Mystiq.org - forum: Středozem - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Středozem

#41 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 17 October 2012 - 10:33 PM

Jasně Žblunku pudem na to jenže já když tu sem tak tu nejsi ty a mě samostnýmu se to taky nechce moc stavět a byl bych docela rád kdyby sme rozjeli tu Sauronovu věž !!!! :D Co ty na to ?? sry za diakrityku ale po 6 pivech už na to fakt kašlem
0

#42 User is offline   Zblabunk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 04-January 12

Posted 22 October 2012 - 09:54 PM

Koukám tento projekt je asi úplně k ničemu, bohužel lidí je spousta, ale mají toho asi moc na práci....můj nápad tento projekt nebyl, i když Irendie už tu nehraje.Snažil jsem se to zachránit, ale evidentně to nemá cenu. Zkusím se ještě poptat In-game protože pochybuju o tom, že si každý čte forum :-)
0

#43 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 23 October 2012 - 06:22 AM

Mno, sice tady už nehraju ale občas bych se moh stavit helpnout. Ale mám i jyný věci na práci takže to nijak slavný nebude.
0

#44 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 23 October 2012 - 03:59 PM

Psal jsem ve hře aspoň 5x a bylo mi řečeno, že to teď stojí a mám počkat..tak nevím teda :)
0

#45 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 21 April 2013 - 09:12 PM

Zdravím,
moc jsem toho na serveru zatím nepostavil, ale přečetl jsem si celou diskuzi a docela mě tento projekt zaujal, hlavně proto že už staví skoro rok.
Rád bych taky se stavbou pomohl, jen by mě zajímalo které to město se vlastně staví abych na netu pohledal nějaký obrázek podle kterýho bych se řídil.
S časem na stavění to je samozřejmě 50:50 kvůli škole, práci apd., člověk nikdy neví co se může stát zítra.
0

#46 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Post icon  Posted 22 April 2013 - 09:31 AM

Vytvořen vlastní topic ohledně informací...

Toto je informační post o stavbě naší Středozemě.

Stavět může kdokoli ale staví jen málo lidí...

V tuhle chvíli se dělaj dodělávky na Helmově Žlebu.

V Helmově Žlebu je potřeba udělat tyto věci:
  • Komplex jeskyní který by měl dobře vypadat a mít kdesi v horách za Helmovým žlebem východ. Doporučuji si na tuto práci přečíst pár věcí o těchto jeskyních a sehnat si pár obrázků... - taky je zde nutnost napsat Asurovi o rozšíření hor za Helmovým Žlebem aby byl dostatek místa.
  • Dodělání jezírka a jeho přítoku u odvodňovacího otvoru v hradbách.
  • Vnitřek hradu ve skále - malá část je a podle ní se to dá dodělat.
  • Naměřit, načrtnout atd. vzdálenosti aby jsme věděli, kde se bude stavět další část Středozemě. Přece jenom nemůžeme postavit Hobitín a vedle hned Mordor...
  • Věž s rohem - podle originálu by měla být 5-ti cípá takže je to pro fajnšmekry. COMPLETE
  • Mírná úprava mechanismu otevírání brány - jde o to, že brána se teď otvírá pomocí pák v každé přilehlé věži, ale měly by tam být tlačítka a časová omezenost aby se musely zmáčknout naráz. Chce to někoho kdo se hodně v obvodech vyzná nebo to klidně dodělám já. COMPLETE


Tak to jsou primární věci a pak už jen pár dodělávek. V připadě zájmu pište sem do topicu a já pak dodám podrobnější informace o té části kterou chcete dělat.

Ještě dodávám že stavitelům je k dispozici sklad se surovinami - pokud ho budou využívat ti, kdo nestaví středozem tak jim utrhnu ruce a ještě si pojistím že dostanou ban. Taky doporučuji do tohoto skladu něco sami přispět...

Tož toť asi vše a rozhodněte se sami.

PS: Každý stavitel má právo si někde udělat nějakou tu svoji stavbičku - např. stavitel podzemí si může klidně udělat pár utajenejch chodeb a těch bydlet. S tím není problém jen ať to nění jako pěst na oko...

This post has been edited by Irendie Imangan: 29 June 2013 - 05:43 PM

2

#47 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 22 April 2013 - 03:06 PM

Děkuji za info :D
Myslím že vím s čím začnu, na redstone jsem dost velkej odborník, takže s bránou asi začnu.

Chceš teda u ní to, aby se vrata otevřeli zmáčknutím 2 čudlíků, každý na jedné z věží a po zmáčknutí obou se zase zavřeli?
0

#48 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 22 April 2013 - 03:35 PM

View PostmareonCz, on 22 April 2013 - 03:06 PM, said:

Chceš teda u ní to, aby se vrata otevřeli zmáčknutím 2 čudlíků, každý na jedné z věží a po zmáčknutí obou se zase zavřeli?

Přesně tak. Nynější obvody jsou pod bránou.
0

#49 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 26 April 2013 - 12:39 PM

RS u dveří skoro hotový, ale ty cedulky na dvere u tech iron blocku jsou na nic, iron block neni povolen pro stavbu dveři, ledaže by to Asura přepsal a povolil.
Pokud by to nastavit neslo, tak ty prostredni cedule se muzou klidne vyhazet. Zatim je tam necham a uvidím.
0

#50 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 26 April 2013 - 03:47 PM

iron block (zase) povolen na [bridge] a [door], ale asi půjde až po restartu serveru,.....
0

#51 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 26 April 2013 - 09:50 PM

Super.

díky
0

#52 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 16 June 2013 - 10:32 PM

Irendie, prosímtě nehodil bys do skladu zas par desítek stacků cobblestonu? :D
Už tam zadnej není a Bubákovy zásoby v obchodě už taky jaksi zmizely :D
Semtam syce dostanu cobble od dobrých lidí, ale je fuč během pár chvil.

Pokud bys mohl, nebo kdokoliv jiný chtěl přispět cobble, tak ve skladu hned za portálem ve Středozemi je přichystáno 6 dvojitých beden s cedulkou Kámen na stavbu.

Budu vděčnáý za každej stack B)

P.S - Velkej dík Gugovi za jeho masivní příspěvek cobblu :D

This post has been edited by mareonCz: 16 June 2013 - 10:43 PM

0

#53 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 17 June 2013 - 09:20 AM

Tož už jsem dlouho na MC nebyl, protože se blíží mírně větší LARP akce a jelikož jsem organizátor tak nemám moc času. Ale něco ti tam hodím.
0

#54 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 29 June 2013 - 12:00 PM

Tak věž je zhruba hotová, vím že není přesná kopie, ale berte to jako Hrubou stavbu.

http://i44.tinypic.com/2hnxhqs.png

Zatím je to z většiny samej cobble, takže je třeba ji designově trochu doladit.
Uvnitř je z většiny dutá, udělal jsem to ve stylu tajemné místnosti která může sloužit pro vědecké účely.

Vede dovnitř tajná chodba, vchod je v jedný stěně u který jsou plessure plate, můžete se zajít mrknout :)

Asuro? Znáš Spigot?
Je to taková vylepšená verze craftbukkitu, možná by s ním šlo nastavi lepší render distance,ne?
Když je na serveru nastaveno jen 10 (normal), tak to vypadá děsně.
1

#55 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 29 June 2013 - 01:26 PM

Nádhera :) Teď sice jedu na 2 tejdny pryč a dřív jsem měl spoustu práce na LARPu ale pak určitě zajdu na server :P

EDIT: Jen sem z tý věže nenašel východ + na vršku by měl bejt přístupnej signální "roh"

EDIT 2: Updatoval jsem post s infem co je potřeba udělat.

EDIT 3: Asuro nemoh bys nad skladem ve Středozemi odstranit ty zamčený dveře a tu budovu? A ideálně ještě mírně přesunout port aby se tam dal postavit nějakej trošku vzhlednej vchod.

EDIT 4: DŮLEŽITÉ: Pro zpřehlednění teď je jeden topic pro diskuzi okolo stavby Středozemě (tento) a jeden informační (ZDE)

This post has been edited by Irendie Imangan: 29 June 2013 - 05:45 PM

0

#56 User is offline   Smoukjack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 23-January 10

Posted 29 June 2013 - 03:25 PM

Docela krutý! :) Akorát nevím jestli se na obyč minecraft ještě někdy vrátím :D Teď mě prostě hafo chytl ten tekkit. Začíná se ze mě stávat úspěšný včelař :D
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist