Mystiq.org - forum: Nová éra - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nová éra co přijde s minecraftem 1.6

Poll: Co se serverem? (5 member(s) have cast votes)

Jaké možnosti byste dali přednost?

  1. Nový svět, úplně nový začátek... (52 votes [77.61%] - View)

    Percentage of vote: 77.61%

  2. Současný svět, čistka postav... (12 votes [17.91%] - View)

    Percentage of vote: 17.91%

  3. Nechat tak jak je, já laggy nemám... (3 votes [4.48%] - View)

    Percentage of vote: 4.48%

  4. Je mi to jedno,... (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#21 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 23 May 2011 - 12:56 PM

klidne bych lidem dal moznost si neco prenyst. bude to jejich volba. ja si treba nic neprenesu tak jako tak :)

kdo chce podpalit muj tripatrovy dreveny dum+les okolo nej? :P
0

#22 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 01:02 PM

VÍM ŽE JE TO DLOUHÉ ALE PROSÍM ČTĚTE JDE O BUDOUCNOST SERVERU....



Já jsem možná pro přenesení určité stavby.. třeba jen barák, sice wipe je od znova, ale lidi si dali tu práci a postavili to tak myslím že mají právo to mít i tam, ale to je věc názoru......

Jestli bude nový svět (v to tedy doufám) tak bych byl rád kdyby se lidi ovládali a neudělali zase tunely skrz na skr světem, je to strašné omezení stavět

Také patřím k těm hráčům co raději staví, a napadlo mě i udělat nějaký ten projekt na společně jen nevim jestli do toho jít :P radši mam samotu :)

Ale třeba nějaké větší město bych udělal jen by to chtělo aby jsme to udělali sami i s nápadem, ne jako ted IF okopírovat již hotové zapojit fantazii

Tímto ještě žádám Asuru aby zde udělal topic (pokud bude nový svět) na způsob návrhářská místnot... každý by sem přidával svuj nápad co vybudovat na novém světě, jestli pujde sám nebo jestli postaví město s námi, mě osobně by se líbilo postavit město typu- třeba jen 1 materiál na zdi ať jsme jednotní a ne jako ,,duhu" každý z jiného nebo něco takového, já osobně sem ted 2 dny plánoval co postavit a dnes sem se dozvěděl o tomto, tak bych si to rád udělal, ale zaleží jak tedy se dohodnem.... nemá cenu hrát třeba ve 4 a mít město, podle mě je nejlepší buď sám nebo celá komunita dohromady...

Tady je nějaká ta představa co postavit....

- něco na způsob Egypta, nebo třeba Řecko Řím předlohu mí ze světa a jen zkonstruovat, a to jak bylo míněno z určitého materiálu-například Egypt-Sand, SandStone, Stone a třeba něco ale určitě ne třeba Obsidian atd.

Nebo

- myslím že velké podvodní město asi jen tak na nějakém serveru není, klidně by se dalo udělat na způsob IF, ale pod vodou prosklené

Možností je hodně, teď se jen dyštak sjednotit....

Mě osobně se líbí spíše Underwater-bylo by to ojenidělé :)

Prosím o vyjadření :)

PS:Kdyby se již ted sbíralo sklo, dalo by se přenést do nového světa?

This post has been edited by Dandas: 23 May 2011 - 01:26 PM

0

#23 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 01:33 PM

Dandas, tak nad tím prvním videjkem mi zůstává rozum stát :P, to je fakt paráda, bylo by fajn třeba udělat spawn na více místech, kdyby to šlo a vybrat svět tak, aby na jihu mapy byl třeba převážně písek, na severu led, na východě třeba ty lesy a tak, líbí se mi, jak je to písečné město hezky uspořádané, ty uličky a tak, ne zmatek jako u nás :)
0

#24 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 01:45 PM

View PostWilliam, on 23 May 2011 - 01:33 PM, said:

Dandas, tak nad tím prvním videjkem mi zůstává rozum stát :P, to je fakt paráda, bylo by fajn třeba udělat spawn na více místech, kdyby to šlo a vybrat svět tak, aby na jihu mapy byl třeba převážně písek, na severu led, na východě třeba ty lesy a tak, líbí se mi, jak je to písečné město hezky uspořádané, ty uličky a tak, ne zmatek jako u nás :)


právě ale jak říkám v 5 lidech to nemá skysl, udělat prostě pouštni město v 5 je bezvýznamné....
já váhám jestli teda svuj projekt, nebo něco společného...

Takže ty osobně by jsi byl pro ,,Egypt"?
0

#25 User is offline   Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 May 2011 - 01:47 PM

Spíš by mě zajímalo,kolik z těhle konstrukcí bylo udělano z poctivě vykutaných materiálů hráči ve hře...
0

#26 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 01:58 PM

View PostAdrian, on 23 May 2011 - 01:47 PM, said:

Spíš by mě zajímalo,kolik z těhle konstrukcí bylo udělano z poctivě vykutaných materiálů hráči ve hře...


to už je jejich věc, ne moje :P je to jen jako návrh.. ty by ses přidal?
0

#27 User is offline   Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 23 May 2011 - 02:05 PM

Taky bych se klidne pridal.

A kdyz uz wipe, tak kompletne :P. Aspon clovek svoji vilku postavi lepe :)
0

#28 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 02:06 PM

View PostSandy, on 23 May 2011 - 02:05 PM, said:

Taky bych se klidne pridal.

A kdyz uz wipe tak kompletne :P. Aspon clovek svoji vilku postavi lepe :)


ale jak říkám chce se domluvit bud všichni nebo nic
0

#29 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 02:10 PM

View PostDandas, on 23 May 2011 - 01:45 PM, said:

Takže ty osobně by jsi byl pro ,,Egypt"?

mám rád jak vypadá pískovec no :), "Egypt" bych bral, ale předtím jsem uvažoval, že si postavím vlastní hrad ze sandstonu, kolem bude pěkné jezírko, jen k němu povede jediná cesta, gate pomoci te cedulky, bridge, veliké hradby a tak, prostě teď překypuji fantazií, jen se mi to nechce stavět na momentálním serveru... btw také se mi líbily ty domky ve stromech, vypadá to pěkně, když je to v listí :P, něco jako má SkypiQ nad západní stanicí nadzemky...
0

#30 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 23 May 2011 - 02:13 PM

Taky jsem spíš pro kompletně nový svět docela mě zaujal ten stromový domeček ve videu tak sem si říkal, že bych si aspoň zase trochu vyblbnul se stavbou.
0

#31 User is offline   William 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 118
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 02:14 PM

View PostDandas, on 23 May 2011 - 02:06 PM, said:

ale jak říkám chce se domluvit bud všichni nebo nic

No, ale vem si, že někdo má rád ony stromy, někdo třeba sníh, někdo cihly, kameny, zas ná na serveru není 50, abychom se rovnoměrně rozmístili a bylo dost pracovních sil, btw co se týče wipe, tak já jsem přinejmenším pro přenos vykutaných třeba sandstonů, já mám tento týden dost času, abych si mohl připravit materiál, pak už tu tolik času trávit nebudu, rád bych si přečetl rozhodnutí Asury... Třeba bych vůbec nepřenášel budovy a vzácné kovy, jen ten materiál na stavbu... ale beztak jistě budu upravovat povrch, jelikož já si dám na pečlivosti záležet, takže už jen ta úprava povrchu mi přinese mnoho surovin
0

#32 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 02:22 PM

View PostBlack, on 23 May 2011 - 02:13 PM, said:

Taky jsem spíš pro kompletně nový svět docela mě zaujal ten stromový domeček ve videu tak sem si říkal, že bych si aspoň zase trochu vyblbnul se stavbou.



tjn stromový domky jsou fakt bezva, já mam taky fantazii na baráky velkou, takže furt něco novýho :P

Já osobně přemýšlim mezi
1) Egypt, ale jen se všema takže to nic
2) bydlet v hoře
3) udělat si podvodní dům
4)udělat vilu z cihel

Zatim nejvíc vede 4, jelikož strom v něm je málo místa, aspon podle mě
0

#33 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 23 May 2011 - 02:28 PM

To je pěkné jak tady plánujete jedno velké město, ale proč jste teda nezačali upravovat okolí spawnu? Ta obyčejná kamenná cestička co tam je má jen 4 bloky šířku, není to žádná super ulice města. Kolem spawnu se motali průběhem času všichni, všude tam byla hlína a tráva, voda a jinak nic. Hned za bránou se dalo pracovat :P
edit: vlezlo mi tam dvakrát jedno a to samé :)

A proč by Asura měl zakládat topic, šak si ho založ a hoď tam tenhle první návrh ne? :)

PS: jinak samozřejmě s jedním městem souhlasím, je nás na serveru zhruba 50 a to jsme nepravidelně aktivní. Kromě toho, další místa byly jasně vytyčené - byly 4 portály na každou světovou stranu, takže imho kde stavět další větší "město" nebylo co řešit.

This post has been edited by Psojed: 23 May 2011 - 02:30 PM

0

#34 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 02:29 PM

View PostWilliam, on 23 May 2011 - 02:14 PM, said:

No, ale vem si, že někdo má rád ony stromy, někdo třeba sníh, někdo cihly, kameny, zas ná na serveru není 50, abychom se rovnoměrně rozmístili a bylo dost pracovních sil, btw co se týče wipe, tak já jsem přinejmenším pro přenos vykutaných třeba sandstonů, já mám tento týden dost času, abych si mohl připravit materiál, pak už tu tolik času trávit nebudu, rád bych si přečetl rozhodnutí Asury... Třeba bych vůbec nepřenášel budovy a vzácné kovy, jen ten materiál na stavbu... ale beztak jistě budu upravovat povrch, jelikož já si dám na pečlivosti záležet, takže už jen ta úprava povrchu mi přinese mnoho surovin



stím plně souhlasím taky by se mi šiklo ted nadělat materiál a pak jen stavět a myslim že na to je právo....
0

#35 User is offline   MC_Exkrement 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 14
  • Joined: 21-May 11

Posted 23 May 2011 - 02:31 PM

View PostMystiq, on 23 May 2011 - 12:34 PM, said:

nic do noveho sveta neprenaset, kdyz novej, tak na cisto. sem pro uplny wipe (zni to ode me blbe vim :P )

Aha :) .... no zni to blbě, možná už proto, že potom bych hodně uvažoval, jestli bych zase začal od znova a hral na serveru, nebo bych se vratil k Portal 2, nebo MC singlu.
Prošel jsem hodně serverů, a na jednom si ten server admini (zkur...) zkazili, na druhem na to zase kašlali a tak se tam vytvořila blbá komunita hráčů, na třetím nehorázné lagy, poté duplikátní nakopírování některých pluginu na server = nefungovaly residence, lockette a začlo se rabovat a ničit = obrovsky rollback a ztáta vytvořených budov. Takže dobří, poctiví hráči se ztráceli .... Zrovna ted jsem zde dodělal nové mesto Thunder Bluff a začal ho postupně vylepšovat, a i o mesto a o to málo, co jsem si přes ty nedostatky surovin v me lokaci nakopal bych přišel..... Jde mi o to, že chci vidět nějáký výsledek, nebo pokrok ve hře, a ne trávit tolik času u kompu zbytečně.... je to jako házet prachy oknem na ulici....
0

#36 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 23 May 2011 - 02:31 PM

View PostPsojed, on 23 May 2011 - 02:28 PM, said:

To je pěkné jak tady plánujete jedno velké město, ale proč jste teda nezačali upravovat okolí spawnu? Ta obyčejná kamenná cestička co tam je má jen 4 bloky šířku, není to žádná super ulice města. Kolem spawnu se motali průběhem času všichni, proč jste teda nezačali upravovat okolí spawnu? Všude tam byla hlína a tráva, voda a jinak nic. Hned za bránou se dalo pracovat :)

A proč by Asura měl zakládat topic, šak si ho založ a hoď tam tenhle první návrh ne? :)




No já tu hraji na serveru necelé 3 týdny takže baráky už tam byli

a od Asury by to bylo lepší větší účast :P

Jinak já si myslím že bohužel se nesjednotíme

Pro Asuru... jak to bude s mapou, až bude nová i s Mystiq Tower uděláš hned ten den mapu ať si najdu své místečko?
0

#37 User is offline   Psojed 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,037
  • Joined: 16-October 09

Posted 23 May 2011 - 02:34 PM

Tak jasně že tam byly baráky, ale v jejich okolí byla hlína a voda, žádná úprava. Nikdo neudělal fontánu, nikdo neupravil tu hlínu mezi barákama a nevrazil tam opracovaný kámen. A tak podobně. A každý tam měl svoji jednu rezidenci, většina napojeno přes podzemní chodbu k ostatním a tím to končilo, nahoře kde se chodilo (nejčastěji na dráhu do IF) byla zas jen ta obyčejná 4blokovka a po okrajích nějaká ta rezidenční zástavba.
0

#38 User is offline   SkYpiQ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 01-May 11

Posted 23 May 2011 - 02:38 PM

Můj názor: Návrh číslo jedna. Když nový start, tak se vším všudy, bez přenášení věcí, domů, čehokoliv.

Hromadný spawn: Pochybuju o domluvě, já obzvlášť jsem ten hrad na severozápadě stavěl s 5 kámošema a už tak jsme se hádali o tom, že jednomu se to líbí a druhému zase ne. Se společnými projekty je vždycky problém v domluvě hráčů. A ty města budou stejně vždycky vypadat jako chaos.

Domeček ve stromě: William děkuji. Dostavěl jsem to nedávno, a dost jsem se s tím sral, aby to vypadalo jako strom, ale na nové mapě to bude asi můj základní dům :P

Videa: Aby tohle někdo stavěl bez Fly Hacku a INVedit! Musel by to být úplný pitomec.

Otázečka: Pokud nový start. Bude to bez nových otravných registracích původních hráčů? Myslím si, že během hraní jsi každého z nás trochu poznal, takže zbytečnost.

Wipe: Pokud wipe, prosím o přesné uvedení času a datumu, místa kolem spawnu nebude nazbyt! :) Děkuji...
0

#39 User is offline   Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 23 May 2011 - 02:43 PM

No s těma registracema zas takový problém nevidím, mám ten email uleženej (uloženej), tak ho jen pošlu znova

This post has been edited by Eldesitk: 23 May 2011 - 02:43 PM

0

#40 User is offline   Morsalis 

  • Group: VIP
  • Posts: 75
  • Joined: 24-November 08

Posted 23 May 2011 - 03:02 PM

(vím že po tomdle postu se na moji hlavu snesou blesky a krupobití ale co už). No pokud by opravdu šlo přenést některé budovy (u mě opravdu nejde o žádnou soukromou vilku, ani nic co by se dalo zdokonalit, jde čistě o strojové stavění které je velká nuda, ale je to za vyšším cílem ...), tak okamžitě měním svůj hlas na wipe světa. Každopáně hrát nepřestanu ať už bude finále jakékoliv, nicméně pokud bude total wipe se vším všudy tak ukončuji svůj projekt Klub Rváčů (Hlavně na mě nevytahujte něco na styl, že mě nejspíše Minecraft nebaví, tadle moje aréna už je třetí v pořadí a pokaždé jsem o ní zatím přišel kvůli nějakému serveru, takže po čvrté už fakt nemám koule na to ji postavit http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/turned.gif
0

  • 8 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist