Mystiq.org - forum: Star Wars: The Old Republic Beta - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Star Wars: The Old Republic Beta

#61 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 25 November 2011 - 08:06 PM

No ja jsem nakonec na nejakem anglickem PvP serveru ani nevim jak se jmenuje :D, rozjel jsem si Smugglera. Zatím jsem velmi spokojen, sbohem WoW :D
0

#62 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 25 November 2011 - 08:32 PM

co mám pleas dělat stim security keyem co po mě chce ten luncher
0

#63 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 25 November 2011 - 08:50 PM

ten se vyplňovat nemusí ne? akorát e-mail, heslo a jedna z bezpečnostních otázek.
0

#64 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 26 November 2011 - 12:02 AM

uz to mám, no ted otázka, do kdy ten test je ? zda pro mě má cenu to stahovat jede mi to 150 kb/s, tzn je to tak do neděle než to stahnu
0

#65 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 26 November 2011 - 12:16 AM

test máš na víkend...příští tejden bude o víkendu zase další
0

#66 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 26 November 2011 - 01:02 AM

No mohl bych se trochu rozepsat. Projel jsem si úvodní příběh Smugglera. Myslím, že byl velmi solidní, rozhodně nic podobného ve wow nenajdeme, možná tak úvodní série za DK. Během plnění questů naskakují bonusové úkoly, většinou se jedná o zabití určitého počtu nepřátel, neměl jsem problém splnit je v průběhu hlavní části Q a ikdyby ne tyhle části není nutné plnit. Všechny rozhovory jsou nadabované, podle mého názoru velmi solidně.

Companion je fajn, rozhodnutí během Q ovlivňují jeho názor na vás, podobně jako třeba v Dragon Age. V boji je užitečný, na výběr je několik abilit a způsobů jak se má companion chovat. Pomocí speciálního itemuje možné měnit vzhled, takže se nestává, že každý pašerák má companiona stejného vzhledu, tohle je navíc umocněné možností vybavovat companiona itemy. Pokuď někdo preferuje hru bez companiona není problém je vyslat na nějakou misi aby přinesli itemy nebo materiál na výrobu itemů.

PvP jsem zatím nezkoušel takže k tomu nemám co říct.

Co mě trochu zklamalo jsou podle mého názoru omezené možnosti při tvorbě charakteru, je to přibližně stejné jako ve wow, upřímě řečeno očekával jsem větší variabilitu. Dál co bych vytknul, hra na úvodní planetě mi přišla dosti jednoduchá, umřel jsem jen jednou a to byla čistě moje hloupost. Doufám, že v dalších částech hra přituhne.

Zulldruid: To kdy začíná tvůj přístup, ti mělo přijít e-mailem, někdo začínal v pátek a někdo bude začínat v sobotu v 17:00.
0

#67 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 26 November 2011 - 01:47 AM

No hele, za Smugglera si taky zacinal na Ord Mantelu jako ja. A ja osobne sem treba pokapal 3krat na jednom miste a to sem pouzil i potky na heal :D
Ty si teda asi nemel tu misi na to defusnuti 3 bomb pripravenych na konvoj u cesty, ale proste tam me ty mobove uz precislili solidne a nebylo uz ani kam utyct :D
Taky to bylo tim, ze ten Q zrovna nikdo nedelal, takze to tam slo vsechno po mne, ale jak se rika...padame proto, abysme mohli znovu vstat :)

Za toho troopera si taky nemuzu stezovat a ta atmosfera mi prisla taky paradni, ono uz kdyz se zarytej fanda SW jako ja logne do hry a pusti se mu tam videjko, ktery sice uz stokrat videl na YT, ale tentokrat je to proste uz doopravdy, tak u konce pomalu se slzama v ocich vi, ze tem Sithum proste za tohle musi nakopat prdel a nejde to jinak. Nasledujici videjko po vyberu frakce (Republika ofc.) ten pocit jenom umocnuje a dabovany rozhovory? To uz si zkratka clovek vrni blahem, protoze ho tim ta hra vtahne do deje a ne jak ve wowku se zaplym instant quest textem rychle odklikat accept, zabit potvory, odevzdat Q atd.
Vsechno taky nadherne zapada do sebe a tvori temer idealni hru u ktery by chtel clovek skoro i zestarnout... :D
Dokonce me prekvapilo i to, ze i kdyz byl server full, tak, ze nebyl i pres extremne velkej pocet lidi v lokaci problem si udelat questy a na moba clovek nemusel stat v rade 5 minut.
PvP se mi bohuzel taky nepostestilo...PvE server sux no :)
0

#68 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 26 November 2011 - 02:02 AM

Těch bomb u cesty jsem si všimnul, ale nikde jsem na to Q nezískal, asi je to jen trooperskej Q. Jako na Mantelu nejvetší problém asi Q s těma příšerama, ale podařilo se mi sehnat týpka do grupy a ve dvou bez problémů. Respawn mobů i objektů je rychlý, taky jsem nikdy nemusel čekat. Jinak teď prolézám Coruscant a už jsem narazil na prvního world bosse, takový pěkný robotek s asi 900k HP. Cestou na Coruscant jsem si chtěl vyzkoušet Esseles, ale bohužel se mi nepodařilo sehnat nikoho do party. Ale jinak by to mělo být datelné ve dvou lidech.
0

#69 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 November 2011 - 03:08 PM

For the Empire :-)


Takže po tomle víkendu (měl sem přístup od pátku večer a prostřílel sem se skrzu Huttu, Dromund Kaas, Balmoru, Nar Shaada, Tattoine (jen agent q) a Alderaan (též jen agent q- to už přestalo být unosné... na jeho konci už sem ztratil náskok levelů a dál pokračovat v hlavní linii prostě nešlo kvůli tomu že mě zabíjeli skupinky mobů (3 po hromadě))


Příběh konstantně vynikající...
skončil sem na levelu 30 (A měl sem 2 companiony... Kaliyo D'jannis (Rattaki slečna) a Vector Hyllis (člověk, Killik joiner) - druhý companion v řadě... agent má nevýhodu a dostává ho jako úplně nejdál ze všech povolání. Každopádně je s nimi docela legrace a oba jsou velmi dobří (na rozdíl od ostatních povolání na ně nejsou žádné stížnosti)


Příběh Balmorry se točí o zničení odbojové organizace která chce z planety vyhnat Impérium (a také v tom že zabráníte Republice aby tomu pomáhala), navíc planetu převezme moc pěkná Sith Lady a pusa se jako odměna za zničení rebélie hodí :D)

Nar Shaada je chaos ale q jsou tam udělané dobře... ikdyž člověka začne létání sem tam otravovat... ale člověk alespoň vidí spodinu galaktické společnosti.

Tattoine je písečný hnus. Alderran je konečně pár příběhů z vyšší společnosti :-)

Každopádně vážně se nevyplatí chodit moc dopředu... už nepřátele o 2 levely výš než vy dělají dost problémy (zvlášť když je jich skupinka) nepřátele o 3 nebo 4 levely víš jsou nedosažitelná liga... člověk je rád když ho utluče sám... a pokud je to elita, speciálka nebo "solo miniboss" tak je to nedatelné i při odpálení všech CD a sfetování se stimulanty. Jde si tedy "nadělat" jednu planetu a prostě část vedlejších q přeskočit... ale ne víc jak 2. Jinak hra byla stále extrémně nepřátelská k expení na mobech. (Velmi málo jsou tam větší skupiny, a pokud ano tak jsou smrtící) Hra Evaduje moby i v instancích take ani s max levelem co pomáhá není expení rychlejší.

Crafting system je příjemný v tom že hned jak získáte loď s droidem na palubě (užitečný jen na mise a craftění) můžete farmit zároveň s děláním q... tahle schopnost roste s počty poskoků :D


Space combat je prostě arkádové střílení... Tady vidím možnost kde by se hra mohla postupně zlepšovat (mimo přidávání dalších q a operací do engame...) Každopádně myslím že k tomu aby se tahle hra udržela bude nutné časté přidávání obsahu na konec. (o itemy ani tak nejde ale hlavně rozšíření q linií)
0

#70 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 November 2011 - 03:28 PM

Z biowaráckého fora :D

remake: Voltaires - When You're Evil



When the Sith are too busy
And brute force is a bit too much
They call on me by name you see,
For my special touch.
To the Gentlemen I'm Miss Fortune
To the Ladies I'm Sir Prize
But call me by any name
Any way it's all the same

I'm the fly in your soup
I'm the pebble in your shoe
I'm the pea beneath your bed
I'm a bump on every head
I'm the peel on which you slip
I'm the poison that you sip
I'm the thorn in your side
Makes you wriggle and writhe

And it's so easy when you're an Imperial Agent
This is the life, you see
The Dark Council tips their hat to me
I do it all because I'm an Imperial Agent
And I do it all for free
Rebel tears are all the pay I'll ever need

While there's Rebels to be fooled
While there's Insurgents to be Culled
while there's secrets left to pick
While there's Jedi left to trip down the Dark Path
I'll be there, I'll be waiting 'round the corner
It's a game. I'm glad I'm in it
'Cause there's one born every minute

And it's so easy when you're an Imperial Agent
This is the life, you see
The Dark Council tips their hat to me
I do it all because I'm an Imperial Agent
And I do it all for free
Rebel tears are all the pay I'll ever need

I pledge my allegiance, to the Empire
And I promise on my damned soul
To do as I am told, The Dark Council
Has never seen a soldier quite like me
Not only does his job, but does it happily.

I'm the fear that keeps you awake
I'm the shadows on the wall
I'm the monsters they become
I'm the nightmare in your skull
I'm a dagger in your back
An extra turn upon the rack
I'm the quivering of your heart
A stabbing pain, a sudden start.

And it's so easy when you're an Imperial Agent
This is the life, you see
The Dark Council tips their hat to me
I do it all because I'm an Imperial Agent
And I do it all for free
Rebel tears are all the pay I'll ever need
And I do it all for free
Rebel tears are all the pay I'll ever need
And I do it all for free
Rebel tears are all the pay I'll ever need

It gets so lonely being an Imperial Agent
What I'd do to see a smile
Even for a little while
And no one loves you when you're an Imperial Agent
I'm lying through my teeth!
Rebel tears are all the company I'll ever need
0

#71 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 28 November 2011 - 06:48 PM

Imperial scum :P
1

#72 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 November 2011 - 07:10 PM

View PostT0kugawa, on 28 November 2011 - 06:48 PM, said:

Imperial scum :P


:D Říkej si co chceš... Nic se nevyrovnalu pohledu na Balmorru... když sme zabrali poslední pevnost tamního odboje, sestřelili všechny lodě snažící se dostat posily na planetu po tom co sme jim znemožnili přistání. Velitel se dobrovolně vzdal a veřejně přiznal jednostrané porušení smlouvy Republikou. (výměnou za to že jsme mu benevoletně umožnili stáhnout zbylé jednotky). Flotila Republiky se stáhla ze tří sektorů.
Během několika dní se místní odboj sešikoval do posledního útoku. Naše bombardéry a orbitální satelity je rozmetali během 10 minut.

Nádhera.
0

#73 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 28 November 2011 - 11:12 PM

ja nemel moc casu, takze jsem dotahl bounty hunterku jenom na lvl 12, ale musim rict:

+ perfektni pribeh (uzival jsem si kazdy dialog!)
+ extremne zabavne expeni (pouzivani crowd controlu, skvele questy, heroic lokace - proste bomba)
+ companion, ktery se mnou komunikuje, ma svuj nazor - genialni
+ light/dark side rozhodovani - tohle jsem si naprosto uzival

- vyssi naroky nez wowko - muj notas uz si to nedava na plny detaily
-- ale na normalnim pc, je ta grafika mnohem hezci nez wow
- sem tam nejaky chybky - ale tak byla to beta a nic co by se behem par patchu neopravilo
- vyberu specializace (je nevratny) byl venovany minimalni prostor, pro hrace co nevedel predem, co chce, to muze znamenat spatne rozhodnuti, kter nemuze zmenit

finalni verdikt zni: je to bomba, i kdyz to mozna nesebere 50% hracu wowku, tak 10-15% verim, ze urcite, protoze je to vychytanejsi
nemuzu hodnotit raidovani, o kterem je posleze vetsina hry, ale pokud to uplne neposerou, tak ma swtor rozhodne na cem stavet
1

#74 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 12:05 AM

View Post-TemP-, on 28 November 2011 - 11:12 PM, said:

ja nemel moc casu, takze jsem dotahl bounty hunterku jenom na lvl 12, ale musim rict:

+ perfektni pribeh (uzival jsem si kazdy dialog!)
+ extremne zabavne expeni (pouzivani crowd controlu, skvele questy, heroic lokace - proste bomba)
+ companion, ktery se mnou komunikuje, ma svuj nazor - genialni
+ light/dark side rozhodovani - tohle jsem si naprosto uzival

- vyssi naroky nez wowko - muj notas uz si to nedava na plny detaily
-- ale na normalnim pc, je ta grafika mnohem hezci nez wow
- sem tam nejaky chybky - ale tak byla to beta a nic co by se behem par patchu neopravilo
- vyberu specializace (je nevratny) byl venovany minimalni prostor, pro hrace co nevedel predem, co chce, to muze znamenat spatne rozhodnuti, kter nemuze zmenit

finalni verdikt zni: je to bomba, i kdyz to mozna nesebere 50% hracu wowku, tak 10-15% verim, ze urcite, protoze je to vychytanejsi
nemuzu hodnotit raidovani, o kterem je posleze vetsina hry, ale pokud to uplne neposerou, tak ma swtor rozhodne na cem stavet



Při spuštění by měli být k dispozici 2 operace pro 8 (heroic) a 16 lidí (normal) jako raidy... koukal sem sem do instance lockouts a bylo tam ještě nějaké 50 flashpointy co jdou 1x denně). (ale tak wowko při spuštění nemělo ani Molten core ani Zul Gurub že...)

Osobně si myslím že kamenem úrazu bude dodávání kvalitního obsahu... přeci jen po tom co člověk dorazí q ho repeatable q moc dlouho neudrží. Každopádně vylepšení vesmírného boje by to asi chtělo... zatím jsou to arkády pro jednoho. Ale tak z toho se snadno budou dát udělat 3D battlegruondy s loděmi :D (tam by člověk mohl chodit podle classy upgradů :D)
0

#75 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 29 November 2011 - 12:46 AM

Tak nějaké to rozšíření vesmírných soubojů by neuškodilo. I tak je to ale docela fajn spestření, kde se dají získat nějaké badge a expy. Měl sem možnost hrát Star Trek Online a tam byly IMO vesmírne boje zpracované pěkně ale něčeho takového se v TOR nejspíš nedočkáme. V pondělí jsem si ještě sjel pár levelů za bounty huntera abych si vyzkoušel druhou stranu a taky to nevypadalo vůbec špatně.

To že budou hardwarové nároky větší to se dalo očekávat, přecijen je to novější hra, ale myslím, že i tak to není nic drastického na mém 4 roky starém skorovraku to jede velmi solidně. Taky jsem si zaběhnul na zkoušku Esseles (tutorialovej flashpoint za republiku). V tomhle buildu byl upravený pro dva hráče a bylo to hodně jednoduché. Boj s bossy nebyl ničím zvláštní, ale byl tam i bonusový boss a taková blbinka, že se bylo nutné rozdělit na dvě skupiny a aktivovat najednou dva panely. Velmi se mi taky líbilo rollování o směrování rozhovoru s NPC a celkově příběhově byl flashpoint zvládnutý dobře. Z toho co jsem tedy vyzkoušel bych řekl, že ty další flashpointy a operace by mohly být velmi zajímavé a nemuselo by to být jen o tom co nejrychleji sejmout všechny bosse.

Vyzkoušel jsem i každý z battlegroundů, nejsem žádný velký fanoušk PvP, navíc jsem hrál za healera, takže jsem hlavně healoval a využíval smugglerovy stuny. I tak jsem si to ale docela užil, navíc dostáváte jako odměnu expy, credity a nějaké pvp body takže je to od 10 levelu docela dobrý doplněk ke questění. PvP fandové se ale questění nevyhnou, protože bez postupu příběhovou linií se nedostanete ke companionům, lodi atd.

Jinak bych řekl, že se po tomhle betatestu objevilo docela dost nových příznivců IA a smugglera, kteří patřili k nejméně očekávaným povoláním. Mě osobně smuggler dost zaujal už od začátku a hraní za něj mě bavilo. Docela jsem začal zvažovat, že bych při launchi rozjel smugglera místo knighta. Ale nakonec zvýtězila tradice z KOTOR a main bude jedi sentinel, ikdyž samozřejmě se sentinelem z KOTOR se nedá příliš srovnávat.

Ještě k rozhodnutí jakou specializaci zvolit: Už při tvorbě charakteru je tam popis rolí povolání a pak na 10 levelu při výběru je tam znovu popis k čemu se daná specializace hodí, nevím ale řekl bych, že po těch 10 levelech už by člověk mohl mít představu co ho baví a čemu se chce věnovat.

Zeptal bych se ostatních co hráli betu, byl jste někdo na nějakém worldbossovi? Na Coruscantu je lvl 18 droid SD-0, ale neměl jsem možnost si boj s ním vyzkoušet. Tak bych rád vyzvěděl nějaké zkušenosti a názory pokud se někdo této aktivity účastnil.
0

#76 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 29 November 2011 - 09:54 AM

Jedna taková věc, kterou se mi nepodařilo ještě vyzjistit...jakej, že je max level a už stanovili výši poplatků?
0

#77 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 10:01 AM

View PostBlack, on 29 November 2011 - 12:46 AM, said:

Zeptal bych se ostatních co hráli betu, byl jste někdo na nějakém worldbossovi? Na Coruscantu je lvl 18 droid SD-0, ale neměl jsem možnost si boj s ním vyzkoušet. Tak bych rád vyzvěděl nějaké zkušenosti a názory pokud se někdo této aktivity účastnil.


Na Dromund Kaasu nic není ale na Balmorre sem na jednoho narazil... ovšem bylo nás na planetě 20... a hlavní problém většiny byli Francouzi a s těmi se nedá smysluplně jednat o čemkoli.
Takový přerostlý bůhví co :.D :-D

Jinak my jsme šli black talon, který je ovšem koncipovaný na 4 lidi... byli tam 3 sithti a já s čerstvým level 11 sniperem.
Vcelku pohoda... prvního bosse sem tankoval já přes cover systém, zbytek v klidu. bosse sme dali i bonusového.
0

#78 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 10:01 AM

View PostT0kugawa, on 29 November 2011 - 09:54 AM, said:

Jedna taková věc, kterou se mi nepodařilo ještě vyzjistit...jakej, že je max level a už stanovili výši poplatků?



50 a poplatky nevím
0

#79 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 29 November 2011 - 11:51 AM

Quote

a three month subscription comes to $13.99/month (paid as a one-time charge of $41.97/£25.17/€35.97), while a six month subscription costs $12.99 per month (paid as a one-time charge of $77.94/£46.14/€65.94).


Doufám, že to jsou přesné údaje, officiální stránky jsou zrovna v údržbě ale je to tam ve FAQ napsané.
0

#80 User is offline   T0kugawa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 08-September 11

Posted 29 November 2011 - 12:20 PM

počkám až zase klesne euro a du do toho... :D
0

  • 5 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users


TOPlist