Mystiq.org - forum: Server-Tour - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Server-Tour Procházka naším Minecraft serverem.

#1 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 29 March 2015 - 03:01 PM

Zdravím všechny mé spoluhráče na tomto Minecraft serveru.

Pro ty z vás, co mě neznají, hraji na serveru pod nickem "mareon" a natáčím z něj videa na YouTube tzv. Let´s Play. Zde...
Blíží se nám konec další etapy s verzí 1.7 neboli konec 2.série a rád bych provedl menší Server-Tour po zajímavých místech a stavbách, které na serveru máme.

Nyní to důležité:
Pokud máte nějakou zajímavou stavbu, nebo něco, o čem si myslíte, že bych měl ve videu navštívit, zanechte prosím do komentářů níže souřadnice tohoto místa, popřípadě s vaším nickem a malým popiskem.
Osobně už mám sepsáno několik oblastí, kam chci při "procházce" zavítat, ale nevím o všem, kdo a co na serveru dělá a byla by škoda, aby stavby někoho v ústraní zůstaly bez povšimnutí.
Nechci, aby pak někdo byl uražen, že si se stavbou dal velkou práci a zůstane to bez povšimnutí... nyní máte šanci se předvést :)


Vaše příspěvky beru nejpozději do středy 1.4.2015 do 24:00.
Příspěvky napsané později již nebudou brány.
(Update na 1.8 proběhne 4.4.2015 a video musím do té doby natočit.)

This post has been edited by mareonCz: 30 March 2015 - 09:51 PM

1

#2 User is offline   Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 30 March 2015 - 02:07 PM

Doufám, že zajdeš ke mě, jestli ti zbyde čas. Pár zajímavejch věcí k vidění by se tam našlo (i když to nemám zdaleka hotový) :-)
0

#3 User is offline   mareonCz 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 111
  • Joined: 08-April 13

Posted 30 March 2015 - 06:06 PM

To si piš, že tvoje oblast byla v seznamu mezi prvními... vzpomínky na kopání tamějšího stonu jsou nezapomenutelné, mimo jiné zajímavé vymoženosti, které se tam nachází :)
0

#4 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 30 March 2015 - 07:53 PM

x:3860
z:250

Můžeš zajít,dávám to sem proto že nikdo nejeví o topic zájem.Ale jak doufám až bude mít Engi trošku času tak mě to později snad přesune není to též ani zdaleka hotové nicméně už teď je tam něco málo k vidění i když to není kdo ví co B)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist