Mystiq.org - forum: Minecraft 1.8 se blíží - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Minecraft 1.8 se blíží co bude a nebude

#21 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 20 September 2011 - 10:24 AM

Asura, mna by zaujimalo, ci uz si rozmyslal nad tym, ktore konkretne budovy budes presuvat a hlavne kde ich ulozis. Ci to bude len nejake nahodne umiestnovanie tych lepsich budov po svete, alebo ich hodis vsetky na jednu kopu, alebo (co mne pride asi ako najlepsie riesenie) sa budu zoskupovat podla typu stavby, pr. moderne budovy v nejakej casti sveta, stredoveke budovy spolu atd... alebo ako ta poznam, urcite mas uz nejake lepsie riesenie :D
1

#22 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 20 September 2011 - 12:50 PM

jn dobrá otázečka :) Jinak Froozene viděl si už Notre Dame? :D Mít stone už to mam :D

Jinak já plánuju nějakou mega vilu asi vedle Notre :D
0

#23 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 20 September 2011 - 06:14 PM

View PostFroozen, on 20 September 2011 - 10:24 AM, said:

..., mna by zaujimalo, ci uz si rozmyslal nad tym, ktore konkretne budovy budes presuvat a hlavne kde ich ulozis....


Tož,... už jsem se o tom zmínil skoro před měsícem (viz. post z 20.srpna), ale že jseš to ty, tak ti to tady znova shrnu.

Budou se přesouvat stavby, které se nedají znovu-postavit během několika hodin a vypadají trochu k světu....
A pak přesunu jakékoli staby VIP hráčů, přece jenom přispěli na server, tak si zalouží aby jim jejich výtvory zůstali.
Nebudou se přesouvat farmy, mob-trapy a podobné hovadinky, kterými si hráči farmili Eura,....

A přesuny budou probíhat tak, že původní svět bude pořád běžet v pozadí (bez jakýh-koliv funkcí), a kdo bude chtít přesunout
stavbu, tak ho ručně portnu do starýho světa a on si řekne co bude chtít přesunou,.... pak ho portnu zpátky a stavbu mu umístim
kde bude chtít v novym světě. Zjednoduššení by bylo kdyby si hráči už předem stanovili přesně lokaci (odkad - kam) kterou budou
chtít přesunout. Větší projekty se pravděpodobně budou přesouvat postupně po kouskách.

Pokud chcete plánovat nějaký rozdělení světa na čtvrtě (historickou, moderní, atd...) tak to abyste začali,....
0

#24 User is offline   Mirtian 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 40
  • Joined: 24-July 08

Posted 20 September 2011 - 08:50 PM

View PostAsura, on 20 September 2011 - 06:14 PM, said:

Pokud chcete plánovat nějaký rozdělení světa na čtvrtě (historickou, moderní, atd...) tak to abyste začali,....


Možná to nebude potřeba. Svět bude dost velký na to, aby se nemusel stavět hrad a vila vedle sebe... a když někdo bude chtit mit vice staveb(projektů) podobneho stylu vedle sebe s dalsima hracema, tak se přeci mužou domluvit. Jestli ma někdo chuť naplanovat co kde přibližne postavit, tak mu s tím klidně pomůžu ;) ale muže se stát, že to někomu bude vadit...
0

#25 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 20 September 2011 - 10:10 PM

Moja katedrala je uz skoro hotova. Hruba stavba je cela, len pozemok okolo dokoncim zrejme az v novom svete. Potom sa pustim do stavby velkeho greckeho chramu, takze by som bol rad, keby sa zriadila nejaka cast sveta, kde by boli len historicke budovy, nech to ma nejaky vzhlad pekny :)
Asura : dik za odpoved, ale na to, aby sme mohli zacat planovat, kde budeme umiestnovat jednotlive budovy nam najprv treba mapu, takze to pocka :)
Dandas : hej videl som tvoj Notre Dame a nepaci sa mi, ze ohrozujes jedinecnost mojej katedraly :D myslim to samozrejme v dobrom, tesim sa, ked ju dokoncis, mohli by sme ich v novom svete postavit vedla seba :)

This post has been edited by Froozen: 20 September 2011 - 10:30 PM

0

#26 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 21 September 2011 - 01:34 PM

No tak dalo by se :) já mam ale v plánu svojí ves :D 400x400 bude tam muj dům (možná hrad ještě nevim co....) farmy atd.
0

#27 User is offline   SpekBo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 01-July 11

Posted 21 September 2011 - 01:45 PM

zrovna jsem chtěl navrhnout něco jak team deatmach
0

#28 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 21 September 2011 - 04:24 PM

To je opičárna,...ještě ani nefunguje pořádně minecraft na verzi 1.8,(ještě se připravuje další mini-update, který by měl opravit světelný efekty),
a už se objevil obrázek z 1.9,.... na obrázku je "sněžný golem", kterého si budete moct někde postavit a on bude házet sněhové koule na všechny
nepřátele v blízkosti... http://imgur.com/ADYrx?full

Jinak co se týče vývoje serveru na 1.8,.... tam ty informace vypadají už o něco líp, ale jako vždycky nikdy nedávají konkrétní info. Stabilní verze
může vyjít zítra, nebo až za týden... což by bylo špatný protože tu dobu vychází Beta pro Battlefield 3 a tak mě tady asi moc neuvidíte,...
0

#29 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 21 September 2011 - 04:52 PM

Jn, nějak se to začíná zvrtávat...houbičková kráva (houbový biom v pozadí?) teď sněhulák...
0

#30 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 September 2011 - 11:19 AM

Hele ho,.....došlo na moje slova "stabilní verze může vyjít zítra",.... a stalo se,... co to znamená?
Že pravděpodobně nejpozději v pondělí náš server přejde na 1.8.1...
Teď zase hádám, že jako naschvál do tý doby přijde verze 1.8.2 :),....
0

#31 User is offline   SpekBo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 36
  • Joined: 01-July 11

Posted 22 September 2011 - 01:41 PM

juchu :)
0

#32 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 22 September 2011 - 01:56 PM

http://twitter.com/#...848037707513856
Minecraft 1.9 incoming! lmao

Seznam novinek zde: http://www.minecraft...coming_features
0

#33 User is offline   Mirtian 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 40
  • Joined: 24-July 08

Posted 22 September 2011 - 02:04 PM

Krása že už je ta stabilní 1.8 ale co s tou 1.9 :D ?? Je to trochu na palici...
0

#34 User is offline   Kotmage 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 103
  • Joined: 23-December 09

Posted 22 September 2011 - 04:02 PM

Jak tak koukám Asura naráží ve spojitosti s farmama a trapama pořád na prachy.... Mno já ted osobně trapy dělám protože mě to baví a dělám z kostlivců šípy (a) a killjoy sežere docela dost chleba když člověk začíná -> farma na obilí.... Peníze vzniklý byli dobrý na nedostatkový glowstone, koleje, často chybějící minecart a home příkaz. V obchodě mezi dvěma hráči mi přijddou temeř bezcenné.. > Můj přiklad.

Jinak, /spawn bych nechal /home dištak teda nějak omezit... Sice chceš trošku pročistit svě od kolejí, ale koleje jsou po /home nejrychlejší doprava... Doufám že tedy budou aspoň za rozumnou cenu v tom obchůdku.. škoda /kit vozejk, ani nepočítám kolikrát mi ušetřil dlouhé miunty přesunů po ztrátě vozíky apod. Takže asi tolik k transportu.

Mno... jinak zbytek vše ok ;-)
0

#35 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 September 2011 - 06:52 PM

Co se týče farem,..tam jsem měl ny mysli spíš situace kdy byli velikostně víc jak 100 bloků,...Když jsem ještě hrával
tak jsem měl tu svoji věž šířka 24x24 a na střeše byl skleník, kde jsem pěstoval obílí tak i třtinu a bohatě mi to stačilo,..

To že peníze zajišťovali, že měli všichni všeho dost tak trošku bylo vybočení ze serveru. Přece jenom je to "Survival"
(přežívání) a ne "Creative" (budování),... a to že se pořád něco "ulehčuje" může i zkazit herní zážitek. Když vyšla ta
pre-release verze 1.8, tak jsem po dlouhý době pustil singl (bez jakýh-koliv módů) a uvědomil jsem si, že mě právě
bavila ta obtížnost, neboli výzva. Když jsem chtěl vyrazit do podzemí na suroviny, tak jsem si musel značit cestičku
zpátky a i plánovat abych měl dost žrádla, abych vůbec přežil, protože v singlu neni nic jako příkaz /home,....

----------------------------------------------------------
Jinak mám další info od CraftBukkitu,....

----------------------------------------------------------

Začalo se už dělat na serveru pro verzi 1.9, což je dost velká opičárna, protože jestli se stane že na 1.9 se bude muset
znova generovat svět (1.8 třeba ještě nemá snežný biomy-oblasti), tak by to současný stěhování bylo dost na pytel,...

Takže beru zpět svoji předchozí zprávu že 1.8.1 bude nejpozději v pondělí a počkám si na víkend, než uvidim co a jak
bude se serverem dál,....

Jestli vás to štve,...věřte, že mě to štve ještě víc,...páč už jsem měl i připravenou mapu pro 1.8 (odkaz)
0

#36 User is offline   Froozen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 71
  • Joined: 10-January 10

Posted 22 September 2011 - 08:14 PM

Asura, nevies odhadom, kedy by mala naskocit 1.9tka ? Pokial napr niekedy do mesiaca, tak kludne by som bol za to, aby sa s novym svetom pockalo az na 1.9tku, tolko na tej nasej dobrej 1.7cke este vydrzime :)
0

#37 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 September 2011 - 09:18 PM

To co jsem napíšu je většinou všechno co vim,... kdybych tušil kdy, tak jsem nějakej odhad dám,.... ale zatim nemám ani zdání.
Počkám si do víkendu a pak se rozhodnu co dál,... do tý doby snad bude víc informací,...
0

#38 User is offline   Hemirt 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 23-May 11

Posted 23 September 2011 - 01:25 PM

View PostAsura, on 22 September 2011 - 09:18 PM, said:

To co jsem napíšu je většinou všechno co vim,... kdybych tušil kdy, tak jsem nějakej odhad dám,.... ale zatim nemám ani zdání.
Počkám si do víkendu a pak se rozhodnu co dál,... do tý doby snad bude víc informací,...

Nejlepší bude počkat na 1.9ku. Ať se nestěhujem 2x.

This post has been edited by Hemirt: 23 September 2011 - 01:26 PM

0

#39 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 23 September 2011 - 08:11 PM

Tak nějak mi v hlavě vrtá stejnej pocit, jako když jsem končil s wowkem...Už je toho až moc. Zlatý preTBC=zlatej MC 1.7
1

#40 User is offline   Mirtian 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 40
  • Joined: 24-July 08

Posted 23 September 2011 - 09:42 PM

Říkáš zlaty preTBC a MC 1.7 ale z vlastni zkusenosti vim, že po čase něco stareho omrzi(alepson tak je to u mě a neřekl bych že jsem sam...) Abych se přiznal tak jsem třeba nechtel WOTLK, bavilo mě TBC a po čase mě WOWko prestavalo bavit, ale když jsem si zkusil WOTLK, tak mě to prostě zas chytlo. Prostě novinky do her patří a většina z nich je dobra, jedine co me ted stve na novem MC je, že když konecne udělaj stabilni server pro 1.8 tak hned začnou mluvit o 1.9... toť vše
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist