Mystiq.org - forum: Úplně na entou pomatenci moderátoři, krom Janyta. - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Úplně na entou pomatenci moderátoři, krom Janyta. Co takhle Draft ?? :D

#1 User is offline   rob133 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 348
  • Joined: 03-May 09

Posted 25 September 2009 - 04:59 PM

Nechápu, to že jsem dostal warn, za co prý spam v offtopic, ale není nahoře napsáno debata pro spamery ^_^
Stejně mě to zajímá, prosím o vysvětlení, žádné Pm, pěkně do topicu!
0

#2 User is offline   Miras 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 291
  • Joined: 15-February 09

Posted 25 September 2009 - 06:40 PM

zdár
0

#3 User is offline   Daft 

  • Group: VIP
  • Posts: 989
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 September 2009 - 07:19 PM

byla stížnost na spam v topicu o zabanované postavě. stížnost skrz report zaslal sám autor topicu. prověřil jsem to a dal dvěma uživatelům warny za spam a offtopic - začali tam rozumovat o vzdělání popelářů a to tam prostě nepatřilo, za tím si stojím.

jestli se ti hroutí svět, když dostaneš warn +1 za to, že kecáš blbosti, tak je mi líto, ale prostě mým úkolem je udržovat na fórku určitou štábní kulturu. však máš ještě 9 pokusů na to, abys přišel jaké tu jsou na fórku mantinely..nebo teda vlastně už jen 8, protože vulgarity tu trpět nebudeme, viz. tvůj podpis. když jsi se registroval na fórum, tak jsi souhlasil s jeho pravidly a je to čiště tvůj problém, když je neumíš dodržet.
0

#4 User is offline   rob133 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 348
  • Joined: 03-May 09

Posted 26 September 2009 - 07:02 AM

Omfg to už je fakt dost!Vulgarity v podpisu ??

This post has been edited by rob133: 26 September 2009 - 07:03 AM

0

#5 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 26 September 2009 - 09:41 AM

rofl takovej ster :P)) +1 Dafte xD
0

#6 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 26 September 2009 - 02:16 PM

ještě, že mám Dafta na svojí straně ^^
0

#7 User is offline   Porcus 

  • Group: VIP
  • Posts: 555
  • Joined: 19-July 08

Posted 26 September 2009 - 10:41 PM

View PostManík, on 26 September 2009 - 02:16 PM, said:

Nejkrutopřísnější ele shaman na světě, jako jediný ovladá techniku tzv. elektrického křesla a zhasíná zblytek jako svíčku :)

Tak když už zblytek má být od fce žaludku, kterej se nedokáže zbavit přebytečného obsahu střevy, tak je to zblitek... Pokud od "zbytek"+l na dokreslení atmosféry tak to dej kapitálkama, protože teprve to bude odpovídající...
0

#8 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 26 September 2009 - 10:44 PM

View PostPorcus, on 26 September 2009 - 10:41 PM, said:

Tak když už zblytek má být od fce žaludku, kterej se nedokáže zbavit přebytečného obsahu střevy, tak je to zblitek... Pokud od "zbytek"+l na dokreslení atmosféry tak to dej kapitálkama, protože teprve to bude odpovídající...

mmm, myslím, že to nechám tak jak to je :)
0

#9 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 September 2009 - 06:22 AM

rob RazDvaTři ... odpověd si dostal a misto toho abys ji vzal, se ješte vztekáš jako decko, co zase nedostal to co chtělo.

jo a za ten název topic (kterej ti posleze upravim) máš zase warn ode mě. Mago*i si řikej kamarádum s kterýma si hraješ venku na policajty.

5. Název topicu musí být výstižný, srozumitelný, musí z něj být vždy jasně pochopitelné, o čem se má a bude v tématu diskutovat. Je přísně zakázáno zakládat topicy, vyzívající pouze ke spamu. Zakázané je používaní smajlíků, používání idiotských hlášek jako lol, rofl, omg, omfg apod. , používání vulgarismů v názvech a několikanásobné množství znaků (!!!!!; ?????; ?!?!?) v názvu.
0

#10 User is offline   rob133 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 348
  • Joined: 03-May 09

Posted 27 September 2009 - 09:47 AM

To je výtlem, omg...Já se nevztekám to mě musí něco hodně naštvat, že se vztekám, a jako tohle nevím buď si na mě vybíjíš zlost, a nebo nevím co.
0

#11 User is offline   vojta1995 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 06-September 08

Posted 27 September 2009 - 09:52 AM

5. Název topicu musí být výstižný, srozumitelný, musí z něj být vždy jasně pochopitelné, o čem se má a bude v tématu diskutovat. Je přísně zakázáno zakládat topicy, vyzívající pouze ke spamu. Zakázané je používaní smajlíků, používání idiotských hlášek jako lol, rofl, omg, omfg apod. , používání vulgarismů v názvech a několikanásobné množství znaků (!!!!!; ?????; ?!?!?) v názvu.
[/quote]
Mno to jsou debaty, proč ho nenecháte ??
0

#12 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 29 September 2009 - 01:20 AM

curam smichy :)))) dafte ty mne rozbijis xD fakt +1 :D))
0

#13 User is offline   Daft 

  • Group: VIP
  • Posts: 989
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 September 2009 - 09:24 AM

:P díky za props :) myslím, že všichni, co měli tu potřebu, tak se už vyjádřili -> LOCK
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

8 User(s) are reading this topic
0 members, 8 guests, 0 anonymous users


TOPlist