Mystiq.org - forum: Mystiq Intro.. - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mystiq Intro.. Více v obálce..

#101 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 15 February 2012 - 05:09 PM

ale já se neurážím, jen mě štve to, že jsem musel investovat tolik času do věci, která ve výsledku bude k ničemu, počínaje nápadem přes tvorbu až po spamování a domlouvání se s Mystiqem, shodnutí se na poradě na logu a po čtvrt roce se to bude měnit. Nic víc, nic míň.

A sorry, ale hlavní slovo by pořád měl mít zadavatel práce ;). Nebo je snad světové se investovat čas do 5ti log a zákazníci si vyberou? :D To jsem ještě neviděl, ale nechám se poučit.

Tato debata nemá moc smysl, když máme rozdílné názory na autoritu v týmu ;). Spíš pojdme sehnat toho člověka na dabing ;).
0

#102 User is offline   orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 15 February 2012 - 05:10 PM

Bacha Asrieli - neplést logo přímo ve hře (ze které opravdu na 100% nepůjdeš přepisovat na web adresu tvůrce) a logo v traileru na hru :) Z marketingového hlediska mají takto použitá loga jiný účel a mají nést i jiné informace :)
0

#103 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 February 2012 - 05:13 PM

Jako lajkovi se mi líběj obě...
0

#104 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 15 February 2012 - 05:17 PM

Tak to dopadne kdyz jednu praci dostanou dva lid, jeden se mohl klidne soustredit na neco dalsiho, pro me je idealni to shallovo
0

#105 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 15 February 2012 - 05:32 PM

Využít se dají oboje, oboje mohou být hlavními, tomu nic vůbec nebrání. Hlavní je především logo, nikoliv jeho animace.

To Oriho se mi taky líbí, ale chybí mi tam zakončení jako má Shalladan, tedy Mystiq.org, world of online gaming nebo co to tam má.

#106 User is offline   orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 15 February 2012 - 05:36 PM

Práci nedostali dva lidi. Já se do toho pustil spontánně na základě tohoto topicu v souvislosti s jistou nabídkou pomoci v rámci týmu. Neviděl jsem žádný progress dál, o interním zadání Shalladanovi jsem neměl tušení. Takže pokud by šlo o papírové právo na tvorbu, tak je to samozřejmě Shalladanovo.
Rozhodně to svoje nehodlám prosazovat stylem "moje je lepší a hotovo". Jen jsem nabídl své zkušenosti a schopnosti a v rámci diskuze jsem se pokusil vysvětlit, proč jsem zvolil svůj přístup. Na rozhodování mají totiž příčiny zásadní vliv a pokud není člověk seznámený se všemi podklady, snadno se stane, že rozhodnutí nepochopí, nebo že bude jeho úsudek ovlivněný.

Ohledně dabingu mám jednoho kamaráda, který je bývalým hlasatelem z rádia. Bez problémů tedy dokáže vyprodukovat mladý dynamický hlas. Mám ale trochu strach, že k našim videím by se hodil spíš hlubší a drsnější hlas staršího člověka. Zkusím se ho zeptat jestli by byl ochotný ze sebe dostat pár vět.

This post has been edited by orifox: 15 February 2012 - 05:37 PM

0

#107 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 15 February 2012 - 05:46 PM

No logo musi bejt ale strucne a pochopitelne i bez tveho vykladu
0

#108 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 19 February 2012 - 08:17 PM

View Postorifox, on 15 February 2012 - 11:49 AM, said:

Shalladanovo intro má už i zvuky, ale průběh animace se moc nezměnil.
Protože jsem o tom pokračujícím vývoji nevěděl, pustil jsem se do toho nedávno sám a vzniklo tohleto:


perfektni, bude i odkaz ke stazeni v HD? nebo to mam vzit nasilim z youtubu? :D

(pouze detail: nekdo psal s tou implemetaci nazvu, to by se siklo. xD Neni to ale nutne, to si pripadne dodelam nebo bych nechal bejt :D )
0

  • 6 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

10 User(s) are reading this topic
0 members, 10 guests, 0 anonymous users


TOPlist