Mystiq.org - forum: Stížnosti a žaloby - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Stížnosti a žaloby Vaše bezpečnostní agentura

#41 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 21 December 2012 - 12:44 PM

Nech to být, já si když tak opravim, to neni problém.
Jen mě štve, že vůbec někoho napadlo tohle udělat, co z toho má ? Tohle prostě nikdy nepochopim....
0

#42 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 16 February 2013 - 12:43 AM

Ahoj,
tak tady mám hlášení. Nějak mi zmizela střecha na domečku. Buď do toho bouchl blesk, nebo mi to někdo prostě rozflákal. Vzhledem k tomu, jak je tam udělanej sloupek z písku to vypadá na možnost dvě. A taky mi pokáceli moji oblíbenou břízu Eržiku...souřadnice viz screen:
http://bubaak.maweb....18309495620.jpg
Kdyby se někdo divil, proč tam mám rezidenci jen na pár bloků, tak je to jen kvůli teleportu...říkal jsem si, že lidi nebudou svině..a vida :)
Děkuji za vyřízení.
Jo a ještě..kdyby to náááhodou udělali hráči small nebo sneidercz, tak nebanovat. Mám je pod sebou, okamžitě je odeberu a ve škole jim dám na čuňu. Díky :)
0

#43 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 16 February 2013 - 09:52 AM

Byl to nový hráč Evenementi, kterýho už na serveru neuvidíme. Domeček opraven.

A jen připomínám, že existuje příkaz: /ticket (zpráva) který současně ukládá i souřadnice kde se příkaz napsal.
Takže když někdo najde nějaký problém, stoupne si někde poblíž a napíše třeba: /ticket nasel jsem rozbitej domecek, tak to bohatě stačí.
Jakmile přijde nějakej admin/moderátor tak uvidí, že je novej ticket a jednim příkazem ho to portne na daný souřadnice a zobrazí mu to zprávu.
0

#44 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 16 February 2013 - 10:07 AM

Díky moc :)
Ten ticket jsem zkoušel, ale asi jsem to nějak podělal a hodilo mi to, že nemůžu tento příkaz použít. Ale asi jsem to napsal blbě, tak příště (snad ne). Dík
0

#45 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 17 February 2013 - 12:16 AM

Nu, buď jsem byl náměsíčný, něbo mě někdo vykradl. Nemohl by mi někdo z logů vyhodit jestli někdo jiný krom mě nemanipuloval s truhličkami v podzemí mého domu souřadnice x:-46 y:59 z: -925 .. hlavně mě zajímá truhla s moss coble, stone a dále truhla zakopaná v zemi souřadnice x: -41 y:57 z: -929
0

#46 User is offline   Angeelik 

  • Group: VIP
  • Posts: 138
  • Joined: 10-April 11

Posted 17 February 2013 - 12:43 AM

LordMichal si Vzal no, Spoooooustu věcí :)

15.2. v 21:48


každopádně, všechno máš z5, a hráč je ve vězení :)
0

#47 User is offline   Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 17 February 2013 - 01:01 PM

Díky moc, četl jsem i ten původní příspěvek ale nějak se mi nechtělo odpovídat a říkal jsem si že není možný aby vzal jen takhle málo věcí co jsi původně psal :D

Každopádně díky moc :) raději si budu zamykat vchody
0

#48 User is offline   Wasil 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 16
  • Joined: 01-November 11

Posted 18 April 2014 - 06:47 AM

Vážení Mystiq maniaci
Jistě se všichni shodneme na tom, že momentální nastavení creeprů je děs a hrůza. Samozřejmě, že je to dokola omílané téma, ale... Už by se vážně chtělo dohodnout na tom, zda-li creepři budou mít explozivní účinky jako nyní a budou ničit domy a krajinu a tím tak budou moderátorům přidělávat práci, nebo jestli se opět změní nastavení k podle mě lepší variantě, tudíž, že creepři nebudou ničit věci. Tak snad se na něčem dohodneme ;)
S pozdravem
Wasil
0

#49 User is offline   Irendie Imangan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 191
  • Joined: 30-August 10

Posted 18 April 2014 - 07:26 AM

View PostWasil, on 18 April 2014 - 06:47 AM, said:

Vážení Mystiq maniaci
Jistě se všichni shodneme na tom, že momentální nastavení creeprů je děs a hrůza. Samozřejmě, že je to dokola omílané téma, ale... Už by se vážně chtělo dohodnout na tom, zda-li creepři budou mít explozivní účinky jako nyní a budou ničit domy a krajinu a tím tak budou moderátorům přidělávat práci, nebo jestli se opět změní nastavení k podle mě lepší variantě, tudíž, že creepři nebudou ničit věci. Tak snad se na něčem dohodneme ;)
S pozdravem
Wasil


A co by pak dělali moderátoři? Mimo creeperů totiž toho teď na serveru na práci nemaj...
0

#50 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 18 April 2014 - 02:00 PM

Hmm, že bychom začali opravovat jenom škody na veřejných stavbách? Podle mě je to spíš o lenosti, co takhle dávát pozor, co se děje okolo a taky si pořádně osvětlovat domy, cesty a okolí? Když si to budete muset opravovat sami, tak se to třeba naučíte. Někteří experti potřebujou rollback i několikrát za hodinu, ale většina s creepery problém nemá, pokud vím. Tihle zelenáči i s jejich explozemi jsou prostě součástí hry, takže bych doporučil spíš si na ně konečně zvyknout. Hrajeme koneckonců survival mode (boj o přežití).

Pokud bude ale většina pro vypnutí, tak vaše přání budu samozřejmě respektovat.
1

#51 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 18 April 2014 - 09:44 PM

No, tak treba kdyz u me nekde vybouchne creeper, tak sem moc linej psat naky blby prikazy.. Proste tam napatlam hlinu, nebo to zasmolim kamenem a opraveno :)
Ja bych byl spise pro, aby treba to musel opravit ten, komu ten creeper vybouchne. Protoze jako prominte, ale volat moderatora kvuli tomu, aby vam opravil diru po creeperovi citajici 20 kosticek hliny je jen a pouze lenost :)
Na ochranu zde mame residence, kaktusy, pasti ci obsidian :) Tak jednoducha hra, a pro nekoho je i creeper problem :)
Tot muj nazor, pokud chcete zmenu, zalozte si hlasovani :)
0

#52 User is offline   McKarlos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 17
  • Joined: 29-December 13

Posted 19 April 2014 - 08:03 AM

Podle mě by to mělo zůstat, jak to je :) Jak napsal Englor, je to součást hry, tak by to tak mělo zůstat. Mně třeba taky bouchne creeper několikrát denně, zanadávám si, třísknu do stolu, ale ani mě nenapadne otravovat moderátory kvuli pár blokům a prostě to opravim. Prostě je to moje vlastní blbost, že si ho nechám bouchnout za zádama.

This post has been edited by McKarlos: 19 April 2014 - 08:04 AM

0

#53 User is offline   Tiff 

  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 102
  • Joined: 08-October 08

Posted 19 April 2014 - 09:31 AM

nebo stačí použivat osvetleni, luk a oci ;)

#54 User is offline   McKarlos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 17
  • Joined: 29-December 13

Posted 07 July 2014 - 12:08 PM

když nefungujou tickety, napíšu to sem... nevim, co se stalo, asi si někdo hrál s ohněm, každopádně půlka TARDIS lehla popelem http://jpeg.cz/images/2014/07/07/TJodP.png

Edit by Englor: OPRAVENO
0

#55 User is offline   Tiff 

  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 102
  • Joined: 08-October 08

Posted 07 July 2014 - 01:52 PM

nebo se blaze trefil :)

#56 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 07 July 2014 - 04:39 PM

Jelikož tickety pořád nefungují, napíšu to taky sem.

Už mě opravdu ty některé vlastnosti bossů Serou!
Před chvílí jsem sejmul skelíka, který mi, díky schopnosti Thief, vzal meč.
Jakmile jsem toho skelíka sejmul, meč vypadnul, ale záhy zmizel.
Nepomohl ani reload, ani teleport jinam a pak z5.
Místo, kam jsem viděl ten meč padnout i přilehlé okolí jsem rozkopal, jestli se náhodou nebugnul do zdi, ale nic, je prostě pryč.

Nečekám, že se mi meč vrátí, ale důrazně žádám, aby byla vypnuta Thief schopnost.
Vím, že aktuálně je vypnutá Ghastly schopnost, což je sice pěkné, ale když se podívám o příspěvek výš, očividně je zakázána zbytečně, když se o to při BloodMoonu postará blaze.
0

#57 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 07 July 2014 - 07:25 PM

Fajn, tak vypneme ještě blazy a thief abilitu (vlastností bossů je mimochodem vyplá cca třetina, protože mi bylo jasný, že by tu neprošly). Není problém. Víte, survival (obecně) je mimo jiné o tom, umět se přizpůsobit prostředí, ve kterém se nacházíte, což zdejší osazenstvo zřejmě nezvládá, když za poslední tři dny nenapadlo nějaké dva hráče nic lepšího, než mlátit blaze o bloodmoonu blízko velké stavby z VLNY. Nemluvě o x creeper dírách, co každý den opravuju, protože se někomu nechtělo to po sobě zadělat. Chtěl jsem vám zpestřit hraní v čase prázdnin, ale zatím je to hardcore spíš pro mě. Ne že bych teda neočekával nějaký problémy, to ke změnám patří.

BTW, místo ticketu mi můžete klidně poslat ve hře mail, /mail send Englor_A text
0

#58 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 07 July 2014 - 08:37 PM

Fajn, díky.

Já osobně s nahozenými novinkami nemám problém, co se týká toho Thiefu, tak dokud mi meče brali creepeři a pak s nimi bouchli, čímž meč zanikl, to jsem taky ještě překousl, ale když jsem toho moba zabil, meč vypadne, ale záhy zmizí... to už prostě ne.
Samozřejmě je hloupost ti to dávat za vinu, je to prostě chyba pluginu a ty s tím nic nezmůžeš. :P

This post has been edited by mareonCz: 07 July 2014 - 08:37 PM

0

#59 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 07 July 2014 - 11:18 PM

Tak co mě se týče tak je jasný že mě blaze co mi zapálí barák sere.Nicméně nemůžu za to že tam stavím a tudíž když se tam spawne blaze tak to zapálí...
Jinak Hardcore léto jako takové mi vůbec nevadí ba naopak,dokonce bych si to i sám zpravil kdyby to nebylo tak složité.Dávám si pozor kam chodím nicméně né pokaždé to jde uhlídat takže asi tak k tomuto.
0

#60 User is offline   Izmaill 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 09-July 13

Posted 08 July 2014 - 08:12 AM

A když už jsme u těch stížností, zřejmě díky tomu, že nějakej inteligent si hrál s blazy poblíž spawnu, shořely 1 nebo 2 rozcestníky za východem ze spawnu. Prostě znich zbylo 16 kostek a jinak nic. Budu rád, když Blazové budou vypnuti kvůli tomu zapalování. I tak jsou zombie sakra rychlé a silné, že ten blood moon stejně nedávám, takže asi tak.

Jo a mohla by se regenerace vypnout i v Endu a bylo by to supr :)

EDIT: A ještě k těm creeperům. Regulérně bych zavedl pravidlo, že moderátor opravuje pouze veřejné stavby a v přírodě to je POUZE NA VLASTNÍ ZODPOVĚDNOST HRÁČE, který si ho odbouchl a tp. by měla být OPRAVA NA JEHO NÁKLADY. Nebo v survivalu, když někde nechcete mít díru, si zapnete creative a těch pár bloků opravíte takto?

Zdraví Izma.

This post has been edited by Izmaill: 08 July 2014 - 08:16 AM

0

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist