Mystiq.org - forum: Cataclysm intro - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Cataclysm intro tadydá

#21 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 18 October 2010 - 04:02 PM

a proc tomu mrakovy davaj brneni kdyz ho ma uz Xmilionu let to letel na generalku ke goblinum?
0

#22 User is offline   Petr 

  • Group: VIP
  • Posts: 360
  • Joined: 01-July 08

Posted 18 October 2010 - 04:30 PM

Moc tam toho neukázali ,ale jo...pěkný. Trochu jsem se zasněl, jak moc fajnovej by byl čudlík v options ,kterej by změnil grafickej kabátek hry na to ,jak mají svět ztvárněnej v těhle animačkách. Hmmm. Třeba se toho dožijem (čert vem ,že by v tom ta hra asi moc nefungovala :) ). Ačkoli hra mě už moc neláká - lore tak nějak celkově pořád joo.

Jinak je imo z intra cejtit ta politika datadisků ,co Blizzard nastolil. A budme rádi rádi za ni...
http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/turned.gif
0

#23 User is offline   ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 18 October 2010 - 04:30 PM

nj Deathwing má brnění už od Války prastarých :-) zas na druhou stranu věřím tomu, že 99% hráčů wow o tom neví, tak proč to do videa nedat...

jinak mě se taky nejvíc líbí intro k WotLK
0

#24 User is offline   morfeuss 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 200
  • Joined: 01-July 08

Posted 18 October 2010 - 07:15 PM

Mně se třeba intro WotLK líbilo snad ze všech nejmíň. Tohle se mi líbí, neni to sice už to starý WoW (Vanilla trailer), ale je to efektní a motivuje to k hraní (z pohledu RP a PvE).
O tom to přeci vždycky všude (nejen) ve fantasy je, že je tu jeden ultimátní badass k zabití, a tenhle vypadá slibně. Akorát to zas zkazí gameplay-em no.
edit, ps: A jo, je divný že když jenom tim že přeletí zničí celej Dun Modr ( :'( ) a udělá kráter přes celej svět, tak že pak ani nezničí věže (neřku-li celý město) na který přímo dosedne...

This post has been edited by morfeuss: 18 October 2010 - 07:19 PM

0

#25 User is offline   Sabres 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 313
  • Joined: 07-November 09

Posted 18 October 2010 - 07:34 PM

View Postmorfeuss, on 18 October 2010 - 07:15 PM, said:

Mně se třeba intro WotLK líbilo snad ze všech nejmíň. Tohle se mi líbí, neni to sice už to starý WoW (Vanilla trailer), ale je to efektní a motivuje to k hraní (z pohledu RP a PvE).
O tom to přeci vždycky všude (nejen) ve fantasy je, že je tu jeden ultimátní badass k zabití, a tenhle vypadá slibně. Akorát to zas zkazí gameplay-em no.
edit, ps: A jo, je divný že když jenom tim že přeletí zničí celej Dun Modr ( :'( ) a udělá kráter přes celej svět, tak že pak ani nezničí věže (neřku-li celý město) na který přímo dosedne...

Suhlas, tomuto Deathwingovi nejaky Lich King nesiaha ani po paty, inak ale cele wow smeruje nespravnym smerom, cely pribeh totalne zvratili, mohol by to ospravedlnit snad len warcraft 4 s priamou navaznostou na warcraft 3, pripadne ladovy tron
0

#26 User is offline   Bloodtauren 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 133
  • Joined: 15-November 08

Posted 18 October 2010 - 08:24 PM

Nechcem byt drzí ale o Deathwingovi boli v textoch questov už v preBC. Malo kto čita aj tie quest texty v niektorych lokaciach iba prečitaju počet nazov a čo a idu do questu. Ale niekedy sa da dozvediet o niečom ešte skor než by niekto niečo čakal. Mnoho informacii sa da najst na wowwiki čož tipujem že mnohy nie raz spravily ktorych to zaujima :) ale ako by ste si vy predstavovali vyvoj hry, berte to z pohladu vyvojarov že musite ist čislami hore a ukazat ludom tajomstva ktore im daly už predtym a tak donutily ludi dalej hrat a ostat finančne stale v pohode :)
(priklad do teraz ste mali iba Uldum jednu velku branu a teraz sa to objavy o čo ide, rovnako ako hyjal čo sa tam do teraz dialo? a tuto to mate a ine novinky ako donutit ludi aby pritom nadalej sedely a blizzardu platily, ale zase nie všetci miluju to iste tak nemožu všetci mat radi to iste :) tak šanca že sa všetci zhodnu na jedej veci je tak velka ako to že zajtra každeho z vas predbarakom bude čakat limuzina plna prachou a to ako darček k vyročiu prveho vypadnuteho vlasu na hlave http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/stinker.gif )
0

#27 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 09:04 PM

Ked uz je tu rec o cata. Videli ste modely t11? napr
http://media.mmo-champion.com/images/news/2010/october/small/tier11x_deathknight_male.jpg

Nemam nic proti pestrim farbam, ale co je moc, to je moc. Vyzera to ako z cirkusu.
0

#28 User is offline   Bloodtauren 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 133
  • Joined: 15-November 08

Posted 18 October 2010 - 09:06 PM

View Postvitamin, on 18 October 2010 - 09:04 PM, said:

Ked uz je tu rec o cata. Videli ste modely t11? napr
http://media.mmo-champion.com/images/news/2010/october/small/tier11x_deathknight_male.jpg

Nemam nic proti pestrim farbam, ale co je moc, to je moc. Vyzera to ako z cirkusu.


To si pozri rogunu ktora svieti jak neonka :)
0

#29 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 October 2010 - 11:05 PM

Dedwing ma sice brneni už od valky prastarych ale tušim že si ho vyndal někdo v Blades Edge v Outlandu, možná v tom měl prsty Khadgar takže se dalo předpokládat, že si zajede ke goblinum na generálku jak řika jenyla a udělaj mu brnění z elementia, nerozbitný slitiny, kterou dokáže proseknout jen největší hrdina Shacal svojí Ragnaroskou :) obrovskej drak, pán všeho tvorstva a proti němu 10 titěrnejch lidí, kteří ho dokážou zabít...no proste wowko :)
0

#30 User is offline   morfeuss 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 200
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 October 2010 - 08:08 AM

Quote

obrovskej drak, pán všeho tvorstva a proti němu 10 titěrnejch lidí, kteří ho dokážou zabít...no proste wowko

Jn tohle by chtělo do Cata implementovat 500-man raid :)
0

#31 User is offline   FREAK 

  • Group: VIP
  • Posts: 616
  • Joined: 27-February 09

Posted 19 October 2010 - 08:25 AM

View PostJenyla, on 18 October 2010 - 04:02 PM, said:

a proc tomu mrakovy davaj brneni kdyz ho ma uz Xmilionu let to letel na generalku ke goblinum?


Neni možný, že mu třeba dávaj jenom malej repair kvůli durabilitě ? xD
0

#32 User is offline   Crixol 

  • Group: VIP
  • Posts: 137
  • Joined: 29-April 10

Posted 19 October 2010 - 04:08 PM

View Postmorfeuss, on 19 October 2010 - 08:08 AM, said:

Jn tohle by chtělo do Cata implementovat 500-man raid :)


J a pocitac mi vyleti na mars jako by nestacilo prochazet se dalaranem v sobotu podvecer
0

#33 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 19 October 2010 - 04:19 PM

hehe uplne ste me pripomeli kdyz se poustel Outland jak se zabijela ta svinka u portalu :-D
0

#34 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 19 October 2010 - 06:27 PM

asi budu jedinej ^_^ ale skoda ze to nehraju ten focus u huntra a soul system u locka..sakra :) No povidejte officíři, jak to tam vypada? Je to OP ?:)
0

#35 User is offline   hokop 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 685
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 October 2010 - 06:48 PM

hunter ani lock moc ne ale magove maji silenou dmg..
0

#36 User is offline   Grandi 

  • Group: VIP
  • Posts: 267
  • Joined: 08-December 08

Posted 19 October 2010 - 07:55 PM

Mág je teď super no, i na cata je slušné a ochuzený nebude, Meelečka za frostíka stále není problém dát, a hunter si mága pořád slušně dává k večeři Akorát škoda, že na EU je v betě jenom pve realm, rád bych vyrazil zabíjet do světa :). Po patchi to hodně lidem padá a jsou tam nějaké mouchy, ale tak to se dá čekat i na offi :D
Celkově se mi to zjednodušování z hráčského pohledu nelíbí, ale beru to tak, že to tak je, a dokud mě to baví, tak mi to bude jedno.
Hunter opravdu op neni, hunteri si spis stezujou, ze maj s focusem male dps (aspoň z guildy) :D
0

#37 User is offline   Blazek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,139
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 October 2010 - 08:31 PM

no pala ma dispell magic jen v holy takze retri palacha si vynda kazdej caster...jediny co ti pomuze proti frost magovi je freedom kterej ti spell stealne a pak jen vesele umiras ve frost nove..cool ne?..sak naco dispell kdyz mas z judgementu +45% speedu...strasne platnej ten sprint kdyz se nemuzes hejbat a nemuze ss tim hlavne nic delat=)

za locka jsem moc nehral pac jsem linej cekat ty fronty...ze by byl nejak op se rict neda ale burst dmg ma porad slusnou...kazdopadne se mi s tim na bete expilo mnohem lip nez v demu nebo afli...

co se roguny tyce...nevim pvp jsem nezkousel nejak nebyl cas =)
0

#38 User is offline   nemak 

  • Group: VIP
  • Posts: 217
  • Joined: 30-August 08

Posted 20 October 2010 - 06:49 AM

Tak nejvic OP ted na ofi me prijdou magove (hlavne frost) a Boomkini. Jako kdyz da druid moonfire + mouchy a staci to aby me to vzalo vsechny HP, podle me neni normalni. Ale tak mam 0 rezilky a lvly jsou jen 80, takze to snad v Cata bude lepsi. Jinak video je pekny (i kdyz ty goblini tam moc nevypadaji jako goblini no :) ), ale hezci je podle me BC (Illidan proste nej hrdina z W3 :) ) a vubec nejhezci je wotlk. Jak je tam pekne videt, ze to uz neni Arthas ale Nerzhul z vetsi casti -> dela vsechno jako by to delal poprvi v zivote (jak rozhrne ten snih a mne ho v prstech a tak). To se jim povedlo asi fakt nejvic no.
0

#39 User is offline   Crixol 

  • Group: VIP
  • Posts: 137
  • Joined: 29-April 10

Posted 20 October 2010 - 02:51 PM

View Postnemak, on 20 October 2010 - 06:49 AM, said:

Tak nejvic OP ted na ofi me prijdou magove (hlavne frost)


frost? haha
Arcane
0

#40 User is offline   Navrcek 

  • Group: VIP
  • Posts: 660
  • Joined: 17-September 08

Posted 20 October 2010 - 05:06 PM

View PostCrixol, on 20 October 2010 - 02:51 PM, said:

frost? haha
Arcane

WTF ? :D
0

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist