Mystiq.org - forum: Manik - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 7 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Manik Game over

#61 User is offline   Petr 

  • Group: VIP
  • Posts: 360
  • Joined: 01-July 08

Posted 09 July 2011 - 09:49 PM

Tolik povyku kvůli emo odchodu legendárního vola a nikdy nekončícímu a hlavně směšnému elitářství Roty v čele s Hovnem. :blink:
Srsly guys, get a life..

edit: nicméně topic pravděpodobně splnil autorův účel ;)
7

#62 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 July 2011 - 11:14 PM

možná by to chtělo novou fotku, spolu s tím postem vypadáš jako slušnej debil :)

myslim že se toto uzavřelo, není důvod psát víc?, patříš mezi ty jenž jsem zmínil v předpředposledním topicu předposlední stránky.
-1

#63 User is offline   Houmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 670
  • Joined: 08-July 08

Posted 10 July 2011 - 01:05 AM

View PostGruPyk, on 08 July 2011 - 01:26 PM, said:

Manik je sice vosel, ale urcite si ho budu pamatovat narozdil od nakyhou Houmi-ho/Malakai, po nich uz ani pes nestekne.


Já nepotřebuji aby si mě lidé pamatovali či abych byl slavný.
Já zde na Mystiqu dělám svou práci a tou prací je pomáhání hráčům. Nepožaduji za to žádné blahořečení, přehnané díky ani slávu. Jsem tu za dobrou věc a aby se Vám dobře hrálo.

Lidé jsou ctižádostiví, ale mělo by se pamatovat na lidi, kteří svého dosáhli tou spravnou cestou dle mého názoru.
Velké věci dokázal i Hitler (ne ze bych ho spojoval s Manikem) ale spatne veci. Lidé na něj možná pamatují, ale rozhodně ne jako na Legendu.
7

#64 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 10 July 2011 - 04:27 AM

Heaven má prostě nekonečně mnoho jsoucen.

#65 User is offline   Mademan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 116
  • Joined: 20-April 11

Posted 10 July 2011 - 09:35 AM

Ehm jen tak ciste ze zvedavosti ... manik byl vyloucen z komunity ze? uz dostal znovu ban? ... a pro ucet na foru se vylouceni z komunity nevztahuje?
-1

#66 User is offline   GruPyk 

  • Group: VIP
  • Posts: 730
  • Joined: 01-July 08

Posted 10 July 2011 - 09:40 AM

View PostHoumi, on 10 July 2011 - 01:05 AM, said:

Já nepotřebuji aby si mě lidé pamatovali či abych byl slavný.
Já zde na Mystiqu dělám svou práci a tou prací je pomáhání hráčům. Nepožaduji za to žádné blahořečení, přehnané díky ani slávu. Jsem tu za dobrou věc a aby se Vám dobře hrálo.

Lidé jsou ctižádostiví, ale mělo by se pamatovat na lidi, kteří svého dosáhli tou spravnou cestou dle mého názoru.
Velké věci dokázal i Hitler (ne ze bych ho spojoval s Manikem) ale spatne veci. Lidé na něj možná pamatují, ale rozhodně ne jako na Legendu.

V tom pripade nevidim duvod proc si se v tom minulym postu tak vztekal ze to napsal sem, kdyz prave sem patri...
0

#67 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 July 2011 - 09:44 AM

nehledě na to že každý určité věci vidí z jiného úhlu pohledu, kdo si troufá říkat to, co je správné a co není při pohledu na založený topic nebo na osobu, která ho založila...

já se spíš divim že tací mají potřebu se tu neustále vyjadřovat a nemůžou to prostě přehlédnout, automaticky je jasné že každý kdo sem napíše jde aktivně do pře a rozporu a pak se diví že tu vzniká taková to debata.
1

#68 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 July 2011 - 09:46 AM

View PostMr.Heaven, on 10 July 2011 - 09:44 AM, said:

já se spíš divim že tací mají potřebu se tu neustále vyjadřovat a nemůžou to prostě přehlédnout, automaticky je jasné že každý kdo sem napíše jde aktivně do pře a rozporu a pak se diví že tu vzniká taková to debata.

ehm:)

Jinak, jediný problém je tu ten, že Maník sám sebe označil jako Legendu, což se do příslušné sekce moc nehodí. Určitě ho mnozí považujou za legendu a tak ho tady mohli uvést, což však neudělali, takže to zas až tak žhavé nebude. Na druhou stranu docela chápu, proč se tu Maník napsal a chtěl se tak nějak naposled zviditelnit právě tím, že se sám nazval Legendou a tímto vás, kteří k němu nemáte tak blízko, pošťouchnout...Takže imho ten topik by se měl přesunout do offtopinky nebo jinam a pokud ho někdo považuje za Legendu, tak prosím, ať sem napíše oslavný topik (od čeho tato sekce jinak je???). Já sám ho za Legendu nepovažuju, to by tu bylo tak 300 lidí, ale bezesporu je jednou z nejvýraznějších a nejsvéraznějších osobností Mystiqu, ať už v dobrém nebo ve zlém
2

#69 User is offline   Takeno 

  • Group: VIP
  • Posts: 243
  • Joined: 15-October 08

Posted 10 July 2011 - 09:56 AM

Upozornuji ze toto je ciste muj nazor nikomu ho nevnucuji,ale taky mi ho nikdo nerozmluvi.
Manika neznam,neznal jsem a pravdepodobne ani znat nebudu stejne tak jako R.o.t.u.
Nicmene pokud je to co jste napsali v tomto topicu pravda,pak se domnivam ze veskere spatne veci se dotkly jen maleho mnozstvi hracu,
a serveru neuskodily,spise mu pak pomohly zdokonalit se a ty dobré jsou odsouvany jak se tu cast lidi snazi vyhrabat 100 let staru spinu.
+Kdyz vyjdu z predpokladu,ze po tech "spatnych" vecech o Manikovi a spol slyselo tak 70+% hracu tak uz se zaradili mezi legendy....

Ps:Nezapomente kdyby jsme neznali zlo nemohlo by existovat ani dobro.To co se nam dnes zda spatne muze pristi generace popripade ty za ni
za par desitek(stoleti..)ohodnotit jako nejlepsi cin lidstva pro dobro...

ciste muj nazor za -repku dekuji aspon to zmeri pocet lidi co me precetli tento post

(Holy)Takeno

This post has been edited by Takeno: 10 July 2011 - 09:57 AM

0

#70 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 July 2011 - 09:58 AM

View PostSharmi, on 10 July 2011 - 09:46 AM, said:

ehm:)

tak ano, jen já se vyjadřuji k postum ohledně maníka, do kterého zde neustále někdo buší furt to samé... to je snad logické, a né bezdůvodné.

taky je pravda, že kdyby se sem nenapsal nebyl by tu, protože by to páni nahoře atací nedovolili, o to snad taky jde, recese prostě. a tady je z toho mela. to poukazuje na zarputilce alespoň, kteří se přihlásí samotní úplně kravským postem, jen proto, že ho neměli rádi.
2

#71 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 July 2011 - 10:00 AM

View PostMr.Heaven, on 10 July 2011 - 09:58 AM, said:

tak ano, ja se vyjadřuji k postum ohledně maníka, do kterého zde neustále někdo buší furt to samé to je snad logické, a né bezdůvodné.

no to chápu, ale tím taky podporuješ ty pře, o kterých si mluvil:) prostě se Maník rozloučil a myslím, že dobře věděl, co bude následovat:)
0

#72 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 July 2011 - 10:02 AM

ja nepsal že do těch pří nepatřím :D jen tu hájim jeho zbylou baštu =) protože si rozlučtopic spletla pulka s hnojištěm x)
0

#73 User is offline   Emotrix 

  • GameMaster
  • Group: WoW
  • Posts: 943
  • Joined: 07-July 08

Posted 10 July 2011 - 12:40 PM

Ja tu nemam potrebu se s nekym prist,ale je mi uplne proti srsti to,ze se tu sam nazval Legendou.Kdyby to tu nekdo udelal za nej,nerekl bych ani PUMPA. Navic pokud by se chtel "jen" rozloucit,tak to hodil do spravne sekce s pozadanim nekoho kompetentniho,jestli by to rovnou neuzamkl. Moc dobre vedel co to udela a hlavne, ze to rozviri opet diskuzi mezi par lidmi z GM teamu a lidmi, co mu radi delaji poslusny psy. Takze jinak za me se mej a hodne stesti v RL zivote. Ovsem uprimne doufam,ze jestli jsi jeste v zivote poradne nenarazil tak doufam,ze te to brzy ceka - neznam te totiz vubec osobne, ale takhle prehnany sebevedomi, jake nejspis mas, a jakym jsi se tu prezentoval, jsem nikdy u lidi nesnasel(mit sebevedomi je skvela vec, ale co je moc, to je moc).- tady jsi za to dostal jen bany a podobne veci, ale v RL to tak nechodi - v lepsim pripade ti za to nekdo rozbije kokos, ze se z toho budes mesic vylizavat....tak jeste jednou GL a mej se....
1

#74 User is offline   elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 10 July 2011 - 02:48 PM

Pro každého je legenda někdo jiný a vůbec nevím, proč se tu hádáte. Maník je určitě výraznou osobností Mystiqu, ale to by v tomhle topicu mohl skončit třeba i Hypke, Coolerr nebo kdokoliv další, kdo buď něco nabugoval nebo se chová jako idiot. Pro mě osobně jsou legendy asi jen ti, kteří to tady založili a vůbec mě nenapadá, jak by nějaký hráč mohl na pozici legendy dosáhnout :D
IMO je celý tenhle topic malinko zbytečný. Někdo sem napíše o někom, že je legenda a druhý na to zareaguje, že to je ko*ot :)
1

#75 User is offline   Kykusha 

  • Group: VIP
  • Posts: 81
  • Joined: 09-October 09

Posted 10 July 2011 - 03:11 PM

Maníkovi se evidentně povedlo vás "naposled"(snad) rozhádat. Že mu to po všech těch jeho moresech ještě žerete.

Aneb Sbohem a šáteček.
1

#76 User is offline   Qirti 

  • Group: VIP
  • Posts: 364
  • Joined: 01-July 08

Posted 10 July 2011 - 04:03 PM

No, když se to vezme takhle, tak Hitler taky neměl zrovna svatozář, ale stejně si troufnu říct, že se stal celosvětovou legendou, protože snad každej gramotnej člověk na světě ví, kdo to je.. Legendárnost nemusí bejt jenom pozitivní a řekl bych, že pod pojmem legenda jde spíš o to, aby si masa lidí vybavila o koho jde, což je v tomhle případě podle mě pravda a proto by tady v tý sekci Maník měl zůstat..
2

#77 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 10 July 2011 - 04:05 PM

a kdo je to ten manik..?
1

#78 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 10 July 2011 - 05:23 PM

View PostEmotrix, on 10 July 2011 - 12:40 PM, said:

Ja tu nemam potrebu se s nekym prist,ale je mi uplne proti srsti to,ze se tu sam nazval Legendou.Kdyby to tu nekdo udelal za nej,nerekl bych ani PUMPA.

Tomuhle nějak zvlášť nevěřím, že by tu nebyl takovej povyk, kdyby tu ten topic založil třeba Heaven.

K tomu co psal Elgruzz, legendou se tu může stát pár lidí, většinou jsou to lidi, kteří tu hrajou pomalu od založení serveru, pamatujou první mystiq srazy, první GMka, Deckera, pomohli serveru i peněžně ve chvíli, kdy server ty peníze prostě neměl, protože tu hrálo 100lidí, byli sme malá skupina hráčů, která si asi ani v nejmenším nedokázala představit, že ten projekt bude fungovat i za 6 let a v takhle velkým měřítku, tyhle lidi se tu můžou stát legendou. Z toho co píšeš ty tak by vlastně legendou mohl bejt jedině MystiQ, z těch lidí, kteří se tu eště objevují, protože jinak jsou všichni zakladatelé někde, když to tak řeknu, v propadlišti dějin.
1

#79 User is offline   Mijo 

  • Group: VIP
  • Posts: 902
  • Joined: 27-June 08

Posted 10 July 2011 - 05:25 PM

View Post-TemP-, on 10 July 2011 - 04:05 PM, said:

a kdo je to ten manik..?

nvm, vubec nic mi to nerika
1

#80 User is offline   Torch 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 518
  • Joined: 03-July 08

Posted 10 July 2011 - 07:49 PM

Ano, Old Heroes jsi spravne napsal jako svoji posledni guildu na mystiqu, jenom jsi zapomnel pripsat, ze ses k nam dostal az na druhej pokus a to jenom diky tomu, ze jsi "zapomnel" zminit kdo jsi. :D :D

Kdyz se to proflaklo, tak co vim, tak jsme te brali do raidu az kdyz bylo jasny, ze ani zadnej alt ze ctvrty ruky nemuze jit, potom jsi az nastoupil ty. Takze minimalne tvoje nedavne pusobeni na mystiqu nijak slavne neni a s legendou fakt nema nic spolecnyho.
1

  • 7 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist