Mystiq.org - forum: Minecraft 1.8 se blíží - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Minecraft 1.8 se blíží co bude a nebude

#41 User is offline   Ušák 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 46
  • Joined: 30-December 10

Posted 24 September 2011 - 03:50 PM

MystiQ MC web - Asura said:

Jedna z možností je, že aktualizujeme server na 1.8, ALE necháme ještě starý (1.7) svět, kde zůstanou věci pro přesun do plánovaného (1.9) světa a k tomu začneme další (1.8) svět kde si hráči budou moct zkoušet poslední novinky z minecraftu. Takže bychom měli dva světy 1.7 a 1.8.


Jenom bych ti chtěl k tomuhle chtěl něco říci Asuro.
Myslím si, že pro server toho děláš až moc. Seš tu většinu svého času. Nemyslíš, že už toho děláš dost ? A jestě dělat další server, který tady bude tak 14-20 dní (podle toho, kdy vyjde stabilní 1.9) ? Jsme tu uzavřená komunita, jejíž členy jsi vybíral ty sám. Jestě se mi nestalo, abych zde potal člověka, takřka řečeno "bez mozku". Dle mého názoru, jsou zde lidi, kteří jsou schopni ocenit tvoji práci a jestě pár dní počkat. Nevím kolik dá práce, takový server vytvořit, každopádně zbytečně si ji nepřidělávej :).
0

#42 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 24 September 2011 - 07:44 PM

Je fajn že tohle říkáš, ...... ale přece jenom server je teď pěkně mrtvej a když s tim mám možnost něco udělat, tak proč bych to neudělal.
Já to beru spíš jako takovou reklamu na to, že u nás se pokud možno hledá nejlepší řešení pro hráče a je asi pravda že jsem v tomhle
ohledu drobet unikátní,.....

Jako plánuju, až se server trošku rozjede na nějaký stabilní verzi, rozeslat hromadný mail všem registrovaným hráčům, že server tady
pořád je. Doufám že díky tomu to tady potom zase ožije, ale teď mám spíš možnost se trošku hrabat v serveru a zkoušet nový možnosti.
1

#43 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 25 September 2011 - 04:38 PM

Souhlasim s Ušákem a taky děkuji Auro za opravdu skvělou práci...

Teď jen mé nápady co se mi honí hlavou

1) Je fakt že server je mrtvej, ti noví hráči absolutně nekomunikují.... když jsme tu stará banda třeba z 1.6 ta nestíhám číst, takhle je v chatu sotva pozdrav.... no návrh je takový, hráči by byli všichni, a a patron jen ten kdo by poslal e-mail, aspoň to tu ožije...
2) Temple I bych tu nechal(říkal si že plánuješ II) a do I bych dal třeba jen uhlí dřevo cobl, zkrátka základní suroviny a do II ty dia a tak dále....
3) Okolí spawnu, nechal bych třeba čtverec 100x100 kolem spawnu kam bych narval tržiště arény atd. aby tam nebyli ty hnusné krabice jako teď, aby nováčkům náš server hned ukázal že je tu pořádek
4) Trailer na server!!!! :D
0

#44 User is offline   Mirtian 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 40
  • Joined: 24-July 08

Posted 25 September 2011 - 05:29 PM

View PostDandas, on 25 September 2011 - 04:38 PM, said:

4) Trailer na server!!!! :D


Trailer na server je supr nápad, ale má to háček :D kdo ho udělá? I když... třeba se tu najde někdo dobrej :)
0

#45 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 25 September 2011 - 05:46 PM

View PostMirtian, on 25 September 2011 - 05:29 PM, said:

Trailer na server je supr nápad, ale má to háček :D kdo ho udělá? I když... třeba se tu najde někdo dobrej :)


to jo no :D já s videi nejsme kamarád
0

#46 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 25 September 2011 - 07:55 PM

Tj, trailer by serveru urcite pomohol. Myslim, ze v nasom svete je dost vela krasnych stavieb, ktore by sa do traileru hodili. Len by sa musel prihlasit nejaky dobrovolnik, co je schopny nieco take vytvorit.. a co sa tyka spawnu, urcite by to mal Asura trochu odkontrolovat, hlavne na zaciatku, nech su pri spawne nejake reprezentativne budovy + budovy, co hraci spolocne vyuzivaju.
0

#47 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 26 September 2011 - 09:58 PM

View PostDandas, on 25 September 2011 - 04:38 PM, said:

3) Okolí spawnu, nechal bych třeba čtverec 100x100 kolem spawnu kam bych narval tržiště arény atd. aby tam nebyli ty hnusné krabice jako teď, aby nováčkům náš server hned ukázal že je tu pořádek



Příteli, nevím na jakým serveru hraješ, ale na našem spawnu už rozhodně nejsou "hnusné krabice". Aspoň já jsem myslel, že Asura to pročistil a hodně lidí se zasadilo o to, aby spawn vypadal aspoň trochu k světu. Možná by to chtělo jen, aby se zapojili i ostatní hráči a ne pořád ti stejní. Vrbaak

Edit:K bodu 1,: Ty bys chtěl zrušit whitelist? Pokud by to tak bylo tak se loučím, protože vím jak to dopadá. Teď se mi líbilo, že komunita je v pohodě..ikdyž třeba malá. Ale mít tu každýho vola nebo (s prominutím) každý 10-ti letý děcko...no nevím...

This post has been edited by Johnny: 26 September 2011 - 10:01 PM

0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist