Mystiq.org - forum: Temple of Killjoy ][ - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Temple of Killjoy ][ kost(ič)ky jsou vrženy!

#1 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 06 October 2012 - 04:39 PM

Dneska se mě zeptaly jestli plánuju něco jako byl náš starej dobrej Temple of Killjoy,
odpověď je ANO,.... bude mít svůj vlastní svět a bude do něj přístup nějakým portálem,....

Budu ho neustále vyvíjet, takže budou časem přibejvat nový části, hádanky, pasti a podobně....
ale ješět asi bude nějakej ten týden trvat než spustim první etapu, protože jsem si to vymyslel nějaký moc velký....

Tady je pár prvních obrázků, ať máte nějakou představu na čem se dělá:
http://i48.tinypic.com/15eutk2_th.png http://i47.tinypic.com/2hex3q9_th.png http://oi45.tinypic.com/dg3vo5_th.jpg http://i46.tinypic.com/24q8h8z_th.png http://i45.tinypic.com/xnt81w_th.png

This post has been edited by Asura: 27 October 2012 - 01:38 AM

0

#2 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 06 October 2012 - 05:11 PM

Podle obrázků - hodně pěkný. Držim palce, ať se ti tvoje plány povedou.
Doufam, že tam zase budou nějaký zkratky a různý tajný chodbičky, protože to se na starym Templu strašně líbilo.

This post has been edited by Bukmen: 06 October 2012 - 05:11 PM

0

#3 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 06 October 2012 - 06:17 PM

Tak hodně zdaru. Jsem zvědav :)
0

#4 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 07 October 2012 - 10:43 AM

Asuro nádhera. Sice už Minecraft nehraju ale možná že jenom tohle mě zláká si to aspoň 1 projít. Tak ať se ti to podaří.
0

#5 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 07 October 2012 - 11:23 AM

Tak to je mazec!!! Jestli to bude mejt svuj vlastni svet a takhle velký to bude :D hmm tak to hodně štěstí při tvorbě!
0

#6 User is offline   mako1131 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 184
  • Joined: 10-July 08

Posted 07 October 2012 - 12:40 PM

Ten dreveny most na druhom screene vyzera fakt dobre :). Mozem sa spytat v akom biome sa nachadza?
0

#7 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 07 October 2012 - 12:54 PM

zatim jsem tam vůbec nenastavoval biomy,.... to nechám až ke konci až si budu jistej, kde co bude.... takže zatim je po celém světě "Plains"....
0

#8 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 14 October 2012 - 09:46 AM

Ahoj šéfe,
nemáš nějaké nové screeny ,které by prozradily trošku víc? Už se na to moc těším.
0

#9 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 14 October 2012 - 02:30 PM

screeny ani zatim moc ne,... poslední dobou vymejšlim spíš interiér, hádanky a dělám na detailech,.... zatim mám vymyšlený jen 3 truhly a z toho jedna z nich je mimo komplex, něco jako extra bonus,... a ještě ani nemám vymyšlený co by z těch truhel mohlo být za odměny,....
0

#10 User is offline   Jadener 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 14
  • Joined: 01-June 11

Posted 16 October 2012 - 09:19 PM

Něco spešl? Slimebally, kroužkový zbroje, nebo možná vajíčka na spawnování? :) :D
0

#11 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 19 October 2012 - 07:16 PM

Takže sem přihodim zase trošku informací.

Temple of Killjoy ][ budu zprovozňovat na etapy,... hlavně kvůli tomu že jsem si to vymyslel fakt velký a kdybych chtěl všechno doladit, tak byste se ho dočkali tak na vánoce. Znamená to, že až bude v provozu, můžete narazit na určité skrýše, kde bude jen cedulka "VE VÝSTAVBĚ" nebo třeba i tajnou chodbu, kterou jsem začal, ale pak nějak nedomyslel.... takže né vždycky každá jeskyně, nebo tajná místnost, skrývá nějakej "loot".

Jinak chci varovat, že tato "atrakce" obsahuje velkou spoustu smrtících pastí, takže nedoporučuju tam naslepo vyrazit v plné diamantové zbroji. Každopádně mimo dvou-truhliček, kde bude šance na opravdu zajímavé a unikátní předměty (včetně různých druhů spawn egg), budou různě nastrkané i malé truhličky, které bude snáze přístupnější, ale najdete tam většinou horší výbavu, případně šance na něco lepšího bude opravdu malá.

A podle toho jak to zatim vypadá, bych tu první etapu mohl spustit už na příští víkend....
0

#12 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 27 October 2012 - 01:58 AM

Tak je to tady!

První etapa nového Temple of Killjoy ][ je v provozu. Vstup do světa Templu je skrz portál na spawnu.

Zatim tam neni moc větších hádanek, ale vměstnal jsem tam 4 velký truhly s větší šancí na nějaký "lepší loot", k těm je třeba se nějakým způsobem probojovat.
A poté jsem po světě rozházel dalších 8 malých truhel s různym matrošem, které jsou většinou celkem jednoduše přístupné. Ale i ty mají určité procento, že z nich vypadne něco lepšího.
Dál je v oblasti 1 ender-chest, pro možnost si přesouvat/ukládat věci, ale ta je taky trochu schovaná.

V oblasti jsou blokovány následující příkazy:
/sethome (aby si hráči nemohli nastavit domov u truhly, atd..)
/tphere (aby VIP nemohli portovat hráče k sobě)
/tpaccept (aby jiný hráč nemohl potvrdit port VIP k sobě)
/sc, /lock, /res (preventivně, aby nějaký vtipálek nezkoušel blokovat oblasti)
/vote (ve světe templu se bude pěkně střídat den a noc, aby to bylo zajímavější, pozdějí třeba budu dělat i hádanky, které půjdou splnit jen v noci)

Jinak VIP mají pořád tu funkci, že když v templu zemřou, že se budou moct portnou zpátky, aby se neřeklo že jim blokuju všechny výhody.
Každopádně připomínám, že svět obsahuje obrovské množství smrtících pastí, takže vyrazit tam naslepo v plné diamantové zbroji by bylo dost nepraktické.

Takže hurá tam a zlomte vaz! :)
2

#13 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 03 November 2012 - 10:50 PM

Tak jsem konečně uhodl dost hádanek .
Hodně rychlý čas jsem stanovil na necelých 15 minut a průměrný bych tipnul na 20 (možná by to šlo i zrychlit jenom mě na začátku brzdil Zblabunk - tímto ho pozdravuji)

Tím to příspěvkem bych chtěl velice poděkovat Asurovi, který pro náš, normální hráče, připravil neskutečně pěknou adventure mapku a moc se těším na pokračování.

EDIT: zapomněl jsem poděkovat pár hráčům, kteří mi pomohli s několika skrýšemi (oni ví o koho se jedná http://forum.mystiq.org/public/style_emoticons/default/smile.gif)

This post has been edited by Bukmen: 06 November 2012 - 05:29 PM

0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist