Mystiq.org - forum: Mass Effect 3 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mass Effect 3 VAROVÁNÍ: Tuna spoilerů uvnitř

#1 User is offline   Superion 

  • Group: VIP
  • Posts: 473
  • Joined: 08-July 08

Posted 15 February 2012 - 12:48 AM

proste epic,
Demo uz je odedneska ke stazeni na Originu




0

#2 User is offline   Houmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 670
  • Joined: 08-July 08

Posted 15 February 2012 - 08:34 AM

To mi neříkej ani, že tam nechají Andersona ...
0

#3 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 15 February 2012 - 10:26 AM

Dojmy z dema (kdo nehrál demo, tak si to raději nečtěte)

Mise na Zemi, kterou ukazují snad ve všech trailerech. Pěkný cutscény, ve kterých ale zaprvé nemůžete moc vybírat možnosti mluvení (všehovšudy snad 3x) a za druhé vůbec nic neovlivníte tím, že vyberete paragon/renegade (demo zatím dohrané 2x). Když k tomu připočtu všechny ty scripty, kdy se Shepard zastaví kvůli tomu, že něco prostě musí bouchnout a ten patos, který tam všude byl, tak mi z té mise vychází Call of Mass Effect. Nejlepší byl ten script, kdy vás nechali střílet protivníky dokud vám nedojdou náboje, aby mohla Normandy přiletět v ten nejvíc dramatický moment.

Druhá mise na salarianské základně. Supr cutscéna na začátku - Wrex, Garrus a Liara pohromadě + následný Wrexův nástup na scénu, perfektní. Mise nebyla nějak kecací, zato tam snad nebyl moment, kdy bych nestřílel. Ze střelby mám všeobecně supr pocit - jak mi přišla v jedničce příšerná a ve dvojce celkem fajn, tak tady jsou to akční orgie. I přes ty ******* kotouly, který mi tam vadí, tu akci posunuli o úroveň výš.

Celkově se mi líbí vylepšování dovedností, kterých je 8 pro Sheparda a 6 pro squadmates. Akce je zatím nejlepší z ME her. Dialogy mě trochu straší, podle dema bylo ÚPLNĚ jedno jestli odpovídám paragon/renegade, protože mi snad na všechno odpověděli stejně. Bojím se aby to neomezili na pár veledůležitých rozhodnutí a zbytek hry už by to bylo jedno. Každopádně to je ale pořád Mass Effect, takže se stejně těším jak malej kluk.
0

#4 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 February 2012 - 10:28 AM

Fakt miluju když se kuli jednomu demu musíš registrovat na milion stránek a jeste instalovat do kompu něco podobnýho jako je Steam :D jen doufám že mi to pudje až dostahuju...nemam shadery 3.0 :D
0

#5 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 15 February 2012 - 11:22 AM

Kdo dneska nema steam ? A origin je sracka no, mam ho jen kvuli battlefieldu 3
1

#6 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 February 2012 - 11:48 AM

View PostZulldruid, on 15 February 2012 - 11:22 AM, said:

Kdo dneska nema steam ?

Ten kdo nekupuje originalni hry :D download se mi zasekl na 99,35% fakt GJ :D
0

#7 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 15 February 2012 - 12:47 PM

Aha takze hamizne socky, to pak jo, ale steam ma prave vyhodu ve slevach a akcich, kazdej den naka hra za 2 eura, tzn 50 kc, vsecky aktualizace, pohodli, mam ho rok, mam tam 120 her a zadnou sem nekoupil za vic jak 60 kc, naposled sem kupoval metro 2033 a half-life 2, oboji po 40ti korunach, steam je genialni v tomhle
0

#8 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 February 2012 - 01:38 PM

Koupit Halflife za 50 korun 10 let po jeho vydání...to neni hamižnost, jen škoda plejtvat peníze za hru, kterou dohraješ za 30 hodin a pak ji mužeš zahodit, akorat ti bude CD v krabičce zabírat místo ve skříni.

Jedina hra za kterou byhc mohl utratit peníze je Wowko, jen tak ho nedohraješ a pořád vycházej nějaký nový dungeony...bohužel na free serverech se platit nemusí :D

MassEffect 3: Není to špatný, akorát s gigem ramky a low grafikou z toho nebudete mít tak dobrej pocit, když se to ve všech filmovejch scénách freezuje.
0

#9 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 15 February 2012 - 01:49 PM

S timhle pristupem ty hry ale pak vypadaj jak vypadaj, predstav si ze si ty ten vyvojar co na tom maka 2 roky a hraci ti pak za tu hru nezaplatej protoze jim to da jen "30 hodin" zabavy
0

#10 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 15 February 2012 - 02:09 PM

kdyby hra dala 30 hodin zabavy tak to bude v dnesni dobe slusnej nadprumer.. vetsina z nich je sotva 10 hodin herniho casu a stejne to za moc nestoji.
0

#11 User is offline   Kallo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 494
  • Joined: 08-March 09

Posted 15 February 2012 - 02:17 PM

je pravda, že ta mentalita je trochu pokřivená...Kdybych měl za hru utratit dvě kila, tak mi to přijde horší než nechat dvě kila v hospodě. A to navíc ta hra muže zabavit na dýl než na jeden večer :D..
0

#12 User is offline   Houmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 670
  • Joined: 08-July 08

Posted 15 February 2012 - 02:17 PM

prave proto "HAIL BIOWARE" ...
0

#13 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 15 February 2012 - 02:26 PM

Ano hry dneska nemaji uroven, jsou kratke a neorigianlni, a muze za to prave pristup hracu a jejich vysmech vuci studium v podobe piratstvi, jen velka studia co maji penize si dovoli experimentovat a do her dat opravdu maximum, valve, bioware, blizzard, a tim to skoro konci

Potom jsou i studia co maji penize ale stejne na hrace serou, npr COD ma vzdy mega prodeje a stejne si vyvojari dovolej tu hru odflaknou a udelat na 4 hodiny, nekolik let bez inovace

Hru co si to zaslouzi si nekoupi nikdo (ruku na srdce kdo zvas radoby fanousku biowaru si koupi origo mass effectu 3 ? Co chooze?) a hra co by nemela vydelat ani cent aby se vyvojari vzpamatovali trha rekordy v prodeji, nechapu to
0

#14 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 15 February 2012 - 02:37 PM

View PostZulldruid, on 15 February 2012 - 02:26 PM, said:

...


nic proti tyare, ale pokud sis toho nevšiml, dneska už se studia zaměřujou hlavně na platformy typu PS a xbox a to je i primární zdroj jejich příjmů ;) pc hry už jsou vesměs jen konverze

#15 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 15 February 2012 - 02:41 PM

Ano a muze za to zas piratstvi, konzole maji zarucene prodeje, pirateni her je tam mnohem obtiznejsi, ja se jim ani nedivim
1

#16 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 February 2012 - 05:46 PM

View PostZulldruid, on 15 February 2012 - 02:41 PM, said:

Ano a muze za to zas piratstvi, konzole maji zarucene prodeje, pirateni her je tam mnohem obtiznejsi, ja se jim ani nedivim


Dyť se to nedá hrát... Skyrim by mohla bejt skvělá hra... nebýt toho totálně pojebaného konzolového interface kterým už to zavánělo v Oblivionu...

Skyrim sem stáhl, naintanstaloval, zkusil 5 minut hrát, a pak ta hra letěla ven aby mi nezabírala místo na disku.

Upřímně řečeno... kromě mass effectů kde je prostě ovládání překopané totálně jsou konzolové hry sra...
0

#17 User is offline   Fran 

  • Group: VIP
  • Posts: 86
  • Joined: 03-November 08

Posted 15 February 2012 - 05:58 PM

No vidite, me to treba sedi bo sem na konzolich odkojenej, ubeceni PC-ckari :lol: a k mass effectu uz sem mu udelal krasne mistecko mezi deus exem a skyrimem. Za dva dny v praci no nekup to, kdyz na socany delam cely tyden....
0

#18 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 February 2012 - 06:22 PM

View PostFran, on 15 February 2012 - 05:58 PM, said:

No vidite, me to treba sedi bo sem na konzolich odkojenej, ubeceni PC-ckari :lol: a k mass effectu uz sem mu udelal krasne mistecko mezi deus exem a skyrimem. Za dva dny v praci no nekup to, kdyz na socany delam cely tyden....



Až seženu práci zaplatím si TOR :D a Diablo 3... to bude dost zábavy na pár let.
0

#19 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 February 2012 - 06:34 PM

Koupil sem si Dragon Age 1 a myslim že stačilo. Ano tahle hra byla dobrá a dala víc jak 30 hodin zábavy...další hru plánuju až Diablo 3 :)

Jak sem řikal koupil byhc hru, která mi vydrží na dlouho WOW/Diablo/RPG...rozhodně ne nějaký Call of Duty (projdeš singl, cena stejná jak nějakej Maxx Effect ale herní dobu oproti němu nemá)
Uplně vidim jak propagatoři Bioware koupili Dragon Age 2 a pak jen zatínali pěstičky, protože to byl uplněj shit a vubec si s tím vývojáři nedali práci.

Souhlasim s Paerisem: Skyrim by byl dobrej, nebejt konzolovejch s... (bohužel na konzolích odkojenej nejsem, když sem bly malej na konzoli sme hráli max tak tanky, Maria a Contra)
0

#20 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 15 February 2012 - 06:55 PM

View PostChooze, on 15 February 2012 - 06:34 PM, said:


Uplně vidim jak propagatoři Bioware koupili Dragon Age 2 a pak jen zatínali pěstičky, protože to byl uplněj shit a vubec si s tím vývojáři nedali práci.




tak oni sami přiznali, že to byl spíš takový pokus. ten systém tam byl úplně jiný a chtěli vědět, jaký názor na to budou mít hráči. byl to spíš dragon age 1.5 a zas tak hrozné mi to nepřišlo.

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist