Mystiq.org - forum: Manik - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 7 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Manik Game over

#41 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 12:43 PM

Už si nepamatuju jak to v minulosti bylo:

1) Maník postavy určitě nekradl, pouze chytře prodával/kupoval jak na Newyorský burze. To že si od něj někdo koupí postavu za 5k a je to 15 letý děcko s bohatejma rodičema. Kdo z nás by takový kontakty nechtěl :)
2) Nevím jeslti prodával zabanovaný postavy, proslýchá se to, je potřeba z něčeho jíst. Neříkám, že je to omluva pro jeho jednání pokud to fakt dělal. Jeslti ho Páteček zmlátil netušim ale mohlo to být zrovna tak kuli tomu, že v tom jeli spolu a jeden chtěl kápnout božskou :)
- Na dávná GM co sou ted legendami by se nemela házet špína, udělaly toho pro server dost, stejeně tak Maník ve svý éře čestnýho gmkování něco udělal.
3) Převáděl postavy od hordy k allianci, dal alaninovi o 2 epický sokety víc -> BAN (trest který si zasloužil a support, který nijak nepostihl server ani ostatní hráče když byly postavy zabanovány).
4) Byl vyhoštěn z komunity!
5) Skrýval svoji identitu pod nickem <GM> Deckard Cain, potom se přiznal a znova si odseděl svůj trest i když v týhle éře asi nic nenasuportil.
6) Stal se rádcem jednoho nejmenovaného GM a naprosto novátorským způsobem si převedli bombu, která dávala insta killy. V této aféře bylo zabanováno pár lidí nejen z Roty.
- Díky tomuto svinskýmu kroku se přišlo na nedokonalost systému a nyní již GM nemůžou zneužívat svoje postavení.
- Zas to nepostihlo nijak server, nikomu to nesmazalo postavy a ti co byli potrestáni byli potrestáni a nijak nemohli ovlivnit dění na serveru. Maník nikdy nesmazal web, nikdy nehodil Mystiqovi cihlu do okna ani mu nepřejel nové auto desetníkem.
7) Byl vyhoštěn z komunity! (před 3/4 rokem) ... již podruhé :)
8) Dal první repku Knights of Ebon Hold!
9) Jednou hodil totem do textury!
10) Byl ZNOVA vyhoštěn z komunity! (současnost) ... do třetice všeho dobrého/zlého (záleží na úhlu pohledu)
11) Sepsal srdceryvný topic a jak jeho odpůrci, tak i přívrženci toho využili, aby si mohli naposledy zaspamovat a vzdát mu tak poslední hold.

Tj asi tak celá historie Maníka I. Velikého, prvního svého jména, největšího BAGRA. Málem sem zpaoměl, že byl padawanem mocného Hammyho Camaye ze Štramberka :D Fakt nevim co teď budeme čítat na forku, když odcházej všichni velcí spameři. Zůstal nám tu ješte Nekro se svejma vtípkama z oboru aplikované matematiky a s věčnou zásobou odkazů na nákup viagry či lehčích filmů :D

Maník tomuhle serveru určitě něco dal, možná je to buger a buzík s přehnanym sebevědomim, co musí věčně něčím šokovat a tím si léčit komplexy jako Lady Gaga, ale:
- Nikdy ale nesmazal web serveru a nijak neničil hru ostatním hráčům tak jako někteří jiní.
- Na forku pindá asi tak stejně jako ostatní.
- Server vždy podporoval a nákej Twinstar má na párku.
- Pořádá srazy v Brně a díky tomu se hráči mohou poznat na živo a vyříkat si tak svoje problémy ze hry. Na každém sraze čeká kdy se mu někdo postaví, kuli dění v nějaké debilní hře. Sou to od vás jen hrdinský kecy přes internet. Je hovadina když se dospělí lidé perou kuli něčemu ve hře.

ROTA: Některé guildy dávaji PVP, jiné PVE. Rota má pouze pár aktivních členů. Jak si máme získat pozornost, jedině tím, že budeme hlásat jací sme bugeři ale to co se povídá nemusí být vždy pravda. Jsme již legendární guildou, jakmile někdo vysloví slovo bug, každému se vybaví ROTA a nikdo od nás už třeba léta nebude hrát. Časem se ustálilo rčení "Buguješ jako Řoťák!" :D
Lidi z Roty se bavěj hrou, využívají každý její aspekt a jde hlavně o to zablbnout si ve hře s přáteli. Někteří holt zavídí, do guildy sme je nevzali nebo jen dostali na prdel někde před dungeonem když reskilovali naše hráče a pak se jim to vymstilo. Prostě sme guilda jako každá jiná, jen máme hodně velkou reklamu a čím víc se o nás mluví, tím lepší. Nesmím zapomenout na to, že jsme jednou z nejstarších guild mystiqu, máme ID guildy 1. V guildě jsme měli všecky legendární zbraně, mounty ze Zul Gurubu a Stratholmu (poctivou cestou) a vrcholem byli nejméně tři Scarab Lordi :)

Na obranu guildy: nikdy sme nemnožili itemy, nikdy sme nepoužívali bombu z q v Hellfire na instakillovánní bossů, nikdy sme nebugovali badge s relogem a opakuji nikdy sme nebugovali arény.

Ještě bych mohl napsat všecky finty, bugy a novátorské postupy co Rota vymyslela když už nastal čas, ze všeho se vyzpovídat:
- flagování aukce
- banování gmek na worldwidu
- tahání bosse v Setek Halls přes texturu
- tahání bosse v UP přes texturu
- tahání Generala Drakkishaka přes texturu
- tahání draka v Ramparts přes texturu
- tahání posledního bosse v Blood Furnace přes texturu
- tahání Black Stalkera přes texturu
- zabíjení mobů v dole v AV (jak jinak než přes texturu)
- dvojitý Pyroblast
- dvojitý Lighting Bolt (tomu se přezdívá elektrické křeslo)
- bugování bossů s Thunderfury Swordem
- bugování Ragnarose s flagou
- bugování repky v Botanice
- elixir of giant growth
- dvojitý toulec u huntera +30% atack speed (na tenhle sem obzvlášť pyšnej)
- RPG přes texturu
- zjištění protivníka v aréně ještě před začátkem

Všechno sou to takový úsměvný bugy, který nijak neovlivnujou hru a jen šetří čas a peníze. Když se boss vytáhne přes texturu tak má pořád stejné spelly a dvojité pyro občas ulítlo každýmu i když to byl největší slušnák :)

Opravdu se vyžívám v dlouhých příspěvcích a mužu jen doufat, že do roty díky tomuto topicu nalákáme víc nových hráčů :D
2

#42 User is offline   GruPyk 

  • Group: VIP
  • Posts: 730
  • Joined: 01-July 08

Posted 08 July 2011 - 01:26 PM

Manik je sice vosel, ale urcite si ho budu pamatovat narozdil od nakyhou Houmi-ho/Malakai, po nich uz ani pes nestekne.
3

#43 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 08 July 2011 - 01:32 PM

View PostChooze, on 08 July 2011 - 12:43 PM, said:

jfhjkgh

nvm nvm ty bugy nvm nvm nerek bych ze je vymslela secky rota xD
0

#44 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 01:34 PM

View PostJenyla, on 08 July 2011 - 01:32 PM, said:

nvm nvm ty bugy nvm nvm nerek bych ze je vymslela secky rota xD

Však ty seš skoro náš :D
0

#45 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 08 July 2011 - 02:07 PM

Se mi jenom líbí tak ti "výše" postavení tu z něj dělaj bůh ví co to nebylo za svini (neříkám že občas nebyl, ale na rovinu kdo nikdy nebugoval že), ale kdyby se tu měli vyjmenovat všechny GMka, který kdy v minulosti supportili svoje kamarády, zneužívali svých postů GM a od zbytku to bylo tolerováno, protože tu ty GM prej byli potřeba, vysmívali se lidem, tak bysme tu taky zaplnili nemálo stránek a pořád by se na některý zapomnělo v tom davu.

P.S. škoda že tu něco nezaložil azurebird ten screen mě rozsekal :D
0

#46 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 02:29 PM

sem to puvodně chtěl přesunout do offtopinky, protože to aby byl takovej "tvor" ve společnosti Niveka mi přišlo dost divný. Na druhou stranu Maník je asi fakt legenda ...trapnosti, virtuální sebestřednosti ....

tak se měj ;)
0

#47 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 08 July 2011 - 05:38 PM

Tož, měl by sis vážit toho, že jsem kvůli tobě lognul, ale jenom abych ti řekl:
"Já ti to říkal:D"

btw. seš máslo a failer:P ty víš proč ! řekl sem ti to teď na ICQ ... Btw2. Reitak smrdí :D Btw3. Mystiqu AHOJ! Btw4. BlackOne je noob a vůbec neumí programovat! :)))

Tak já zase jdu :)))

EDIT. Qirti jestli budeš studovat v Brně, tak si tě najdu a zapálím ti houpacího koně!

EDIT2. HAMMY TY SI KOREJEC? :D ... pořád ten vtip nechápu :))

This post has been edited by Prasopes: 08 July 2011 - 05:43 PM

2

#48 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 07:36 PM

View PostMako, on 08 July 2011 - 02:29 PM, said:

...

Můžeme se ptát, kdo jsou vlastně legendy a kam se poděly, za 6 let mystiq splodil jednu jedinou legendu...podle mě by tam mohl patřit i třeba Chips, Boun, Radix, Carcha atd, hráči se kterejma se tu potkávám od wowemu. Ale to už je každýho subjektivní názor a od čeho tu ta sekce vlastně je když jí nevyužíváme.
1

#49 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 08:00 PM

berte tu špatnou stránku i takhle, nebýt Maníka a Roty má mystiq mezery ve zneužívání postů,bugů apod. :)

ať už zlého či dobrého, bylo toho mnoho a proto je tady, a zaslouženě, že ho někdo nemá rád soudí ho tak a tak, v hlavě ho dává do koše namísto k legendám, je ale čistě osobní věc. a bohužel poprvé pro všechny takové milná

no není to hezké x)
-4

#50 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 08 July 2011 - 08:23 PM

Ještě 5x nám napiš prosímtě Heavne co bysme bez vás dělali, někteří si to totiž možná ještě nestihli přečíst :)

Já si třeba myslím, že konkrétně bez vás dvou by to tu šlo úplně bez problémů. Akorát bych neměl koho banovat a s kým se stále přít :)
K legendám Maník patří, o tom žádná, ale třeba Nivek nebo Reitak jsou podle mě legendy zase z trochu jiného soudku.

#51 User is offline   vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 08 July 2011 - 08:40 PM

Však má pravdu. Kdykoliv jsem já hlásil nějakej bug, tak na to nikdo nereagoval. Až když jsem dal najevo že toho hodlám zneužít, nebo jsem to využil, tak jste dělali překvapený a opravovali (a já byl za toho špatnýho).
1

#52 User is offline   -TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 08 July 2011 - 09:22 PM

zneuzivat bugy, no fuj..

ja si je radsi nechavam pro sebe, ale jsem ochotnej smlouvat na cene za sdileni.. :rolleyes:
1

#53 User is offline   DESTR 

  • Web Team
  • Group: Web Developer
  • Posts: 400
  • Joined: 01-July 08

Posted 09 July 2011 - 12:28 AM

Stejně maník nekončí, těhlech srdceryvnej topiků od něj jsem už zažil :D

#54 User is offline   Mademan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 116
  • Joined: 20-April 11

Posted 09 July 2011 - 12:45 AM

mno nevim zas takové hvězdy nejste Heavne, Maníku a spol ... server by fungoval i bez vás ... a myslím že lépe než ted ...
0

#55 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 09 July 2011 - 01:10 AM

View PostMademan, on 09 July 2011 - 12:45 AM, said:

server by fungoval i bez vás ... a myslím že lépe než ted ...

on by fungoval uplne stejne. v tom je ta jejich nepodstatnost.
3

#56 User is offline   Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 09 July 2011 - 03:33 PM

Tak hodně štěstí v životě a měj se fajn a naviděnou na srazu :)

#57 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 July 2011 - 05:28 PM

View PostBlack_one, on 08 July 2011 - 08:23 PM, said:

Ještě 5x nám napiš prosímtě Heavne co bysme bez vás dělali, někteří si to totiž možná ještě nestihli přečíst :)

Já si třeba myslím, že konkrétně bez vás dvou by to tu šlo úplně bez problémů. Akorát bych neměl koho banovat a s kým se stále přít :)
K legendám Maník patří, o tom žádná, ale třeba Nivek nebo Reitak jsou podle mě legendy zase z trochu jiného soudku.

asi ne no, a nebo neberou v potaz fakta. či si je nechtějí připustit... protože Maník.. apod

kdyby všichni měli být stejně svatí a dělali to samé, tak aby jim mohli ostatní alpinolozit... já nevim, ale snad je to o širší škále lidí ne jen o těch o kterých si někdo myslí =)
a je jasné že se tu budou nadále oběvovat i ti se kterýma nebudou někteří souhlasit, kamarády si bez nepřátel nenadělá nikdo. Je tu zaslouženě, už jen proto, že tací jako on tu dlouho nebudou. Nechceme snad ten topic brát jen jako propagandu totální skvělosti těch co haní ostatní co plavou jiným směrem.

Nevim jinak proč do toho taháš mne. Taky neříkám: mět tehdá na Inso jiný vedení namísto tebe tak by ten server nemusel jít s S4 tak do kytek... Nakonec si stejně myslim, že jsi rád, žej si nás tu všechny měl. :)

View PostMademan, on 09 July 2011 - 12:45 AM, said:

mno nevim zas takové hvězdy nejste Heavne, Maníku a spol ... server by fungoval i bez vás ... a myslím že lépe než ted ...

pojem hvězda a tomu podobné, použil pro Rotu a její členy jako první, hráč který do roty nepatřil, neznal je, nehrál s nima, jen se doslechl z ouška do ouška že tehdá,tenkrát, něco, někde... někdo. tací z nich/nás v duširvoucích příspěvcích hvězdy nadělali. Nikdo ze členů Roty se na hvězdu nikdy nepasoval.

tak mi tu srdečně prosím neříkej jaké jsme hvězdy, jsem na to asi tak zvědav jako ty
0

#58 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 July 2011 - 06:03 PM

Ono číst příspěvky od některých, co po celou svojí existenci na serveru usilovali myšlením proti členům Roty, snižovali její hráče či lezli
stejnýma ideálama do prdelek někomu z vedení a naopak. Jak zde zaujatě hlásají proti založení tohoto obyčejného topicu, který je podle nich ve špatné sekci a
div se z toho nezblázní...

"že co si to vůbec Maník dovoluje sem zakládat, když jsem biť ne jednohlasně proti tomu já! pro mne patří do odpadu! a proto tu přece nemůže být!"
...je to celé k pobavení co může udělat jediný rozluč-příspěvek. Kor když pak tací poté ještě začnou psát něco o tom jaký jsme másla,
že zastáváme v G a na fórku jeden druhého. Čist to naopak od někoho kdo nabádá ostatní proti nám, je to od některých tak směšné...

Nejsme... ani maník není o nic lepší než vy, tak jako vy nejste o nic lepší při pohledu na nás.
Jsou to jen roky staré pře, kterých je tu nezpočet a lidé se staví na stranu barikád chtě nechtě už při příchodu na server.

A opravdu nerad bych je tu chtěl rozebírat dále. Naopak bych to tím mile rád uzavřel.
2

#59 User is offline   Manjuk 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 161
  • Joined: 09-June 09

Posted 09 July 2011 - 06:12 PM

Bez jakéhokoliv ohledu na své osobní pocity už jen debata v tomto threadu svědčí o tom, že maník mezi legendy patří. Nemusí být všechny legendy jen pozitivní, popřípadě pozitivní pro všechny.

Heaven: ty mě nepřestaneš fascinovat.. Jsi schopný napsat totální kravinu a hned další post od tebe je jeden z nejtrefnějších na tomto fóru. Došli mi pro dnešek pluska, tak ti ho musím dát aspoň takto slovně, za post hned nade mnou..
0

#60 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 July 2011 - 06:22 PM

nemužem mít ve všem stejný nazor... jenže tady prostě pak začnou lidi kopat kolem sebe nehledě na předcházející nebo nastávající názory a neudělají si obrázek, čistě se naserou kuli nesloženému puzzle a nepočkají na výsledek

tak jako nepopírám že některé příspěvky mají účel osočovat a afektovaně vracet to co se dostává nám... hold to tak chodí :)
ve výsledku to člověk pak ani tak nechce, a vypadá to asi tak, že se směju nad blackovím postem občas a věřím že on dělá totéž u mne :)
1

  • 7 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist