhou stranu je to jen o hráči jak to hodlá hrát. mlžeš si nezpočet kouzel vyndat do oblíbených a klavesovou zkratkou je pak volíš během boje.
0

#60 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 02 December 2011 - 01:08 PM

View PostMr.Heaven, on 02 December 2011 - 11:43 AM, said:



Docela nečekaně jsem to rozjel +- na mid deataily .. a jede to fakt plynule .. asi ještě přidám ... v noci nebo za deště/bouřky to vypadá dokonale ..
Jen taková otázka ... 8 bindu ? wtf ? jak se to binduje a kde ? :D
Zatím mě to docela i baví .. uvidíme po čase ... hraju asi 3,5 hod .. chtěl sem si rozjet něco na styl roguny .. jenže jsem nenarazil na žádné pořádne daggery nebo něco podobnýho .. takže zatím vlastně nejsem pomalu nic .. mlátím velkým palcátem a střílím z luku :D
0

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist