Mystiq.org - forum: Mystiq Intro.. - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mystiq Intro.. Více v obálce..

#1 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 19 September 2011 - 07:38 PM

Zdravím..

Jelikož jsem tu sliboval to intro, které má představovat v krátké animační formě celý Mystiq.org..
Tak ho musím udělat..

Model, který momentálně vidíte vlevo nahoře v rohu..
Je skoro totožný model jako, který jsem vytvořil v Cinema 4D, což napovídá, že model je 3D..

Ale co teď s tím ?
Došel mi nápad k animaci ?
Co ten objekt má dělat ?

Padat, rozpadat se, střílet a nevím co ještě..
Napadlo mě jen:
Že když už Mystiq.org vlastní i Counter Strike, Minecraft a Lineage 2..
Tak že bych udělal tyhle 3D texty a padali by na sebe s efektem kouře při dopadu na zem a další text..

Spadlo by:
World of Warcraft
Counter Strike
Minecraft
Lineage2

Od největšího po nejmenšího..
A dále by kamera směřovala k 3D logu mystiq.org, který by se třeba ještě točil nebo otáčely 2 panely na něm..

Tady přikládám pár screenů..
Spoiler


Samozřejmě "VŠE" jde změnit a tohle je pouze holý objekt, bez efektů atd..
Pří dokončení animace to projde ještě jednim programem s pre renderem...

Info:
Lenght: cca 30 - 50 sec.
Resolution: 1280 x 720
Quality: Best
FPS: 29,97; HDTV
Compression: Xvid Codex 4MPEG
Všechny návrhy budou k něčemu, třeba je nevyužiji, ale něco mě přitom možná napadne!
Děkuji..

s pozdravem Shark

This post has been edited by Sharken: 19 September 2011 - 08:02 PM

4

#2 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 19 September 2011 - 08:37 PM

Pridej logu nozicky, rucicky, ocicka a bude to maskot Mystiqacek :D .
Na WoW Mystiqacka zaslapne velky osklivy tauren, na CS ho osklivy terorista rozstrili, v minecraftu ho osklivy panacek zazdi do domecku bez dveri a L2 nwm, treba ho rozseka nejaky osklivy hlupak katanou :D .


Btw nehulim, jen mam velkou fantazii :D .
10

#3 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 19 September 2011 - 08:54 PM

To je jistě DOBRÉ .. Kdybychom se, ale nesnažili o seriózní projekt, tak bych do toho šel..
Dobrý nápad.. :D Ale spíše pro zábavu, třeba bude Mystiq.org Funny Movie Eye ! A tam to použiji.. :D
1

#4 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 19 September 2011 - 09:38 PM

Mystiqacek je zcela seriozni maskot :( :D
0

#5 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 19 September 2011 - 09:46 PM

napad je fajn, ale L2 se zrusilo a CSko se po odchodu Reitaka zrusilo taky
takze zbyva WoW a Minecraft, kde je omezena komunita a ja osobne tam ted nehraju, protoze bude dalsi wipe a znovu se mi zacinat uz asi nebude chtit
0

#6 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 19 September 2011 - 10:28 PM

Mijo: o tomhle jsem měl obavy, že nejede skoro nic krom WoW..
Ještě jsem se ptal Macka, jestli to všechno jede, bylo mi potvrzeno, že ano..

Takže buď to tam dávat nebudu ?
Nebo budu doufat v to, že to tam někoho naverbuje..

Další typy ?
Klidně i kdo se v MovieMakingu pohybuje, rád uvítám pomoc..
Musím toho udělat ještě spousty.. :D
1

#7 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 19 September 2011 - 11:15 PM

View PostSharken, on 19 September 2011 - 10:28 PM, said:

Mijo: o tomhle jsem měl obavy, že nejede skoro nic krom WoW..
Ještě jsem se ptal Macka, jestli to všechno jede, bylo mi potvrzeno, že ano..

Takže buď to tam dávat nebudu ?
Nebo budu doufat v to, že to tam někoho naverbuje..

Další typy ?
Klidně i kdo se v MovieMakingu pohybuje, rád uvítám pomoc..
Musím toho udělat ještě spousty.. :D

nedavno sme zkousel něco udělat mam takovej malej nacrt logicka na celej mystiq i s minecraftem a tak, nic moc bouzel neni cas se k tomu dostat a dodelat to ale muzu ti to ukazat a mozna by ti to dalo napad ebo by si mi pomohl to dodelat, ale neni to nic extra, kdyztak PM
0

#8 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 20 September 2011 - 05:25 AM

View PostMijo, on 19 September 2011 - 09:46 PM, said:

napad je fajn, ale L2 se zrusilo a CSko se po odchodu Reitaka zrusilo taky
takze zbyva WoW a Minecraft, kde je omezena komunita a ja osobne tam ted nehraju, protoze bude dalsi wipe a znovu se mi zacinat uz asi nebude chtit


Mrkni na web, pod mystiqem nějaká lajna jede (s 15ti letým adminem, brzo to wipne a skončí).
0

#9 User is offline   stepan 

  • Group: VIP
  • Posts: 406
  • Joined: 01-October 08

Posted 20 September 2011 - 08:57 AM

Mne by sa páčilo, keby:
cele M je okolo 3 kruhou, bolo by fajn keby to zacalo prvym kruhom a potom dalej dalej... a ked sa všetky 3 kruhy spoja, da sa nejaky svetelny efekt, prestanu sa tocit a vybehne tam M.

Žiadny text by som nedaval, nikdy nwt či sa niečio prida alebo odíde. Len pod logo mystiq.org
0

#10 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 20 September 2011 - 09:17 AM

View Postrewew, on 20 September 2011 - 05:25 AM, said:

Mrkni na web, pod mystiqem nějaká lajna jede (s 15ti letým adminem, brzo to wipne a skončí).
To nepovazuju za to ze to tu jede. To uz se muzes rovnou rict, ze tu jede Aion server, na kterem hrali asi 3 lidi.



Dle meho nazoru to je jako by umrela hlava a telo dal jelo setrvacnoti. Hlava, ktera (popravde nebyla nic moc ani predtim, ale byla) se pokousela domlouvat spojeni serveru, naborovala adminy dalsich her a cely projekt nekam smerovala.

Momentalni situace je, ze nikdo nikam nesmeruje, zrusili se dalsi herni projekty (takze dle meho uz nemame narok na to se oslovovat hernim portalem, jak byla snaha). Valcuje nas konkurence, ktera je o nejakych 60% horsi a lidi prave kvuli propagaci hraji radsi tam a dochazi tu k nelogickym rozhodnutim, ktere opet nahravaji konkurenci.

No a telo, coz jsou developeri a gmka jede dal, dal opravuje, nahrava opravy a zprijemnuje nam hrani, ale pokud se ta "hlava" brzo nevrati a neprevezme zase oprate do rukou, tak to nedopadne dobre.
0

#11 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 September 2011 - 10:08 AM

Vsak tam dej jen TBC, PreTBC, a WOTLK ...každej s jinou barvou + Minecraft :) ostatní projekty sou moc malý na to aby se tam zminovaly.
0

#12 User is offline   killermannvs 

  • Armory & Launcher
  • Group: Developer
  • Posts: 201
  • Joined: 28-December 10

Posted 20 September 2011 - 12:31 PM

View PostSharken, on 19 September 2011 - 07:38 PM, said:

Ale co teď s tím ?
Došel mi nápad k animaci ?
Co ten objekt má dělat ?



Tohle logo naprosto vybizi k tomu, aby okraje odnekdu priletely a treba z toho modreho "vyjely" ty stribrne...

Animacema se da inspirovat tady:


2

#13 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 20 September 2011 - 03:37 PM

odbočení a dotaz na všecky Moviemakery, nevíte kde by se daly sehnat zvuky vhodné do takových to log, myslím ty zvuky jao třeba v logu od EA, jak vždy logo přiletí a doprovodí to takový pekný tlumený bum...
0

#14 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 20 September 2011 - 07:34 PM

Zulldruid, já mám na PC zhruba 5000 zvukových efektů.. Některé jsou z packů, které jsem koupil z "Videocoopilot"
A některé jsou od známeho, který dělá jako práci producenta..

Nebo můžeš někde zkusit stáhnout, ale já byl líny a tak jsem hledal něco kvalitnějšího..


Co se týče loga..
Teď jsem dostal pár nápadu díky těm EA logám.
Ale zas nechci, aby nebylo ANI podobné, takže teď se budu snažit o totální originalitu a dokonalost...
... Bohužel mě strašně honí čas, a toho je málo a než splodím takové Movie, tak mě to zabere mnoho času, tvorba může trvat i desítky dní, render (kompletní) třeba i den, a jelikož jsem na to sám, tak to opět bude něco trvat, a uvítal bych někoho, kdo by mi pomohl..

Nemyslím, tu pomoc, kde všechno udělá sám, ale takovou, že poradí a udělá jiný efekt, než dělám já třeba..
Já ulétavám na "Smoke Efektech" a "Flare Efektech" prostě něco z čeho můžete dostat i epileptický záchvat... (joke)

Především díky za ty Intra, něco mi to přineslo ;)
BTW: někdy u konce je "DeadSpace" intro od EA a hraje tam taková strašidelná muzika, přes rozhlasy, neví někdo o něčem podobném ?
Chtěl bych to použít a s muzikou, kterou tam dá se dělá vše lépe..

(Jiank opět děkuji Arwymu (spamerovi) kterému se nelibím, tak že si připsal bodík k -18 repce, kterou jsi mi dal za poslední měsíc.... Děkuji si jednička..)

EDIT#1: Pokud jsi poblíž Brna a nebo to budeš mít cestou, tak ti to mohu přeposlat na HDD nebo tak..
Ale uploadovat to nebudu, je to strašně velký..

s pozdravem Shark

This post has been edited by Sharken: 20 September 2011 - 10:19 PM

0

#15 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 01 October 2011 - 12:10 AM

Zdravím, tak to znova obnovuji a dokončil jsem pre-intro Mystiq.org...
Jedná se o Intro, které má být využíváno jako propagační předmět..
Před každým videem, stvořeným členem, nebo hráčem ve spolupráci Mystiqu.org může Intro využít k propagační činnosti..


A jelikož jsem nyní oficiálním členem Mystiq.org týmu, tak si dovoluji uspořádat propagační kampaň ve stylu tvoření každý týden, nějaké videa nebo PvP rozhovory atd...
Ale to je zatím jen "co bych nejraději stihl" samozřejmě jsem v časové tísni, takže opravdu moc nestíhám..
(Chystám další Intro, které bude k "plánovanému" propagačnímu manévru a to je "Nahrávaní/Streamováni" hry World of Warcraft, ze serveru Mystiq.org a dát takhle najevo a dokázat hráčům z nejmenovaného serveru, že nám to na rozdíl od nich funguje..)

Je to zatím, "něco" co mě prostě napadlo cca před 4 hodinama, tak jsem to udělal a vypadá to takhle..
Vše je rendrované zvlášť, tzn. střihy, modely a efekty..
Takže mohu měnit "jen" efekty, nebo "jen" modely atd..

Zde jsou..
(Enjoy)

Spoiler


Nemohu vyloučit, že intro se změní třeba za měsíc na úplně jiné, z důvodu, že by s tím někdo měl problém a furt by breptal..
Leave a comments and rate... ;)

s pozdravem Shark

This post has been edited by Sharken: 01 October 2011 - 12:12 AM

4

#16 User is offline   tadeas 

  • Group: VIP
  • Posts: 287
  • Joined: 10-August 08

Posted 01 October 2011 - 12:52 AM

Řemeslně dobrá práce - je fakt vidět, že se učíš rychle. Jestli tě to zajímá, tak napíšu hlavní výhrady, třeba ti k něčemu budou, třeba ne :) .

1) U toho Shark videa by bylo super, kdyby na konci ten žralok "obživnul", že by se z tý kresby stal skutečnym. Moh by klidně i zaútočit na kameru nebo nějaká taková blbost, ale stačilo by, aby se stal plastickym. Takhle je to hrozně suchý, jenom kroužení kolem kresby.

2) Skládající se Mystiq logo nikoho nezajímá, sorry. To musí bejt akční, promakaný (což je, ale "k ničemu") a ukazovat Mystiq v takovym světle, v jakym chceme. Animace je to krásná, propracovaná - cvičení hezký. Ale z "marketingovýho" hlediska (bohužel) k ničemu.

Neber to nějak negativně - třeba ti to k něčemu bude, třeba ne :) . A nejsou to ani výhrady z technického hlediska, spíš z hlediska nápadu a scénáře :) .
0

#17 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 01 October 2011 - 01:04 AM

Je to pekne ale imho moc dlouhe na intro :) . To bys mel dve intra a minuta a pul v haji a vsichni by to stejne preskakovali ;) .

Co takhle nechat ty dily loga litat a pak se spoji jako v logu od Activision +/- ?


Edit: Libilo by se mi treba, kdyby se ten kruh tocil stylem jako zemekoule ale velkou rychlosti. Ty dily bud chaoticky nebo nejak po imaginarnich elipsach kolem nej (jako v activision). A jak by se to dalo dokupy, tak by se tam napsalo to "M"ko stylem nwm jak napsat. Takova zariva cara jak kdybys to psal od ruky - ne primo cele M, ale ze zacne vlevo dole a vykresli se :) . Pak nejaky boom a doba trvani asi 10 vterin, ptz tech 40 je fakt moc :) .

++ mam CD na repku, tak se ji dockas pozdeji :P

This post has been edited by Mufinqua: 01 October 2011 - 07:04 AM

0

#18 User is offline   Sharken 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 122
  • Joined: 04-July 11

Posted 01 October 2011 - 04:46 PM

Tadeas, no Cinema 4D a animace v realném čase, tudíž ten žralok, aby obživnul je něco opravdu složitého, kdy se budu učit tyhle věci a kategorie zatím nevím..

A samozřejmě tohle jsou první "výflusi" něják extra jsem si s tím nehrav v AAE, kde mají přibít nějaké efekty, kouř, flares atd..
AAE mi příjde složitější a v něm se prostě rozkoukavám..

a Mufinqua: Tam je zase to, že když se budou ty kruhy rychle otáčet v C4D, tak jakoby ten render vypadá uplně jinak a z části ani nevidíš, jak se točí a "jak" rychle.. ale něco zkusím pravě mě něco napadlo.. zapíšu a jdu na ten dnešní srázek.. Se podívat..

Jinak díky :)
0

#19 User is offline   nine 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 129
  • Joined: 17-November 08

Posted 01 October 2011 - 05:02 PM

Tak navrhnul bych také něco.

Například rychlé složení loga a tak kde je napsáno mystiq.org by nejdříve třeba zleva doprava přelétávalo co nabízíme: WoW, CS, L2, Times apod. a pak by se třeba blýsklo a ukázalo se mystiq.org

Nebo by se nejdříve objevovali věci které nabízíme pak "něco" (zase třeba blýsknutí) a objevilo by se logo.

Jinak tamto je moc pěkné, ale dlouhé. Chce to také nějaký hudební doprovod.

Jako třeba u filmu Andělé a démoni: začátek filmu, také tam jen probíhají loga, ale díky Zimmerově hudbě to má fakt koule. Našel jsem jen muziku..


A to přelétávání jak jsem psal ve video 0:17 takový zvuk by se tam hodil.

This post has been edited by nine: 01 October 2011 - 05:07 PM

0

#20 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 01 October 2011 - 05:33 PM

http://img842.imageshack.us/img842/3356/profixd.jpg
Miluju malovani :D

1. a 2. plati soucasne zeo, jenom to je rozkreslene na dva obrazky, at se to nepatla :D
1

  • 6 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist