Mystiq.org - forum: Nostalgické vzpomínání - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nostalgické vzpomínání

#21 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 23 August 2015 - 08:55 PM

Jen vzpomínky zůstanou. A až nebudeme, tak nezbydou ani ony. Se slzou v oku občas vzpomínám na ty krásné doby, kdy člověk teprv prozkoumával mapu a vše bylo tak kouzelné.. i když nic nefungovalo a furt to padalo. Bylo krásně, no :(
0

#22 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 25 August 2015 - 08:28 AM

Já si furt živě pamatuju přechod na mangos, který byl v té době hotový zázrak .. vše fungovalo úplně jinak, ve světě bylo daleko víc moobů a připadali jsme si skoro jak na offiku ... Už ani nevím, jaký to byl patch.

Je neskutečný, jak rychle to uteklo a musím trochu opravit první post, protože wowko jsem na mystiqu nezpanul poprvé v 2007, ale pár let předtím. Tuším, že jsem mohl chodit do cca 7 max 8 třídy na základce, což byl rok cca 2004/2005 .. Jednalo se opravdu o rané začátky na vanile a ve špičce bylo maximálně 50 lidí, pokud mě paměť neklame. Občas se stalo, že přišla system message, aby si všichni dřepli na prdel a nic nedělali, jinak by (asi ) spadnul server a podobných vzpomínek mám víc.
Je tu někdo pamětník a pamatuje si, kdy byl mystiq založen a poprvé spuštěn ? Nechci totiž kecat a celkem by mě zajímalo, jestli je možné, že už v roce 2004-2005 mystiq skutečně fungoval. :)
0

#23 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 28 August 2015 - 10:11 AM

View PostMufinqua, on 23 July 2015 - 08:50 PM, said:

joo tbc, bral bych...ale jen mystiq s tema lidma atd, s tim rozdilem, ze uz bych si toho vazil vic :D

Smůla, relativně no-fun TBCčka už jsou asi jen dvě (čistý 1x blizzlike s velkou populací už vůbec) a obě zahraniční :P.

View PostMufinqua, on 23 July 2015 - 08:50 PM, said:

kdyz si na wowko zvykl, tak mu vsechny mmorpg pripadaji jako totalni sracky :D .

True story. Akorát mně už všechno od cata včetně nahoru přijde jako sračka. Wotlk je ok a toleruju pandy.
0

#24 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 29 August 2015 - 09:15 AM

View Postsakim, on 25 August 2015 - 08:28 AM, said:

...
Je tu někdo pamětník a pamatuje si, kdy byl mystiq založen a poprvé spuštěn ? Nechci totiž kecat a celkem by mě zajímalo, jestli je možné, že už v roce 2004-2005 mystiq skutečně fungoval. :)

Úplně pamětník ne, ale první forum, které jsem já zažil mělo první registrace zhruba z poloviny května 2005. Takže tento rok určitě ano.
0

#25 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 29 August 2015 - 04:01 PM

je starsi .org nebo .cz? Ja zacinal na cztku, to byly casy, clovek nic nevedel a stejne ho to bavilo :D
1

#26 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 29 August 2015 - 08:25 PM

Jestli si pamatuju dobře, tak .cz. Pak si druhý admin za prachy ze serveru koupil felicii a Mystiq se nasral a udělal .org.

Samozřejmě to neber doslovně, jo :P?
0

#27 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 30 August 2015 - 07:37 PM

Prvně byl .cz potom se to rozdělilo na 2 projekty org a cz ... cztko po nějakém čase chcíplo a zůstal jen .org ( alespoň myslím )
0

#28 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 30 August 2015 - 08:30 PM

a cztko mel ve vlastnictvi decker (?), coz byl farmar, co o wowku nemel paru a jen koupil "nejaky" projekt, pokud zvesti nelhaly ne? :D
2

#29 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 30 August 2015 - 09:09 PM

Farmář snad ani ne hele. Těžko si vzpomenout, jestli to nebyl jeden ze zakladatelů dokonce. Ale je pravda, že pod jeho vedením/nevedením CZ tak nějak upadlo. Vlastně je tady krásně vidět, jak se vždycky historie zopakovala podle stejného vzorce - jakmile Mystiq nevedli jeho standardní vůdci a komunita nebyla spokojená s nastoleným režimem, tak to šlo hodně rychle do kytek.
0

#30 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 31 August 2015 - 08:48 AM

View PostMufinqua, on 30 August 2015 - 08:30 PM, said:

a cztko mel ve vlastnictvi decker (?)

Jo, to byl ten s tím autem :D.

No, Nekrouši, jak tě tak poslouchám, je třeba udělat nový Mystiq :D.
0

#31 User is offline   Necro 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,043
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 September 2015 - 07:53 PM

Se obávám, že kdyby k tomu došlo, tak za nějaký čas to z nějakého důvodu zase půjde do kopru. A zase se zopakuje ten scénář, kdy to někdo potopí - viz gif ve tvém podpisu :P . Zrovna dneska jsme si se sousedem posteskli, jak se opakuje historie v podobě současného stěhování národů. Tady by nebylo jinak.
0

#32 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 02 September 2015 - 07:45 AM

Wowko už má své nejlepší časy za sebou ... o freeckach ani nemluvím. I tak je to neskutečné, jak dlouho se ještě drží. Ani raději nechci vědět, kolik korunek si za těch 11-12 let blizzard narejžoval .. :D Vzhledem k tomu, že se wowko drží několik posledních let na 5 - 10 mil předplatitelů ... :D
0

#33 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 02 September 2015 - 04:29 PM

Už aby to blizárd zapíchl a všichni ofíkáři šli na freečka :D.
0

#34 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 18 October 2015 - 11:26 PM

Oni už ten gamenode úplně zrušili ( wow sekci ) i s forkem ? Občas jsem tam zašel na kukačku, ale po celém wowku se slehla zem a nikde žádná message :D
0

#35 User is offline   Flynn 

  • Daemonica Team
  • Group: WoW
  • Posts: 226
  • Joined: 19-July 12

Posted 22 October 2015 - 04:42 PM

Forko tam furt je, ne? :D Jak to dopadlo s přestěhováním na ice wow, ví někdo?
0

#36 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 26 October 2015 - 05:39 PM

Já myslim že pořád nijak ... nikdo na to nechce sáhnout, tak už od léta slibují a pořád nic. :)

Jinak pokud si vzpomenu jak bylo zabugovaný TBCčko na Mystiqu a porovnám to s současnými servery různých datadisků, tak je to freečkařský wowko na lepší úrovni. Jen my už si na ty bugy skoro nevzpomenem. Tehdy nám stačilo když NPC mělo loot a aspoň autoattack :)

Nějaký diminishing, double dipping atd. řešilo na freečkách asi tak 0,001% populace a zbytek byl rád že hraje.
0

#37 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 26 October 2015 - 11:09 PM

Resili jsme to pred casem. Kdysi lidi hrali wowko vice kvuli lidem. Ted se ta spolecenskost vytraci a hraje se proste spis ta hra. Ja taky kdysi hral jen kvuli guilde a ted hraju jen na odehru aren a BGcek, guildu mam, ale nikoho neznam, vsechno je takove cizi. Zas kdysi jsem u toho travil kazdy den x hodin, ted si to zapnu na chvilku. Casy se meni :) .
1

#38 User is offline   Wiranri 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 766
  • Joined: 13-October 09

Posted 27 October 2015 - 07:38 PM

Stárnem a máme míň času ... tim to je :D

Mám od léta koupený TESO a jen lvl 30. Přitom je to jediná hra co sem tam hraju ... sux.
0

#39 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 October 2015 - 07:27 PM

cooo cooo cooo? gamehnoj uz neni? a kde mam tu prestarlou modrovlasou mrsku? :-D a jinak teda zdravim :-D
0

#40 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 29 October 2015 - 07:33 AM

View PostWiranri, on 26 October 2015 - 05:39 PM, said:

double dipping

To nevím co je. Mě jde o to, jak fungují questy a jestli NPC aspoň vypadají že jsou jak mají. V tom ohledu ještě pořád i cata na free selhává, pandy nevím a wod je džouk :P.

View PostWiranri, on 27 October 2015 - 07:38 PM, said:

Stárnem a máme míň času ... tim to je :D

Mám od léta koupený TESO a jen lvl 30. Přitom je to jediná hra co sem tam hraju ... sux.

Jo, ale zase musíš mít na paměti že TESO sux a bylo zabité v okmžiku kdy poprvé oznámili subscription model, tzn. ještě před vydáním :D.

View PostJenyla, on 28 October 2015 - 07:27 PM, said:

cooo cooo cooo? gamehnoj uz neni? a kde mam tu prestarlou modrovlasou mrsku? :-D a jinak teda zdravim :-D

Jestli byla na Insomnii, tak je mrkvá. Jestli byla na wotlku/cata tak je taky mrkvá, protože se převádí jen účty co logly od začátku roku do června. Z těch se udělá dump, a pak na ice logneš a mělo by tam být npc co ti to zkopíruje na postavu, se kterou tam přijdeš. Tolik teorie. Kdy bude ten veleslavný převod, to nikdo neví.

A mně nikdo nechce dát ani world/realm db, ani moje postavy z Insomnie :/.
0

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist