Mystiq.org - forum: Elder Scrolls Online - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 14 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Elder Scrolls Online nábor do bety otevřen

#1 User is offline   yotis 

  • Group: VIP
  • Posts: 779
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 January 2013 - 09:24 PM

Oficiální web: http://elderscrollsonline.com/en/
Trailer: http://www.youtube.c...d&v=0jNT5cMwxw0
Gameplay:

Přihláška: http://signup.elderscrollsonline.com/
3

#2 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 22 January 2013 - 09:29 PM

http://9gag.com/gag/560799 -Level1 here: http://worlds-highest-website.com/
1

#3 User is offline   cecilek 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 09-April 10

Posted 22 January 2013 - 10:09 PM

Jou už jsem zapsanej. :) Videiko je pěkné, ale na Blizzardí cinematicy to nemá. :D

Já se na tu hru těším, uvidíme ještě co z toho bude... Každej druhej hatuje jaká to bude slátanina a že to dopadne jako ostatní asijský MMO, nu já si myslím že to ale nějakej potenciál má.
Hlavně ať tam nedávají měsíční poplatky, to tu hru potopí... Systém ála Guild Wars by byl ideální. :)
0

#4 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 January 2013 - 10:13 PM

Až na ty frakce to nevypadá zle. Odehrává se to skoro 1000 let před Skyrimem?

Edit: Nějaký Free to play taky není doví jak růžový, možná nejlepší styl jako GW, kup si hru, hraj si jak chceš a jeslti chceš využij VIP SHOP. Hlavně, aby to nechtěli i na konzole protože by to pak byl hroznej shit a fakt mě nebaví inventář ala Skyrim.
+ by ještě mohli přidat nějaký skilly protože autoatak jak ve skyrimu je dost málo :D
1

#5 User is offline   cecilek 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 09-April 10

Posted 22 January 2013 - 10:25 PM

Asi tak. Systém spellů by měl bejt podobnej jak ve WoW, v nějaké trochu víc akčnější podobě (nejspíš taky něco ve stylu GW). :D
0

#6 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 22 January 2013 - 10:57 PM

Za mě to má pro kvůli době, do které je to zasazeno. Almsivi žijí a stejně tak pamětníci Vivecových zázraků ve válce proti akavirijské invazi. Woo!
(Ano, jsem ten typ hráče, pro kterého je hlavní nedostatek nových dílů TES ten, že nejsou Morrowind. Kromě Oblivionu. Všechno je lepší jak Oblivion.)


Bohužel, odehrává se to nějakých 250 let předtím, než se vůbec narodil Tiber Septim, takže nějaké mega hrdinské činy budou muset přijít odjinud.
0

#7 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 22 January 2013 - 11:02 PM

Free2Play to s největší pravděpodobností nebude, viz. http://elderscrollso...or-subscription

Je to škoda no :) Pro mě jakožto studentíka závislýho na cizích penězích to je další hra, na kterou se budu jenom koukat na youtube :D Ale tak víme jak to s těma novejma MMO dopadá.
1

#8 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 22 January 2013 - 11:44 PM

Taky se těším, jak to bude vypadat. Jen doufám, že to nedopadne jako na SWTORu, kde udělají 345 358 925 realmů a na každém bude 20 hráčů a s transferem postav a mergem realmů příjdou až když už na to bude 50% hráčů kašlat a hrát nebudou. Tím příšli o takové množství hráčů, že se celkem divím, že to drží alespoň F2P model (spíš pay to win). Co mě víc štve, platil jsem to 7 měsíců a teď, když jsem to po půl roce zapl, tak si můžu hrát jen za dva chary... to je fakt smutné.

Pokud se TESO nerozjede první půlrok a nepoučí se z chyb ostatních MMO, co nejdříve vypadají skvěle, tak to dopadne zase tak, že WoW bude na trhu jednička a za ním dlouho nic.
0

#9 User is offline   yotis 

  • Group: VIP
  • Posts: 779
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 January 2013 - 10:46 AM

Realm má bejt jen jeden, takzvanej Megarealm. Takže bych čekal něco na styl fázování, což je možná ještě horší možnost, ale uvidíme jak se s timhle poperou.
1

#10 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 23 January 2013 - 12:09 PM

Fázování asi ne, spíš něco ve stylu Tery, kde mají "Channel xy" a vždycky se podle přeplněnosti hráčů v lokaci můžeš přepínat. To je možná dobrá varianta. Záleží, jak to bude zvládat klient a jak to bude náročné na kompy no :D, jak budou koncipované questy atd.. To mě docela dost zajímá.
0

#11 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 23 January 2013 - 09:27 PM

Já mám rád akční soubojový systém, RP příběh a free to play s minimálnim obsahem za RM takže ostanu u Vindictusu. Ale za zkusení by to možná stálo...
0

#12 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 January 2013 - 09:54 PM

View Postcecilek, on 22 January 2013 - 10:09 PM, said:

Jou už jsem zapsanej. :) Videiko je pěkné, ale na Blizzardí cinematicy to nemá. :D

Já se na tu hru těším, uvidíme ještě co z toho bude... Každej druhej hatuje jaká to bude slátanina a že to dopadne jako ostatní asijský MMO, nu já si myslím že to ale nějakej potenciál má.
Hlavně ať tam nedávají měsíční poplatky, to tu hru potopí... Systém ála Guild Wars by byl ideální. :)



http://bonusweb.idne...tm_content=main na tohle obšem má máloco hele...
0

#13 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 January 2013 - 10:29 PM

View PostPaeris, on 23 January 2013 - 09:54 PM, said:

....

Ty screeny mi přijdou horší jak ze skyrimu a nedokažu si představit jak budu lukem zaměřovat různě pobíhající protihráče na 100 metrů xD
0

#14 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 23 January 2013 - 10:46 PM

View PostPaeris, on 23 January 2013 - 09:54 PM, said:

http://bonusweb.idne...tm_content=main na tohle obšem má máloco hele...

Mám k tomu výtky...

- Nejsem si úplně jistý tím brněním, co používají dunmeři. Nevypadá totiž dunmersky, spíš jako něco od altmerů, akorát recolorované. Na druhou stranu, kolem lítá akavirská invaze, takže proč ne. Třeba se *inspirovali*. Nebo je to spellsword/nightblade. To by bylo cool.
- Bosmerka (předpokládám, že to je bosmerka, protože není žlutá) nevypadá jako bosmerka, ale jako generic high fantasy elf.
- Nevidím orky! Nevidím redguardy! Nevidím ani khajiity a argoniany.
- Ta helma hlavního nordského válečníka vypadá jako predátorská.
- Why the fuck vybrali bretona jako reprezentanta zloděje/akrobata/assassina? To tam přece pokrývá ta bosmerka. Ano, kdyby tam měli mága, tak se na konci nemůžou tak výhružně měřit, a High Rock je slepenec malých státečků, takže tam práce pro pokoutné typy je pořád, ale stejně, když se řekne breton, většina lidí si představí špatně oholeného týpka, co kolem hází oheň.

Co se mi líbilo?
- Nord crush! + Undead. Fucking. Werewolves. Mířili na testosteronový trailer a tohle jim vyšlo.
- Imperiálové. Je milé vidět, že je nezkurvili (popravdě, po Skyrimu už si to ani nemohli dovolit), i když je škoda, že Cyrodiil jako deštný prales vyškrtli už i z lore hlediska :-(. Jo a nepůjde za ně hrát. Asi proto, že zrovna nemají vládce.

Teď by mě ještě zajímalo, jak vyřeší systém tříd. Kdybychom dostali takový výběr jako byl v Morrowindu a Oblivionu, nezlobil bych se.
2

#15 User is offline   cecilek 

  • Group: VIP
  • Posts: 100
  • Joined: 09-April 10

Posted 23 January 2013 - 11:08 PM

Já hlavně doufám že hudbu složí opět Jeremy Soule. Další nedostatky už budou nepodstatný. :D


aaaaaaaaaaaa
!
2

#16 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 23 January 2013 - 11:24 PM

View Postcecilek, on 23 January 2013 - 11:08 PM, said:

NEREVAR RISING, BITCHES!

Squeegasm. Jeden z hlavních důvodů, proč je pro mě Morrowind nejlepší díl série. Ta hudba je geniální. Naprosto fantastická. Epická. Jestli chcete s TES sérií začít, začněte Morrowindem. Má nejlepší atmosféru. A když jsem tohle slyšel v menu, utvrdilo mě, že jsem si koupil dobře. A navíc je to motiv, který podkresluje i znělky Oblivionu a Skyrimu.
1

#17 User is offline   majtik 

  • Group: VIP
  • Posts: 130
  • Joined: 06-July 08

Posted 24 January 2013 - 09:26 AM

View PostChooze, on 23 January 2013 - 10:29 PM, said:

Ty screeny mi přijdou horší jak ze skyrimu a nedokažu si představit jak budu lukem zaměřovat různě pobíhající protihráče na 100 metrů xD


Asi jako v BF3, Ari. Právě na soubojový systém , který bude rozdílný od WoW se těším nejvíc. Kdyby se to přiblížilo realitě právě jako ve FPS hrách, tak by to bylo fajn. Bomba by bylo destruktivní prostředí, ale to bych chtěl moc.... :rolleyes:
0

#18 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 January 2013 - 10:07 AM

Ty Ari, co je špatnosti na frakcích? :) naopak to bude zajímavé. A je jasné, že grafika mmorpg hry od skyrimu bude odlišná, kdyby byla stejná, tak bys to nerozjel až by ti tam běhalo trilion postav. Proto ty horší screeny, ještě si stěžuj :D...

Taky sem reglej do Bety ale pochybuju že nám to dají, dalších 800k lidí je tam za den reglá taky xD. TeSO bych neviděl náhražkou Wowka... ale jako pokračovatele tradice, která má sama o sobě bohatou hráčskou základnu. Můžem jen doufat, že možnosti tvoření postav a jejich vývoj bude lepší jak na wowku, pvp system dokonalejší a vybalancovanější. Ale už jen pro předchozí díly, by byl hřích pro každého fandu do tohodle nejít. To je výhoda od jiných MMORPG her.

a pokud je pravda, že postava bude procházet vývojem i po dosažení lvl capu a to nemluvě o eqv...
nebo univerzálnost každého povolání, nemuselo by se stávat to, že potkáme jako ve wowku ve městě 20 mágů z toho 15 má stejné hadry a talenty.

View PostXaverius, on 23 January 2013 - 10:46 PM, said:

- Bosmerka (předpokládám, že to je bosmerka, protože není žlutá) nevypadá jako bosmerka, ale jako generic high fantasy elf.
- Nevidím orky! Nevidím redguardy! Nevidím ani khajiity a argoniany.
- Ta helma hlavního nordského válečníka vypadá jako predátorská.
- Why the fuck vybrali bretona jako reprezentanta zloděje/akrobata/assassina? To tam přece pokrývá ta bosmerka. Ano, kdyby tam měli mága, tak se na konci nemůžou tak výhružně měřit, a High Rock je slepenec malých státečků, takže tam práce pro pokoutné typy je pořád, ale stejně, když se řekne breton, většina lidí si představí špatně oholeného týpka, co kolem hází oheň.


Ber v potaz to, že Aby to byla Altmerka, na kterou to sedí, nemusí být zákonitě žlutá jako při žloutence, jen aby se snadno rozeznala... musí se přemýšlet spíše tak, proč tam nejsou orkové, proč tam nejsou khajitové, argoniáni apod... proč není ta magička víc žlutá, když to vše určitě tvůrci brali v potaz, ale neudělali to tak... Z toho si můžem vydedukovat to, že to není trailer ke hře jako takové, ale jen na část, která ukazuje zástupce 3 frakcí jak útočí na imperiány... trailery s argoniany etc. přijdou.
1

#19 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 24 January 2013 - 10:40 AM

Jednou větou. Jakmile se z toho stane free-to-play tak je to další zabitej potenciál, F2P hry nemají se slovem free nic společného, protože zadarmo dostaneš méně možností než v obyčejném demu.
0

#20 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 24 January 2013 - 11:08 AM

View PostXaverius, on 23 January 2013 - 10:46 PM, said:

- Bosmerka (předpokládám, že to je bosmerka, protože není žlutá) nevypadá jako bosmerka, ale jako generic high fantasy elf.

Tady by se hodil obrázek - Are you fucking kidding me? Skoro se vším co si psal souhlasím, ale pokud by tam daly takové mutanty, jako jsou ve Skyrimu, tak to by si s prominutím nasrali do bot. Neříkám, že zrovna tohle je super, když to vypadá jak kombinace Final Fantasy a Pána Prstenů, ale Bosmeři byla rasa, za kterou jsem hrál, ale taky jsem ji hned při první možnosti replacoval modely... Oblivion model se ještě dal překousnout, ale Skyrim byl fakt hrůza...

Jinak Ari v Teře taky nemáš "LockAndShot" :D targeting jako ve WoWku a je to o dost lepší ;). Víc o skillu se trefit a předpokladat trasu než jednou zatargetit a mačkat rotaci. Prostě jako klasický Archer v TES sériích. Snad se to povede ;)
0

  • 14 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist