Mystiq.org - forum: Cataclysm intro - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Cataclysm intro tadydá

#41 User is offline   Vidlák 

  • Group: VIP
  • Posts: 333
  • Joined: 04-July 08

Posted 20 October 2010 - 06:32 PM

nehraju a ani nebudu na ofiku = omg video sux cataclysm tbc powa

tyhle vase debaty omg
0

#42 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 21 October 2010 - 07:12 PM

View PostVidlák, on 20 October 2010 - 06:32 PM, said:

nehraju a ani nebudu na ofiku = omg video sux cataclysm tbc powa

tyhle vase debaty omg

paneboze tobe jeste exekuce nesebrala internet!?:)
0

#43 User is offline   Bloodtauren 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 133
  • Joined: 15-November 08

Posted 22 October 2010 - 11:27 AM

View PostVidlák, on 20 October 2010 - 06:32 PM, said:

omg video sux cataclysm tbc powa

tyhle vase debaty omg


Oha aspon vieme ako daleko siaha tvoj anglicky slovnik a vyrazy ktore každy pochopi hned :D

Ked už hovorite že sa vym video nepači tak by ma zaujimalo že ake by ste vy navrhovali? :)
Neni to tak lahke ako sa zda tak sa zamyslite nabuduce ludia ktory len kritizuju :)
0

#44 User is offline   Vidlák 

  • Group: VIP
  • Posts: 333
  • Joined: 04-July 08

Posted 22 October 2010 - 03:14 PM

View PostBloodtauren, on 22 October 2010 - 11:27 AM, said:

Oha aspon vieme ako daleko siaha tvoj anglicky slovnik a vyrazy ktore každy pochopi hned :(

Ked už hovorite že sa vym video nepači tak by ma zaujimalo že ake by ste vy navrhovali? ;)
Neni to tak lahke ako sa zda tak sa zamyslite nabuduce ludia ktory len kritizuju ;)


no pozoor panesek dostal jednicku z aj a hned dela machry...takovyhle rozumbrady mam fakt rad, clovek neco napise a hned se obevi nejaky pako s takovejhlema kecama...hmm asi to taky skusim....Oha aspon vime jak daleko saha tva kreativita kdyz si das nick bloodtauren! muhaha ted sem taky frajer
0

#45 User is offline   Bloodtauren 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 133
  • Joined: 15-November 08

Posted 23 October 2010 - 03:10 AM

Prepač ale za tože niekto nedokaže pochopit ani rozumne reči nemožem. A neni frajerina podla mna pisat zrozumitelne a na urovni aby to pochopil každy ktosi danu spravu prečita. A nechcem byt drzi voči kreativite ale do Nicku ti nič nieje lebo to može človek brat ako uražku na meno, kedže ho použiva ako kritie k menu na fore. A to že považuješ ludi za dementnych ktory maju troška rozumu, naznačuje že tvoja hranica chapania je možno v podobnej sume ako pri ostatnyach ludoch ale v minuse, bez uražky.

Ale ako, toto všetko ma jednoduchy dvovod ( AKCIA - REAKCIA ), ja reagujem na tvoje slova ktore mne osobne prišli troška nesimpaticke, a podla mna aj k mnohym ludom kedže prestali tu hned potom tak aktivne pisat ohladom tohoto Datadisku.
Dúfam že si to pochopil čo sa tu snažim naznačit a nebral to ako uražku :D
0

#46 User is offline   Apoix 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 796
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 October 2010 - 08:05 AM

View PostBloodtauren, on 22 October 2010 - 11:27 AM, said:

Oha aspon vieme ako daleko siaha tvoj anglicky slovnik a vyrazy ktore každy pochopi hned :D

Ked už hovorite že sa vym video nepači tak by ma zaujimalo že ake by ste vy navrhovali? :)
Neni to tak lahke ako sa zda tak sa zamyslite nabuduce ludia ktory len kritizuju :)


tvle co to tady placas za nesmysly lol ... to jako kdyz se mi nelibi treba Subaru, musim mit automaticky navrh na hezci nebo lepsi auto?
radeji si nech projit hlavou, nez neco vypustis z ust ju?
0

#47 User is offline   Bloodtauren 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 133
  • Joined: 15-November 08

Posted 23 October 2010 - 11:54 AM

No len v porovnani s autami a trailermi na WoW je rozdiel ten že trailerov je omnoho menej a to čo dokazali ludia od blizzardu vymyslet na namet deathwinga a cataclysmu v par minutach, je až moc dobre a neviem si predstavit ked sa ostatnym to nelubi jak by to tedy spracovali lebo mna osobne nič lepšie nenapada... To je len hruby nazor na vec
0

#48 User is offline   Xenerix 

  • Group: VIP
  • Posts: 748
  • Joined: 25-October 08

Posted 25 October 2010 - 12:34 PM

View PostHowkey, on 18 October 2010 - 02:01 PM, said:

Mě se to intro moc nelíbí, čekal jsem něco lepšího než draka který smete všechno a pak se klidně postaví na střechu kterou ani trochu neponičí ...

Paeris by ti utrhl hlavu za takové vyjadřování o jednom z Aspectů. :D Popravdě řečeno problém obecně u hráčů wowka, že jejich znalost historie sahá tak maximálně do Warcraftu III, hlavně nedejbože si něco přečíst. Je to logické, nicméně např. já jsem si v poslední době zjišťoval a četl poměrně dost z celé wow historie a Deathwing je jedna z nejmocnějších bytostí, co na tom světě vůbec kdy chodila... Kel Thuzad z původního WoW je jen obyčejný smrtelný tuctový lich, paradoxně mnohem mocnější byl např. Nefarian, což je mimojiné syn Deathwinga.

V TBC přišel velice oblíbený Illidan, ale ten sám o sobě taky není žádný zázrak...dříve lovec démonů, teď sám démon a + má jen za to, že po tom světě už běhá taky zatraceně dlouho a to už za dob prvních válek proti Kil Jaedenovi. O mnoho zajímavější co se týče moci je právě zmiňovaný Kil Jaeden...s Archimondem byl pravá ruka samotného Sargerase a jedna z prvních bytostí, co vůbec po Azerothu kráčeli.

Na WotLKu je hlavní boss LK a přestože se zdá se jedná o nejzajímavějšího bosse, tak je to opravdu jen kvůli Warcraftu III. Jinak je LK jen o malinko víc než Illidan, jeho moc je založená jen na počtech nemrtvých, které ovládá, a jednom imba swordu. Teď nehodnotím fight jako takový, který je nesmírně zábavný, ale zkrátka co se týče jeho významnosti ve Wacraft Universe, tak s Deathwingem se nedá absolutně srovnávat.

Popravdě řečeno jsem přemýšlel, jaký trumf ještě může Blizzard vytáhnout na dalším datadisku, aby překonal Deathwinga a napadá mě jen samotný Sargeras, jeden z titánů, kteří byli vytvořeni jako uplně první "hmotné bytosti" v Azerothu. Titáni pak vytvořili právě Aspekty jako je např. Deathwing, Alextrasza, Malygos atd. Zatímco Sargeras dal přednost démonům jako je právě Kil Jaeden a Archimonde, kteří byli jako první z plamenné legie... Nu a jelikož jsou Kil Jaeden a Archimonde mrtvý, tak už nezbývá žádný pořádný záporňák, který by se ještě mohl úrovní aspoň blížit Deathwingovi.

Jinak teda Deathwing aby bylo jasno není kdejaká zplácanina, kterou si Blizz vymyslel před měsícem...kdo hrál Warcraft I a II (a pamatuje si z toho i něco víc, než že tam hráli lidi proti orkům), tak mu tento charakter není ani trochu neznámý a zákonitě se na to musí těšit...
0

#49 User is offline   Lamka 

  • Group: VIP
  • Posts: 57
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 October 2010 - 12:55 PM

View PostXenerix, on 25 October 2010 - 12:34 PM, said:

Paeris by ti utrhl hlavu za takové vyjadřování o jednom z Aspectů. :D

To je pravda no, kdyz si vzpomenu, jak sem delal preq na KZ a napsal sem, ze nejaky chlapek stoji v BM pred portalem. To sem tady pak dostal peknou prednasku, kdo to je Medivh. :D Jinak intro na cata se mi celkem libilo.
0

#50 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 October 2010 - 02:10 PM

Já jsem nekritizoval jeho moc, já kritizoval že má obrovskou sílu a pak člověk v tom videu čeká že aspoň ten kus SW totálně rozseká na kusy ...

Prostě ve filmu by každej čekal v tu chvíli vyvrcholení něčim velkym, něco bouchne, něco řekne někdo (you are not prepared) nebo tak něco. A ono nic prostě ... to je to co je tam špatně na tom videu. Naprosto nemluvim o historii ale o upoutání lidí na videu.
0

#51 User is offline   nine 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 129
  • Joined: 17-November 08

Posted 06 November 2010 - 07:05 PM

Část videa, ve které se "ková" brnění se odehrává v Deepholmu, jedná se o opravu brnění, kterou Deathwing po souboji s dračími aspekty ( popsanou v knížce den draka) potřebuje. Nejedná se o žádné gobliny, ale o jeho přívržence z kultu Twilight´s hammer. A Stormwind bude mír zničenou část - The Park, ve videu to ovšem není :-)
0

#52 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 November 2010 - 07:27 PM

tó dobře to zasyčelo, skoro jako když se za tepla nasouvá
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist