Mystiq.org - forum: Nová éra - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nová éra co přijde s minecraftem 1.6

Poll: Co se serverem? (5 member(s) have cast votes)

Jaké možnosti byste dali přednost?

  1. Nový svět, úplně nový začátek... (52 votes [77.61%] - View)

    Percentage of vote: 77.61%

  2. Současný svět, čistka postav... (12 votes [17.91%] - View)

    Percentage of vote: 17.91%

  3. Nechat tak jak je, já laggy nemám... (3 votes [4.48%] - View)

    Percentage of vote: 4.48%

  4. Je mi to jedno,... (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#41 Guest_Wasil_*

  • Group: Guests

Posted 23 May 2011 - 03:25 PM

Nechci nový svět!! Jsem pro variantu 3 (aám za sebe) ale jestli někdo má problémy já teda žádné nemám tak bych byl ještě pro variantu 2 ale 1 ANI NÁHODOU!
0

#42 User is offline   Hemirt 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 23-May 11

Posted 23 May 2011 - 03:31 PM

Já bych dal CELÉ od znova a ani to město bych negeneroval, prostě bych to postavil cele od znova. Že jen bude třeba spawn a na něm by byli 4 brány sever, jih, západ, východ nic víc.
!!!VŠECHNO VYMAZAT!!! i truhly, věci, baráky, nic nenechat a mapu udělat úplně jinou.
Takže číslo 1 http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/russian_roulette.gif http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/rip_1.gif

EDIT: Vypadla mi číslice místo 1 jsem napsal 2. (sry)

This post has been edited by Hemirt: 23 May 2011 - 03:44 PM

0

#43 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 03:42 PM

View PostHemirt, on 23 May 2011 - 03:31 PM, said:

Já bych dal CELÉ od znova a ani to město bych negeneroval, prostě bych to postavil cele od znova. Že jen bude třeba spawn a na něm by byli 4 brány sever, jih, západ, východ nic víc.
Takže číslo 2 http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/russian_roulette.gif http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/rip_1.gif



2- nynější svět jen nové postavy....


Já chci 1!:) a co nejdřív
0

#44 User is offline   Hemirt 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 23-May 11

Posted 23 May 2011 - 03:44 PM

View PostDandas, on 23 May 2011 - 03:42 PM, said:

2- nynější svět jen nové postavy....


Já chci 1!:) a co nejdřív


Dík za opravu.
0

#45 User is offline   MC_Exkrement 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 14
  • Joined: 21-May 11

Posted 23 May 2011 - 04:02 PM

No bral bych 1, ale mohli by jsme aspon dostat nějáký balíček do začátku.... pochodně a násroje ....
0

#46 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 23 May 2011 - 04:08 PM

Behem peti minut si vsechno obstaras sam :). Si myslim, ze do zacatku clovek nic nepotrebuje :).

Akorad tedka se mi nic nejak nechce delat, kdyz se to bude asi likvidovat :)
0

#47 User is offline   MC_Exkrement 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 14
  • Joined: 21-May 11

Posted 23 May 2011 - 04:15 PM

ale jo ... mam nahrano pres 30dni herniho casu, ale fakt nechci zacinat s drevenym kopakem v ruce a ve tmě http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/spiteful.gif
0

#48 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 04:49 PM

Tak jelikož tu všichni nějakej ten balíček chtěj tak mě napadla ještě 1 věc

Možnost vzít si 2 truhly s sebou, naplněné čímkoliv at diamanty nebo dřevem prostě právo vzít si 2 truhly, aspon by se dalo ted co delat nez se vypne server uplne, ja treb abych si je naplnil materialem na dum kytky,vlna,dyne a neco co vyuziju, nekdo zase jen diamanty atd...

Zkratka- prosba na admina aby zkopiroval bedny (2urcene hracem) do noveho sveta a tam je zamkl jen pro nej..... on si je pak vybere a znic. Myslim ze by se to mohlo udelat, aspon by se ta prace ted nejak pro nas projevila diky tomuto

Co vy na to?
0

#49 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 May 2011 - 04:56 PM

Balíček tu chtěj tak 3 lidi ty všichni. :)
0

#50 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 05:07 PM

View PostAdrian, on 23 May 2011 - 04:56 PM, said:

Balíček tu chtěj tak 3 lidi ty všichni. :)


no já taky :)

no myslim že třeba Exkrement má hodně velké právo si něco vzít, myslim že by to bylo férový, už tak musíš stavět znovu dům, natož si ještě matroš, já osobně stavim z cihel a znova být v cauldronu 2 hodiny vkuse abych si postavil 1 patro....
0

#51 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 May 2011 - 05:25 PM

Tak ono clay není až taková vzácnost na pobřeží,což o to.
Taky jsem hodně vykopal,ale jako co je potřeba? Porazíš jeden strom,uděláš si dřevěný krumpáč,vykopeš pár šutrů,naděláš kamenné nástroje a hotovo. O co jako jde,dvě krabice pochodní? Ironový nebo diamantový kopák? To se stejně hned ze začátku nevyužije,nehledě na to,že ten iron při nově generovaném světě nebude takový problém.
0

#52 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 05:30 PM

View PostAdrian, on 23 May 2011 - 05:25 PM, said:

Tak ono clay není až taková vzácnost na pobřeží,což o to.
Taky jsem hodně vykopal,ale jako co je potřeba? Porazíš jeden strom,uděláš si dřevěný krumpáč,vykopeš pár šutrů,naděláš kamenné nástroje a hotovo. O co jako jde,dvě krabice pochodní? Ironový nebo diamantový kopák? To se stejně hned ze začátku nevyužije,nehledě na to,že ten iron při nově generovaném světě nebude takový problém.



mě de třeba o cihly nebo sklo, na muj projekt který sem plánoval zde ale nechám ho na new svět bude potřeba 9600 kostek skla a barák bude cca. celej INV cihel, jen na zdi, stěny koberce atd. ve vnitř bude zvlášť, a vzhledem k tomu že už ted můžu něco nabrat se mi zdá že ted to nabrat by bylo nejlepší, ale jde ted o to at se vyjádří Asura
0

#53 User is offline   SkYpiQ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 01-May 11

Posted 23 May 2011 - 05:56 PM

Prosim tě, Dandas, DELETE STARY SVĚT A CREATE NOVÝ ! A dál to neřeš ne? omg, wipy bývaj, zvykej si....
0

#54 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 23 May 2011 - 06:01 PM

kdyz chcete vymejslet blbosti, tak dejte za kazdy den played jedno policko v inventari max do velikosti pulky inventare. :) ofc, ze by to vybiralo nahodny policka ktery to necha, aby to bylo trochu mystiq, takze by jste se mohli tesit co v tom inventari budete mit az se lognete :)
0

#55 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 23 May 2011 - 06:57 PM

Kopírovat každýmu truhly zvlášť by bylo značně nadlouho,..... spíš mě napadlo, že bych udělal něco jako "odletovou halu",...
jenom prostě místnost plná truhel, kde by si každý hráč mohl obsadit jednu dvou-truhličku věcma co chce do novýho světa, zamkne si ji a pak by se celá ta místnost zkopírovala do novýho světa....

Ale pořád opakuju,..... ještě je na dělání závěru spousta času,.....já třeba mám představu, že bych ze začátku ve světě vytvořil metro na světový strany strany,... a portály mezi ně,.... asi nějak takle:
http://asura.mystiq.org/down/minecraft-blueprint.jpg
0

#56 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 23 May 2011 - 07:18 PM

To vypadá fajn, ale člověk se obejde i bez toho metra nebo portálů. Lidi sou holt líní dělat ty pro ně "nudné" věci :P

Spíš bych místo na spawnu využil pro víc "tajných" místností jako byla ta jedna skvělá kterou nemohl najít Sejsel :D A klidně i víc místností obehnaných redstone obvody. Může se např. vyrobit dlouhá hala s několika místnostma, v každé místnosti bude cedule s otázkou a 3 páky s odpovědí na otázku. Když hráč zvolí správnou odpověď a projde celou halou, na konci ho čeká odměna. Když zvolí špatnou, tak se např. propadne podlaha, nebo místnost zalije láva, fantazii se meze nekladou :D Tímto způsobem lze do nového světa vložit věci v podobě odměn za tyto úkoly a zároveň začít s čistým štítem a vytvořit si zázemí pro zábavu. Otázky se dají pořád obměňovat :)

edit: a pokud se tohle nezřídí v rámci nového světa, tak podobnou halu vystavím já :D

This post has been edited by Psojed: 23 May 2011 - 07:21 PM

0

#57 User is offline   FREAK 

  • Group: VIP
  • Posts: 616
  • Joined: 27-February 09

Posted 23 May 2011 - 07:27 PM

Ten Asurův plánek vypadá skvěle :-). Jenom nevím jak vám, ale mě se strašně moc nelíbí cobblestone :-). Tak sem se chtěl zeptat jestli když bude novej svět tak jestli by mystiq Tower a všechno kolem ní nemohlo být z normálního kamene.

Jinak psojed má plnou hlavu skvělých nápadů :-D xD
0

#58 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 23 May 2011 - 08:42 PM

No já totiž vedle Janyta hloubím obrovskou jámu, která měla být jeden velký dungeon a sloužit právě k tomuto a podobným nástrahám. Pracovně jsem to zatim nazval Deathrun. Vždycky když usínám a nemám nic lepšího o čem si nechat zdát, tak se zamyslím, jaké překážky tam nastrkám a jak to pospojuju a které pasti tam nastražím, a hlavně se těším, jak se potom budu smát, až to někdo vyzkouší a vyletí do povětří :D

Doufám taky, že bude fungovat houba (Sponge), protože ta její fce je prostě úžasná! Představ si podzemní podvodní plantáž :P

This post has been edited by Psojed: 23 May 2011 - 08:42 PM

0

#59 User is offline   FREAK 

  • Group: VIP
  • Posts: 616
  • Joined: 27-February 09

Posted 23 May 2011 - 08:49 PM

^^ Tak to taky zkusím před tím než půjdu spát :-), ale ted kdyz uz nechodím na Mulťák, protože to nemá cenu kvůli lagům tak hraju v singlu a dělám tam spoustu kravin a díky tomu sem si rozvrhnul novej barák jak bude vypadat :-)..... Snad vymyslím taky něco takovýho jako ty, ale rozhodně ne žáný kopírování dodržuju zásadu co vymyslel někdo jinej to nepoužívej pro svůj plán.
0

#60 User is offline   MC_Exkrement 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 14
  • Joined: 21-May 11

Posted 23 May 2011 - 09:49 PM

Psojed a můžu ti pak helfnut a přidat ruku k dílu ?


BTW: ted nema cenu lozit na multak, tak si hraju na vlastním serveru... kdo by mel zajem na chvili zabojovat v arence co jsem vytvoril tak at me kontaktuje :) nez se da teda novy svet dokupy :)
ICQ:369 368 926

Jinak jsem taky pro to aby to bylo jak navrhoval Asura s těma portama a metrem :)

This post has been edited by MC_Exkrement: 23 May 2011 - 09:51 PM

0

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users


TOPlist