Mystiq.org - forum: Star Wars: The Old Republic Beta - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Star Wars: The Old Republic Beta

#81 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 29 November 2011 - 04:04 PM

Já myslím, že jedinné, co tomu chybí jsou nápady, které mohli převzít od SW:Galaxies. Vesmírné bitvy jsou fajn, ale po čase to omrzí. Chtělo by to jako v Galaxies u každé planety na orbitu základnu, v ní lodě a určitý prostor kolem, kde by se odehrávali bitvy či questy. Fakt to byla skvělá zábava na Galaxies. Buď člověk Questil na zemi, nebo na orbitu. Kdyby tomu dali funkce legendární X-Wing vs Tie Fighter, nemělo by to takovou náročnost a přitom by to bylo skvělé.

Druhá věc, co mi tam chybí je vlastní barák či města. To na Galaxies bylo taky superní. Na takové planetě Nar Shaddaa by to šlo krásně založit. Je tam spousta místa v těch velkých barácích. Stačí jen přidta platformu pro přepravu a luxus.

Tyto dvě věci mi tam chybí. Ale co jsem jim šíleně zkritizoval bylo to LFG, absolutně jsem na jediný Flashpoint přes to nikoho nenašel. Prostě lidi to nečtou, tam jim chybí prostě obdoba našeho Dungeon Finderu :D.

Akorát.. z toho betatestu jsem měl takový pocit, že jet o spíš singleplayer/coop hra, než MMORPG, ale to asi dělalo to, že jsem jen questil a občas nějaký ten warzone.

Už jsem jim tam poslal sáhodlouhý e-mail :D tak uvidíme :D

Hele, a daří se vám dostat na to testerské forum nebo ne? Mě to vždycky řekne, že na to nemám práva.

Jinak jsem skončil na 25 LVLu (chtěl jsem speeder) za Jedi Sentinela.

A můžu říct, že PVP je super, ale mám pocit, že je to jako ve wow, když se chodí low lvl BGčka a na té 50tce to bude o něčem úplně jiném ;). Každopádně ten warzone u toho Hutty je luxus, dvakrát jsem tam skoroval a otočil nám Warzone díky Force Leapu :D

EDITED:

View PostPaeris, on 28 November 2011 - 03:08 PM, said:

Crafting system je příjemný v tom že hned jak získáte loď s droidem na palubě (užitečný jen na mise a craftění) můžete farmit zároveň s děláním q... tahle schopnost roste s počty poskoků :D

S tímhle nemůžu souhlasit, já měl C2 a když jsem si ho vzal, byl to dost obstojný healer a Heroic 2+ questy na mé úrovni jsem si dával jak nic ;)
0

#82 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 29 November 2011 - 07:35 PM

Na testerské forum jsem se během víkendu dostal, teď když betatest už není tak to možná nepůjde ale TOR stránky jsou stále dole takže to nevyzkouším.

LFG je tam nic moc provedené, ten systém kdy se flagneš, že hledáš grupu je absolutně k ničemu, naštěstí přes chat jsem já teda grupu sehnal vždy když jsem potřeboval, možná to bylo štěstí, že ty questy zrovna potřebovali dělat rozumný lidi :D

Je fakt, že to expení, hlavně ty příběhové mise působí trochu single dojmem, ale řekněme si to narovinu, asi by si nechtěl dělat svůj příběhovej Q s někým dalším, protože by si musel rollovat o odpovědi v rozhovorech a to by ne vždy dopadlo podle tvých představ. Já měl teda v Esselesu štěstí, trooper který to byl se mnou, volil odpovědi skoro stejně jako já, ale jít třeba s někým kdo jede na dark side pointy...

To že jde palubní droid použít i jako companion při expení jsem ani netušil.
0

#83 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 07:43 PM

View PostShalladan, on 29 November 2011 - 04:04 PM, said:

...


Vesmírné bitvy jako takové očekávám v nějaké expanzi... jinak Galaxies bych moc nekopíroval... ta hra byla postupně právě zničena "příliš nápady".

Jinak "housing" je loď kterou člověk má. Přeci jen je to elegantnější. A v ní jsou companioni

Edit by Gum_Bob: Jen 4 řádky citace :)
0

#84 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 29 November 2011 - 08:15 PM

View PostPaeris, on 29 November 2011 - 07:43 PM, said:

Vesmírné bitvy jako takové očekávám v nějaké expanzi... jinak Galaxies bych moc nekopíroval... ta hra byla postupně právě zničena "příliš nápady".

Jinak "housing" je loď kterou člověk má. Přeci jen je to elegantnější. A v ní jsou companioni

Galaxies orbitem kolem planet a housingem určitě zničen nebyl, naopak to byla jedinná výsada, kterou to MMORPG mělo oproti ostatním hrám. To co potopilo Galaxies byl absolutně nejdebilnější kombat systém co jsem kdy viděl, grafika z 486tky, spíš žádné příběhové nápady, žádný pořádný rozvoj a celkově ta hra vypadal tak o 10 let pozadu, né těmito vychtávkami jako housing a space bitvy, ale tím hlavním, hratelností (taková věc jako že běžíte, zmáčknete skok, postava skočí ale nohama furt běží to bylo fakt lol).

A na to forum jsem se nedostal celou dobu.. chjo, mám tam dost objevených bugů :D
1

#85 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 29 November 2011 - 09:19 PM

no jak kdyz potkal bug, tak jsem poslal bug report primo ve hre spolu se souradniceme a popisem, dokud jsem vedel o co a kde jde
0

#86 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 29 November 2011 - 09:29 PM

tomu jejich bug reportu jsem moc nevěřil, jelikož dělali ty stress testy na vyhledávání v nápovědách a pak reporty, myslel jsem, že všechny tyhle systémy jen testují, tak jsem si to psal na papír :D
0

#87 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 November 2011 - 11:11 PM

View PostShalladan, on 29 November 2011 - 08:15 PM, said:

Galaxies orbitem kolem planet a housingem určitě zničen nebyl, naopak to byla jedinná výsada, kterou to MMORPG mělo oproti ostatním hrám. To co potopilo Galaxies byl absolutně nejdebilnější kombat systém co jsem kdy viděl, grafika z 486tky, spíš žádné příběhové nápady, žádný pořádný rozvoj a celkově ta hra vypadal tak o 10 let pozadu, né těmito vychtávkami jako housing a space bitvy, ale tím hlavním, hratelností (taková věc jako že běžíte, zmáčknete skok, postava skočí ale nohama furt běží to bylo fakt lol).

A na to forum jsem se nedostal celou dobu.. chjo, mám tam dost objevených bugů :D



za agenta sem narazil na dva bugy za 30 levelů... první byl generátor štítu u Kaliyo Djanis (který měl špatný requirement ... byl pro jinou postavu) a pak když šel Aegle k zemi tak se prostě zasekl a dalo se do něj střílet bez toho aby cokoli dělal.
0

#88 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 08 September 2012 - 09:26 PM

Hele, ze prej na to, aby clovek mohl zkusit trial, tak mu musi nekdo z platicich poslat invite...je tu nekdo kdo si to jeste plati a poslat mi invite? :)
0

  • 5 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist