Mystiq.org - forum: Mystiq Intro.. - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mystiq Intro.. Více v obálce..

#81 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 07 October 2011 - 02:55 PM

Abstrakce a dadaismus jsou taky umělecké směry s vlastní hodnotou :D.
0

#82 User is offline   Qirti 

  • Group: VIP
  • Posts: 364
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 October 2011 - 04:57 PM

Menší otázka.. Proč to logo teď tak řešíte ? Chystá se snad nějaký mystiq movie ? :D
0

#83 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 07 October 2011 - 06:15 PM

To je jednoduchy. Kdyz videu rozumis a vidis co tvori nejaka lama, tak logicky chces predvest neco lepsiho...
0

#84 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 07 October 2011 - 07:24 PM

View Postvecernik, on 07 October 2011 - 06:15 PM, said:

....


Na koho je tohle mířený ?
0

#85 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 07 October 2011 - 07:44 PM

Toho neznáš.
0

#86 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 07 October 2011 - 08:03 PM

to je mireny obecne na vsechny sharku :) kazdej kdo sem jedno z videi pridal si mysli ze ostatni jsou horsi a ze dokaze vytvorit lepsi dilo. Kdyby byl clovek presvedcen ze jsou ostatni lepsi (tzn nejsou lamy) , ze maj lepsi dila, tak je sem logicky ani nepridava..
0

#87 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 07 October 2011 - 08:40 PM

Jelikož jsem zakladatel tohoto topicu, a vložil jsem sem jedno video, kritika atd, bylo mi řečeno, že to chce tohle a tohle, ta jsem to opět udělal, a teď to tady má na starosti shalladan.. >.< Takhle si to myslel ?
0

#88 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 08 October 2011 - 08:49 AM

Jezis, jeste se tu pobijte :D . Me se naopak libi, ze nezustalo jenom u rad Sharkovi, ale lidi ukazali, ze taky neco umi vytvorit a ze to povzbudi ostatni k dalsi tvorbe.

Cim vic bude navrhu, tim vetsi bude moznost vyberu toho "nejlepsiho", ktery pak muze byt zvolen jako primarni intro mystiqu.

Nejake zabomysi valky ohledne toho, kdo je BRO a kdo je lama, si odpustte. Prece to delate pro mystiq celkove, tak spojte hlavy dohromady a nevalcete mezi sebou ;) .
1

#89 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 28 December 2011 - 11:03 PM

View PostShalladan, on 05 October 2011 - 06:12 PM, said:

...

trošku tuning toho předchozího (zatím bez zvuků, protože se mi nechtěli hledat a hlavně je tam MYSTIQ.ORG starým fontem, ten nový sháním



Libi se mi ten styl, ale ta animace mi prijde trochu krecovita :D

btw: Jinak tu trochu chcipl pes, ale chtel bych se zeptat, jak je na tom into ted a kdy bude release? :D
diky
0

#90 User is offline   orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 15 February 2012 - 11:49 AM

Shalladanovo intro má už i zvuky, ale průběh animace se moc nezměnil.
Protože jsem o tom pokračujícím vývoji nevěděl, pustil jsem se do toho nedávno sám a vzniklo tohleto:

7

#91 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 15 February 2012 - 12:50 PM

Docela pekne, sice jednoduche ale pekne
0

#92 User is offline   stepan 

  • Group: VIP
  • Posts: 406
  • Joined: 01-October 08

Posted 15 February 2012 - 02:18 PM

Dobra práca, len by bolo dobre ešte dole dodelat text MYSTIQ.ORG
0

#93 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 15 February 2012 - 03:21 PM

Ale proto tam je to logo že jo, je to logo představující mystiq.org tudíž by se tam nemusel dávat a já bych to tam necpal .. mě se to líbí tak jak to je.
0

#94 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 15 February 2012 - 03:22 PM

View PostSuperion, on 28 December 2011 - 11:03 PM, said:

Libi se mi ten styl, ale ta animace mi prijde trochu krecovita :D

btw: Jinak tu trochu chcipl pes, ale chtel bych se zeptat, jak je na tom into ted a kdy bude release? :D
diky

NO, čekalo se na schválení velkého šéfa, který to "odentroval" až po měsíci :D, jinak animace je stejná, i se zvukem, akorát "křečovitá" je proto, že se mi nechtělo čekat na renderování ve smoothu a ostatních blbůstkách na vyhlazování.

Jinak tady je "beta verze" ještě bez smoothu a s jedním zapomenutým zvukem, který tam být nemá :D
2

#95 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 15 February 2012 - 03:41 PM

Jo tohle je taky pěkné to bude těžké rozhodování, shalldova práce je "zábavná" celou dobu stejně. Oriho je zábavnější ke konci, ale začátek je zase takový nešikovný :/
0

#96 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 15 February 2012 - 04:02 PM

No hlavně to Mystiq.org tam chtěl pan majitel ;) který mi to říkal na GM srazu, takže je sice fajn, že Mko by znali "všichni", protože to Mko je naše, ale člověku, co je z Twidídádídá a nikdy o nás neslyšel by to nic neřeklo.

BTW, nemáte někdo někoho, kdo umí se zvukem pro dabing, potřebuju nějakého takového šikulu. Jestli jo, bombardujte mě PMkama.
0

#97 User is offline   orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 15 February 2012 - 04:08 PM

Pro mě za mě.. já tam nějaké to poblikávání na začátek přidám, ale už to ztratí tu jednoduchou přímočarost. Každopádně tohle byla připomínka kterou zmínil i jeden z profesionálnějších kolegů, kterým jsem to dával na ohodnocení.

Ohledně kostrbatosti Shalladanova videa - nejde ani tak o motion blur, ale o ty pohyby. V podstatě je tam 7 pohybů, které jsou (až na první dva přílety) symetrické , velmi jednoduché (tedy lineární - pohyb začne, proběhne, skončí. Vše konstantní rychlostí) a navíc různě rychlé. (jednou otočení o 90° trvá X snímků, podruhé Y snímků, přičemž X != Y) .
Není to tedy ani tak o přidávání rozmazání, ale o přidání života, dynamiky... tak jak to je teď to je moc strojové a nemyslím že by to na světové úrovni (kam se Mystiq zcela jistě řadí) dokázalo zaujmout.

Já jsem pro svůj výtvor bral inspiraci především od nejznámějších tvůrců, mezi které patří například EA Games (ani oni nemají v žádném ze svých log celý název, nebo dokonce název a motto). V dnešní době se hodně klade důraz na dynamiku a realističnost. Všechny pohyby se dělají, aby nevypadaly lineárně a strojově jako ve videích a hrách před 20-ti lety. Stejně tak logo nemá za cíl podat veškteré info o tvůrci. Pouze tvůrce identifikovat a přiřadit nabízený produkt k tomu tvůrci. Taková je prostě dnešní doba a je potřeba se tomu přizpůsobit.
Veškteré podrobné info o tvůrci včetně www adresy se pak obvykle umístí ke konci videa, protože pro diváka je přirozenější rozkliknout web po shlédnutí videa, než aby po shlédnutí rolloval video na začátek a teprve potom přepisoval adresu.

This post has been edited by orifox: 15 February 2012 - 04:11 PM

0

#98 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 15 February 2012 - 04:29 PM

Fajn, si profík, necháme tvoje světové ;), mě to je šumák. Já jsem dostal instrukce na poradě, aby to vypadalo nejlépe jako zámek, který něco otrevře (proto je to strojové a proto to má i strojové zvuky) a další instrukce, co to mělo obnášet je full název tak, jak jsme si koupili logo. Navíc, logo má být na začátcích videí, čili co nejkratší (proto jsem se snažil dodržet svižnost 6ti sekund).

Zpět k tématu, máte někdo toho "zvukaře" na dabing ;).
0

#99 User is offline   orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 15 February 2012 - 04:55 PM

Neurážej se hned Shaldo :) já jen vysvětlil důvody, které mě k tomu vedly. Cílem našeho snažení je přece udělat logo tak, aby bylo co nejlepší. Ne aby se líbilo jen mě, nebo jen tobě, nebo jen Mystiqovi.
Navíc ani ty, ani já nejsme první, kteří se do toho pustili. Osobně bych byl nejradši, kdyby se k tomu vyjádřilo co nejvíc lidí, aby bylo co nejobjektivnější hodnocení. Vždyť ani jeden z našich návrhů ještě není finální a určitě je co upravovat.

ps: nejsem profík. Kdybych byl, tak netrčím tady ;) Jen se snažím do tvorby vnést hlavu a patu. Netvořit jen podle pocitů a dojmů.

This post has been edited by orifox: 15 February 2012 - 04:58 PM

0

#100 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 15 February 2012 - 05:05 PM

No je pravda, že to Oriho je dost dlouhé, a taky je pravda že EA Games tam název má.. když zapneš NHL tak se tam zatočí logo a vyjede název se slovy EA Games ... blablabla... takže před video by se asi hodilo to shalldovo, jeste kdyby soucasti bylo ze se to predtim pripi na dvere ( napriklad dvere od UD, udela se animace a dvere se zazracne otevrou)a tam o tom jak je Ulduar super bylo by to idealni si myslim :)
0

  • 6 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users


TOPlist