Mystiq.org - forum: Mystiq - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Mystiq

#1 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 06 June 2015 - 02:45 PM

Vážení přátelé, a vy ostatní kteří mě neznají, přišel jsem se s vámi rozloučit. Víte jistě že nejsem aktivní již delší dobu, nicméně teď jsem se to rozhodl oznámit veřejně. Vzhledem k přístupu samotného majitele serveru už nemám trpělivost ani chuť už tu něco dělat.
Můj poslední hřebíček do pomyslné aktivity bylo kleknutí disku serveru (cca rok zpět?), což bylo pro majitele asi neskutečný problém k vyřešení. Vzhledem k počtu V.I.P. hráčů (cca 60)kteří přispěli 200kč do rozpočtu serveru nevidím problém v tom koupit alespoň 500Gb disk a fouknout ho tam. I když bych ještě pochopil že se mu to nechce kupovat, nepochopim proč to trvalo skoro rok.
Takže se loučím se všemi dobrými lidmi s kterými jsme si pěkně zahráli, zdravím starou partu - Englor, Redo, Aelia mějte se krásně, a užijte si doufejme krásného léta :)
S mystiqem na věčné časy a nikdy jinak.
Pápá lálá :rolleyes:
0

#2 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 06 June 2015 - 03:12 PM

Měj se Bubáku,věřím že s tou tvojí "čarodějnicí" určitě najdete něco čím se ve chvílích nudy určitě zabavíte,stejně jako tomu bylo na Mystiqu u Minecraftu. :)
0

#3 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 06 June 2015 - 03:24 PM

Mrzí mě, že to bereš takhle, i když chápu tvůj postoj. Nehody se stávají a stávat budou, ale od toho jsme tady, abychom je řešili. Bohužel nejsme úplně v pozici, že bychom si mohli na mystiqa nějak vyskakovat, VIP příspěvky sice jsou, ale musíš si uvědomit, že MC server je v provozu už přes čtyři roky, takže ty příspěvky zdaleka nepokryjí ani náklady na provoz serveru, natož nějaké HW upgrady. Zbytek platí Mystiq všechno ze svého, takže můžeme být rádi, že nás tady nechává. A že není 24/7 na příjmu... a kdo je? Já si toho taky všiml až večer, že je server offline, protože jsem měl přes den hromadu práce.

Tak se tedy měj a díky za všechno :-)
0

#4 User is offline   Bubaak 

  • Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 186
  • Joined: 20-October 09

Posted 06 June 2015 - 03:59 PM

View PostEnglor, on 06 June 2015 - 03:24 PM, said:

Mrzí mě, že to b....


Ahoj. Já to neberu spatne kvuli tomu ze nereaguje na mail 24/7, dnestni offline s tim nema nic spolecneho, ale kvuli tomu ze proste za poslednich 365/1R s tim nebyl schopen pohnout.
Jsem pracujici clovek, a neverim ze by nekdo na svuj ukor nechaval hrat cizi lidi za sve penize :) Nebudme naivni, nejaky zisk to preci jen musi generovat, jinak by to provozoval jen blazen.

Měj se taky hezky Eng.
0

#5 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 06 June 2015 - 04:09 PM

Poslední dobou to balí víc lidí... škoda že i ty. :(
Měj se hezky Bubu a nenabij si nikde hubu, snad se zas někdy opět potkáme, bylo fajn tě tu mít.

Óda na Bubaaka
"Král Bubaak nás opouští a celý server pláče,
snad se nám v tom světě kluk neztratí a vzpomene si na nás při každé dobré sváče."

0

#6 User is offline   Dandas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 245
  • Joined: 15-May 11

Posted 06 June 2015 - 04:40 PM

Je škoda, že to zabalil další z těch "normálnějších" hráčů, ale je to tvé rozhodnutí a my to budeme respektovat... Nezbývá nic jiného než popřát hodně štěstí do života, rád sem tě poznal :)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist