Mystiq.org - forum: Nostalgické vzpomínání - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nostalgické vzpomínání

#61 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 20 March 2016 - 05:51 PM

A to přitom populace freeček statisticky stárne ... ale na mentálním věku to nebývá moc vidět :D
0

#62 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 01 April 2016 - 06:11 AM

View PostMr.Heaven, on 20 March 2016 - 11:36 AM, said:

Není možná!

Možná je všechna!
0

#63 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 25 April 2016 - 10:06 PM

Smrdíte někdo ještě někdo na wowku ?Jak je na tom twin ? Tam už raději ani neukazují populaci ...
0

#64 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 28 April 2016 - 06:18 AM

Neukazují, no. Na Kronos se jim nahrnuly tisíce lidí z Nostalriusu. Takže odstavili web ukazatel a zrušili filtrování podle r- c- z- ve /who (jen na Kronosu). Čistě z toho důvodu, aby si těch čísel nevšimli Bli$$ardi.

Já mám srandu z toho, že teď je na vanile 5x víc lidí jak na slavném velebeném a protěžovaném kakáči :D.

Jo a včera otevřeli nový server (Kronos II) co jede od začátku, aby vyhověli lidem co chěli nový start, a aby ulehčili tu enormní zátěž co byla na tom původním. Akorát je sranda, že přitom trochu snížili kapacitu (a vrátili draw distance zpátky na default :D), takže když jsem se včera v podvečer zkoušel logovat, Kronos měl frontu 2200 lidí a Kronos II měl frontu 4700 lidí :D.


Jinak je to tam celkem bug free, akorát ty překlepy v quest textech co jsem opravil na Insomnii jsou i tady. A Gryan Stoutmantle má gossip ve kterém mluví o Northrendu. Nevím který vůl mu to zkopíroval z cata :D. A já mám ještě postavu na Helegroundu, který má slušnou populaci a není kompletně fun, a má 1x raty, což z něj asi dělá poslední slušné TBC v existenci.
(Excalibur je fun jak sviň, Vengeance momentálně nabízí lvl 58 boost (=fun), i když mají otevřené jen KZ, takže progress možný, jen ta low popka, no. A pak je playtbc, což byl úžasný fail :D.)
0

#65 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 03 December 2021 - 11:29 PM

Tak, opět po pár letech menší refresh :)
Jak se vám vede ? Vzpomene si občas ještě někdo na ty bezstarostně propařené roky u wowka na Mystiqu? Původně jsem zvažoval, že bych se zase po dlouhé době vrátil do Outlandu, ale rozum nakonec zvítězil ( už to bude cca 10-11 let WTF ?). Nechť WOWko navěky odpočívá v pokoji :))
Pořád mám v hlavně namapavoané různé makra a klávesové zkratky, které jsem tenkrát u roguny používal. Mám skoro takový pocit, že by kdyby mě někdo za 40-50 let posadil k roguně, abych znovu zahrál pár arén, tak no problemo ...

BTW: Potřebuju radu, až budou děti o trochu starší, tak co jim mám vyprávět, že jsem vlastně v tom mladí dělal? Joo, to bylo tenkrát v Azerothu :D

Masakr, jak ten čas letí :).

Doufám, že se Vám daří! Mějte se stará bando!

This post has been edited by sakim: 03 December 2021 - 11:52 PM

3

#66 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 14 March 2022 - 09:20 PM

Běžte domů a nechte mrtvé spát...
1

#67 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 19 June 2023 - 01:48 PM

Tenhle rok jeste zadnej post? Zklamani...
3

#68 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 26 June 2023 - 10:48 PM

View PostMr.Manik, on 19 June 2023 - 01:48 PM, said:

Tenhle rok jeste zadnej post? Zklamani...

Ale jooo
0

  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist