Mystiq.org - forum: Guild Wars 2 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Guild Wars 2 Už za měsíc...

#101 User is offline   Nixxis 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,814
  • Joined: 27-December 09

Posted 10 September 2012 - 04:52 PM

no já už to bohužel ve čtvrtek objednal :/
0

#102 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 13 September 2012 - 10:33 AM

Sakra mam problem nejde mi zmenit email :( kdyz vjedu do Change Account Name dam save changes a nic to neudela nevite co stim ?
0

#103 User is offline   jirka861 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 62
  • Joined: 16-October 08

Posted 14 September 2012 - 11:57 AM

Zdravím též si dneska budu objednávat GW2 mám dotaz pro ty co to hrají co je lepší na PvP?Thief bo Elementalista? :) Děkuji za odpověď
0

#104 User is offline   Leviathan 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 01-July 08

Posted 14 September 2012 - 05:55 PM

vzhledem k tomu, ze jakmile vstoupis do pvp zony dostanes max lvl a equip, neni nic jednodussiho nez si loznout obe classy a vyzkouset. Je to stejne jako ve wowku, classa te musi bavit, nema cenu resit kdo je lepsi
0

#105 User is offline   jirka861 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 62
  • Joined: 16-October 08

Posted 15 September 2012 - 09:13 AM

Tak zatím hraju Elementalistu a velice se mi ta hra líbí :)
0

#106 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 15 September 2012 - 09:18 AM

Co tak čtu, tak mi tahle hra připadá jak čím dál větší píčovinka. Tohle nemůže bejt zábava na dlouho.
0

#107 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 15 September 2012 - 09:36 AM

Taky neni, vecina lidi uz pomalu prestava aktivne hrat, jak navrc, predvcirem zverejnili prodeje a pocty lidi tak prodano bylo 2 miliony kopii, hraje ve spice 400 000
0

#108 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 15 September 2012 - 04:33 PM

Já prostě nedokážu pochopit, jak wowkaře může podobná hra bavit ? Docela dost jsem si o tom přečetl.
Ale jaká je vlastně motivace tuhle hru hrát ? Člověk může hrát pvp od 1 - 80 lvl a všichni jsou na tom prakticky stejně a v ničem se nelsší .. ( teda prý kromě vzhledu setu a nějakej "titulů". :D
U wowka jsem měl motivaci v co možná nejlepší gear/pověst, ale nic takového tu prakticky neexistuje. Co jsem tak pochopil, tak člověk jen tupě běhá po světě a zabíjí nějaké idiotské bosse.
0

#109 User is offline   Lepistor 

  • Group: VIP
  • Posts: 593
  • Joined: 08-May 10

Posted 15 September 2012 - 07:13 PM

View Postsakim, on 15 September 2012 - 04:33 PM, said:

blabla



Nevím, proč tu hru soudíš, když je venku snad měsíc. Navíc sis o ní jen něco přečetl, až pojede půl roku/rok, tak uvidíme, zda se investice do této hry vyplatila, či ne.
0

#110 User is offline   Leviathan 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 01-July 08

Posted 15 September 2012 - 07:14 PM

vzdycky je tak trochu hloupe kritizovat neco co sis sam nezkusil:)

motivaci tam pak mas v podobe tournamentu. Jde o soutez teamu 5 lidi, kdy ze zakladnich turnaju muzes postoupit do turnaje mesice, roku atd... takze jde vicemene o prestiz a snahu dostat se mezi nejlepsi. Je hodnocena jinak nez ve wowku a me treba system lepsiho eq z wowka taky chybi. Na druhou stranu je ale fajn, ze kdyz me nekdo v bg vyowni vim, ze to je ciste proto ze to proste umi a ne proto ze ma lepsi eq. Pvp v gw je trochu o necem jinem nez ve wowku, clovek tam ma radost spise z teamove hry a teamove vyhry. Alespon pro me je teda 1v1 asi zabavnejsi ve wowku, ale co se teamovosti tyce vede gw. Po necelem mesici me pvp bavi spis cim dal vic, nez ze bych o nej ztracel zajem. Momentalne jsem se i vykaslal na expeni a chodim jen WvW/bg. Nevim jak dlouho me gw budou bavit, ale pro me to rozhodne je hra u ktere nejaky ten mesic vydrzim.

Btw - kdyz se podivas na pvp na mystiqu - deadly si udelal kazdy jantar a pak chodil ty bg jen ze zvyku - maji ty gw do pvp porad vetsi motivaci v podobe armoru jineho vzhledu, ranku v pvp, tournamentu atd... a presto jsme u te smesne deadly sezony rok vydrzeli:)
3

#111 User is offline   jirka861 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 62
  • Joined: 16-October 08

Posted 16 September 2012 - 02:06 AM

Já si zatím nestěžuju jsem 11 lvl a expení mě baví 100x víc jak na WoW :)...Eventy velice zábavné bossové též super,,obtížnost je též docela složitá takže vás to zabaví PvP jsem zatím nezkoušel,hraju to necely dva dny ale musím říct,že zatím nelituju toho,že jsem si to s kamarádama pořídil hraje nás to asi 10 lidí a je to super :).
0

#112 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 16 September 2012 - 02:02 PM

Eventy + zabavny vse atd ale po case porad stejny jdi tam ochran to a zabij to takze ohrany uz.
WvW mozna bude zabava s bandou lidi a hlavne mit 80 lvl jinak nuda
Dungy byly celkem zabavny takovej jinej styl a tem taky +
Pvp ? nevim no je to dobry treba v tom uhybani atd ale nejak me to nechytlo ze je neco op to se doladi vzdy je neco op i ve wow
Zadnej jinej gear a turnaje ? sak toje jak ve wow areny ale ve wow zato neco mas tam mas ... a porad maji vseci stejny veci akorat vypadaji jinak
A ja to hral 2 tydny a prodal sem to proste tohle vzivote wow neporazi neni duvod tu hru zapinat vubec ve wow hral sem to s yotisem a ten to taky prestal hrat :D a udelal sem 54 lvl nekromana tim hodne nahraly MoP prejde tam hodne lidi z5 muj nazor :) Me to hodne zklamalo ja sem prevazne pvp hrac a pak te tam zabiji neviditelnej thief kterej nejde ani nakliknout skoro taky gj..
0

#113 User is offline   Leviathan 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 01-July 08

Posted 16 September 2012 - 02:24 PM

me teda jeste neviditelny thief nikdy nezabil :o :D
A WvW s klidem hraju od 30lvlu a jde to v pohode

jako kdyby mystiq nebyla takova zatuchla dira, tak bych mozna na wowko uplne nezanevrel, ale na ofik jit nechci a nez wowko tady, tak GW jsou 100x zabavnejsi
0

#114 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 16 September 2012 - 02:44 PM

View PostLeviathan, on 16 September 2012 - 02:24 PM, said:



jako kdyby mystiq nebyla takova zatuchla dira, tak bych mozna na wowko uplne nezanevrel, ale na ofik jit nechci a nez wowko tady, tak GW jsou 100x zabavnejsi

Jo tak tohle bude určitě pravda. Než mystiq, tak půjdu radši taky na gw :)
0

#115 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 16 September 2012 - 03:06 PM

View PostLeviathan, on 16 September 2012 - 02:24 PM, said:

me teda jeste neviditelny thief nikdy nezabil :o :D
A WvW s klidem hraju od 30lvlu a jde to v pohode


No oni maji pak tu zbroj obarvenou ze neni skoro nic videt to byl nejakej vysi rank.
jde to v pohode ? asi si este nenarazil na nejakou 80ku kdyz sem sledoavl kungena co delal atd tak sel a zabil treba 4 zaraz a oni mu nic nudelaly ja sem to hraval taky ale za nekra to byla celkem nuda.
0

#116 User is offline   jirka861 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 62
  • Joined: 16-October 08

Posted 16 September 2012 - 08:27 PM

Tak dal jsem 16 lvl a expení mě sice furt baví,ale jak jsem zkusil PvP tak hra u mě spadla ke dnu nechápu proč všichni dostanou 80 lvl,gear,skill atd...Ztratil jsem chuť expit,protože podle mě nemá cenu expit na 80 lvl když je mi to pak k hovnu...Můj názor vidím to tak,že půjdu zkusit PANDY a to mě doufám nezklame,,Guild Wars2 super hra jak příběhem tak eventy tak grafikou.Ale WoW je WoW :).Jsem spíš PvPčkář takže Guild Wars2 už nějak pro mě nemá cenu.
1

#117 User is offline   hell_boy 

  • Group: VIP
  • Posts: 122
  • Joined: 12-August 08

Posted 17 September 2012 - 10:37 AM

Asi by bylo dobré si uvědomit, že GW2 nejsou WoW. Už z podstaty je to (díkybohu)úplně jiná hra, která má zaujmout specifickou skupinu lidí a nejen přetahovat hráče z WoW. Pokud si někdo koupil GW2 s tím, že ho baví WoW a čekal, že GW2 budou pro něj lepší alternativou, tak na to stačí napsat jen Nelsonovo "Cháácháá!!!". Já osobně jsem byl naopak úplně zpruzený tím, jak každá hra ve výsledku byla postavena na WoW základu, i když se to snažila zamaskovat za světelné meče apod. GW2 jsou naopak přesně tím, na co čekám posledních pár let, protože udělali zábavné to, co je pro mě na WoW hrozně nudné. WoW jsem hrál jen kvůli zábavným raidům, které zabil WotLK...zbytek hry pro mě byl utpením, expení strašně předpotopní a nudné, PvP s každým dalším datadiskem nudnější, nehledě na to, že je hrozně nalajnované a postavené na gearu...naopak expení mě v GW2 baví, už se dokonce těším, až po doexpení warra začnu expit jinou classu, PvP hraju snad ještě víc, týmové souboje, které může rozhodnou i čistě support class, která nikoho nezabije...no a WvW je perlička, kterou si šetřím na 80 lvl, když si budu chtít oddechnout od turnajů - vlastně takové BG, které trvá 14 dní na obrovských mapách s obléháním hradů pomocí těžké techniky, zásobováním a dalšími strategickými laskominami. Chápu, že pro zatvrzelé WoWkaře ta hra nikdy nebude, ale pro ty, co už WoW delší dobu nebaví (sere), je to to nejlepší co vyšlo za poslední dekádu.
1

#118 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 17 September 2012 - 02:53 PM

pokud hrajes wow na freecku nedivim se ... :D Ja cekal taky neco jinyho nechtel jsem to jak wowko chytlo me to chvily ale chybi tomu neco co neumim popsat :D
0

#119 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 22 September 2012 - 04:54 PM

Tak jsem se k GW dostal prakticky zadarmo (resp. postava na wowku se zmenila na ucet v GW) a nevim no. Mam 11lvl asuru ele a uz/jeste me to nijak nebavi a hraju to spis proto, ze cekam, ze neco prijde. Zabijeni moba je jeste lehci nez u wowka, u wowka clovek musi klikat, aby spell vycastil kazdy jednotlive, tady kliknu a hazi mi to spelly jako autoattack a mob je mrtvy jak nic. Eventy na kazdem kroku, az je to otravne, jak to furt rve a spamuje. Grafika ovsem nadherna, ale ta se u onlinovek radi mezi posledni pricky potrebnosti.

Poexpim dal (pokud neumru nudou) a uvidim, jestli se najde neco, co me chytne, nebo to pujde do dalsich rukou.

Snad jen, cekal jsem od toho neco vic kdyz o tom tolik lidi basnilo.

PS: wowko se urcite nemusi gw2 bat.
0

#120 User is offline   knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 September 2012 - 05:41 PM

Obzvlášť, když teď WoW podporuje Cross Realm Zony, takže jsem četl, že to je jako World vs. World (Nagrand Halaa 120 vs. 120). Taky jsem GW dlouho nezapl, i když mám tu možnost.
0

  • 8 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist