Mystiq.org - forum: Smart phony a tablety - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Smart phony a tablety Co máte případně co by jste chtěli....?

#61 User is offline   Stronger 

  • Group: VIP
  • Posts: 175
  • Joined: 11-November 08

Posted 31 May 2012 - 03:47 PM

Díky za rady , pujdu do toho Huawei Ascend G300 je to fakt za rozumnou cenu a slusna výbava tak doufam že mě to nesklame
0

#62 User is offline   Hillx 

  • Group: VIP
  • Posts: 602
  • Joined: 04-November 08

Posted 31 May 2012 - 06:47 PM

Tak potom dej vědět, taky o něm uvažuju :)
0

#63 User is offline   Stronger 

  • Group: VIP
  • Posts: 175
  • Joined: 11-November 08

Posted 01 June 2012 - 09:43 AM

Tak si budu muset 14dní počkat nemaj ho ve vodafonu na skladě asi o to je dost velkej zájem
0

#64 User is offline   Hillx 

  • Group: VIP
  • Posts: 602
  • Joined: 04-November 08

Posted 01 June 2012 - 10:43 AM

No ani se nedivim, kort po tý aktualizaci, která opravila zásadní problémy. Zkus net nebo jiný město :D
0

#65 User is offline   Stronger 

  • Group: VIP
  • Posts: 175
  • Joined: 11-November 08

Posted 01 June 2012 - 10:45 AM

No byl dneska na na pobočce a nic řekla mi že mam objednat na eshopu a stejne nemaj ani tam ale tak počkam si nespěchám na to.
O te aktualizaci sem četl no prej tam před tím blbnul nějak zvuk že byl hrozně potichu.
0

#66 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 01 June 2012 - 02:58 PM

co to vubec má za OS ? ta značka mi nic neříka ani :-D , asi ale androsrac ne ?
-1

#67 User is offline   Stronger 

  • Group: VIP
  • Posts: 175
  • Joined: 11-November 08

Posted 01 June 2012 - 03:06 PM

android 2.3 no a na leto je planovanej update
0

#68 User is offline   ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 01 June 2012 - 03:14 PM

Huawei jsou tu hodně známý že O2 dává jejich modemy (nevím od jakýho roku,dřív dávali Zyxely).
Jinak já mam v plánu koupit Nokii Lumia 610/710 podle toho jak klapne brigáda... ty WP jsou "dokonalý" a ne nějaká šaškárna jak android...
Na mojem HTC Touch Diamond2 mě už začíná trápit výdrž baterky která při používání (MP3,net,wiki databáze) vydrží tak 5h ani ne,na netu z toho jsem tak 1,5h...

This post has been edited by ja.byt.kamarad: 01 June 2012 - 03:17 PM

0

#69 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 01 June 2012 - 03:49 PM

ty HTCcka hodne kapou na baterku po par mesicich pouzivani no. Kamosi co maji wildfire (dikybohu ze jsem si to nekoupil tez) si daji pres noc mobil na nabijecku, rano full a dalsi vecer ho musi hodit na nabijecku zas. Ja pekne s vivazem tyden, kazdy vecer videa na youtubku (tudiz zranice wifi), pres den mp3ky na cestach + foceni. Sice ten symbian nenabizi tolik moznosti, resp. zadne, ale na cipoviny mam komp.

Ten Huawei vypada celkem solidne ve videorecenzi, ale porad mi pripada jako klon HTC jenom s jinou znackou. Skoda, ze ten obal neni hlinikovy. Ale v pomeru cena/vykon je to myslim jedna z nejlepsich moznosti.
0

#70 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 01 June 2012 - 04:10 PM

Na ten upgrade Androdu bacha, ty starší to ani neumožnujou a levěnjší mobili (pod 5k) to casto neutahnou, nemam moc rad androdi už jen protže casto lakaj levne mobili na to jak je tam android, ale pak clovek zjisti ze je tam bud stara verze na ktere uz hodne veci nejde, nebo je tam ta novejsi ale ten mobil se seká, na androida se moc neserou s optimalizací, to je jedna výhoda applu, kterej má sice jedno zařízení, za vysokou cenu, ale je to hight end a jede na tom prostě vždy a všecko, ale u androdu to vecinou udělaj na nejsilnější mobil za 15k+ a na levnějším mobilu to prostě nepojede tak jak by mělo.

P.S. Protože mi dneska namontovali novej net a mam dočasně (prvních 24 hodin) 20 Mb upload, tak jsem dneska kamošovi ze srandy točil kratke rozklepane video co jsem si zprovoznil na ipadu, a hodil ho na YT (pro info 400 MB video bylo ke zkouknutí za 2 minuty a 12 sekund, slušnej upload už) je to zajímave co se dneska už bezdratově dá...

řečí si nevšímejte je to točeno pro něj, ne pro veřejnost --->video<---
-1

  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist