Mystiq.org - forum: Hlášení chyb - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 11 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hlášení chyb Zde hlaste nalezené chyby.

#21 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 31 January 2012 - 10:22 PM

Jj nevadí... já si to myslel :D
0

#22 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 02 February 2012 - 09:18 PM

Všechny potvory se zdají nějaké zesílené. Nakládají více i přes armor, creeperův výbuch je silnější. (ještě na 1.0.0 zničil pouze Stone Brick u kterého přímo stál - dneska mi bouchl v muzeu a udělal díru do Stone Bricku jako by to byla hlína).

Ve hře to zmiňovalo víc hráčů tak to sem píšu.
0

#23 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 02 February 2012 - 09:20 PM

//už si psal že je zamrzlej
A jde vám server? Já ho mám unreachable.

Jinak, creepři jsou teď možná trošku silnější, bouchlo mi jich předevčírem pár v báráku, udělalo to do stonu a stonebricku solidní díry. Ale nepříjde mi to nějak extrémí.

This post has been edited by Kotmage: 02 February 2012 - 09:24 PM

0

#24 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 02 February 2012 - 09:29 PM

o creepery by mi ani nešlo, ale takoví jeskynní pavouci, to je teprve zlo, jedovatí *****. Lučištníci mě štvali vždycky, ani nevím, za kolik hp brali kdysi, creepery mi nevadí, když o nich vím, když mi ale bouchnout před obličejem, tak mi to vadí :D. Ale dříve jsem v jeskyních umíral spíše kvůli neopatrnosti, že jsem spadl do lávy, teď mě zabíjí mobové a celkem se jim daří... jinak by mi nevadilo, kdyby se čas, po který věci zůstanou na svém místě, když zemřete, prodloužil alespoň na dvojnásobek, stává se, že se třeba ztratím a nedokážu se z respu dostat na místo úmrtí včas a přijdu poměrně o hodně, ale to je vesměs má hloupost...

Jináč server je pravděpodobně freezlej, jelikož na netu je status online, na nic jiného to nevidím
0

#25 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 02 February 2012 - 09:48 PM

M2 přišlo při přechodu myslím z 1.7 že se čas razantně prodloužil... a nevšiml jsem si že by se zkrátil. Je to pořád přes cca 15 minut, ne?
0

#26 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 02 February 2012 - 09:52 PM

View PostKotmage, on 02 February 2012 - 09:48 PM, said:

M2 přišlo při přechodu myslím z 1.7 že se čas razantně prodloužil... a nevšiml jsem si že by se zkrátil. Je to pořád přes cca 15 minut, ne?

15 minut to snad ani nemůže bejt :o :o :o tak dlouho jsem tam přeci nemohl bloudit :/, nebo že by jo? No, sám nevím, jak dlouho někdy běhám zpátky na nějaké místo...
0

#27 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 06 February 2012 - 04:55 PM

opět zamrzl server, bo je chybka u mě?
0

#28 User is offline   belze 

  • Group: VIP
  • Posts: 79
  • Joined: 04-July 11

Posted 06 February 2012 - 05:11 PM

jj zase to freezlo :(
0

#29 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 07 February 2012 - 01:11 PM

Tak opět freezlej server... Já vím, že admina děláš ze své dobré vůle Asura, ale není nejlepší, když jde server každý den od půlnoci do desíti dopoledne, to pak vůbec server nemá cenu provozovat. Tím nechci říct, že je to tvoje chyba, ale čekal jsem, že po těch všech úpravách bude server méně zamrzávat, ale je tomu spíše naopak, mělo by se to kontrolovat průběžně minimáně každou hodinu, jen se mrknout, zda to faká a ne že to každej druhej den až do večera nepůjde...
0

#30 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 07 February 2012 - 04:00 PM

Ono to neni tak jednoduchý,... server si jen tak nepadá, když se mu zachce.... server někdo shazuje pravděpodobně nějakou blbostí co někde postavil a jakmile se to načte, tak to shodí server,.. a pochybuju že se mi tady někdo ozve s tím, že když se logne, nebo když se portne na určitý místo tak zmrzne server,....
Nejhorší na tom je to, že server pořád jede,... ale úplně přestane komunikovat s hráči,... kdyby normálně spadnul, tak se do 5ti minut sám restartuje,...

Každopádně jediný co se z logu dalo vyčíst, jsou nějaký ztracený "packety" z netheru,.... takže teď jsem zkusmo zkusil dát novej nether a uvidíme co to udělá,...
Co se týče farem na netherwarty,... tak pokud server pojede, se budou moct postupně obnovovat,.... jinak wetherwart se dá koupit (kdo si toho ještě nevšimnul) v nejvyšším patře Mystiq Tower, tam kde je alchymistická zahrádka,...
0

#31 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 07 February 2012 - 05:29 PM

Aha, no, já jsem neměl páru, proč se tohle děje, díky za objasnění. Škoda, že to nepadá úplně :D ten restart by byl milejší no. Jenže jak často server pouze zamrzává a jak často úplně vypne...
0

#32 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 08 February 2012 - 02:20 PM

Zas freezlej server. Proboha co tam kdo furt dělá? Hraju sám hodinu, pak tam přijdou 4 lidi a za 5 minut to freezne. Tohle mě už fakt se*e kur**. A zajímavé je, že na stránkách je vidět, že jsem tam pouze já, přitom tam byli i další...

This post has been edited by William: 08 February 2012 - 02:54 PM

0

#33 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 08 February 2012 - 02:26 PM

Jinak když se dávalo votování dnes na změnu na den, tak pokaždé jakmile bylo hlasování úspěšné mi systém oznámil, že mám 2 nové zprávy, tak jsem napsal /mail read a napsalo mi to, že nemám žádnou novou zprávu, jen taká drobnost...
0

#34 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 08 February 2012 - 02:37 PM

Tak lidi sakra, to se mě tak bojíte, že když se na 10s lognu, tak to musíte shodit?...jinak online Diego a další 4..14:22
Diego nic nedělal, psal se mnou na FB...

Jako ste normální?... Aspoň se přiznejte kdo byl online, a kdo co dělal...

Ména si fakt nepamatuju, minecraft mi zahlásil out of memory 5 minut před pádem.
0

#35 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 08 February 2012 - 03:38 PM

A proč si myslíte, že to někdo shazuje úmyslně? Za 1. ten člověk to vůbec nemusí vědět, že za to může a za 2. pochybuju, že všichni chodí na forum :) Když máte nároky na Asuru, aby kontroloval každou hodinu server, tak kontrolujte vy každou hodinu kdo je online a kdo se přihlásil..ať teda zjistíme, kdo je příčinou :)
Eldesitk: A nejsi to náhodou, ty? Když se logneš na 10 sec a padne to ^_^
0

#36 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 08 February 2012 - 03:52 PM

nejsem, mě to odpojilo cca 5 minut před pádem, a sem na serveru cca po pár měsících.

To první mělo vyznít jako vtip :)
Ale to druhý bylo myšlený vážně, někdo z těch 4 to shodil, ať už úmyslně nebo omylem, stačilo by aby to napsal na forum.
0

#37 User is offline   Bukmen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 08-February 12

Posted 08 February 2012 - 04:16 PM

Docela mě to už štve jak to nejde, já jsem max. tři hodiny denně na PC a on server nejde. Tak jak občas jdu na netbook, ale to neni ono, tam se všecko drbe.
Chtělo by to něco udělat, osobně nevim čim to je, ale chtělo by to nějak vyřešit... :)
0

#38 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 08 February 2012 - 06:20 PM

Asuro, nešlo by udělat
za a) restart srveru každé 2h (to bude sice narušovat hraní, ale lepší než když to den nepojede)
za B) dát někomu právo na restart serveru (nějakou SMSkou třeba, nebo něco podobného)
0

#39 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 08 February 2012 - 06:57 PM

View PostWilliam, on 08 February 2012 - 02:26 PM, said:

Jinak když se dávalo votování dnes na změnu na den, tak pokaždé jakmile bylo hlasování úspěšné mi systém oznámil, že mám 2 nové zprávy, tak jsem napsal /mail read a napsalo mi to, že nemám žádnou novou zprávu, jen taká drobnost...


Tohle je chybička v tý funkci hlasování,... protože jak někdo začne hlasovat o něčem, a hlasování projde, on spustí určitej příkaz na serveru,... ale třeba určitý věci jako změna času potřebujou admin. práva,... a to hlasování je udělaný tak, že se to chová jako kdybych přímo já (postava Asura23) zadal ten příkaz,... třeba změnu dne,.... takže vlastně na malej moment, ten kdo začne hlasování a spustí ten příkaz je serverem brán jako "Asura23",... což spustí malou reakci a danému hráči zobrazí i počet mejch zpráv! Takže pokud vám problikne že máte novou zprávu po dokončení hlasování,..nejsou u vás,..ale u mě,...
Musim najít nějakej jinej plugin na hlasování, páč tenhle i drobet lagne server, když probíhá ten příkaz,...ale zatim žádnej jinej neni tak univerzální...

View PostEldesitk, on 08 February 2012 - 06:20 PM, said:

Asuro, nešlo by udělat
za a) restart srveru každé 2h (to bude sice narušovat hraní, ale lepší než když to den nepojede)
za B) dát někomu právo na restart serveru (nějakou SMSkou třeba, nebo něco podobného)


Už jsem dal instrukce Bubaakovi a Redovi, takže i oni už můžou server v případě problému restartovat.
a asi dělám i to že pravidelnej restart serveru jednou za 24h (většinou byl ve 4h ráno), udělám jednou za 12h,.... čas asi dám na 2h a 14h...
0

#40 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 08 February 2012 - 07:27 PM

Super :)
0

  • 11 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist