Mystiq.org - forum: Guild Wars 2 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Guild Wars 2 Už za měsíc...

#121 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 22 September 2012 - 06:02 PM

jj sem si rikal ze sem na Dt videl lidi z jinych servru atd :)
0

#122 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 04 October 2012 - 07:53 PM

Tak ja dohral na 16 lvl myslim. A dohral doslova. Uz vic jak tyden jsem se nelognul, protoze me to expeni nebavi, nebavi me system mobu, kde na stejnem lvlu moba zabijete temer AAckem, ale o lvl vyssiho date tak tak. WvW se prakticky neda hrat pokud se na miste sejde vic jak 10 lidi. Nemam buhvijaky komp, ale myslim, ze takhle nehorazne by se to sekat nemelo. Navic "pvp" v WvW vypada jako AV, kdyz se srazi 80 hracu uprostred mapy a plosni jako o zivot. Tedy to postrada smyslu pvp a urciteho skillu.

Muzu nekomu pujcit acc, kdo si to chce zkusit, pokud si to nainstalujete nekde z netu. A pokud zjistim, jestli a jak se da zmenit reg.mail, tak tu hru prodavam. Mel jsem dat na prvni dojem a vubec do ni nejit. No, chybama se clovek uci.

Osobni zaverecne hodnoceni:
+ grafika
+ neco noveho
+ vice moznosti spellu
+ k sbirani surek neni potreba profese, ale nakoupene itemy, diky kterym se surky sbiraji
+ pekne integrovany quest helper
+ event na kazdem rohu
- narocnost na HW
- vysoka neprehlednost pres efekty kdyz se sejde vic jak 10 lidi a hazou spelly
- nehratelnost WvW
- chybi tomu neco, po cem by clovek touzil a co by ho kazdou minutou nehrani lakalo do hry
- neni to WoW


Poznamka:
Pokud jeste aspon trosku mate radi wowko a neomrzelo vas uplne, tak GW2 nebude tou spravnou volbou.

3

#123 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 October 2012 - 09:34 PM

Jeslti se nikdo neprihlasil tak mi ten ACC na par dni pls pujč...musim otestit vykon novyho kompu :D
0

#124 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 04 October 2012 - 09:54 PM

A bacha nato nejde povolit jina IP aadresa to sem resil taky pres suport mely to bugly :D a pro me + :D

Edit: chozze pokud se ti seka diablo tak GW ani neskousej :)
0

#125 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 04 October 2012 - 09:59 PM

mne sly povolit 2 jine IP adresy (na notesu v praci a u kamose) v pohode :)
0

#126 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 October 2012 - 10:57 PM

Už mam novej notas...az si zvyknu na klavesnici tak budu D3 ownit jak ty zamlada :D wowko už nebude tahova strategie a na ploše mam o 50 FPS vic :D
0

#127 User is offline   Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 05 October 2012 - 05:06 AM

View Postknedlosak, on 22 September 2012 - 05:41 PM, said:

Obzvlášť, když teď WoW podporuje Cross Realm Zony, takže jsem četl, že to je jako World vs. World (Nagrand Halaa 120 vs. 120). Taky jsem GW dlouho nezapl, i když mám tu možnost.



Ty cross-realm zóny jsou drsný, když v goldshire potkáváš spoustu duelujících lidí. Jdeš plnit quest a zjišťuješ, že už ho tam někdo plní, tak mu třeba pomůžeš.. (Naštěstí NPC mají strašně rychlý respawn a nebo se započítá do questu, i když ho zabije někdo jiný a ty ho jen hitneš). Pak když s pandou jdeš do Stormwindu ke králi, tak tě tam každý NPC vítá a valí oči "Oh nikdy jsem nemyslel, že uvidím pandarena ve Stormwindu" i elfka sedící na mostě vstane a přivítá tě. (Pravej opak DKček, na který zas všichni plivou). Nebo blood elf starting area, tam na pláži leží elf a vždycky se probudí a zvolá "uf, byl to jen sen" či jak se honí ty dvě děti, že ten kluk ukradl holce panenku. V pandách ukradla ta holka klukovi gorillího peta, utíká a řve "who's crybaby now?". To je takovej in-game social life (ať se jedná o potkávání jiných hráčů nebo zasmátí se nějaké nečekané a vtipné hlášce), které tu hru projasňuje a nedělá jí tak jednotvárnou. Třeba ty non-combat peti jsou dobrý tah, protože přilákávají 90tky do starých lokací a kolikrát už mi taková 90 zachránila krk. Jo a v cross-realm zónách o dost častěji nastávají situace, kdy potkáš horďáka, kterej bojuje s NPC a má 20% hp.. :D Tohle jsem naposledy zažil na tbc ve stranglethornu. ;) GW jsem nehrál, ale jiný hry, co jsem hrál, tohle docela postrádaly. Jak je na tom gw?
4

#128 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 October 2012 - 07:08 AM

To sem naposledy zazil nekdy pred 5 lety...tedka potkat nekde hordaka...uplne smutny když pak projiždim pul hodiny Strangl a nemužu na žadnyho narazit, meli by zase pustit online mapu hráčů at trochu kvete world pvp :)
0

#129 User is offline   Leviathan 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 01-July 08

Posted 05 October 2012 - 02:25 PM

V gw neni nepratelska frakce, takze hordaci s 20% mi tam docela chybi:) Jinak zony jsou dost zalidnene, questy plni najednou X lidi a zejmena pri eventech, kterych tam je vsude kopa se i dost spolupracuje. Eventy, ktere by clovek splnil sam jsou spis vyjimkou.
NPC tam jsou dost interaktivni, potkavas ruzne karavany co nekam jdou a potrebuji doprovod, vetsinu eventu provazi nejaky upovidany jouda co pro lidi kterym nestaci jen tak pomlatit vse co vidi vypravi i nejaky ten pribeh. Navic tam ma kazda postava story lajnu, coz je takovy promakanejsi quest lajn, ktery te provazi od prvniho lvlu az do 80tky a jeste o dost dal. Tam se jednak odviji nejaky pribeh, jednak tam mas npc co s tebou bojujou, sam vybiras ke komu se pridas, jaky plan zvolis atd.
Celkove to u me osobne je takhle - questy jsou celkem nudne, obcas je nejaka vyjimka v podobe plaseni krav atd, ale jinak standartni mlaticka. Zato eventy a story lajna jsou opravdu zabavne a celkem dobre pojate. Vsude se neco hybe, porad se neco deje a je videt ze byla snaha, aby hraci meli pocit ze to muzou i ovlivnit.
A to ze GW neni pro lidi kterym se libilo wowko podle me pravda uplne neni, hraju s hodne lidma co presli z wowka, nekteri i z ofiku, a vetsina z nich je z gw nadsena. Ja sam nejsem uplne na vetvi, ale porad muzu rict, ze me to i po mesici hrani bavi... hodne bavi:)
0

#130 User is offline   Lepistor 

  • Group: VIP
  • Posts: 593
  • Joined: 08-May 10

Posted 05 October 2012 - 03:59 PM

Borci, kdyby měl někdo zájem, taky bych prodal GW2 ucet. Je skoro nejetej, jsem první majitel. Je tam nejaka 8 lvl elementalist, jinak nic. Prodal bych to za 799,- Kč posláním na PAYPAL účet. Kdyby měl někdo zájem, PM.
- nemam cas na to to hrat, ani chut, takze kdyby měl někdo zajem, at napise ;)
0

#131 User is offline   Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 05 October 2012 - 06:02 PM

Tak questy plní hodně lidí, protože tam každej levluje. ;) Otázka je, jak dlouho to lidem vydrží a kolik si budou chtít dělat altů. Přecejen altování ve wowku je docela značná část end contentu. Vylevlovat co nejvíc postav a zkusit si stejný PvP a raidy jinak.. Četl jsem, že v gw může každej healovat i tankovat a dpskovat.. ;)
0

#132 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 05 October 2012 - 07:24 PM

Jojo, kazdy muze byt vsechno. V jednom smeru je to dobre, v druhem se mi to nelibi, protoze mam rad urcity system v raidu. GW2 je, co se tohohle tyce, hodne akcnejsi a asi zabavnejsi. Clovek nestoji na miste cely cas bosse, musi behat vsude mozne, dvojklikama odskakovat pred spellama. Pro nekoho, kdo chce mit PvE temer totozne s PvP je to ucite vyzva, ja vsak chodim do dungu kdyz si potrebuju odpocinout a prakticky nic nedelat.

Neumim si predstavit GW2 trebas za rok, kdyz uz vsichni budou mit plne acc full lvl postav, jak se pak budou delat eventy.

Jinak na pujceni acc uz mi nepiste, ma ho pujceny Chooze, tak pak snad sepise svoje pojmy a dojmy :)
0

#133 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 October 2012 - 09:54 PM

2% stahovani, tedka v noci už to jede 500KB/s tak to snad rano bude :)
0

#134 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 October 2012 - 08:28 AM

taky sem se rozhodl ze pozicam svoj GW account, tak kto by mal zaujem na par dni mu ho mozem spristupnit pokial by sa mu hra libila a chcel by si ho nechat i s postavou kteru si naexpi mozeme sa potom dohodnut aj na odkupeni ...

kto by mal zajem piste PM, pokial vas bude viac nejako to rozvrhnu na dni ...
0

#135 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 06 October 2012 - 08:36 AM

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/27903174.jpg
1

#136 User is offline   ErRoR 

  • Group: VIP
  • Posts: 440
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 October 2012 - 08:41 AM

View PostFlynn, on 06 October 2012 - 08:36 AM, said:

obrazek


no ja sem tady nekde svuj nazor prezentoval,
tudiz nato nemam cas proto chcu / muzu ucet pujcit ...
a nevim v jakem stadiu sou nejake trial ucty jako ve wowku aby si to lidi mohli skusit
0

#137 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 06 October 2012 - 10:21 AM

Jeste ze jsem se toho zbavil dokud to slo :D ted uz to lidi moc nechcou :D
0

#138 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 October 2012 - 10:24 AM

Kurnas pres noc se mi nejak zahadne vypl komp a zas to stahuje odznova :D
0

#139 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 06 October 2012 - 10:40 AM

Na svete bude krasne, az vsichni pochopi, ze torrenty jsou kamosi, ne zradla, co chteji cloveku ublizit, jak o tom koluji famy :D .
1

#140 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 October 2012 - 11:28 AM

Na Torrentu sme nasel jen beta verzi z nakyho neznamyho zdroje. Dneska to nějak svyští, už sem na 80%, doufam že nevypadne elektrika :D
0

  • 8 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist