Mystiq.org - forum: Nová éra - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nová éra co přijde s minecraftem 1.6

Poll: Co se serverem? (5 member(s) have cast votes)

Jaké možnosti byste dali přednost?

  1. Nový svět, úplně nový začátek... (52 votes [77.61%] - View)

    Percentage of vote: 77.61%

  2. Současný svět, čistka postav... (12 votes [17.91%] - View)

    Percentage of vote: 17.91%

  3. Nechat tak jak je, já laggy nemám... (3 votes [4.48%] - View)

    Percentage of vote: 4.48%

  4. Je mi to jedno,... (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#61 User is offline   Sejsel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 54
  • Joined: 11-April 11

Posted 24 May 2011 - 07:19 AM

Proboha, vy se tu hadate o par veci.. kdyz uz zacit od znova, tak bohuzel musime prijit o vsechno...

Vemte si, ze ja prijdu o to, co jsem od zacatku postavil a neni toho malo, potom prijdeme o Ironforge. Taky mi dost vadi, ze prijdu o svych 6 stacku ironu a 33 diamantu.. ale nejak to preziju, tak se nehadejte o par bricku.
0

#62 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 24 May 2011 - 10:47 AM

Daval jsem dvojku, ale na druhou stranu jsem slysel neco o tom, ze byl nejaky blbe nahozeny plugin na mineraly. Takze pokud by se tohodle vyvarovalo a bylo by surovin jak v singlu, tak nemam problem zacit znovu, nove projekty si neustale vymyslim a uz mam jistou vizi co budu stavet.

Edit: btw da se sehnat nejaka giant mapa? Taky bych uvital nejakou moznost rychlejsiho cestovani.

This post has been edited by Janyt: 24 May 2011 - 11:04 AM

0

#63 Guest_Mulenex_*

  • Group: Guests

Posted 24 May 2011 - 10:51 AM

Já bych počkal na 1.6. Ta by měla hlavně vylepšovat běh multiplayeru, což by nás mohlo všech problémů zbavit. Drastičtější kroky bych nechal na případ, že 1.6 nebude tak úžasná, jak ji notch popisuje :D
0

#64 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 24 May 2011 - 12:04 PM

Tak dobřé nó, wipe jak má být, čistý list, já teď tedy nebudu na starým serveru těžit suroviny na stavbu, ale zahraju si singla a zkusím svou citadelu zrealizovat, abych to pak dejme tomu jen "překopíroval" do nového světa a nelámal si hlavu co jak udělat, však já ten volný čas nějak využiju, né že ne.... hold většina je pro úplně nový začátek, tak já se budu držet většiny, jen mám teď ten volný čas, tak mě to celkem mrzí...
0

#65 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 24 May 2011 - 12:14 PM

View PostMulenex, on 24 May 2011 - 10:51 AM, said:

Já bych počkal na 1.6...

View PostAsura, on 22 May 2011 - 11:24 PM, said:

...
Jelikož se blíží nová verze minecraftu 1.6, které má hlavně řešit funkčnost hry, tak bych rád podniknul trošku "drastičtější kroky" na serveru, takže jsem to promyslel a je tady několik možností:
...

0

#66 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 24 May 2011 - 01:22 PM

Wipe-je úplně nový začátek, ale myslim si že je právo aspoň něco si vzít, tý práce kterou všichni odvedli je hodně a myslim že Asurův nápad, aspoň tu 1 bednu je velmi dobrý, já osobně jsem pro :)

PS:Bude na new worldu normální pečení jako v SP?

This post has been edited by Dandas: 25 May 2011 - 02:15 PM

0

#67 User is offline   SkYpiQ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 01-May 11

Posted 24 May 2011 - 01:38 PM

Někteří lidé zkrátka nepochopí význam slova WIPE ! :/ :/
Co se dá dělat...
0

#68 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 24 May 2011 - 02:38 PM

Ano, není nad to začít na zelené louce s holýma rukama :)
0

#69 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 24 May 2011 - 03:08 PM

Takže patch 1.6 vychází tento víkend a tady je oficialni propagační video:

Na kdy se tím pádem můžeme těšit na wipe ? A jaký bude použit seed při vytvoření světa, ten samý co u předchozího ?

P.S: Kompletně jsem přehodnotil své předchozí stanovisko a do pekel s celým světem, surovinama i mým koloseem http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/turned.gif Ať žije čerstvý svět, už se nemůžu dočkat až realizuju svou novou ideu ... :)
0

#70 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 24 May 2011 - 03:08 PM

View PostSkYpiQ, on 24 May 2011 - 01:38 PM, said:

Někteří lidé zkrátka nepochopí význam slova WIPE ! :/ :/
Co se dá dělat...


já to chápu, ale nevim jak ty ale mě nebaví stát u cauldronu 2 hodiny abych si postavil sotva 1 patro
0

#71 User is offline   Fukinwichu 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 337
  • Joined: 01-November 10

Posted 24 May 2011 - 03:30 PM

View PostDandas, on 24 May 2011 - 03:08 PM, said:

já to chápu, ale nevim jak ty ale mě nebaví stát u cauldronu 2 hodiny abych si postavil sotva 1 patro

Evoluce vyžaduje oběti, není to nic s čím by ses nenaučil žít :)
0

#72 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 24 May 2011 - 03:34 PM

jen doufám, že to bude mít původní grafiku, ta původní se mi vůbec, ale vůbec nelíbí :)
0

#73 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 24 May 2011 - 03:41 PM

View PostWilliam, on 24 May 2011 - 03:34 PM, said:

jen doufám, že to bude mít původní grafiku, ta původní se mi vůbec, ale vůbec nelíbí :)



tak se těšim no .....

140 000 kostek vytěžit
9600-kostek stěny
+- 3500 kostek dům
+-5000 kostek cesty bezva :)
0

#74 User is offline   Hemirt 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 23-May 11

Posted 24 May 2011 - 04:12 PM

Když svět od znova, tak od znova a pořádně! Někdo má třeba truhly plné diamantů a pak si za 1 stack může koupit třeba i ten nejluxusnější dům a nemusí nic dělat.
Nejlepší bude bez truhel atd. jináč to nemá cenu protože někdo má ty truhly, ale někdo má skromný baráček, kamenné nástroje a postel.
Nic nenechávat.
0

#75 User is offline   FREAK 

  • Group: VIP
  • Posts: 616
  • Joined: 27-February 09

Posted 24 May 2011 - 04:27 PM

View PostAsura, on 22 May 2011 - 11:24 PM, said:



(1) Nový svět, úplně nový začátek...

Tohle asi ani vysvětlovat nemusim,...prostě by se začalo úplně od začátku,...nové registrace, nové statistiky,...
Vytvořil by se nový svět, kam bysme pravděpodobně zase umístily základní "městečko" s Mystiq tower a mohlo by se i víc naplánovat rozrůstání okolí.... třeba vytvořit metro přímo z podspawnu na všechny světové strany, což v současném světě již nešlo protože hráči měli v okolí rozsáhlé podzemní systémy...
Každopdádně o téhle možnosti bych možná ještě někdy diskutoval, že by se někdy v budoucnu udělalo "stěhování do nového světa",....ale o tom bych spíš uvažovat až přijde update minecraftu s nějakou větší novinkou co se týče generování světa,..


Já nechci nějak brečet jo, ale je jasně odhlasovaný tohle většinou :-) v anketě. A je tam někde napsáno o nějakým přenosu beden ? Ne není tak proč teď vymejšlet nějaký přemisťování beden. Nechal bych Wipe tak jako vždycky wipe byl a nedělal bych z něj nějakej modifikovanej Wipe. Prostě jenom novej svět každej svojí ruku :-). A hybaj pryč ze spawnu do světa plnýho nochý překvapení.


Jsem, ale teda pro to co už tu jednou padnulo chtělo prostě novou mapu :-).Za to bych dal papuče mojí babičky :-).
0

#76 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 24 May 2011 - 04:33 PM

ja bych teda ozelel i to metro. v novym svete bude dost surovin, tak si ho muzem postavit sami ;)
0

#77 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 24 May 2011 - 05:05 PM

Co se týče spawnu,...nějaká úvodní lokace bude,.... něco kde bude bezpečno, aby si lidi ze začátku nemusely všude kopat jeskyně na noc, to by za chvilku byla všude samá díra.
Páč jsem Mystiq Tower stavěl, tak mi přijde fajn,......jestli máte nějakej jinej nápad,.... můžem ještě neco vytrvořit na současném serveru, ale hodilo by se tam mít ten název komunity.

Pak ty portály dál do světa mi přijdou jako funkční nápad,... a teoreticky by se mohly vytvořit až časem,... může tam bejt portál do pouštní oblasti, pyramidy, pouštní město. Portál do lesů,
kde by mohly bejt stromový domečky. Prostě do určitých oblastí kde by se stavělo jen podle určitýho stylu a hráči by si mohly vybrat co je baví, co si chtěj postavit....

Jestli si metro chcete postavit sami,... já vám v tom bránit nebudu,....ale zase bych byl rád, aby nějak vypadalo,...
to co jsem plánoval/plánuju je částečně prosklená chodba, která povede skrze jeskyně, pod vodou, osvětléná glowstonem,..... prostě to vypadá luxusně,....
a zkoordinovat tolik hráčů aby postavili stejný metro aspoň těch 500 bloků na 4 strany od spawnu,...(4.000 kusů kolejnic tam a zpátky)..... by asi bylo celkem peklo...

Pak co se týče dalšího stavění kolem spawnu, tak bych byl rád aby když někdo vyleze z toho základního městečka, aby před ním byla spíš cesta,.....něco jako hlavní ulice, než něčí barák.
A když už někdo začne stavět tu cestu, tak by určitě neškodilo aby to nějak vypadalo,..... jen nasázený půl-bloky kamenů nejsou zrovna nic moc.

A poslední myšlenka,....všichni se tady bavíte o wipu,...všimněte si že já slovo "wipe" doteď vůbec nepoužil,..... já to beru spíš jako "stěhování do nového světa...."
0

#78 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 24 May 2011 - 05:43 PM

View PostAsura, on 24 May 2011 - 05:05 PM, said:

Co se týče spawnu,...nějaká úvodní lokace bude,.... něco kde bude bezpečno, aby si lidi ze začátku nemusely všude kopat jeskyně na noc, to by za chvilku byla všude samá díra.
Páč jsem Mystiq Tower stavěl, tak mi přijde fajn,......jestli máte nějakej jinej nápad,.... můžem ještě neco vytrvořit na současném serveru, ale hodilo by se tam mít ten název komunity.
...


Stěhování bude stejně bez věcí tak co ;)

To metro bycgh nechal na tobě a věž bych určitě přenesl je fakt dobrá

K těm portálům to není špatný nápad

This post has been edited by Dandas: 25 May 2011 - 02:14 PM

0

#79 User is offline   matus02 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 25
  • Joined: 01-June 09

Posted 24 May 2011 - 06:14 PM

Som za možnosť 1, predsalen nový začiatok sa hodí, ja sám mám svoju pevnosť teraz už dokončenú a stavať ma proste baví takže teraz sa tam celkom nudím ;)
A k tej odletovej hale atď, ja by som začal úplne odznova, bez možnosti preniesť si niečo...
0

#80 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 24 May 2011 - 08:07 PM

tak já mám udělané podvodní metro u své vily třeba takto... dělat se mi to skleněné z obou stran nechtělo, chtěl jsem mít jednu zeď z pískovce a líbí se mi to, to je čistě moje stavba a podepsána byla několika hláškami typu: "Diego si hraje na ponorku" a ty další si domyslete sami :D
http://imageshack.us...0524205447.png/
btw nejde mi sem hodit přímo odkaz, nebo aby se zde rovnou zobrazil, prý nemám oprávnění či co...
0

  • 8 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist