Mystiq.org - forum: Mystiq Intro.. - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mystiq Intro.. Více v obálce..

#61 User is offline   ondrian 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 120
  • Joined: 01-September 08

Posted 05 October 2011 - 12:47 PM

View PostShalladan, on 05 October 2011 - 12:17 PM, said:

sry, ale můj nápad s tím otáčením loga jako určitý zámek si brát nemusel.... nebo alespon se zeptat..


Shalle, myslím, že tady to si nemůžeš nárokovat. Jednak je to dost otevřená diskuze, kde každý přihodí nějaký ten nápad, aby to video ve výsledku stálo za to. To by myslím mělo být hlavní, ne to, kdo to vymyslel jako první. Ono to určitě napadlo řadu dalších lidí, není to nic tak převratného. Ale myšlenka dobrá, takže bych se toho držel. Druhak ten nápad první (aspoň na fóru) vyjádřil Maceq, takže pokud by si někdo měl stěžovat, tak on. No offence.

View PostMaceq, on 02 October 2011 - 01:31 PM, said:

... Furt v duchu vidm neco jako "zamek" na trezoru, ktery se odemkne, jakmile to do sebe zapadne.



Jinak si vážně myslím, že video prezentující herní portál/komunitu by mělo být úplně něco jiného, než intro před každým mystiq videem. Prostě toto by chtělo rozdělit na dvě věci - jedné se nejvíce blíží Zulldruidovo video, druhé zase to od Mufinqui. Ani jedno není ideální, ale řekl bych, že jsou na dobré cestě.
0

#62 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 05 October 2011 - 12:53 PM

o tom, že by to mohlo být jako zámek jsme se dohodli v otevřené diskuzi někdo po poradách už x měsíců zpátky... a já jsem přesně věděl, že by to mohlo být takto.. Sharken říkal, že chce dělat video pro celý mystiq, né logo, na to dal podklady mystiq mě... ale to je jedno, klidně at je tu více návrhů, nejsem nejlepší videomaker na světě, v žádném případě, jsou tady o hodně lepší lidi na to... ale sry, otevřená diskuze nebo ne, takový nápad takhle jsem v tomto tématu měl já at to je či není převratné, ono není tak jednoduché vymyslet něco efektivního a taky to i stvořit... a pak to vidět u někoho jiného ve videu, kde mu budou lidi tleskat, jak je to super a jak to krásně vymyslel...
1

#63 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 05 October 2011 - 01:06 PM

O tom jsem mluvil, a opravdu nic z tvého návrh převzatého není, jelikož jsem Mystiq Intro, dělal dříve.. :D
0

#64 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 05 October 2011 - 01:08 PM

Tak se tu hádejte a já jdu tvořit něco jiného..

Jednoduše budu zkoušet..

Jinak, já si představoal něco jako je to moje první, pomalý a jen prostě logo s Website, a to by bylo před každým videem, jenže někdo tu furt píše "MUSÍ TO BÝT AKČNĚJŠÍ", "NEJDE VIDĚT CO PROJEKT VLASTNÍ" Ale problém je, že to nechápete, že krátké intro, které vypovídá, že "tohle vido je od mystiq.org production" a další NE-intro, ale už celé video, kde se vlastně představí každá kategorie, Minecraft, CS:1.6, WoW atd..
To by nemělo být intro, ale video jako celek, kde se ukážou naše silné stránky, nic víc..

Akorát, jsem to vzal až moc doslova, chce to být akčnější, přitom jsem nepřemýšlel na výsledku.. "CHYBA"..

This post has been edited by Sharken: 05 October 2011 - 01:12 PM

0

#65 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 05 October 2011 - 01:10 PM

Omlouvám se teda, opravdu, asi jsem si pomýlil tu podobu pohybu objektů kolem Mka.. opravdu tam není absolutně žádná podoba...
1

#66 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 05 October 2011 - 01:14 PM

Já si to celé Mko i s okrajam vytvořil, JAK ho naanimuji je moje věc a čistě moje věc, jestli máš někde autorská práva na pohyb, tak mi řekni, proč po ulici chodíš "PODOBNÝM" stylem jako já, to mi vadí..

Na animaci se opravdu autorská práva nevztahují, pokud se chceš hádat, tak jistě ustoupím s tím, že video stáhnu, ale ukaž mi podobu loga, mého a tvého..
-1

#67 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 05 October 2011 - 01:17 PM

ale však já se nehádám a omluvil jsem se, o co jde?
0

#68 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 05 October 2011 - 01:20 PM

Pochybuji, že jsi to nemyslel ironicky, šak řekni, vadí ti to moc ? Video klidně odstraním..
-1

#69 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 05 October 2011 - 02:46 PM

Nebuďte jak děcka šmarjá, vždyť je to úplně jedno čí je to nápad, hlavně aby to mystiq logo stálo za to! :)

#70 User is offline   Silius0 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 151
  • Joined: 11-September 11

Posted 05 October 2011 - 05:29 PM

Shallik má kramy ? (=
0

#71 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 05 October 2011 - 06:12 PM

ale prd, video je to poslední, co by mi vadilo.. vadí mi hodně věcí, dávám je i najevo ale stejně se v týmu nic nemění... a pak stejně hráči ryjou do mě, že jsem jim neodpověděl např na jedno PMko, když jich tam mám milion a vyřizuju práci za GMka, které ani nelognou do hry, protože komunikace s hráči a vysvětlování atd je jejich práce. S týmem jsme kdysi dali soutěž na nové logo, s mystiqem jsme ho vybírali a hlasovali a už tehda jsem dostal novou animaci loga nastarost.. ale neměl jsem podklady a pak ani čas, protože musím zvládat práci za víc lidí... kdyby tu každý dělal co měl, tak mám čas se starat o to, co mám mít nastarost jen já... jenže takhle jsem já ten špatný, protože nestíhám..

trošku tuning toho předchozího (zatím bez zvuků, protože se mi nechtěli hledat a hlavně je tam MYSTIQ.ORG starým fontem, ten nový sháním

7

#72 User is offline   Silius0 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 151
  • Joined: 11-September 11

Posted 05 October 2011 - 06:27 PM

Hmm, tak tohle je podle mě zatím to nejlepší :). Jestli to doděláš bude to bomba
0

#73 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 05 October 2011 - 06:39 PM

ty vetsi okraje si myslim byly lepsi, kdyby taky lezly zpoza loga a ne od divaka, to by mel jenom ten glow na konci
0

#74 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 05 October 2011 - 06:50 PM

View Post-TemP-, on 05 October 2011 - 06:39 PM, said:

ty vetsi okraje si myslim byly lepsi, kdyby taky lezly zpoza loga a ne od divaka, to by mel jenom ten glow na konci

no já tam chci dát zvuk jako by rány a trošku camera-shakingu, uvidíme, každopdáně musím najít ten font.. z poza jsem to chtěl, kdybych tam nedával moc zvuky, ale já bych je tam dal, aby to znělo více pohybově ;)
0

#75 User is offline   ondrian 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 120
  • Joined: 01-September 08

Posted 05 October 2011 - 07:02 PM

View PostShalladan, on 05 October 2011 - 06:12 PM, said:

trošku tuning toho předchozího ...


Moc dobré! :) Ještě bych zvážil trochu upravit to krokování (jak tam přilétávají a zapadají do sebe jednotlivé kusy). Možná že by vypadalo líp, kdyby nezačínaly jeden po druhém, ale aby se jejich průběhy překrývaly. Jestli teda víš, co myslím. Podle mých zkušeností by to přečasování nebylo moc práce, možná že by to ale vypadalo líp. A nebo naopak :-D. Ale vyzkoušel bych to. :)
1

#76 User is offline   Garry 

  • Group: VIP
  • Posts: 85
  • Joined: 17-January 11

Posted 05 October 2011 - 09:59 PM

Shally nešlo by to objevení M udělat jako, že se ta koule otočí? Třeba i po dvou osách. toto "odkrytí poklopu" my přijde moc jednoduché.
0

#77 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 05 October 2011 - 11:36 PM

View Postondrian, on 05 October 2011 - 07:02 PM, said:

Moc dobré! :) Ještě bych zvážil trochu upravit to krokování (jak tam přilétávají a zapadají do sebe jednotlivé kusy)...

No, šlo, určitě, můžu zkusit, ale já bych tam rád přidal zvuky (až se prohrabu těma x GBtama zvůků :D) jako že to přilítlo a praštilo + jak sjem říkal trošku camera-shakingu, uvidím. Musím tam nechat trochu prostoru na ten zvuk.

View Postinofefa, on 05 October 2011 - 09:59 PM, said:

Shally nešlo by to objevení M udělat jako, že se ta koule otočí? Třeba i po dvou osách. toto "odkrytí poklopu" my přijde moc jednoduché.

No původně jsem to měl tak, že Mko bylo otočené o 90° dolů a vyjízdělo ze spodu, ale protože ta koule, na které je Mko je nasvícená atd, tak to nešlo poznat, že by se "točila" a vypadalo to, jako by to Mko tam jen plavalo. Je to tím, že na té kouli nejsou žádné "nečistoty", ze kterých by člověk nabyl dojmu, že se to točí. Proto jsem třeba ten "kryt", co se otvírá, udělal takový "pomlácený", aby se z toho dalo trošku poznat, že se to vůbec hýbe.
0

#78 User is offline   Fellyn 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 111
  • Joined: 19-January 10

Posted 06 October 2011 - 07:27 AM

Shalladanův pokus je velice pěkný jako logo Mystiqu. Když už tady létají všemožné nápady a tipy, taky jeden s dovolením přidám:

Mluvíte tady o logu a pak o přehledu projektů, které Mystiq spravuje. Já bych se vyjádřil k tomu přehledu. Podle mě by se nemělo jednat jen o naanimovaná loga jednotlivých segmentů, nýbrž bych tam dal i pár dynamických záběrů přímo z daných her, aby se měl hráč s čím ztotožnit. A k tomu bych teprve zakomponovával nějaké prvky 3D animace. To klidně může být delší, protože to není jen schematické logo, ale reprezentativní video. Myslím, že Sharken myslí něco podobného, každopádně tohle je můj názor na věc. :)

K jednoduchému logu říkat nic nebudu, padlo tady už dost argumentů. Jen budu souhlasit s tím, co tady už řeklo několik lidí: Vykašlete se na zobrazování jednotlivých projektů Mystiqu. prostě jen logo našeho serveru, pěkné, dynamické a hotovo. Do desíti vteřin maximálně. :)
0

#79 User is offline   Garry 

  • Group: VIP
  • Posts: 85
  • Joined: 17-January 11

Posted 06 October 2011 - 04:43 PM

Felly, ty poslední věci v diskuzi jsou pouze k intru videa jako takového. Jde o podpis aby každý hráč věděl o jaký projekt se jedná nebo jakou komunitou byl vytvořen. Obecně těchto 4-5 sekund bude před každým videem které nyní vznikne. Dynamické záběry z her a obecná reprezentativní videa se teprve budou tvořit.
0

#80 User is offline   Fellyn 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 111
  • Joined: 19-January 10

Posted 06 October 2011 - 07:34 PM

Aha, pardon, blbě jsem rozuměl. I tak bych se ale zdržel zobrazování všeho, co Mystiq obsahuje. Zdá se mi, že nacpat všechny součástky Mystiqu do 4-5 sekund při zachování umělecké hodnoty videa, je krajně nemožné :D

This post has been edited by Fellyn: 06 October 2011 - 07:34 PM

0

  • 6 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

6 User(s) are reading this topic
0 members, 6 guests, 0 anonymous users


TOPlist