Mystiq.org - forum: Cataclysm intro - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Cataclysm intro tadydá

#1 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 October 2010 - 10:03 PM


pochybuju ze to nekdo propasnul..ale treba i taci se najdou =)
0

#2 User is offline   Malakai 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,288
  • Joined: 25-July 08

Posted 17 October 2010 - 10:07 PM

Hmm...já to propásl a nějak mi to žíly netrhá..Je to jen "Wow"..

*Jo a vlastaně taky to je jen ten Drak co ho nakonci zabije Tauren priest..přeci. No comment
0

#3 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 October 2010 - 10:09 PM

i kdyby to bylo intro na teletubies tak to sem dam pac je to kurva dobrý =)
0

#4 User is offline   Malakai 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,288
  • Joined: 25-July 08

Posted 17 October 2010 - 10:14 PM

View PostBlazek, on 17 October 2010 - 10:09 PM, said:

i kdyby to bylo intro na teletubies tak to sem dam pac je to kurva dobrý =)


Pokud chceš soudit grafickou stránku tak dobrá-Epický Drak..Cool..co dostane zbroj na sebe..Cool..a pak letí a sršej z něj plameny a celej svět hoří a buum nad Sw zhasne a dosedne:-) No tak to je teda vtip jak sviňa

...ale slyšel jsi někdy pojem muntchkin? No tak přesně do toho se zvrhává wow a Celý cata....A možná, kdyby jsi sem dal to Teletubies tak si můžeme říci stejně:Pro děti
Už to není o tom o čem to bylo..teď už se to dělá jen proto, aby se dotáhly děti a samozřejmě ti jim dávali svoje doláče a Eura..

Howgh
0

#5 User is offline   Crixol 

  • Group: VIP
  • Posts: 137
  • Joined: 29-April 10

Posted 17 October 2010 - 10:41 PM

videjko pekny ale ze hry se po patchi stala...ehm sracka
0

#6 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 October 2010 - 11:14 PM

Hmmmm Smrtikřídlo se vrací silnější než kdy dřív :-D video pekny, do tedka sme ho nevidel a nakou hratelnost resit fakt nemusime, sme na mystiqu a tady to bude tak za 5 let :D
0

#7 User is offline   Apoix 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 796
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 06:51 AM

Přéééépléééééesk...jeste ze uz to nehraju :D
0

#8 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 12:26 PM

1: no jo trpaný .... je to jen "wowko"
2: ješte že už to nehraju ...

Trapný,
tak to nekomentujte když Vás to nezajimá ...
0

#9 User is offline   Malakai 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,288
  • Joined: 25-July 08

Posted 18 October 2010 - 01:15 PM

View PostMako, on 18 October 2010 - 12:26 PM, said:

1: no jo trpaný .... je to jen "wowko"


Trapný,
tak to nekomentujte když Vás to nezajimá ...

Trpaný? Bereme to jako další +1 pro tebe.
A samozřejmě, že nás to zajímá po stránce závislostí,grafiky, a samozřejmě pokurvení starého dobrého "wow"..That´s all
0

#10 User is offline   Apoix 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 796
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 01:31 PM

View PostMako, on 18 October 2010 - 12:26 PM, said:

1: no jo trpaný .... je to jen "wowko"
2: ješte že už to nehraju ...

Trapný,
tak to nekomentujte když Vás to nezajimá ...


proc bych to nemel komentovat ty noumo, od toho je forum ne...boze :rolleyes:
0

#11 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 01:41 PM

View PostMalakai, on 18 October 2010 - 01:15 PM, said:

pokurvení starého dobrého "wow"..That´s all

nějak ta hra postupovat musi..pokud mas lepsi navrh jak by mel pribeh pokracovat tak aby to lidi zaujalo a ta hra je bavila...tak to sem hod...samozrejme vetsine se nelibi postupne zlehcovani i toho co se zdalo ze uz se zlehcit neda...

"Epický Drak..Cool..co dostane zbroj na sebe..Cool..a pak letí a sršej z něj plameny a celej svět hoří a buum nad Sw zhasne a dosedne:-) No tak to je teda vtip jak sviňa"...a co bys tam teda cekal ze tam bude? videjko s popisem patche vyslo davno tak udelali neco na efek ...pokud vim tak zadny video od blizzardu ke hre zrovna nesrsi vtipem napadem a pribehem ale tak proto to nehrajem..je to jen na efekt...a ten se jim povedl..
0

#12 User is offline   Apoix 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 796
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 01:47 PM

jiste ze to musi nejak pokracovat, to je jasny...ale neni moc lidi, kteri hrali od preBC a jsou nadseni z datáčů...uz je to o necem jinym, uz to dle meho nazoru nema to kouzlo proste...uz je to podle me jen vidina zisku...jak to udelat co nejatraktivnejsi,dostupne pro vsechny.
hawk :)
0

#13 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 02:01 PM

Mě se to intro moc nelíbí, čekal jsem něco lepšího než draka který smete všechno a pak se klidně postaví na střechu kterou ani trochu neponičí ...

Navíc z toho vlastně neni vůbec jasné jak se zvedla hladina moře o 50 stop že je zaplavené thousand needles třeba ... to jako "přibyla voda" na té planetě nebo co ? http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/to_become_senile.gif
0

#14 User is offline   Apoix 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 796
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 02:06 PM

View PostHowkey, on 18 October 2010 - 02:01 PM, said:

Mě se to intro moc nelíbí, čekal jsem něco lepšího než draka který smete všechno a pak se klidně postaví na střechu kterou ani trochu neponičí ...

Navíc z toho vlastně neni vůbec jasné jak se zvedla hladina moře o 50 stop že je zaplavené thousand needles třeba ... to jako "přibyla voda" na té planetě nebo co ? http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/to_become_senile.gif


hehe jn, taky jsem si rikal, co to je kua za strih tam, jestli se jim tam nejak omylem dostal nebo co :) vubec tam nesedi a nedava smysl...
0

#15 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 18 October 2010 - 02:50 PM

nevím no. po grafické stránce je to kůl a vůbec to na omak vypadá drsně, ale abych pravdu řekl, intro na TBC i wotlk bylo mnohem víc kulervoucí :)
pretbc intro nepočítám, to spíš představovalo klasy atp., ne že by bylo špatné :)

#16 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 03:10 PM

Jako wotlk bylo krásné video ... TBC bylo hodně pěkné a tohle je takové bez šťávy ... celou dobu jsem čekal na nějaké drsné "ahoj já jsem lich king" "já vylezu ze sunwell" nebo tak něco jako bylo doteď ... a tohle bylo "něco ve tmě mlátíme, pak to vyletí a všechno se podělá a .... nic ..."
0

#17 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 18 October 2010 - 03:18 PM

Asi Deathwing tím svým plácáním se pod zemí přepůlil nějakou litosférickou desku a byl z toho chocapic (ehm..tsunami)

Po grafické stránce je to určitě nejlepší intro od Blizzu a zdá se mi asi i nejlepší, pokud se jedná o wow. Přeci jen preBC nebylo moc efektní, BC intro bylo jen "You are not prepared" a na wotlk intru byl jediný pěkný záběr s letící Sindragosou. Řekl bych, že tohle je celkem efektní cesta jak nabudit PvE hráče na Deathwinga :)

Jinak pokud jde o datadisky. Já nevím, co byste chtěli dělat. Kdyby žádný datáč nevyšel, tak je wow dávno mrtvá hra. Berte to tak, že po čase to lidi omrzí a už je nebaví pořád stejný spelly a bossové. Já teda nemam přehled o tom, jak zatím vypadá nejnovější patch, ale o nějakým markatním zlehčování bych nemluvil. Přeci jen PvE se mi zdá na wotlku těžší než na TBC, co se týče taktik a zjednodušovaní class mi zas tolik nevadí.

A ohledně cata. Ten svět je hezkej a lítaní v Azerothu super, ale ty talenty se mi zdají hrozně divně vyřešený a focus u huntera si nedokážu moc dobře představit. Ale lidi zase nadávají a po jednom dvou patchích si zvyknou.
0

#18 User is offline   CZCarlos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 357
  • Joined: 11-December 09

Posted 18 October 2010 - 03:19 PM

Mně to "zlehčování" a zpřístupňování "všeho všem" ani nevadí :-)

Sám sem se dřív počítal za HC hráče, hraju od pre-releasu 0.8.0 (kdy max lvl byl 50, classa Hunter neexistovala apod.), odraidoval sem si naprosto celej contest (40ti modro-greenama v MC počínaje a 25LKHC konče), závodil o první GM tituly a pomáhal všem kamarádům, kteří ho chtěli apod.

V průběhu sem nadával, kdykoli se něco zlehčilo, tak sem byl naštvanej, že sem si to musel oddřít a všichni casualové to najednou můžou mít taky...ale "prozřel" jsem a chápu proč to blizzard dělá

WoW je poslední dobou na úplně jiné (zapadlé) koleji a nějak pochybuju, že se mi do něj chuť vrátí, takže většina Cata úprav se mi líbí (stejný dropy apod.) a dává mi to naději, že se někdy přecejenom vrátím a zase si ten endgame (aspoň na chvíli) zkusím.

Někdo řekne, že sem těch 6 let co WoW hraju prostě zahodil, ale já si to nemyslím :-) Našel jsem si kupy kamarádů, vydělal na byt a v neposlední řadě užil stovky dní zábavy

Pro mě je prostě WoW jedna z těch lepších věcí, co mě v životě potkala
0

#19 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 03:53 PM

View PostHowkey, on 18 October 2010 - 02:01 PM, said:

se klidně postaví na střechu kterou ani trochu neponičí ...


http://media.mmo-cha...eathwing_02.jpg
0

#20 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 03:56 PM

Já vim, ale myslim v tom videu ... jen letí přes moře a zvedne se voda, ale když přiletí do města čekáš že ho komplet vypálí a zbourá a on si jen sedne na věže. Aspoň kdyby ta věž byla na kusy ...
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist