Mystiq.org - forum: Mystiq Intro.. - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mystiq Intro.. Více v obálce..

#21 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 01 October 2011 - 08:49 PM

Sharku pěkné.. ale asi po 5sekundě už mě to mystiq logo "nebavilo" chtělo by to něco kratšího jinak pěkné.. a to shark by to chtělo něco jak říkal Tadeas.. na Cinemu 4D kašli... je to sice profi ale jestli nedokáže oživit žraloka je to kničemu doporučoval bych blender.. je o něco složitější ale dá se sním dělat snad vše :)
0

#22 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 01 October 2011 - 10:08 PM

Nejde o to, že to v Cinema 4D to neumí, ale prostě to nevypadá hezky..
A na toho žraloka to chce prostě už jinou třídu učení..

Co se týče Mystiq Intra, tak každý něco chce, ale nebudu tvořit 10 alternativních pokusů..
Nejspíš udělám, něco s tou rotací..

Jinak blender bych se musel učit znova, jak šašek ...
0

#23 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 02 October 2011 - 01:23 PM

Rano jsem se nudil, tak jsem neco slabsiho skutil :)

0

#24 User is offline   Maceq 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,293
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 October 2011 - 01:31 PM

View PostMufinqua, on 02 October 2011 - 01:23 PM, said:

Rano jsem se nudil, tak jsem neco slabsiho skutil :)



Velmi pekne, mozna moc rychle. Furt v duchu vidm neco jako "zamek" na trezoru, ktery se odemkne, jakmile to do sebe zapadne.

eM
1

#25 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 02 October 2011 - 01:50 PM

Rychle ve smyslu rychlost otaceni nebo ze je to moc kratke? :)
0

#26 User is offline   Maceq 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,293
  • Joined: 01-July 08

Posted 02 October 2011 - 01:54 PM

View PostMufinqua, on 02 October 2011 - 01:50 PM, said:

Rychle ve smyslu rychlost otaceni nebo ze je to moc kratke? :)



JJ, rychla animace, ze se to slozi/dokonci a divak si musi domyslet jak k tomu doslo. Ale uz tohle je dost dobre k pouzivani.

eM
0

#27 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 02 October 2011 - 06:04 PM

No, já já jsem toto měl rozdělané, ale nestíhám.

Co jsem tak zplácal během cca 15ti minut jako navrh bylo toto (cca 14 dnů zpátky)


je to jen navrh pohybů, nějakou grafiku nebo efekty jsem tam neřešil. Možná bych to určitě zrychlil, na začátku z více směrů by se to poskládalo, zvukové efekty a na konci asi to Mko by se nasměrovalo zeleným paprskem na začátek toho Mystiq.org a začalo by t jako by zeleným (v té barvě) laserem to Mystiq.org psát.
4

#28 User is offline   nine 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 129
  • Joined: 17-November 08

Posted 02 October 2011 - 06:24 PM

Ale zapřemýšlejte o tom, jak jsem psal, že než se objeví mystiq.org (na tom místě) aby se ukázalo o co se jedná. WoW, CS, Minecraft, Times - objevilo by se mystiq.org, pak zase nějaký efekt a klidně by se ještě mohlo ukázat Multifunkční herní portál

a zvuky nejsou špatné o staré verze loga..

This post has been edited by nine: 02 October 2011 - 06:28 PM

0

#29 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 02 October 2011 - 06:43 PM

View Postnine, on 02 October 2011 - 06:24 PM, said:

Ale zapřemýšlejte o tom, jak jsem psal, že než se objeví mystiq.org (na tom místě) aby se ukázalo o co se jedná. WoW, CS, Minecraft, Times - ....


Však to staré logo jsem dělal já, takže já ty zvuky znám, chtěl bych tam dát podobné zvuky ale více "future"
A to, jaký to je server nebo hra, to bych tam moc nedával, to každý může dát na svůj present (předpokládám, že každý autor si do videa dává present), toto by mělo být pro celý projekt, at nemá každý projekt jiné logo
0

#30 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 02 October 2011 - 06:58 PM

View PostShalladan, on 02 October 2011 - 06:04 PM, said:

No, já já jsem toto měl rozdělané, ale nestíhám.

Co jsem tak zplácal během cca 15ti minut jako navrh bylo toto (cca 14 dnů zpátky)

To je dost dobré. Mně by se teda líbilo, kdyby se tam ty okrajové dílky, co zajely dospod, točily opačným směrem než ty dva zůstavší nahoře, ale i tak je to fajn :) .
0

#31 User is offline   nine 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 129
  • Joined: 17-November 08

Posted 02 October 2011 - 07:05 PM

Tak sakra chápete o co mi jde? Neznámej člověk se kouká na naše video. A uvidi tam nejaky futuristický logo s názvem mystiq.org. Co mu to řekne? Nic. Co když ho WoWko moc nezajímá, (třeba se kouká na nějaký trailer na event) ale zajímá ho třeba CS? Á viděl něco takovýho běhat přece na začátku, při skládání toho loga. Jo, tak to si vyhledám...

Neřikám aby to bylo takhle divný jako třeba tady u toho videa ( itak se ale stručně ukáže co muzete na stránce najit), ale myslím, že tam kde se u loga píše mystiq.org sekundu po sekundě rotací třeba směrem nahoru ukazovalo to, co projekt nabízí, pak třeba efekt a ukázalo by se mystiq.org.

This post has been edited by nine: 02 October 2011 - 07:12 PM

0

#32 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 02 October 2011 - 08:47 PM

Nine, to je pravda, na to jsem se vůbec neohlížel..
Vemu to z jiného soudku, tak aby to vypadalo..

Díky.. :)
0

#33 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 02 October 2011 - 09:28 PM

já sem před delší dobou dělal docela narcyhlo toto boužel taky nemáčas to dodělat tak je to bez zvuků, bez efektu jen takove nedodělané na zkoušku sem chtěl vedet jak by ta myšlenka vypadala

omluvam se za kvalitu :-D

4

#34 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 02 October 2011 - 09:36 PM

Hezký!

Kurňa, pěkně kluci!

#35 User is offline   Deaths!ck 

  • Group: VIP
  • Posts: 466
  • Joined: 17-March 11

Posted 02 October 2011 - 10:00 PM

Jako to zulldruidovo je hodně luxusní, na první pohled poznáš, co portál nabízí...
Dodělat k tomu nějaký efekty a zvuky a bude to luxus..
0

#36 User is offline   MiTiNkA 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,393
  • Joined: 31-August 08

Posted 02 October 2011 - 10:07 PM

Mě se teda líbí skoro všechny intra.. pěkně
0

#37 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 02 October 2011 - 10:36 PM

View PostXaverius, on 02 October 2011 - 06:58 PM, said:

To je dost dobré. Mně by se teda líbilo, kdyby se tam ty okrajové dílky, co zajely dospod, točily opačným směrem než ty dva zůstavší nahoře, ale i tak je to fajn :) .

Jo to mě taky napadlo, ale až pak, co jsem to udělal.

Jinak zulldruid to má super, akorat podle mě to patří do videa, které bude reprezentovat celý mystiq (trailer na všechny naše hry). Já mám třeba radši kratké a svižnější. To moje je tady moc dlouhé, timing jsem neřešil, ale jako to předešlé u Opening Northrend videa to chcu tak +/- dát na 6 sekund. To je tak max doba aby to bylo efektivní, svižné, ale né nepřehledné.
0

#38 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 03 October 2011 - 03:39 PM

to mojě sem dělal narychlo protže připravuju trailer k Deamonice (i jako školní projekt) a chtěl sem aby predtím bylo nake logo tak sem něco dával dokupy ale nak sem se ještě nedostal k tomu to dodělat no, ale jinak sem rad že se to líbí
0

#39 User is offline   ondrian 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 120
  • Joined: 01-September 08

Posted 03 October 2011 - 05:46 PM

Nemám čas ani skill na to, abych intro ve stylu tvorby ostatních udělal, ale mám pár nápadů, třeba je někdo využije. :)

Myslím, že mystiq potřebuje 2 intra, resp. 2 videa - jedno, ve kterém představuje všechny projekty (wow, cs, minecraft, ...) a druhé, výrazně kratší, které může dávat před svá videa (tematicky zaměřená na každý projekt zvlášť, resp. na každý jednotlivý event).

Udělal jsem úplně jednoduchou skicu návrhu toho druhého intra, přičemž jsem se inspiroval některými příspěvky v tomto topicu. Použité je logo z prvního návrhu.

http://forum.mystiq.org/uploads/monthly_10_2011/post-2930-0-54788000-1317660656.jpg

1) - začátek detail (výrazně víc, než na obrázku), pomalé vzdalování kamery; logo rotuje (M vevnitř zůstává statické), spomaluje; jednotlivé části můžou rotovat i proti sobě (každá část okraje na jednu stranu) - větší dynamika
2) - kamera plynule přechází do pohledu shora, logo už je téměř statické, zastaví se na orientaci jako na obrázku
3) - menší části loga se s důrazným klapnutím (jiným zvukem jako zámek) přesunou dovnitř, pozadí loga se zasune (toto by mělo evokovat trezor, zámek, či portál) a objeví se díra (černo) do které M propadá
4) - kamera následuje M padající dovnitř; M rotuje a točí se (jako při pádu)
5) - (už není na obrázku) kamera předjede (nejlépe těsně se vyhne/mine M) a objeví se video - asi fade in stylem.

Na každou část by byly potřeba cca 2-3 vteřiny maximálně, což ve výsledku je optimální. Někde by se dal přidat střih (např. mezi 1 a 2 nemusí kamera plynule přejíždět)

EDIT: Zmenšil jsem ten obrázek, aby to tak netrvalo..

Attached File(s)


1

#40 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 03 October 2011 - 07:09 PM

To je fajn, celou dobu se mi zda, ze vsichni na videa serou a bum, jsou jich mraky :D .

EDIT: Mel by nekdo prosim nekde navod (nejlepe CZ) ke klicovani v Sony Vegas 10.0 PRO? Vim, jak klicovat objekty samotne rucne, ale potrebuju, kdyz mam treba postavu na ruzovem pozadi, at mi to oznaci vsechno "neruzove" :) . Ze se ta ruzova vypari. Profici me chapou, zejo :D .

Diky :)

This post has been edited by Mufinqua: 03 October 2011 - 07:21 PM

0

  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist